دسته‌ها
پارچه اسپان باند بیمارستانی پارچه ماسک

پارچه اسپان باند رنگی برای ماسک سه لایه پزشکی

پارچه اسپان باند رنگی برای ماسک سه لایه پزشکی

برای خرید و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴

اسپان های رنگی بادران با گرماژ ۲۶ و عرض ۱۷٫۵ و ۱۹٫۵ سانتیمتر تولید می شود

پلی پروپیلن اسپان باند سبک پزشکی ، که در لایه های خارجی ماسک های پزشکی دارای سه لایه پ یافت می شود ، برای مصارف پزشکی طراحی شده است. اما به عنوان یک ماده یکبار مصرف ، برای شستشو طراحی نشده است.

لایه وسط این ماسک ها پارچه ها ملت بلون می باشد

از پلی پروپیلن Meltblown ملت بلون به عنوان لایه میانی بسیاری از ماسک های پزشکی مجاز و در ساخت دستگاه های تنفس مانند N95 استفاده می شود: فیلتر آن بسیار خوب است

به دلیل مشکل تأمین و قابل شستشو نبودن ، ما توصیه نمی کنیم از پلی پروپیلن ملت بلون ذوب شده برای ماسک های غیر پزشکی قابل استفاده مجدد استفاده کنید.

فیلترهای غیر پزشکی یکبار مصرف که قرار است در ماسک های جیبی قرار گیرند به صورت تجاری فروخته می شوند و ممکن است حاوی مواد ملت بلون ، اسپان باند و سایر اجزا باشند. همیشه نمی توان ترکیب آنها را از بسته بندی یا تبلیغات تعیین کرد. آنها به گونه ای طراحی شده اند که پس از هر بار استفاده دور انداخته می شوند.

ملت بلون
ملت بلون

به عنوان لایه میانی بسیاری از ماسک های پزشکی مجاز و در ساخت دستگاه های تنفس مانند N95 استفاده می شود: فیلتر آن بسیار خوب است.،هدف از این کار شستن نیست ، اگرچه برنامه های جدیدی برای استفاده محدود از دستگاه تنفس برای بیمارستان ها ایجاد شده است.

از پلی پروپیلن spunbond قابل شستشو در صنعت پوشاک و مبلمان استفاده می شود. این یکی از چندین ماده ای است که برای ایجاد رابط در کمربندها و یقه ها و اطراف زیپ ها استفاده می شود.

قیمت پارچه ماسک
بهترین پارچه برای تولید ماسک

همچنین از آن برای مهر و موم پایین کاناپه و صندلی ها استفاده می شود. به راحتی از توزیع کنندگان پارچه در دسترس است و در حال حاضر کمبود ندارد زیرا بخشی از زنجیره تأمین تجهیزات محافظت شخصی نیست. این ماده به احتمال زیاد با توصیه های بهداشت عمومی همسو است.

اسپان لس چیست؟

پلی پروپیلن Spunlace اسپان لس تمایل دارد که به طور طبیعی کششی باشد و بر خلاف spunbond و ملت ، مایعات را جذب می کند. برخی از دستمال مرطوب مرطوب با روش spunlace اسپان لس تولید می شود.

با این حال ، مواد مورد استفاده در اسپان لس اغلب پلی پروپیلن نیست بلکه بیشتر مخلوط ویسکوز-پلی استر است تا قدرت جذب را افزایش دهد. ترکیب مواد مرطوب به وضوح روی بسته بندی مشخص شده است ، اما بسیاری از دستمال مرطوب ها شامل ترکیب الیاف مواد نیستند. این مواد برای شستشو و استفاده مجدد در نظر گرفته نشده اند. برخی دستمال مرطوب ها حاوی مواد موثری هستند که در صورت استنشاق ممکن است مضر باشند. به تمام این دلایل ، ما توصیه نمی کنیم از دستمال مرطوب خشک شده به عنوان فیلتر استفاده کنید.

پلی پروپیلن غیربافته ساخته شده با روش سوزن پانچ ماده ای پیوسته است که توسط هزاران سوزن ظریف روی غلتک کاملاً سوراخ می شود. این سوراخ ها مسیر کم مقاومت برای جریان هوا را ارائه می دهند بدون اینکه الیاف به داخل شکاف بروند. ما پیش بینی می کنیم فیلتر آنها ضعیف باشد و آنها را توصیه نمی کنیم.

دسته‌ها
پارچه ماسک

مناسب ترین قیمت پارچه ماسک در بازار ایران

قیمت پارچه ماسک به طور مستقیم به کیفیت این محصول ارتباط پیدا می کند. با انتخاب این مرکز خرید می توانید مناسب ترین قیمت پارچه ماسک در بازار ایران را در کمترین زمان ممکن تهیه کنید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: تهران نیما محمد نژاد: ۰۹۱۳۸۹۷۶۳۸۱ – شهرستان ها: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

یک پارچه ماسک چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

در حال حاضر با توجه به شرایط ویروس کرونا در کشور استفاده از ماسک بسیار افزایش پیدا کرده است.

در چنین شرایطی که استفاده از این امر لازم و ضروری است، ممکن است دسترسی به ماسکهای طبی و فیلتر دار به راحتی وجود نداشته باشد.

برخی از افراد اقدام به تولید ماسک های پارچه ای می کنند که موجب برطرف کردن نیاز بازار می ‌شود.

اما در اینجا یک چالش و دغدغه به وجود می ‌آید که پارچه ماسک باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟

برای یافتن این پاسخ باید به طور کامل ویژگیها و مشخصات یک ماسک خوب و استاندارد را بررسی کرده تا بتوانید مناسب ترین نوع پارچه را انتخاب کنید.

اما به طور کلی خوب است که با برخی از خصوصیات مهم و ضروری پارچه ماسک آشنا شوید از جمله:

 • باید پارچه هایی که برای ماسک انتخاب می شوند به راحتی توان جلوگیری از گرد و غبار را داشته باشند.
 • همچنین پارچه ها در برابر ورود ویروس و بیماری‌ های مختلف مقاومت بالایی از خود نشان دهند.
 •  وزن کم و سبک بودن این پارچه ها از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.
 • جنس پارچه نباید خشن و زبر باشد تا به پوست آسیب نرساند.
 • به صورت ضد حساسیت تولید شود تا در روند استفاده عارضه های پوستی ایجاد نکند.
 • در برابر اشعه خورشید مقاومت خوبی داشته باشد.
 • این پارچه ها کاملا آنتی باکتریال و آنتی وی تولید شوند.
 • به راحتی بتوان از این پارچه ها به صورت چند لایه استفاده کرد.
قیمت پارچه ماسک
خرید پارچه اس ام اس ماسک

آشنایی با انواع پارچه مخصوص ماسک

 انواع پارچه که برای تولید ماسک مناسب هستند جزء دغدغه و سوالات تولید کنندگان می باشد.

پارچه های مختلف برای تولید ماسک وجود دارد که استفاده از آنها می‌ تواند حجم زیادی از نیاز بازار را فراهم کند.

با توجه به اینکه دسترسی به ماسک های طبی در این روزها به سختی امکان پذیر می باشد خوب است تا با برخی از انواع پارچه هایی که می توان در این مورد از آنها استفاده کرد اشاره کنیم:

آشنا شدن با پارچه های مختلف در روند تولید ماسک موجب استفاده بهترین نوع پارچه و نتیجه بهتر در روش کنترل بیماری ها می شود.

در اینجا چند نوع پارچه با کیفیت بالایی که برای دوخت ماسک کاملا مناسب هستند را مورد بررسی قرار می دهیم از جمله:

 •  پارچه اسپان باند:

این پارچه در دسته منسوجات بدون بافت قرار دارد و بیشترین مواد اولیه در تولید آن پلیمر پلی پروپیلن و پلی اتیلن می باشد، معمولاً این پارچه را در بازار به نام های یکبار مصرف لایه سوزنی و نبافته می‌ شناسند.

این پارچه ها از الیاف فیلامنت که طی فرایند خاصی با کمک کشش و همچنین سیستم باندینگ تولید می شوند.

معمولاً پارچه های اسپان باند در عرض ها و ضخامت های مختلف تولید می شود که مناسبترین عرض و گرماژها برای تولید ماسک گرماژ ۳۵ و عرض ۱۶۰ می باشد.

 لازم به ذکر است که این پارچه ها برای تولید ماسک به شکل سه لایه تا پنج لایه تولید می‌ شود تا ایمنی پارچه ها بالاتر رود.

 • پارچه ملت بلون:

این پارچه نیز به مانند پارچه های اسپان باند به شکل بدون بافت و با استفاده از پلیمرهای پلی اتیلن و پلی پروپیلن تولید می‌ گردد.

معمولاً این پارچه از لطافت و ظرافت بیشتری نسبت به اسپان برخوردار است و مناسبترین گرماژ برای تولید ماسک ۱۷ گرم می باشد. این پارچه را در عرض استاندارد ۱۷ سانتی متر برای تولید ماسک تهیه می کنند تا دیگر نیاز به برش نداشته باشند.

به دلیل شرایط خاص تولید این پارچه ها از ظرافت بیشتر و قدرت نفوذ ناپذیری بالاتر در برابر ویروس ها و مایعات برخوردار می باشد.

 • پارچه پنبه ای یا کتان:

 این پارچه ها از الیاف پنبه تولید می‌ شوند و جزء پارچه های مناسب برای تهیه ماسک می باشند.

 زیرا این پارچه ها از تراکم بافت بالایی برخوردار است و هر چه این پارچه از الیاف پنبه خالص تهیه شود توان مقاومت در برابر ویروس ها و بیماری ها را بیشتر دارد.

 •  پارچه تترون:

این پارچه به دلیل ظرافت خاصی که در بافت آن انجام می‌شود و همچنین تراکم بافت بالا می‌ تواند به صورت دو لایه برای تولید ماسک استفاده شود.

این پارچه در رنگ بندی های متنوع تولید می شود که تمامی رنگ بندی های آن از کیفیت خوبی برخوردار می باشند و هیچ گونه حساسیتی برای افراد ایجاد نمی کند.

 •  پارچه غواصی کشی:

از این پارچه بیشتر برای تولید ماسک و مصارف خانگی استفاده می شود و یک پارچه مناسب برای جلوگیری از تنفس گرد و غبار و مواد شیمیایی می باشد، اما قدرت مقابله در برابر ویروس و بیماری در این پارچه ها زیاد نیست.

در بین تنوع بالای پارچه که برای ماسک مناسب هستند به دو پارچه اسپان باند و ملت بلون می توان اشاره کرد که جزء بهترین ها می باشند.

پارچه های اسپان باند به دلیل اینکه در شرایط خاص تولید می شوند می توانند جزء بهترین و مناسب ترین گزینه ها محسوب شود.

 زیرا این پارچه ها دارای مشخصات و ویژگی‌ های خاصی هستند که می‌ توانید با برخی از آنها آشنا شوید از جمله:

 • این پارچه ها در دو شکل آب گریز و آب دوست تولید می شود.
 • خصوصیات مکانیکی این پارچه از قبیل مقاومت در برابر کشش و فشار و ضربه بسیار خوب است.
 •  به شکل کاملاً آنتی باکتریال و آنتی یو وی تولید می شود.
 • در دسته پارچه های نرم و لطیف و ضد حساسیت قرار می گیرد.
 •  تولید این پارچه در گرماژهای مختلف امکان پذیر است. 
 • قابلیت جذب آب تا ده برابر وزن خود را دارند.
قیمت پارچه ماسک
بهترین پارچه برای تولید ماسک

تولید کننده بهترین پارچه ماسک در ایران

کارخانجات زیادی در داخل ایران مشغول تولید پارچه های ماسک می باشند.

معمولاً تولیدکنندگان تلاش می کنند تا بهترین پارچه ماسک را به بازار عرضه کنند تا هم از لحاظ کیفیت و قیمت مناسب باشد.

 بهتر است بدانید که می توان گفت تولید کننده بهترین پارچه ماسک در ایران چندین کارخانه مختلف هستند که در این حوزه فعال می باشند.

 این کارخانجات معمولاً از ویژگی های خاصی برخوردار هستند که سبب تولید محصول با کیفیت بالاتر در بازار می ‌شوند که برخی از این ویژگی ‌ها عبارتند از:

 • در این کارخانجات معمولاً از به روز ترین و پیشرفته ترین دستگاه ها برای تولید پارچه ماسک استفاده می ‌کنند که این دستگاه ‌ها مطابق استانداردهای بین المللی تهیه می گردند.
 • از با کیفیت ترین مواد اولیه استفاده می کنند که منجر به تولید پارچه های با کیفیت بالا  می ‌شود.
 • همچنین از پرسنل و مهندسین کاملاً متخصص و خبره در این زمینه کمک گرفته تا تمامی مراحل تولید مطابق استانداردهای روز دنیا انجام بگیرد.
 • به طور کلی با رعایت استانداردهای بهداشتی و ایمنی های لازم در خطوط تولیدی منجر به تولید محصولات با کیفیت بالا می شوند.

چگونه پارچه ماسک عمده و ارزان بخرم؟

 در حال حاضر لازم است تا ابتدا با بررسی دقیق انواع مختلف پارچه در بازار بهترین نوع آن را انتخاب کرد.

پس از اینکه مشخص شد پارچه های مناسب برای تولید ماسک کدام ها هستند سپس باید به دنبال نحوه خرید این پارچه ها باشید.

برای خریداران و تولید کنندگان پارچه ماسک کیفیت و قیمت اهمیت زیادی دارد زیرا خرید پارچه ماسک به شکل عمده و ارزان موجب می‌ شود تا بتوانند این محصول را با قیمت مناسب تری به بازار عرضه کنند.

ممکن است برای شما که خریدار پارچه ماسک به شکل عمده می باشید این دغدغه و چالش به وجود بیاید که چگونه پارچه ماسک عمده و ارزان بخرم؟

مناسب ترین پاسخی که می‌ توان به این سوال داد این است که انتخاب مراکز مستقیم و بدون واسطه که پارچه‌های ماسک را به صورت عمده عرضه می کنند می تواند یک انتخاب عاقلانه باشد.

راه های زیادی برای خرید پارچه ماسک وجود دارد اما نکته مهم این است که راه هایی را انتخاب کنید که پای دلالان و واسطه ها در آن وجود نداشته باشد.

زیرا هر زمان که خرید و فروش یک محصول در بازار افزایش پیدا می کند طبیعتاً واسطه ها و دلالان در آن ماجرا ورود کرده و موجب افزایش قیمت های بی دلیل می شوند.

پس ابتدا از نبود دلال و واسطه در معاملات پارچه ماسک اطمینان حاصل کنید.

به طور کلی ما در اینجا به شما چند راه مطمئن و معتبر برای خرید پارچه ماسک ارزان و با کیفیت بالا را پیشنهاد می دهیم:

 •  بهترین و اولین راه برای خرید پارچه ماسک انتخاب کارخانجات تولید کننده به صورت حضوری و مستقیم می باشد که با مراجعه به درب کارخانه می توانید محصول مورد نیاز را در هر حجمی که لازم است خریداری کنید، این نوع خرید موجب می شود تا شما قیمت اصل پارچه را پرداخت نمایید.
 • روش دیگری که می‌ توان از آن استفاده کرد انتخاب نمایندگی ها و مراکز پخش در سراسر کشور می باشند که به صورت رسمی و معتبر مشغول عرضه پارچه ماسک هستند، نکته مثبت در انتخاب این مرکز قیمت ارائه شده توسط آنها است که مطابق با قیمت درب کارخانه می باشد.
 • برای افرادی که دسترسی به نمایندگی ها و یا امکان حضور در کارخانجات را ندارند یک راه حل دیگر نیز وجود دارد و این است که با پیشرفت علم و تکنولوژی و گسترش فضای اینترنت سایت های آنلاین فروش به وجود آمده اند که به شکل مستقیم با کارخانجات تولیدی همکاری می کنند، استفاده از این سایت‌ ها و خرید پارچه ماسک به شکل آنلاین یک راه مطمئن برای خرید این محصول با کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد.
قیمت پارچه ماسک
قیمت پارچه ماسک پزشکی

قیمت پارچه ماسک با خرید از کارخانه

برای تمامی تولید کنندگان قیمت پارچه ماسک اهمیت زیادی دارد، زیرا نقش تأثیرگذاری در محصول نهایی می تواند داشته باشد.

حتماً می ‌دانید که خرید از کارخانه نسبت به دیگر مراکز فروش با قیمت مناسب تری همراه می شود.

اما به طور کلی می دانید چه عواملی می‌ تواند بر قیمت پارچه ماسک تاثیر گذار باشد.

برای یافتن پاسخ این سوال در اینجا به برخی از عوامل مهم و تاثیرگذار بر قیمت پارچه ماسک با خرید از کارخانه اشاره می کنیم تا به راحتی در هنگام خرید بتوانید با بررسی این موارد بهترین تصمیمات را بگیرید.

برخی از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر پارچه ماسک عبارتند از:

 • پارچه ماسک معمولاً به صورت سه لایه یا پنج لایه تولید می شود که تعداد لایه ها نقش تاثیرگذاری در تغییرات قیمتی دارد.
 • همچنین پارچه با گرماژ های مختلفی تولید می گردد که هرچه گرماژ پارچه بالاتر باشد در نتیجه از مواد اولیه بیشتری در روند تولید آن استفاده شده است.
 • پارچه های ماسک در چندین عرض مختلف وجود دارند که انتخاب برخی از عرض ها از لحاظ اقتصادی به صرفه تر می باشد.
 • کیفیت و نوع مواد اولیه به کار برده شده در روند تولید پارچه ماسک بسیار اهمیت دارد.
 • استفاده از دستگاه های پیشرفته و بروز که موجب تولید محصول با کیفیت بالاتر می شود نیز جز مسائل مهم می‌ باشد.
قیمت پارچه ماسک

مرکز فروش اینترنتی بهترین پارچه ماسک

در حال حاضر تهیه بهترین پارچه ماسک برای مرکز تولیدی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

زیرا این مراکز در صورتی که پارچه های با کیفیت بالا تهیه کنند می توانند محصول نهایی خود را با کیفیت بالاتر و خیال آسوده تر به بازار فروش ارائه نمایند.

بهتر است تا در روند خرید و فروش پارچه های ماسک مراکز خرید معتبر را انتخاب کنید تا قیمت پارچه ماسک نیز کاملاً مناسب باشد.

در صورتی که در تنوع بالای پارچه های ماسک قادر به شناسایی بهترین نوع پارچه و ویژگی های آن نمی باشید با کارشناسان بخش فروش مجموعه ما تماس بگیرید تا پس از بهره مندی از راهنمایی‌ های آنها خرید مناسبی انجام دهید.

همچنین قیمت پارچه ماسک در این مرکز فروش اینترنتی با توجه به نحوه تهیه پارچه ماسک به صورت مستقیم از کارخانجات تولید کننده و کاملا مناسب عرضه می گردد.

خوب است بدانید که با انتخاب مرکز فروش اینترنتی می توانید بهترین پارچه ماسک را خریداری کرده و از تمامی مزایایی که این مرکز برای مشتریان خود در نظر گرفته است بهره مند شوید از جمله:

 • به دلیل ارتباطات گسترده با کارخانجات تولیدی بهترین پارچه ماسک را عرضه می کند.
 • ارتباط مستقیم با کارخانجات موجب عرضه این محصول با قیمت مناسب می شود.
 • امکان خرید و ثبت سفارش در هر ساعت از شبانه روز وجود دارد.
 •  پس از خرید پارچه در کمترین زمان ممکن می توانید در محل مورد نظر خود آن را تحویل بگیرید.
 • پارچه تحویل گرفته شده کاملا مطابق با کالیته رنگی ارائه شده در مرحله اول خرید می باشد.
 • صرفه جویی در زمان و هزینه ها موجب به وجود آمدن سود بیشتر از این خرید می‌ شود.
دسته‌ها
پارچه ماسک

بهترین پارچه برای تولید ماسک

بهترین پارچه برای تولید ماسک

برای خرید و مشاوره رایگان پارچه ماسک با ما تماس بگیرد

شهرستان ها میلاد ارشدی ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

تهران نیما محمد نژاد ۰۹۱۳۸۹۷۶۳۸۱

بهترین پارچه برای تولید ماسک بستگی به نوع ماسکی دارد که شما می خواهید تولید کنید دارد

پس بهتر است ابتدا با انواع ماسک آشنا شوید

ماسک سه لایه پزشکی

این ماسک را از دو لایه پارچه اسپان باند و یک لایه ملت بلون تهیه می شود

و یا از سه لایه پارچه اس ام اس

بهترین پارچه برای تولید ماسک
بهترین پارچه برای تولید ماسک

ماسک با خروجی سوپاپ

این ماسک ها از ۵ لایه پارچه تهیه می شود

۲ لایه اسپان باند

۲ لایه ملت بلون

۱ لایه اس ام اس

این ماسک ها به ماسک های N95 معروف می باشند

پارچه ملت بلون پارچه ماسک
پارچه ملت بلون پارچه ماسک

بهترین پارچه برای تولید ماسک

حال می توانیم بگوییم

سه پارچه بی بافت بهترین پارچه ها هستند

پارچه اسپان باند

https://www.instagram.com/p/B-gr0YDHzUn/

پارچه اس ام اس

پارچه ملت بلون

https://www.instagram.com/p/B-gqtfCn5EP/

ویروس‌های کرونا چه هستند؟ 

ویروس‌های کرونا گروه بزرگی از ویروس‌ها هستند که می‌توانند حیوانات و انسان‌ها را آلوده کنند و باعث بروز ناراحتی‌های تنفسی شوند؛ این ناراحتی‌ها ممکن است به اندازه سرماخوردگی خفیف یا به اندازه ذات الریه شدید باشند. در موارد نادر، ویروس‌های کرونای حیوانی، انسان‌ها را آلوده می‌کنند و سپس بین آنها سرایت پیدا می‌کنند. شاید ویروس SARS (نشانگان تنفسی حاد) در سال ۲۰۰۲ الی ۲۰۰۳ را به خاطر بیاورید؛ این ویروس نمونه‌ای از ویروس کرونا بود که از حیوانات به انسان‌ منتقل شد. یکی دیگر از موارد مهم و جدیدتر نژاد ویروس‌ کرونا MERS (نشانگان تنفسی خاورمیانه) نام دارد که در سال ۲۰۱۲ در خاورمیانه کشف شد و به گفته دانشمندان این ویروس ابتدا از شتر به انسان انتقال پیدا کرده است.

در نتیجه آزمایش من، «ویروس کرونا» قید شده است. جای نگرانی دارد؟ 

لزوماً خیر. اکثر موارد تشخیص ویروس کرونا مانند این است که به شما بگویند آنفلوانزا یا سرماخوردگی عادی دارید. به خاطر داشته باشید که اصطلاح «ویروس کرونا» کل یک خانواده ویروس‌ را دربرمی‌گیرد. مثبت بودن نتیجه آزمایش ویروس کرونا دلیلی برای نگرانی نیست. ممکن است کمی گیج‌کننده باشد، پس لطفاً در صورت مشاهده قید شدن این واژه، با پزشک یا تیم مراقبتی خود مشورت کنید.

ویروس کرونا چگونه سرایت پیدا می‌کند؟

این ویروس معمولاً ازطریق سرفه و عطسه، تماس شخصی با فرد آلوده یا لمس کردن سطوح آلوده و پس از آن لمس دهان، بینی و چشم‌ها در بین افراد سرایت می‌کند.

افراد چگونه می‌توانند از سرایت این بیماری پیشگیری کنند؟ 

«مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از بیماری» (CDC) روش‌های بهداشتی صحیح زبر را توصیه می‌کنند: ازجمله شستشوی مکرر دست، مصرف مایعات، سرفه کردن در قسمت داخلی آرنج یا دستمال کاغذی و ماندن در خانه در صورت احساس بیماری. به‌علاوه، توصیه می‌کنیم که حتی وقتی بیمار نیستید در خانه بمانید، مگر اینکه واقعاً لازم باشد بیرون بروید، و حفظ فاصله در جوامع را رعایت کنید (حداقل شش فوت از دیگران فاصله بگیرید).

علائم بیماری ویروس کرونای جدید (کووید-۱۹) چیست؟ 

CDC یادآور می‌شود که علائم ویروس کرونای جدید شامل «تب و علائم بیماری دستگاه تنفسی تحتانی (مثل سرفه، مشکل در تنفس) است.» از تماس با شخصی که مشکوک به ابتلا به ویروس است، خودداری کنید.

آیا کووید-۱۹ قابل درمان است؟ 

هیچ واکسنی وجود ندارد و از آنجایی که ویروس است، آنتی‌بیوتیک‌ها هم روی آن تأثیری ندارند. ارائه‌دهندگان مراقبت بهداشتی بدون اینکه درمان خاصی وجود داشته باشد، عموماً اقدام به معالجه علائم و ایجاد احساس راحتی بیشتر در بیمار می‌کنند.

آیا CHLA بیماران و ملاقات‌کنندگان را غربال می‌کند؟ 

کارکنان کادر پزشکی ما، در همه تعاملاتشان با بیماران، از کلیه دستورالعمل‌های جدید «اداره بهداشت عمومی شهرستان لس‌آنجلس» پیروی می‌کنند تا مانع از سرایت این ویروس جدید شوند. تمام کارمندان و ملاقات‌کنندگان بیمارستان‌ها به‌صورت شفاهی درخصوص علائم این بیماری غربال می‌شوند. هر شخصی که در غربالگری شفاهی رد شود، آزمایش تشخیص ویروس روی او انجام می‌شود. به‌علاوه، آزمایش تشخیص ویروس روی تمامی بیماران CHLA پس از پذیرش در بیمارستان انجام می‌شود. این مورد شامل آزمایش بیماران با رویه‌های آتی است.

در صورت داشتن چه علائمی باید به پزشک مراجعه کرد؟ 

اگر شما یا فرزندتان تب، سرفه یا مشکلی در تنفس دارید، باید فوراً به پزشک مراجعه کنید. اگر مشکوک به کووید-۱۹ هستید، پیش از ویزیت با پزشک یا بخش اورژانس تماس بگیرید تا این مرکز اطمینان حاصل کند که شما در صورت ابتلا به این ویروس، شخص دیگری را در معرض خطر ویروس قرار نمی‌دهید.

دسته‌ها
پارچه ماسک

خرید اینترنتی پارچه ماسک

خرید اینترنتی پارچه ماسک

برای خرید و مشاوره رایگان پارچه ماسک با ما تماس بگیرد

شهرستان ها میلاد ارشدی ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

تهران نیما محمد نژاد ۰۹۱۳۸۹۷۶۳۸۱

چه نکاتی را در خرید اینترنتی پارچه ماسک رعایت کنیم؟

۱_خرید حضوری

روشی امن یرای خرید

۲_خرید از سایت های معتبر

۳_استعلام فرد از اتحادیه پارچه فروش ها

۴_پرداخت در محل

پارچه اسپان باند ماسک

پارچه یکبار مصرف ماسک که به آنها پارچه اسپان باند بی بافت گفته می‌شود

یکی از پرفروش ترین پارچه ها میباشد.

بهترین پارچه برای تولید ماسک

پارچه اسپان باند در وزن های مختلفی تولید و به بازار عرضه میگردد. پارچه اسپان باند ماسک بیشتر در وزن های ۲۵تا ۹۰گرم تولید و وارد بازار پارچه می‌گردد.

این پارچه از گرماژ های ۱۰ تا ۹۰ گرم تولید میشود. مواد تشکیل دهنده اصلی پارچه اسپان باند از مواد پلی پروپیلن است.

پارچه اسپان باند در مصارف مختلفی استفاده میشود که یکی از آنها پارچه ماسک و لباس بیمارستانی است.

پارچه اسپان باند

پارچه اسپان باند ملت بلون

پارچه های اسپان باند انواع و اقسام مختلفی دارند. این پارچه ها دارای گرماژ مختلف میباشد. از گرماژ ۱۷شروع  و تا گرم های بالاتر تولید میشود.

پارچه مناسب برای تولید ماسک های یکبار مصرف باید دارای یک یا دو لایه از پوشش آنتی باکتریال باشد.

پارچه های ماسک ملت بلون دارای این خاصیت میباشد.

پس بهتر است از این پارچه ها برای تولید ماسک استفاده شود. پارچه اسپان باند ملت بلون

در وزن های مختلف تولید که بهترین وزن برای تولید ماسک ۲۵تا ۷۰گرم میباشد.

پارچه ملت بلون

تفاوت پارچه اسپان باند و ملت بلون

پارچه اسپان باند و پارچه ملت بلون در مواد اولیه یکسان هستند. تفاوت اصلی این دو پارچه با هم میزان اندازه تارها و جانشینی تارها روی پارچه می باشد.

در پارچه ملت بلون تارها با استفاده از قدرت فشار هوا به روی هم فشرده شده به صورتی که نفوذ ناپذیری بسیار بالایی پیدا میکند.

پارچه ملت بلون خاصیتی پیدا میکند که از نفوذ آب و مایعات و مواد شیمیایی و گرد و غبار و… جلوگیری میکند. این فرآیند در پارچه ملت بلون باعث شده تا از  این پارچه در صنعت فیلتراسیون و همچنین پارچه ماسک استفاده شود.

قیمت پارچه ماسک پزشکی

موارد مصرف پارچه ملت بلون

تولید پارچه ملت بلون در کشور با توجه به نیاز بازار در سال های پیش محدود به چند کارخانه میباشد. اما با توجه به افزایش ویروس ها و بیماری ها مخصوصا ویروس کرونا نیاز بازار افزایش یافته است . در مورد،موارد مصرف پارچه ملت بلون میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

۱-پارچه ماسک پزشکی ۲-پارچه البسه بیمارستانی ۳-پارچه کاور بیمارستانی ۴-پارچه ماسک ۵-پارچه فیلتر های ماسک ۶-پارچه فیلتر های صنعتی ۷-فیلتر های تسویه آب

ملت بلون

پارچه اسپان باند SMS

در تولید پارچه های ماسک و البسه یکبار مصرف تولید پارچه اسپان SMS در خط تولید قرار گرفته است. این پارچه همان پارچه اسپان باند و پارچه ملت بلون میباشد که به صورت ترکیبی برای استفاده ی بهتر در صنعت و همچنین پارچه ماسک و لباس بیمارستانی که مشترک بر روی یک پارچه تولید می شود.

در پارچه ی اسپان باند SMS یک لایه پارچه ملت بلون در بین دو لایه پارچه اسپان باند قرار می گیرد. این پارچه برای مصارف پارچه ماسک سه لایه و ماسک N95 و همچینین روپوش بیمار و کاور تخت بیمار بسیار مناسب میباشد.

پارچه ماسک یکبار مصرف

پارچه ماسک و لباس یکبار مصرف در فضاهای مختلف در پزشکی استفاده میشود. این پارچه ها باید از دقت و کیفیت بالایی برخودار باشد، به گونه ای که تمام پارامترها و معیارهای پزشکی و آزمایشگاهی را داشته باشد. پارچه ماسک یکبار مصرف با توجه به نوع مصرف آنها از گرم های ۱۰ تا ۹۰ مورد استفاده قرار میگیرد. پارچه های اسپان باند یکبار مصرف در تولید ماسک، لباس بیمار، گان، کلاه و…است. 

دسته‌ها
پارچه ماسک

قیمت پارچه ماسک پزشکی

قیمت پارچه ماسک پزشکی

برای خرید و مشاوره رایگان پارچه ماسک با ما تماس بگیرد

شهرستان ها میلاد ارشدی ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

تهران نیما محمد نژاد ۰۹۱۳۸۹۷۶۳۸۱

قیمت پارچه ماسک پزشکی
قیمت پارچه ماسک پزشکی

برا ی آگاهی از قیمت پارچه ماسک پزشکی باید بدانید به چه عوامای بستگی دارد

نوع پارچه

اسپان باند

https://www.instagram.com/p/B-gr0YDHzUn/

ملت بلون

https://www.instagram.com/p/B-gqtfCn5EP/

پارچه اس ام اس

عرض پارچه

هر چه عرض پارچه بیشتر باشد قیمت تمام شده به نفع شما است

زیرا هزینه برش نمی دهید

کارخانه تولید کننده پارچه یا برند پارچه

نساجی بافتینه و محصولات حریر بافت امیر و بهپود یزد از برند های معتبر هستند

دسته‌ها
پارچه اسپان باند بیمارستانی پارچه ماسک

خرید پارچه ماسک یکبار مصرف

خرید پارچه ماسک یکبار مصرف

برای خرید و مشاوره رایگان پارچه ماسک با ما تماس بگیرد

شهرستان ها میلاد ارشدی ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

تهران نیما محمد نژاد ۰۹۱۳۸۹۷۶۳۸۱

برای پارچه ماسک یکبار مصرف از پارچه های زیر استفاده می شود

پارچه های اسپان باند در خانواده منسوجات بی‌بافت و از جنس پلی‌پروپیلن است. اسپان باند به نام‌هاى پارچه‌ی یک‌بار مصرف، بى‌بافت، نبافته، لایه‌ی سوزنى، نبافته‌ی سوزنی پارچه نبافته‌ی اسپان نیز شناخته می‌شود. این محصول، مانند پارچه‌های معمول تاروپودی از الیاف انواع نخ نیست، بلکه از الیاف پرس در حرارت و گرما تشکیل شده است. پارچه‌ی اسپان باند با ضخامت و وزن‌های مختلفی تولید می‌شود، از این رو به بی‌بافت یا نبافته شهرت دارد. برای درک بهتر از مفهوم واژه‌ی منسوجات بی‌بافت، می‌توانید نوع بافت نمد و موکت را در نظر بگیرید. مصارف پارچه‌ی اسپان باند در پارچه ماسک یکبار مصرف با گرماژ ۲۵ و ۳۰ و ۴۰ با عرض ۱۶۰ همراه با ملت بلون تولید می شود

پارچه اس ام اس ،این پارچه ترکیب پارچه اسپان باند و ملت بلون می باشد

پارچه اس ام اس

پارچه ملت بلون این پارچه نیز همانند پارچه اسپان بی بافت است بهتریم ملت بلون مربوط به شرکت بافتینه است که برای تولید ماسک استفاده می شود به همراه دو لایه اسپان باند

https://www.instagram.com/p/B-gqtfCn5EP/
ملت بلون
ملت بلون و قیمت پارچه ملت بلون

ساخت ماسک سه لایه