دسته‌ها
پارچه کجراه پارچه کجراه رنگ مستقیم

ارزانترین پارچه کجراه رنگ مستقیم با کیفیت خوب

آنچه در این مقاله می خوانید: 

 • تولید انواع پارچه کجراه
 • پارچه کجراه رنگ مستقیم را می شناسید؟
 • چگونه کجراه خوب و ارزان بخرم؟
 • فروش ارزانترین پارچه کجراه رنگ مستقیم

خلاصه خبر: ارزانترین پارچه کجراه رنگ مستقیم با کیفیت خوب را می توانید از طریق مراکز عرضه معتبر تهیه کنید، این مجموعه به عنوان یک پل ارتباطی معتبر بین کارخانجات تولید کننده و خریداران عمل می نماید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

آیا انواع پارچه کجراه را می شناسید؟

آیا می دانید ارزانترین پارچه کجراه مستقیم را از کجا بخرید؟

در حال حاضر تنوع پارچه های تولید شده در کارخانجات نساجی بسیار زیاد است و پارچه کجراه یکی از پرکاربردترین ها می باشد.

در ادامه با ما همراه شوید، تا به معرفی بهترین مرکز فروش پارچه های ترگال بپردازیم.

تولید انواع پارچه کجراه

پارچه های کجراه در گروه پارچه های محبوب مراکز عرضه و فروش قرار می گیرند که به دلیل داشتن ویژگی های خاص مورد توجه قرار گرفته اند.

در روند تولید پارچه های ترگال، معمولاً از الیاف پنبه، پلی استر و همچنین الیاف فیلامنت در پود پارچه استفاده می شود.

این پارچه در گروه منسوجات تار و پودی قرار می‌ گیرد که دارای بافت کجراه و میله ‌ای شکل است. شکل خاص این بافت باعث شده تا پارچه از ضخامت بیشتری برخوردار گردد.

با بررسی پارچه های ترگال در می یابیم که این پارچه ها با توجه به شیوه رنگرزی، میزان الیاف مورد استفاده در آنها و بسیاری از موارد دیگر می توانند در چندین دسته و گروه قرار بگیرند.

از لحاظ نوع استفاده از الیاف و میزان به کار بردن آنها، پارچه های ترگال در چند گروه قرار دارند که در اینجا به طور مختصر به آنها اشاره می نماییم:

 • پارچه کجراه فیلامنت_ فیلامنت

برای تولید این پارچه در الیاف تار و پود، از نخ های فیلامنت استفاده می کنند، این الیاف قیمت های مناسب تری دارند. در نتیجه پارچه های تولید شده نیز از قیمت های بهتری برخوردار هستند. بیشترین موارد استفاده از این نوع پارچه در کارگاه های تولید البسه کار است.

 • پارچه کجراه پلی استر پنبه

برای تولید این نوع پارچه ها از الیاف پنبه پلی استر در تار پارچه و از الیاف فیلامنت در پود استفاده می شود که به دلیل تراکم بافت بالا این پارچه ها در حالت استاندارد از مقاومت خوبی برخوردار هستند. موارد استفاده و کاربرد این پارچه ها به نسبت پارچه های فیلامنت بیشتر می باشد.

 • پارچه کجراه ۷۰ به ۳۰

برای تولید پارچه های ترگال، معمولاً از ۷۰ درصد الیاف پنبه و ۳۰% الیاف پلی استر به کار می برند، که این پارچه ها از مقاومت خوبی در برابر حرارت و گرما برخوردار بوده و مناسب برای استفاده در محیط های گرم مانند پالایشگاه ها و سایت های نفت و گاز است.

گاهی اوقات نیز ۷۰ درصد الیاف پلی استر و ۳۰ درصد الیاف پنبه استفاده می‌کنند که پارچه های تولید شده با این شیوه بیشتر برای دوخت لباس های کار در محیط های سرپوشیده و اداری کاربرد دارد.

 • پارچه کجراه صددرصد پنبه

در تولید پارچه‌های کجراه ۱۰۰% پنبه معمولاً فقط از الیاف پنبه در تار به کار می برند، این پارچه ها به شدت در برابر حرارت و گرما مقاوم هستند، به همین جهت جزء اولویت‌های دوخت لباس کارهای مناطق گرمسیر می باشد.

پارچه کجراه رنگ مستقیم را می شناسید؟

همان طور که گفتیم پارچه ‌های کجراه تحت شرایط مختلف طبقه بندی می شوند که از لحاظ سیستم رنگرزی مورد استفاده در کارخانجات نیز، می توان پارچه ها را در چند گروه قرار داد.

پارچه های ترگال پس از گذراندن مراحل بافت به بخش رنگرزی انتقال داده، در این بخش چندین روش برای رنگرزی وجود دارد که رنگ مستقیم به دلیل داشتن هزینه های پایین تر، مورد توجه خریداران قرار می گیرد.

رنگزاهای مورد استفاده در سیستم رنگ مستقیم قیمت مناسب تری داشته و البته به دلیل داشتن سرعت بالا در رنگرزی، قیمت نهایی پارچه ‌های کجراه رنگ مستقیم ارزانتر می شود.

اگر به دنبال تهیه پارچه کجراه ارزان هستید، پارچه‌های کجراه رنگ مستقیم می توانند در لیست خرید شما قرار بگیرند.

پارچه های رنگ مستقیم معمولاً با رنگ‌های روشن تولید می گردد؛ زیرا این پارچه از ثبات رنگی بالایی برخوردار نیست و در صورت تولید پارچه‌های کجراه تیره، ممکن است با سرعت کیفیت خود را از دست بدهند.

چگونه کجراه خوب و ارزان بخرم؟

به دلیل کیفیت بالای پارچه های کجراه و موارد استفاده متعدد معمولاً این پارچه به صورت عمده خرید و فروش می ‌شود.

اغلب افرادی که خریداران عمده پارچه کجراه هستند، دائماً این سوال برایشان به وجود می ‌آید که چگونه کجراه خوب و ارزان بخرم؟

برای این که پاسخ مناسبی به این سوال بدهیم باید بگوییم که برای خرید پارچه کجراه خوب و ارزان در ابتدا باید با ویژگی و مشخصات این پارچه ها به طور کامل آشنا باشید.

سپس با پیدا کردن مراکز عرضه و فروش مستقیم و بدون واسطه می توانید قیمت های مناسبی را برای این پارچه ها بپردازید.

در ابتدا بهتر است با بهترین برندها و کارخانجات تولید کننده پارچه ترگا،ل آشنا شده و سپس با توجه به نوع نیاز خود از لحاظ رنگ بندی و گرماژ، بهترین آنها را انتخاب نمایید.

در اینجا به چند روش برای خرید پارچه کجراه عمده با قیمت ارزان اشاره می کنیم:

 • مراجعه به درب کارخانجات تولید کننده به شکل مستقیم
 • مراجعه به مرکز حضرت پخش معتبر در شهرهای مختلف
 • استفاده از سایت های آنلاین معتبر
 • استفاده از عمده فروشی ها و بنکداری های موجود در بازارهای بزرگ

فروش ارزانترین پارچه کجراه رنگ مستقیم

اغلب مراکز تولیدی ترجیح می دهند تا از پارچه های کجراه با قیمت ارزان تر برای تولید منسوجات خود استفاده کنند.

چرا که این پارچه‌ ها قیمت ‌های مناسب تر دارند و تاثیر زیادی در کاهش هزینه‌ های کارگاه های تولیدی و دریافت سود بیشتر می گذارد.

پارچه کجراه رنگ مستقیم به دلیل داشتن قیمت مناسب، جزء پارچه های پر طرفدار در بین مراکز تولیدی است که حجم خرید و فروش آن بالا می باشد.

فروش ارزانترین پارچه کجراه رنگ مستقیم توسط این مرکز سبب شده تا اغلب خریداران عمده به دنبال تهیه این پارچه با کارشناسان فروش مجموعه ارتباط برقرار کنند. 

مهمترین دلیل فروش ارزانترین قیمت پارچه کجراه رنگ مستقیم داشتن ارتباط مستقیم با کارخانجات و تهیه این پارچه ها بدون هیچ واسطه است.

تمام قیمت هایی که در این مرکز ارائه می گردد به صورت دست اول بوده و بیشترین سود را خریدار از این معاملات به دست می ‌آورد؛ زیرا ضمن تهیه پارچه باکیفیت و قیمت های مناسبی نیز می پردازد.

دسته‌ها
ترگال رنگ ری اکتیو پارچه ترگال

قیمت پارچه ترگال رکتیو | خرید آنلاین بهترین پارچه ترگال

آنچه در این مقاله می خوانید…

 • همه چیز درباره انواع مختلف پارچه ترگال
 • درباره ترگال ری اکتیو چه می دانید؟
 • از کجا بهترین قیمت پارچه ترگال رکتیو بخرم؟
 • سایت خرید آنلاین پارچه ترگال درجه یک

قیمت پارچه ترگال رکتیو با خرید آنلاین از این مرکز، ارزان ترین قیمت بازار عمده فروشان است. جهت سفارش بهترین ترگال ری اکتیو با کیفیت رنگ درجه یک، تنها کافیست در عرض چند دقیقه با کارشناسان فروش تماس بگیرید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

خیلی از شما با انواع مختلف پارچه ترگال آشنا هستید، اما عده ای دیگر با وجود اینکه قصد خرید این پارچه را دارند، آنطور که باید و شاید در مورد مشخصات و ویژگی های آن نمی دانند.

اگر بدون آگاهی از ویژگی های پارچه ترگال و همچنین قیمت آن در بازار، قصد خرید این پارچه را داشته باشید، بی شک یک خرید ناموفق را تجربه خواهید کرد.

زیرا مراکز فروش متعددی را در بازار می توان یافت که به دنبال سوء استفاده از مصرف کنندگانی هستند که هیچ اطلاعی درباره پارچه مد نظرشان ندارند.

در این مقاله شما را در خصوص مشخصات، قیمت پارچه ترگال رکتیو و همینطور بهترین شیوه خرید آن راهنمایی خواهیم کرد، پس با ما همراه باشید.

همه چیز درباره انواع مختلف پارچه ترگال

قیمت پارچه ترگال رکتیو

آیا می دانید پارچه ترگال چیست؟ این پارچه از چه مصارفی برخوردار است و چگونه می توان بهترین کیفیت آن را به صورت عمده خریداری کرد؟

پارچه های ترگال در بازار از تنوع بالایی برخوردار بوده و می توان آن را از لحاظ نوع بافت، آن ها را در دو دسته مجزا قرار داد:

 1. پارچه ترگال ساده
 2. پارچه ترگال کجراه

تفاوت این پارچه ها جدای از شکل ظاهری بافتشان که کاملاً مشهود است و از اسمشان نیز معلوم می شود، در وزن یا همان گرماژ پارچهمی باشد.

بهتر است بدانید که ترگال ساده گرماژی حدود ۲۴۰ گرم داشته اما گرماژ پارچه کجراه در همان مساحت، بین ۲۸۰ الی ۲۹۰ گرم اندازه گیری شده است.

از این موضوع می توان این برداشت را کرد که پارچه کجراه نسبت به ترگال ساده، ضخیم تر و سنگین تر می باشد.

درباره ترگال ری اکتیو چه می دانید؟

بیشتر پارچه های ترگال به ثبات رنگی بالایی که دارند، معروفند. در واقع پروسه تولید و رنگرزی این پارچه ها به گونه ایست که در برابر عوامل مختلف، هیچ تغییر رنگی در آن ها رخ نمی دهد.

بر این اساس، پارچه های ترگال را به دو دسته رنگ ری اکتیو و رنگ ثابت تقسیم بندی کرده اند.

دسته اول یعنی پارچه ترگال ری اکتیو همان ترگالی است که به عالی ترین حالت رنگرزی می شود و رنگ ثابتی دارد.

در این شیوه از رنگرزی (یعنی ری اکتیو یا همان رکتیو) اجرت رنگ بالا بوده، از طرفی دیگر کسری پارچه نیز بالا می باشد.

این نوع پارچه ترگال، بهترین و ایده آل ترین گزینه برای دوخت لباس های نظامی محسوب شده و بسیاری از تولیدی های البسه نظامی به دنبال خرید این ترگال مرغوب هستند.

دسته دوم، پارچه ترگال رنگ مستقیم بوده که کیفیت پایین تری نسبت به ری اکتیو دارد و شیوه رنگرزی آن (جت و ژیگر) کاملاً متفاوت است.

گفتنی است که قیمت پارچه ترگال رکتیو در بازار نسبت به ترگال رنگ مستقیم گرانتر می باشد، ولی به طور کلی شرکت های تولید کننده، این پارچه های پرطرفدار را با قیمت معقول و مناسب عرضه می نمایند.

از کجا بهترین قیمت پارچه ترگال رکتیو بخرم؟

قیمت پارچه ترگال رکتیو
پارچه کجراه تک

با وجود ویژگی های منحصر به فرد پارچه ترگال رنگ ری اکتیو که بارزترین آن ثبات رنگ بالا می باشد، این پارچه بهترین و به صرفه ترین گزینه برای لباس کار و مصارف بیمارستانی مانند روپوش پزشکی، البسه بیماران، ملحفه، زیرانداز و مواردی از این قبیل است.

به دلیل همین گستردگی کاربرد، بسیاری از شرکت ها و کارخانجات نساجی در سراسر کشور، اقدام به تولید این پارچه های ترگال نموده اند.

خوشبختانه در این حوزه، شاهد موفقیت چشمگیر کارخانجات نساجی بوده ایم و در راستای تأمین نیاز بازار و تقاضای مصرف کنندگان پارچه ترگال، بی نیاز از واردات می باشیم.

این نوع پارچه ترگال را می توان در کارخانه سفارشی سازی کرد؛ یعنی بسته به نیاز مصرف کننده، پارچه را با درصدهای مختلفی از الیاف پلی استر، ویسکوز و فیلامنت تولید نمود.

این موضوع خود، یک امتیاز مثبت برای خریداران پارچه ترگال به حساب می آید و می توانند بر حسب نیاز و بودجه خود، پارچه دلخواه را سفارش دهند.

با این وجود، بسیاری از تولیدی های لباس کار و البسه بیمارستانی، هنگام خرید عمده این پارچه دچار سردرگمی می شوند.

بدون شک پارچه ترگال رنگ ری اکتیو، بهترین انتخاب برای این افراد خواهد بود چرا که علاوه بر داشتن ویژگی های لازم، از قیمت مقرون به صرفه ای نیز برخوردار است.

البته نحوه خرید پارچه و انتخاب یک مرکز معتبر می تواند در قیمت پارچه ترگال درجه یک بسیار مؤثر واقع شود و باعث صرفه جویی در هزینه ها گردد.

در ادامه یک مرکز پخش عمده باسابقه و معتبر را به شما معرفی خواهیم کرد تا بتوانید یک خرید پرسود و اقتصادی را تجربه نمایید.

سایت خرید آنلاین پارچه ترگال درجه یک

برای تولیدی های باتجربه و خریدارانی که سال های زیادی است در حوزه خرید فروش پارچه ترگال رکتیو فعالیت دارد، خرید این پارچه درجه یک با قیمت مناسب بسیار آسان می باشد.

زیرا این افراد طی چند سال تجربه و تحقیق متوجه شده اند که کدام مرکز و یا شرکت تولیدی، پارچه های ترگال مرغوب ولی در عین حال ارزان قیمت را ارائه می دهد.

برای تولیدی هایی که به تازگی قدم در این مسیر نهاده اند، توصیه می کنیم قبل از هر چیزی، راهکارهای صحیح خرید عمده را بشناسند و به هر مرکزی اعتماد نکنند.

در شرکت کاماش، انواع پارچه ترگال از برندهای مطرح مثل تک، مهنام، فدک، گل پود، بروجرد، زرین پود، گلد بافت و غیره، به صورت عمده و ارزان از درب کارخانه به فروش می رسد.

جهت اطلاع از لیست قیمت پارچه ترگال باکیفیت، از راهنمایی مشاوران مجرب سایت می توانید استفاده کنید.

کارشناسان سایت با دسترسی به کارخانجات تولید کننده این پارچه، ضمن فراهم کردن سهولت خرید؛ امکان خرید عمده با قیمت درب کارخانه را برای شما تولیدی ها و خریداران عزیز فراهم می آورند.

پس این فرصت طلایی را از دست ندهید و هم اینک، جهت خرید اینترنتی و آسان پارچه ترگال با ما در ارتباط باشید.

دسته‌ها
ترگال رنگ مستقیم پارچه ترگال

مرکز پخش پارچه ترگال رنگ مستقیم با قیمت دست اول

آنچه در این مقاله می خوانید: 

 • همه چیز درباره پارچه ترگال رنگ مستقیم
 • کاربردهای پارچه tergal رنگ مستقیم کدام است؟
 • پارچه ترگال ارزان قیمت از کجا بخرم؟
 • پخش پارچه ترگال رنگ مستقیم از درب کارخانه

پخش پارچه ترگال رنگ مستقیم با قیمت دست اول، توسط این مجموعه به صورت حضوری و آنلاین انجام می شود؛ تا همه مصرف کنندگان بتوانند با هزینه مناسب پارچه ترگال را به صورت عمده بخرند. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

همه چیز درباره پارچه ترگال رنگ مستقیم

پارچه های ترگال جزء پارچه های بسیار محبوبی هستند، که در صنایع مختلف می توان از آنها به عنوان لباس کار نیز استفاده کرد، به همین جهت کارخانجات زیادی در حوزه تولید پارچه‌ های ترگال فعالیت می ‌کنند.

معمولاً تولید پارچه ترگال با استفاده از الیاف پنبه، پلی استر و فیلامنت صورت می‌ گیرد، که همه این الیاف به صورت خام، توسط دستگاه ریسندگی و بافندگی در کنار یکدیگر قرار گرفته و به صورت کاملاً مسطح آن را می باشند.

پس از اینکه پارچه های ترگال در کارخانجات نساجی مورد بافت قرار گرفته و با گرماژهای مختلف آماده‌ سازی شد، معمولاً برای طی کردن مرحله نهایی آن یعنی رنگرزی باید به واحدهای مخصوص انتقال پیدا کند.

چند شیوه رنگرزی وجود دارد که هر کدام از این شیوه ها پارچه هایی با کیفیت های متفاوت را ارائه می دهد.

معمولا پارچه های ترگال با گرماژ ۲۳۰ گرم را با استفاده از شیوه رنگرزی مستقیم آماده سازی می کنند، این پارچه موارد استفاده و کاربردهای خاصی دارد و لازم است که هزینه های آن کاهش پیدا کند.

از آنجا که رنگزاهای مورد استفاده در رنگ مستقیم قیمت ارزان تری دارند و کاربرد آنها نیز آسان تر است؛ به همین جهت پارچه هایی که با این سیستم مورد رنگرزی قرار می‌ گیرند، هزینه‌ های کمتری را به وجود می‌ آورند و جزء پارچه های مورد علاقه مراکز تولیدی هستند.

به طور کلی برای اینکه از رنگزاهای مستقیم برای رنگرزی پارچه ترگال استفاده شود، با کمک دو دستگاه این عملیات صورت می ‌گیرد.

دستگاه جتی معمولاً در دمای ۱۲۰ درجه پارچه را مورد رنگرزی قرار می دهد،که این پارچه ها در برابر آفتاب از مقاومت خوبی برخوردار هستند و دچار رنگ پریدگی نمی شوند.

اما دستگاه ژیگر با استفاده از شیوه خاص رنگرزی که دارد، بیشتر مناسب برای پارچه هایی است که در حین رنگرزی نباید الیاف و بافت آنها دچار چروکیدگی و شکستگی شود و پارچه ها را در دمای ۱۲۰ درجه مورد رنگرزی قرار می دهد؛ اما به دلیل شیوه رنگرزی، این پارچه ها در برابر نور خورشید مقاومت بالایی ندارند.

پخش پارچه ترگال رنگ مستقیم

کاربردهای پارچه tergal رنگ مستقیم کدام است؟

 پارچه tergal رنگ مستقیم در گروه پارچه های ارزان قیمت قرار می گیرد، که به دلیل شیوه رنگرزی خاصی که دارد برای کارخانجات هزینه‌ های تمام شده آنها پایین‌ تر است و به همین جهت می ‌تواند جزء پارچه‌ هایی قرار بگیرد که به دنبال کم کردن هزینه های خود هستند.

پارچه های ترگال رنگ مستقیم را با رنگ های روشن تولید می کنند، تا در حین استفاده کیفیت خود را حفظ کنند؛ زیرا رنگ های تیره که ثبات رنگ کافی ندارند، ممکن است با سرعت پارچه بی کیفیت شود.

از پارچه ترگال رنگ مستقیم در مصارف مختلف می‌ توان استفاده کرد، که در اینجا به برخی از مهم ترین کاربردهایی که این پارچه دارد اشاره می‌ کنیم:

 • برای تولید برخی از لباس کارهایی که در محیط های بسته مورد استفاده قرار می ‌گیرند.
 • مناسب برای منسوجات مختلفی که در محیط‌ های بیمارستانی مورد استفاده هستند.
 • جزء مناسب ترین پارچه ها برای دوخت لباس قنادی محسوب می شود.
 • برای تهیه لباس نانوایی بیشتر از رنگ های کرم و نباتی آن می‌ توان استفاده نمود.

بیشترین رنگ هایی که از پارچه ترگال رنگ مسیقیم به بازار ارائه می گردد، پارچه هایی با رنگ های روشن مثل: رنگ آبی، رنگ کرم، رنگ نباتی و رنگ استخوانی هستند، که این رنگ ها در طی شستشوها نیز می توانند کیفیت خود را بیشتر حفظ کنند.

تهیه پارچه ترگال بیمارستانی از نوع پارچه های رنگ مستقیم، کمک زیادی به کاهش هزینه های مراکز درمانی می کند، به همین جهت می‌ توان گفت که از مشتریان عمده تولیدات کارخانجات مراکز درمانی و بهداشتی هستند.

پارچه ترگال ارزان قیمت از کجا بخرم؟

پارچه ترگال یکی از پرمصرف‌ ترین منسوجات حال حاضر است که به دلیل تنوع بالای این پارچه، موارد استفاده و کاربردهای بسیار زیادی دارد.

پارچه ترگال ارزان قیمت از کجا بخرم؟

این مهمترین سوالی است که ممکن است برای مراکز تولیدی و کلیه خریداران عمده این پارچه ها به وجود بیاید،  که پیدا کردن یک جواب مناسب برای این سوال کمک زیادی به کاهش هزینه‌های نهایی این مراکز می‌ کند.

بهترین توصیه ای که به خریداران می توان کرد، این است که برای خرید پارچه ترگال با قیمت ارزان باید به دنبال مراکزی باشند که با کمترین واسطه، این پارچه‌ ها را ارائه می‌ دهند؛ زیرا حضور واسطه‌ ها تاثیر زیادی در افزایش قیمت های بی دلیل دارد.

در حال حاضر راه‌ های زیادی برای خرید پارچه ترگال ارزان قیمت وجود دارد، که به آسانی می‌ توان با انتخاب هر کدام از این روش‌ ها، که مناسب شرایط شما است به اهداف خود دست پیدا کنید در اینجا چند مورد آن را به اختصار ذکر می کنیم:

 • کارخانجات تولید کننده می ‌توانند به عنوان مهمترین مراکزی باشند که پارچه ترگال با قیمت ارزان و کیفیت مناسب را ارائه می دهند.
 • مراکز پخش و فروش عمده این پارچه ها که به شکل مستقیم با کارخانجات در ارتباط هستند،یک راه مناسب برای دسترسی به این پارچه ها بدون صرف وقت و هزینه زیاد است.
 • سایت های معتبر آنلاین می توانند به عنوان بهترین راه حل معرفی شوند؛ زیرا با انتخاب این مراکز دیگر نیاز به صرف وقت و هزینه برای دسترسی به مراکز حضوری نمی باشد و به آسانی می توان با بررسی دقیق و کامل پارچه ها و قیمت های ارائه شده برای آنها بهترین محصول را خریداری کرد.

پخش پارچه ترگال رنگ مستقیم از درب کارخانه

اغلب خریداران ترجیح می‌ دهند تا پارچه ترگال را از درب کارخانه تولیدکننده تهیه کنند؛ زیرا مطمئن هستند که هیچ واسطه ای در این معامله حضور پیدا نمی کند و قیمت‌ های واقعی ارائه می گردد.

پخش پارچه ترگال رنگ مستقیم از درب کارخانه توسط مرکز معتبر، سبب می شود تا حجم خرید و فروش ها نیز افزایش پیدا کند.

در این مجموعه به دلیل داشتن ارتباط مستقیم با کارخانجات تولید کننده تمامی محصولات خریداری شده از درب کارخانه ها ارسال می گردد، که بدین وسیله هزینه ‌های حمل و نقل و باربری نیز کاهش چشمگیری پیدا می کند.

از مهمترین اهداف این مجموعه ارائه محصولات باکیفیت و قیمت مناسب می باشد که رضایت مشتریان را جلب کنند و باحذف کامل واسطه‌ ها و برقرار کردن ارتباط مستقیم با خریداران نهایی تا حد زیادی به این اهداف خود دست پیدا کرده است.

دسته‌ها
دسته‌بندی نشده پارچه لباس کار

خرید پارچه لباسکاری عمده با قیمت امروز

آنچه در این مقاله می خوانید:

معرفی بهترین پارچه های لباسکاری

 • چرا پارچه ترگال پرفروش ترین پارچه لباس کار است؟
 • قیمت پارچه لباسکاری به چه عواملی بستگی دارد؟
 • نکات مهم در خرید پارچه لباسکار عمده
 • فروش مستقیم انواع پارچه لباسکاری

خرید پارچه لباس کاری عمده با قیمت مناسب جزء دغدغه‌ های خریداران محسوب می‌شود در این مجموعه فروش انواع پارچه لباس کار با قیمت امروز محاسبه می گردد، جهت ثبت سفارش با مشاوران فروش ما ارتباط برقرار کنید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

معرفی بهترین پارچه های لباسکاری

استفاده از لباس کار در کلیه محیط‌ های کاری اهمیت زیادی دارد، در برخی از شرکت ها، ادارات و موسسات با پوشیدن لباس کار پرستیژ کاری افراد و رده بندی آنها مشخص می‌ گردد و برخی از محیط ها در جهت حفظ مسائل بهداشتی، تبلیغات و بسیاری از موارد دیگر لازم است تا از لباس کار استفاده کنند.

از تنوع مشاغل و شرایط گوناگون شغلی متوجه می شویم که برای هر نوع کاربردی باید از پارچه مخصوص استفاده شود تا بهترین بازخورد را داشته باشد.

با شناخت انواع پارچه های مناسب برای دوخت لباس کار می توانید در انتخاب ‌های خود هوشمندانه ‌تر عمل کرده و بهترین پارچه ها را تهیه کنید.

در اینجا قصد داریم تا به معرفی بهترین پارچه های لباس کاری بپردازیم تا شما نیز به شکل بهتری با این منسوجات آشنا شوید که به شرح ذیل می باشند:

 • پارچه ترگال

پارچه ترگال در گروه پارچه های تخت بافت است که از مقاومت و دوام بالایی برخوردار می باشد، این از الیاف ویسکوز و پلی استر پنبه تولید شده، مهمترین مشخصه و ویژگی پارچه های ترگال کالیته رنگ بندی متنوع آن می باشد.

 • پارچه ترگال کجراه

پارچه ترگال کجراه نیز در گروه پارچه های تخت بافت است که سطح آن به صورت اریب و میله ‌ای می باشد. همین نوع بافت سبب استحکام و ضخامت بیشتر پارچه شده، این پارچه با توجه به نوع الیاف به کار برده شده در تار و پود و چله کشی در چندین دسته و گروه تولید می شود.

 • پارچه کتان

در روند تولید پارچه ‌های کتان از حجم بیشتری از الیاف کتان و پنبه استفاده می ‌شود به همین سبب این پارچه از مقاومت و استحکام بالاتری نسبت به سایر پارچه ها برخوردار بوده و کاملا ضخیم می باشد، وزن پارچه کتان بین ۳۳۰ تا ۴۸۰ گرم بسته به حجم استفاده از الیاف کتان متغیر است؛ از این پارچه در صنایع خاصی مانند برشکاری، جوشکاری و فرز کاری که با حرارت در ارتباط هستند استفاده می کنند.

 • پارچه لی

پارچه لی یک نوع پارچه ضخیم و بافت دار است که در روند تولید آن از الیاف پنبه و کتان استفاده می‌ کنند، این پارچه با تکنولوژی های خاصی تولید می گردد، که کاملاً ضخیم و مستحکم می باشد. حتی برای رنگ کردن این پارچه نیز از نوعی ماده گیاهی خاص استفاده می شود، به همین دلیل از کیفیت بالایی برخوردار بوده و بیشتر در جهت تولید لباس کارهای صنعتی از این پارچه کمک می گیرند.

 • پارچه فاستونی

پارچه فاستونی، یک پارچه تولید شده با الیاف طبیعی پشم و ترکیبی از الیاف پلی استر می باشد، این پارچه در گرماژهای متفاوت به بازار ارائه می گردد، وزن و ضخامت آن ارتباط مستقیم با حجم استفاده از الیاف پشم دارد، هر چه حجم الیاف پشم بیشتر باشد لطافت پارچه و گرمای آن نیز بیشتر می‌شود. از این پارچه بیشتر برای تولید کت و شلوارهای اداری استفاده می کنند.

 • پارچه تترون 

پارچه تترون یک پارچه نرم و لطیف با ضخامت کم است، که به دلیل وجود الیاف پنبه در آن بسیار خنک و جاذب رطوبت می باشد، به دلیل کیفیت بالاتر این پارچه معمولاً از آن برای تولید انواع روپوش ها و پیراهن های مردانه در جهت کارهای مختلف به خصوص کارهای اداری استفاده می شود، ویژگی خاص پارچه های تترون پس از لطافت بالا و تنوع در رنگ بندی این پارچه است.

 • پارچه تتسل

برای تولید پارچه تنسل معمولاً از الیاف به دست آمده از چوب درخت اکالیپتوس استفاده می کنند. این الیاف بسیار شبیه الیاف پنبه می باشد و به دلیل سلولزی بودن این نخ ها از سطح صاف تری برخوردار هستند و به همین جهت سطح پارچه تولید شده از آنها نیز کاملا درخشنده و صاف می باشد. پارچه های تنسل در شستشو های طولانی مدت نیز درخشندگی خود را حفظ می ‌کنند. به دلیل جذب رطوبت بالا، تنفس پذیری و خواص رنگ پذیری مناسب از این پارچه در موارد مختلفی مانند تولید انواع لباس، سرویس خواب استفاده می شود.

خرید پارچه لباس کاری عمده

چرا پارچه ترگال پرفروش ترین پارچه لباس کار است؟

دربین تنوع بالای انواع پارچه لباس کاری جزء پرفروش‌ ترین‌ ها محسوب می‌ شود و در جهت تولید البسه مناسب برای شغل های مختلف کاربرد دارد.

دلایل زیادی وجود دارد که پارچه های ترگال را پرفروش ‌ترین کرده است، وجود تنوع پارچه ترگال از لحاظ نوع الیاف به کار برده شده و ضخامت در بافت می ‌تواند یکی از مهمترین دلایلی باشد که از این پارچه می توان در بخش‌ های مختلف صنعت استفاده کرد.

خوب است بدانید که انواع پارچه های ترگال در چندین دسته و گروه مانند پارچه کجراه چله فلامنت، پارچه فلامنت فلامنت و پارچه فلامنت پنبه و بسیاری از گروه های دیگر تقسیم بندی می شوند، که هر کدام از این پارچه ها را با استفاده از الیاف پنبه، پلی استر و فلامنت در حجم و میزان های مختلف تولید می ‌کنند.

در اینجا قصد داریم به ذکر چند دلیل مهم برای استقبال از پارچه ترگال در جهت تولید البسه کار بپردازیم:

 • مقاومت و استحکام بالای
 • ثبات رنگی مناسب
 • تنوع در رنگ بندی های بالا
 • بدون ایجاد حساسیت
 • دارای بافتی نرم و لطیف
 • دارای مقاومت نسبی در برابر حرارت

قیمت پارچه لباسکاری به چه عواملی بستگی دارد؟

پارچه لباس کاری در تنوع بسیار بالایی تولید می شوند که در روند تولید هر کدام از این پارچه ها از الیاف مختلف و دستگاه ها و تکنولوژی های خاص استفاده شده است.

اگر به دنبال پیدا کردن عوامل موثر بر قیمت گذاری پارچه ‌لباس کاری هستید باید بگویم که عوامل بسیار زیادی از جمله عوامل فنی و همچنین عوامل اقتصادی بر روی قیمت نهایی پارچه ها موثر هستند.

برخی از مهمترین عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت پارچه لباس کاری عبارتند از:

 • نوع الیاف به کار برده شده در پارچه
 • ضخامت و گرماژ پارچه
 • برند و کارخانه تولید کننده
 • مراکز عرضه و فروش
 • میزان تقاضا در بازار
 • میزان عرضه در بازار
 • نوسانات موجود در بازار

نکات مهم در خرید پارچه لباسکار عمده

در هنگام خرید پارچه لباس کاری عمده باید به نکات بسیار مهمی توجه کنید تا پارچه مناسب شرایط محیط کاری خریداری شود.

در صورت توجه کردن به برخی از نکات مهم می توانید با خیال راحت پارچه های لباس کار را به صورت عمده تهیه کرده و از آن در جهت راه اندازی کسب و کارها و تولیدی های خود استفاده نمایید.

در اینجا به برخی از نکات مهم در هنگام خرید پارچه لباس کاری عمده اشاره می کنیم تا با توجه به آنها بتوانید خریدهای بهتری را انجام دهید از جمله:

 • توجه به گرماژ مناسب پارچه ها مطابق با نوع لباس کار و شرایط استفاده
 • توجه به رنگ بندی مناسب جهت حفظ پرستیژ کارمندان و کارگران
 • توجه به ثبات رنگی بالا برای حفظ کیفیت در حین شستشوهای مکرر
 • توجه به آبرفت پارچه ها
 • توجه به عرض و طول پارچه و انتخاب متراژهای مناسب
 • انتخاب پارچه لباس کاری با الیاف متناسب با شرایط کار مانند الیاف پنبه، کتان، پلی استر و غیره
خرید پارچه لباس کاری عمده
کجراه لباس کار ۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴

فروش مستقیم انواع پارچه لباسکاری

اغلب افراد به دنبال خرید پارچه لباس کاری ارزان قیمت هستند تا بتوانند از خرید و استفاده از آن سود قابل ملاحظه ای را به دست آورند.

فروش مستقیم انواع پارچه لباس کاری توسط این مجموعه سبب شده تا دسترسی به مناسب ترین قیمت پارچه های لباس کار برای همه مصرف کنندگان فراهم آید.

این مرکز فروش با حذف کامل واسطه ها تمامی پارچه ها را از نساجی های معتبر به شکل مستقیم تهیه کرده و از افزایش قیمت های بی جهت کاملاً جلوگیری می کند.

در صورت نیاز به خرید پارچه لباس کاری عمده با قیمت ارزان و کیفیت تضمین شده می توانید با کارشناسان فروش ما ارتباط مستقیم برقرار نمایید.

دسته‌ها
پارچه

آشنایی با انواع پارچه

آنچه در این مقاله می خوانید: 

 • شناخت انواع پارچه
 • انواع پارچه های صنعتی لباس کار
 • بهترین پارچه های مانتویی 
 • معرفی انواع پارچه های ملحفه ای
 • انتخاب طرح و رنگ برای پارچه سرویس آشپرخانه
 • ویژگی پارچه های مدارسی
 • پارچه های فرم اداری را بهتر بشناسید
 • انواع پارچه‌های پیراهنی و استفاده های آن
 • پارچه های بیمارستانی و ویژگی آنها
 • انواع پارچه کت و شلوار مردانه
 • تاثیر رنگ در قیمت انواع پارچه ها
 • بزرگ ترین مرکز فروش مستقیم انواع پارچه

آشنایی با انواع پارچه نقش تاثیرگذاری در انتخاب بهترین محصول دارد؛ زیرا پارچه ها از گستره بسیار عظیمی برخوردارند و شناخت الیاف آنها اهمیت زیادی در کارکرد این پارچه ها دارد. این مجموعه راهنمایی های لازم را در این زمینه ارائه می دهد. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

شناخت انواع پارچه

پارچه ها را می توان جزء ضروری ترین و کاربردی ترین اختراعاتی دانست که بشر تاکنون به آن دست پیدا کرده است؛ زیرا با وجود پارچه می توان لباس های مختلف را تولید کرد و همچنین در بخش های گوناگون صنعت از آن استفاده نمود.

اگر به دنبال یافتن پاسخ پارچه چیست؟ هستید خوب است بدانید که از یک لایه انعطاف پذیر تشکیل شده از الیاف در تار و پود می باشد، که با وجود تکنولوژی های به روز دائماً در حال تغییرات و بهبود است.

افراد ماهر در حوزه صنعت نساجی هر روزه با استفاده از الیاف متفاوت و کم و زیاد کردن حجم ترکیبات الیاف به پارچه های جدیدی دست پیدا می کنند؛ به همین جهت لازم است افرادی که در حوزه پارچه فعالیت دارند دائم اطلاعات خود را به روز کنند.

انواع مختلف پارچه را از لحاظ نوع الیافی که در آن مورد استفاده قرار می دهند در چندین دسته و گروه طبقه بندی می نمایند.

انواع پارچه های صنعتی لباس کار

در حال حاضر انواع پارچه های صنعتی لباس کار در بازار وجود دارد که با توجه به شرایط آب و هوایی منطقه و محیط کاری می‌تواند مناسب ترین پارچه را انتخاب کرد.

پارچه های لباس کار علاوه بر تنوع در رنگ، گرماژ، تراکم بافت در نوع الیاف نیز تنوع بالایی دارند و برای هر شغل و گروه کاری می‌ توان پارچه مناسب استفاده کرد.

انواع پارچه های ترگال، پارچه کجراه، پارچه کتان، پارچه لی جزء پر استفاده ترین پارچه های صنعتی محسوب می شوند که برای دوخت انواع لباس کارهای یکسره و دو تیکه کاربرد دارند.

آشنایی با انواع پارچه
کجراه لباس کار ۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴

بهترین پارچه های مانتویی 

پارچه های مانتویی جزء پراستقبال ترین پارچه ها در زمینه پوشاک بانوان قرار دارند؛ زیرا به عنوان یک پوشش نهایی باید از برخی مشخصات و ویژگی های خاص برخوردار باشند.

در انتخاب بهترین پارچه های مانتویی توجه به ضد چروک بودن پارچه، ثبات رنگی در برابر شستشو و مقاومت در برابر آب رفت، همچنین تنفس پذیری می تواند بهترین محصول را به دست آورد.

پارچه های کرپ، پارچه فیونا، پارچه کتان و پارچه های دیور جزء بهترین ها در این حوزه محسوب می ‌شوند.

آشنایی با انواع پارچه

معرفی انواع پارچه های ملحفه ای

پارچه های ملحفه ای در گروه منسوجات خانگی قرار می گیرند، با توجه به فروش فوق‌العاده این پارچه ها در بازار، حجم مبادلات آنها بسیار زیاد است.

با مراجعه به مراکز فروش پارچه با تنوع بالایی از پارچه‌های ملحفه ای روبه رو می شوید که از لحاظ رنگ، طرح و مدل نیز در چندین دسته و گروه قرار دارند.

با معرفی انواع پرطرفدار پارچه های مرحله‌ای می توانید انتخاب های بهتری داشته باشید، که به شرح ذیل است:

 • پارچه‌های ‌ملحفه ای کتان
 • پارچه های ملحفه ای پنبه‌ ای
 • پارچه های ملحفه های پلی استر
 • پارچه های ملحفه های ساتن
آشنایی با انواع پارچه

انتخاب طرح و رنگ برای پارچه سرویس آشپرخانه

پارچه سرویس آشپزخانه با توجه به نوع الیاف بکار برده شده در آن در چندین دسته و گروه قرار دارند که بهترین آنها استفاده از الیاف طبیعی پنبه به همراه الیاف با کیفیت بالای پلی استر است.

انتخاب طرح و رنگ برای پارچه سرویس آشپزخانه اهمیت زیادی پیدا می‌کند؛ زیرا این پارچه ها به طور مرتب مورد شستشو قرار می‌گیرند و باید رنگ و طرح پارچه از ثبات بالایی برخوردار باشد.

همچنین به دلیل وجود آشپزخانه به عنوان یک مرکز آرامش بهتر است از رنگ های آرام و ملایم که در زمینه تولید سرویس آشپزخانه استفاده شود؛ زیرا رنگ نقش تاثیرگذاری در ایجاد آرامش در فضا دارد.

همچنین وجود برخی از طرح ها و نقش هایی مانند انواع میوه و یا طرح‌های مربوط به آشپزخانه نیز می ‌تواند کمک بیشتری در ایجاد یک فضای زیبا و آرامش بخش داشته باشد.

ویژگی پارچه های مدارسی

پارچه های مدارسی به دلیل استفاده مرتب و روزانه از آنها باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند تا در طول استفاده ظاهر خود را از دست ندهند.

از مهمترین ویژگی‌ های پارچه ‌های مدارسی عبارتند از:

 • بافت پارچه با الیاف مرغوب 
 • داشتن زیر دست نرم و لطیف
 • داشتن آهار به اندازه استاندارد
 • تل نشدن سطح پارچه در حین مصرف
 • ثابت ماندن رنگ در حین شستشو

در هنگام تهیه پارچه های مدارسی باید به طرح و رنگ این پارچه ها متناسب با مقطع تحصیلی و گروه‌های سنی دانش ‌آموزان دقت کرد.

 اغلب پارچه‌های پیراهنی را به صورت راه راه چهارخانه و یا ساده تهیه می‌کنند و برای دوخت جلیقه و یا شلوار از پارچه های باکیفیت بالا مانند کجراه و پارچه فاستونی استفاده می ‌شود.

پارچه های فرم اداری را بهتر بشناسید

پارچه های زیادی در بازار وجود دارد که می ‌توان از آنها در جهت دوخت و دوز مانتوهای اداری استفاده کرد.

شناخت بهتر پارچه‌ های فرم اداری کمک می ‌کند تا این پارچه ‌ها را مناسب برای فصل گرم و سرد و یا پارچه‌های متناسب برای چهار فصل تهیه شود.

به طور کلی پارچه‌ های فرم اداری نباید در حین شستشو رنگ بدهد و یا در حین استفاده سطح آن دچار پرز گردد.

پارچه فیونا، پارچه ‌های کجراه، پارچه‌ های فاستونی، پارچه های کرپ و مواردی از این قبیل می‌تواند جزء بهترین پارچه های فرم اداری قرار بگیرند.

انواع پارچه‌های پیراهنی و استفاده های آن

در حال حاضر پارچه های زیادی مناسب برای دوخت پیراهن تولید شده که هر کدام از آنها در مصارف خاصی کاربرد دارد.

در اینجا به چند پارچه پرطرفدار در بازار اشاره می ‌کنیم:

 • پارچه پیراهنی آکسفورد :دارای بافت نرم و لطیف است و برای تولید و دوخت پیراهن های معمولی کاربرد دارد.
 • پارچه پیراهنی تترون: که با توجه به تنوع بالا از لحاظ طرح و رنگ می توان از تترون های چهارخانه و راه راه در بخش های اسپرت و از پارچه‌ های تترون ساده رنگی و بیشتر از رنگ سفید در بخش های رسمی استفاده کرد.
 • پارچه پیراهنی پشمی :معمولاً به صورت راه راه و یا چهارخانه تولید می ‌شوند که این پارچه ها مناسب فصل سرما و تیپ های اسپرت می باشد.

با شناخت دقیق پارچه ‌های پیراهنی و دانستن موارد استفاده و کاربرد آنها می توانید انتخاب های عاقلانه تری را انجام دهید.

پارچه های بیمارستانی و ویژگی آنها

مهم ترین هدف استفاده از انواع پارچه های بیمارستانی داشتن یک حفاظ بدنی در مقابل خطرات احتمالی مانند انواع ویروس و باکتری می باشد.

در محیط بیمارستان از پارچه ‌های زیادی استفاده می‌ کنند که انتخاب این پارچه ها با توجه به شرایط استفاده می تواند کمک زیادی به حفاظت افراد در برابر آلودگی ‌های مختلف بیمارستانی داشته باشد.

همه پارچه هایی که در محیط‌ های بیمارستانی مورد استفاده قرار می‌ گیرند بهتر از برخی ویژگی‌ها برخوردار گردند مانند:

 • مقاومت بالا در برابر هرگونه ضربه و فشار
 • مقاومت در برابر شستشوهای روزانه
 • مقاوم در برابر آب ژاول
 • قابلیت استریل به صورت مرتب
 • دارای بافت نرم و لطیف و وزن سبک
 • داشتن ویژگی آنتی باکتریالی
 • استفاده از الیاف ضد حساسیت

انواع پارچه کت و شلوار مردانه

جنس پارچه کت و شلوار مردانه نقش تاثیرگذاری در ایجاد یک ظاهر شیک ایفا می ‌کند، به همین جهت در هنگام انتخاب پارچه باید برخی از معیارها را مدنظر قرار داد.

انواع پارچه کت و شلوار مردانه باید از لحاظ ساختار و نوع دوخت و همچنین نوع الیاف به کار برده شده در آن در بالاترین سطح کیفیتی قرار بگیرد تا نتایج مناسب را به دنبال داشته باشد.

در حال حاضر انواع پارچه کت و شلوار مردانه در بازار قابل دسترس است که در این بخش مهم ترین آنها را مورد بررسی قرار می ‌دهیم:

 • پارچه پشمی و کشمیر که در برابر چین و چروک مقاومت خوبی دارد.
 • پارچه فاستونی که با عبور دادن هوا القای حس خوب در حین استفاده از کت و شلوار را به وجود می‌آورد.
 • پارچه لنین جز: پارچه های محبوب و خنک با منشا گیاهی مناسب فصل تابستان است.

تاثیر رنگ در قیمت انواع پارچه ها

عوامل زیادی وجود دارد که می ‌تواند بر قیمت گذاری پارچه ها تأثیر داشته باشند که با بررسی هر کدام از این عوامل به نکات بسیار مهمی دست پیدا خواهید کرد.

عواملی مانند تراکم بافت، گرماژ، نوع الیاف و مواردی از این قبیل اهمیت زیادی در هنگام انتخاب پارچه ها دارند.

رنگ یکی از عوامل بسیار مهم است که ممکن است در بین پارچه هایی با جنس الیاف ثابت، تراکم و گرماژ یکسان تغییرات ایجاد کند.

به طور معمول رنگ های تیره تر و خاص از افزایش قیمت های چشمگیری برخوردار هستند؛ زیرا به دست آوردن این ترکیبات رنگی مدت زمان طولانی تری زمان لازم دارد و همچنین لازم است تا این نوع رنگ ها در محیط های خاصی انجام شود.

برخی از مواقع نیز پارچه هایی با رنگ های کاملاً ثابت و مقاوم در برابر آب ژاول تولید می ‌شوند، مانند پارچه های سبز بیمارستانی که مناسب برای اتاق عمل هستند و سبب تغییرات قیمتی این محصولات می گردد.

بزرگ ترین مرکز فروش مستقیم انواع پارچه

برای خرید انواع پارچه بهتر است تا با مراجعه به بزرگترین مرکز فروش مستقیم آن هم از تنوع بالا و قیمت مناسب برخوردار شوید.

در صورت آشنایی با انواع پارچه و شناخت دقیق آنها امکان خرید و انتخاب نوع مناسب پارچه را به وجود می آورید، اما نگران نباشید در صورتیکه به طور کامل و دقیق پارچه ها را نمی شناسید می توانید از کارشناسان حاضر در این مجموعه استفاده کنید.

این مرکز فروش به شکل کاملا مستقیم از کارخانجات برند و مطرح محصولات خود را تهیه کرده و به دست مصرف کننده نهایی می‌ رساند و به عنوان یک واسطه معتبر کارخانجات تولیدی و مصرف ‌کننده نهایی عمل می ‌کند.

جهت سفارش انواع مختلف پارچه برای راه اندازی کارگاه و ادامه تولیدات خود با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.

دسته‌ها
پارچه اداری

فروش بهترین پارچه برای دوخت مانتو شلوار اداری

آنچه در این مقاله می خوانید…

 • بهترین پارچه برای دوخت مانتو شلوار اداری
 • از کجا پارچه مانتو شلوار اداری خوب و ارزان بخریم؟
 • عوامل موثر بر قیمت پارچه مانتو اداری
 • پخش عمده انواع پارچه مخصوص مانتو شلوار اداری

بهترین پارچه برای دوخت مانتو شلوار اداری در این مرکز فروش آنلاین عرضه می شود. اگر می خواهید انواع پارچه های باکیفیت و اعلا را با قیمت کارخانه خریداری کنید، همین حالا در سایت اقدام کنید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

می دانید که هر خانم شاغلی مانتو شلواری را انتخاب می کند که از نظر جنس، مدل و رنگ بهترین و باکیفیت ترین باشد. امروزه به قدری تنوع در جنس و نوع پارچه های موجود در بازار زیاد شده است که این موضوع خیاطان و تولیدی های فرم اداری را دچار سردرگمی کرده است.

به نظر شما چه پارچه ای مناسب دوخت مانتو شلوار اداری می باشد؟ پرطرفدارترین و پرفروش ترین پارچه در بازار برای این منظور کدام است؟

اگر می خواهید با بهترین نوع بهترین پارچه برای دوخت مانتو شلوار اداری آشنا شوید، پیشنهاد می کنیم ادامه مقاله را مطالعه نمایید.

بهترین پارچه برای دوخت مانتو شلوار اداری

مانتو شلوارهای اداری شیک و رسمی موجود در بازار معمولاً بانوان شاغل را به سمت خود جذب می کنند و باعث می شوند که خانم های ایرانی بسیار شیک تر در محل کارشان نشان داده شوند.

ویژگی خوبی که این فرم ها دارد، این است که از پارچه های بسیار باکیفیت و با دوام بالا در دوخت آن ها استفاده می شود که با هر فصل و آب و هوایی تطبیق دارد که این یک ویژگی مثبت به شمار می رود.

در اداره ها، سازمان ها و شرکت ها، معمولاً وسایل گرمایشی و یا سرمایشی فراهم است؛ به همین دلیل اولین قدم در دوخت مانتو شلوارهای اداری این است که پارچه مناسبی را انتخاب نمایند که هم در سرما و هم در گرما مناسب پرسنل باشد.

البته ناگفته نماند که بیشتر شرکت های غیر دولتی و خصوصی سعی می کنند تا در تابستان یک دست فرم و در زمستان نیز فرم اداری مجزا و مخصوص آن فصل را بدوزند تا کارکنان شرکت در لباس خود راحت باشند و به بهترین نحو ممکن بتوانند کار خود را انجام دهند.

طراحی و دوخت این نوع مانتو شلوارها تقریبا کاری دشوار است، یعنی باید مانتویی دوخت که هم کارمندان در آن احساس راحتی داشته باشند و هم از رنگ و ظاهر خوبی برخوردار باشد. این نکته بسیار مهمی است که باید آن را رعایت کنید.

برای دوخت مانتو شلوار اداری انواع مختلفی از پارچه از جمله پارچه فیونا، فاستونی، کرپ و … موجود است که باید با بررسی ویژگی های آن ها بهترین پارچه را برای خود انتخاب نمایید و از پارچه ای که انتخاب کردید با توجه به ویژگی های آن، کاملاً راضی باشید.

همچنین باید گفت که از انواع پارچه های ضخیم، نازک، نخی، کشی و غیرکشی می توان برای دوخت مانتو شلوار اداری استفاده کرد.

هر کدام از موارد ذکر شده دارای معایب و مزایای خود هستند مثلاً پارچه های کشی با وجود این که در برابر چروک شدن مقاوم هستند اما در آن ها آبرفت وجود دارد که بعد از چندین دفعه شست و شو، باعث تنگی و کوتاهی فرم می شود.

ثابت بودن رنگ پارچه و عدم تغییر رنگ آن نیز از نکات مهمی است.

از کجا پارچه مانتو شلوار اداری خوب و ارزان بخریم؟

خرید بهترین پارچه برای دوخت مانتو شلوار اداری از بازارها و پارچه فروشی های عمده سراسر کشور امکان پذیر است. اگر هم برایتان سخت است که به صورت حضوری برای خرید این نوع پارچه ها اقدام نمایید، می توانید از طریق مراکز آنلاین، به راحتی خرید خود را انجام دهید.

فقط باید توجه داشته باشید که قبل از این که اقدام به خرید کنید، اطلاعات کافی درباره انواع پارچه های داشته باشید، تا بتوانید مناسب ترین پارچه را انتخاب نمایید و در حین خرید گمراه نشوید.

نکته قابل توجه دیگر بررسی قیمت پارچه مانتو شلوار اداری است که در این خصوص باید گفت که معمولاً کارخانه های پارچه فروشی، قیمت های ارزان تری نسبت به فروشگاه های دیگر در اختیار شما قرار می دهند.

در ادامه یکی از معتبرترین و باسابقه ترین فروشگاه ها را به شما معرفی خواهیم نمود تا یک خرید مقرون به صرفه و تضمینی را تجربه کنید.

بهترین پارچه برای دوخت مانتو شلوار اداری

عوامل موثر بر قیمت پارچه مانتو اداری

قیمت بهترین پارچه برای دوخت مانتو شلوار اداری در بازار متفاوت است و به عوامل متعددی بستگی دارد.

در واقع عوامل مختلفی می توانند بر روی قیمت این پارچه تاثیر بگذارد که یکی از مهم ترین آن ها، جنس پارچه است.

اگر جنس پارچه انتخابی خوب و مرغوب نباشد و از مواد زائد و بازیافتی در آن استفاده شده باشد؛ قطعا که شما قیمت ارزان تری باید برای آن پارچه پرداخت کنید و این مورد برخلاف تصور شما به کسب و کارتان ضرر وارد می کند.

فاکتور مهم دیگری که بر روی قیمت پارچه فرم اداری اثر می گذارد، رنگ بندی های آن است. از آنجایی که معمولاً در مانتو شلوارهای اداری از رنگ های تیره مثل مشکی و سرمه ای استفاده می کنند، این رنگ از پارچه ها گران تر از سایر رنگ هاست.

علاوه بر مواردی که گفته شد گرماژ، عرض، طول طاقه پارچه و … در قیمت گذاری محصول دخیل اند.

پخش عمده انواع پارچه مخصوص مانتو شلوار اداری

تولیدی های مانتو شلوار اداری به دنبال یک روش مقرون به صرفه و در عین حال آسان هستند تا بتوانند به کسب و کار خود رونق دهند و سود بیشتری کسب کنند.

همه ما می دانیم که رفتن به بازار پارچه فروشان، بسیار زمان بر است و اگر در شهر محل سکونت خود دسترسی به بازار عمده فروشی پارچه نداشته باشیم باید هزینه های سنگین متحمل شویم.

ما در این جا می خواهیم یک مرکز معتبر فروش آنلاین را به شما تولیدی های فرم اداری معرفی نماییم که به صورت اینترنتی در حال فعالیت است و می توانید در هر کجا که هستید به آسانی خرید خود را انجام دهید.

این مجموعه علاوه بر شرایط خرید غیر حضوری، امکان خرید مستقیم از درب کارخانه تولید کننده را نیز فراهم آورده است که این موضوع بسیار مهم است.

پس اگر قصد خرید پارچه مانتو شلوار اداری به آسان ترین و اقتصادی ترین شیوه ممکن را دارید، همین حالا با مشاورین وب سایت تماس بگیرید و ضمن اطلاع از موجودی انواع پارچه ها و قیمت آن ها، پارچه مناسب و دلخواه خود را در متراژ مورد نظر خود سفارش دهید.

دسته‌ها
پارچه اداری

مانتو شلوار اداری با پارچه راه راه

آنچه در این مقاله می خوانید:

 • آشنایی با پارچه های مخصوص دوخت مانتو شلوار اداری
 • مانتو شلوار اداری با پارچه راه راه
 • نکات مهم در انتخاب پارچه برای مانتو اداری
 • فروش مستقیم پارچه اداری ارزان

مانتو شلوار اداری با پارچه راه راه مورد استقبال برخی از مراکز اداری قرار گرفته است، برای تهیه بهترین نوع پارچه راه راه مناسب مانتو با قیمت مقرون به صرفه با کارشناسان بخش فروش این مجموعه تماس برقرار نمایید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

آیا می دانید کدام پارچه ها برای دوخت مانتو شلوار اداری مناسب هستند؟

آیا با؟کیفیت و ویژگی  مانتو شلوار اداری با پارچه راه راه آشنایی دارید؟

در هنگام خرید پارچه مناسب برای مانتو شلوار اداری به چه نکاتی باید توجه کرد؟

نحوه پوشش برای بانوان اهمیت زیادی دارد بخصوص مانتو که جزء پوشش های اصلی قرار می گیرد و همواره ذهن بانوان را به خود درگیر کرده تا از پارچه مناسب و دوخت خوبی برخوردار باشد، به همین جهت اغلب کارخانجات تولید کننده سعی می ‌کنند پارچه های مناسب برای مانتو شلوار را در تنوع بسیار بالا تولید کنند.

آشنایی بیشتر با ویژگی و مشخصات پارچه های مناسب برای مانتو شلوار اداری و همچنین پارچه های اداری راه راه تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

آشنایی با پارچه های مخصوص دوخت مانتو شلوار اداری

مصرف بالای مانتو در بین سایر پوشاک موجب شده تا کارخانجات نساجی اقدام به طراحی و تولید پارچه های خاص نمایند که هر تولید کننده با توجه به شرایط کاری خود اقدام به تهیه این پارچه ها می نماید.

انواع مختلف مانتو برای استفاده در محیط و شرایط های خاص تهیه می ‌شود که یکی از پرکاربردترین آنها مانتوشلوار اداری می باشد.

پارچه های زیادی در بازار وجود دارد که هر کدام دارای مشخصات و ویژگی های خاص هستند، اغلب این پارچه ها از لحاظ شکل ظاهری و همچنین لمس در زیر دست با یکدیگر تفاوت های چشمگیری دارند.

در این جا جهت آشنایی بیشتر با پارچه های مخصوص دوخت مانتو شلوار اداری چند نمونه را ذکر می کنیم:

 •  پارچه فاستونی: دارای الیاف پلی استر ویسکوز و پشم است و قیمت بالاتری دارد، مناسب برای فصول سرد سال است.
 • پارچه فیونا: که در گروه پارچه ‌های چهار فصل قرار می ‌گیرد و به دلیل لطافت و خاصیت کشسانی از استقبال بیشتری برخوردار است.
 • پارچه بزیاق: از پارچه های مرغوب و با کیفیت برای دوخت مانتو که مقاومت بالایی دارد و گوله گوله نمی شود.
 • پارچه پرشیا: به دلیل این که در برابر چروک مقاومت خوبی دارد و همچنین ثبات رنگ، مناسب برای دوخت مانتو شلوارهایی که به طور مداوم مورد استفاده قرار می ‌گیرند.

مانتو شلوار اداری با پارچه راه راه

انواع مختلف پارچه از لحاظ طرح و بافت وجود دارد که برای دوخت مانتو شلوارهای اداری مورد استفاده قرار می گیرد.

پارچه راه راه مانتو شلواری یکی از نمونه های مناسب برای دوخت لباس های اداری است زیرا وجود طرح های راه راه در این پارچه ها سبب زیبایی در استایل افراد می ‌شود.

امکان تولید پارچه های اداری راه راه با استفاده از الیاف مختلف وجود دارد، معمولاً از پارچه ‌های فاستونی به صورت راه راه، پارچه های بزیاق و همچنین پارچه های ترگا نیز استفاده می کنند.

در هنگام خرید پارچه راه راه مناسب برای دوخت مانتو شلوار باید به شرایط محیط کار و همچنین فصل مورد استفاده دقت داشت.

مانتو شلوار اداری با پارچه راه راه نیز مورد توجه برخی از افراد و ادارات می باشد به همین جهت لازم است تا این پارچه در بالاترین سطح کیفیتی تولید و عرضه گردد.

نکات مهم در انتخاب پارچه برای مانتو اداری

با توجه به تنوع بالای پارچه که در بازار وجود دارد باید تولید کنندگان در حین انتخاب و خرید با توجه به شرایط استفاده از این البسه بهترین پارچه را تهیه کنند.

برخی از نکات مهم وجود دارد که در انتخاب پارچه برای مانتو اداری باید مورد توجه قرار بگیرد که به شرح زیر می باشد:

 • کشی یا غیر کشی: پارچه های مانتویی معمولاً در گروه پارچه های تخت باف قرار می گیرند که برخی از آنها دارای خاصیت کشسانی در یک جهت یا دو جهت هستند به دلیل استفاده طولانی مدت از مانتو اداری خوب است که از خاصیت کشسانی برخوردار باشد.
 • زیر دست نرم: حس لامسه در هنگام انتخاب و خرید پارچه نقش مهمی دارد و در صورتی که پارچه زیر دست نرم و لطیفی داشته باشد مناسب برای دوخت مانتو است.
 • چروک پذیری: در صورتی که پارچه های مانتویی کمترین میزان چروک پذیری را داشته باشند از استقبال بیشتری برخوردار می گردند، زیرا در حال حاضر به دلیل کمبود زمان افراد فرصت اتو‌کشیدن به طور مرتب را ندارند و ترجیح می دهند از پارچه های باکیفیت بالاتر استفاده کنند.
 • گرماژ پارچه: گرماژ و ضخامت جزء موارد مهمی است که باید متناسب با فصل و تغییرات آب و هوایی انتخاب شود، البته برخی از پارچه ها به صورت چهار فصل هستند که  جزو گزینه ‌های همیشگی برای انتخاب قرار می گیرند.
 • رنگ بندی پارچه: در شرایط و محیط اداری خوب است که از رنگ های تیره و ساده استفاده شود به همین جهت اغلب رنگ های مشکی، سرمه ای، طوسی برای مانتو های اداری محبوبیت بیشتری دارند.
 • نوع الیاف: هرچه الیاف به کار رفته شده در تولید پارچه ها از الیاف طبیعی باشد کیفیت پارچه بیشتر می ‌شود و استفاده در طولانی مدت نیز برای افراد هیچ گونه حساسیتی به وجود نمی آورد.
 • ثبات و کیفیت رنگ: به دلیل استفاده طولانی مدت از مانتوهای اداری و لزوم شست و شوی مرتب آنها باید این پارچه ها از ثبات رنگ خوبی برخوردار باشند.

تمامی موارد ذکر شده جزء ویژگی ‌های فنی پارچه ‌های مانتو شلوار اداری هستند که باید به آنها توجه کرد، البته نکات دیگری مانند قیمت ‌پارچه ها نوع مراکز عرضه و فروش نیز اهمیت دارند و در هزینه های نهایی کارگاه های تولید کننده تاثیر می گذارند.

فروش مستقیم پارچه اداری ارزان

فروش عمده پارچه مانتو شلواری به دلیل استقبال بالای کارگاه های تولیدی در مراکز مختلفی صورت می پذیرد.

این مرکز سعی می ‌کند تا با تهیه همه محصولات خود از کارخانجات تولید کننده بدون حضور هیچ واسطه ای ارزان ترین قیمت ممکن را ارائه دهد.

فروش مستقیم پارچه اداری منجر به ارائه قیمت ارزان این محصول می گردد، زیرا حذف کامل واسطه ها مانع از افزایش قیمت های بی دلیل می ‌شود.

در این مجموعه تمامی پارچه های مناسب برای دوخت مانتو شلوار اداری با تنوع در رنگبندی، جنس، کیفیت و همچنین قیمت های متفاوت ارائه شده است.

در صورتی که به دنبال تهیه مانتو شلوار اداری با پارچه راه راه هستید بدون صرف وقت و هزینه های اضافی برای گشت و گذار در بازارهای فروش با کارشناسان ما تماس گرفته تا مناسب ترین نمونه ها را مطابق با نوع نیاز خود تهیه کنید.

دسته‌ها
فدک پارچه

ارزانترین قیمت پارچه کجراه فدک اصفهان

پارچه کجراه چیست و چه خصوصیاتی دارد؟

چرا پارچه کجراه فدک بخرم؟

 بهترین قیمت پارچه کجراه فدک اصفهان

قیمت پارچه کجراه فدک اصفهان در بازارهای عرضه کاملاً مناسب و مقرون به صرفه می باشد. برای تهیه ارزان ترین قیمت پارچه کجراه فدک اصفهان با کارشناسان بخش فروش این مرکز تماس بگیرید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

در کشور ما با توجه به پیشرفت های روز افزون از لحاظ تکنولوژی و دستگاه‌ های به‌ روز انواع مختلفی از پارچه تولید می ‌شود که در واقع به یکی از قطب های تولیدی پارچه در بازارهای بین‌المللی تبدیل شده ‌ایم.

در شهرهای مختلفی کارخانجات تولید پارچه وجود دارد که اصفهان یکی از این شهرها محسوب می‌ شود، که کارخانجات بزرگ صنعت نساجی در این شهر در حال فعالیت می باشند و به صورت کاملاً تخصصی در زمینه بافت پارچه های مخصوص تمرکز کرده ‌اند.

کارخانه نساجی فدک اصفهان یکی از این کارخانجات است که انواع مختلفی از پارچه را در طول سال‌ های فعالیت خود تولید و به بازار ارائه داده، که یکی از برترین محصولات تولید شده در این کارخانه که زبانزد خاص و عام قرار گرفته، پارچه ترگال کجراه می باشد.

جهت آشنایی بیشتر با پارچه های کجراه و همچنین ویژگی ها و مشخصات محصولات فدک با ادامه مطالب همراه ما باشید.

پارچه کجراه چیست و چه خصوصیاتی دارد؟

پارچه کجراه جزء زیر مجموعه پارچه ترگال است که این پارچه در بخش ‌های مختلف صنعت کاربردهای زیادی دارد و به دلیل پر استفاده بودن در بازار دسترسی به تنوع بالای محصولات نیز آسان است.

پارچه های ترگال و کجراه از گروه پارچه هایی هستند که با استفاده از الیاف تار و پود پلی استر، ویسکوز و فیلامنت تولید می‌ شوند و این پارچه‌ها در دسته پارچه های تخت بافت قرار قرار می گیرند.

از لحاظ بافت بین پارچه‌های ترگال ساده و ترگال کجراه تفاوت خاصی وجود دارد که با چشم نیز این تفاوت مشخص است.

پارچه ترگال دارای بافت مربعی ساده و از ضخامت کمتری برخوردار بوده، اما پارچه های کجراه دارای بافت اریب و متمایل هستند که سطح روی پارچه به صورت میله ای برجسته و ضخامت این پارچه ها به نسبت نوع بافت بیشتر است. 

تفاوت در شکل بافت در این پارچه ها سبب شده تا این محصولات در ضخامت و گرماژ و همچنین تراکم بافت با یکدیگر تفاوت پیدا کنند و همین مسئله سبب شده تا موارد استفاده و کاربردهای آنها نیز با یکدیگر تفاوت داشته باشند.

در تولید انواع پارچه های کجراه از الیاف مختلف پلی استر، فیلامنت و پلی استر پنبه استفاده می ‌شود که میزان استفاده از این الیاف، درصد ترکیب آنها تفاوت های چشمگیری به وجود می ‌آورد. که سبب به وجود آمدن پارچ ه‌های ترگال با مشخصات و ویژگی های مختلف و تنوع زیاد است، که در زیر چند نمونه آن را معرفی می کنیم:

 • پارچه کجراه فیلامنت فیلامنت: برای تولید این پارچه فقط از فیلامنت در تار و پود استفاده شده و ضخامت کمتر و با قیمت مناسب تری همراه می شود.
 • پارچه کجراه پلی استر ویسکوز: در روند تولید آن فقط از الیاف پلی استر ویسکوز در تار و پود استفاده می ‌شود که این پارچه به نسبت پارچه های فیلامنت در فیلامنت از کیفیت بالاتری برخوردار است.
 • پارچه کجراه پلی استر پنبه فیلامنت: در تولید این پارچه از الیاف پلی استر پنبه در تار و الیاف فیلامنت در پود استفاده می شود.
 • پارچه کجراه ۷۰ درصد پنبه: در تولید این پارچه از ۷۰ درصد الیاف پنبه و ۳۰ درصد الیاف پلی استر استفاده می ‌شود.
 • پارچه کجراه ۱۰۰% پنبه: در روند تولید این پارچه به هیچ عنوان از الیاف پلی استر استفاده نمی‌ شود و تمامی الیاف ویسکوز پنبه می باشد این پارچه از کیفیت بالایی برخوردار است اما موارد استفاده و کاربرد آن بسیار خاص است و در شرایط آب و هوایی سخت و بسیار گرم مورد استفاده قرار می گیرد.

خوب است بدانید که قیمت پارچه  کجراه فدک اصفهان با توجه به ترکیبات الیاف مشخص می گردد و هرچه الیاف طبیعی و پنبه بیشتر باشد به تبع قیمت آن نیز افزایش پیدا می نماید.

در اینجا به چند دسته از خصوصیات مهم پارچه که از راه اشاره می نماییم:

 • ثبات بالای رنگ
 • مقاومت در برابر شستشو
 •  گوله گوله نشدن 
 • استقامت بالا 
 • ثبات سایشی
 •  مقاوم در برابر آب ژاول
 •  قابل استفاده در برابر پرتوهای ناشی از جوشکاری
کجراه لباس کار 09131130224
کجراه لباس کار ۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴

چرا پارچه کجراه فدک بخرم؟

پارچه کجراه اصفهان جزء بهترین پارچه های ترگال موجود در بازار است که مورد توجه اغلب خریداران و فروشندگان قرار می گیرد.

در بین تنوع بالای پارچه های ترگال این سوال ذهن خریداران را به خود درگیر می ‌کند که چرا باید پارچه های کجراه فدک را خریداری کنند؟ 

کارخانه نساجی فدک اصفهان از بهترین مواد اولیه برای تولید محصولات خود استفاده می کند و سعی دارد تا پارچه های تولیدی کیفیت مناسبی داشته باشد.

پارچه کجراه فدک تمامی مشخصات و ویژگی هایی که خریداران از این پارچه توقع دارند را به همراه داشته و در ضمن قیمت پارچه کجراه فدک اصفهان به نسبت کیفیت بالای آن در مقایسه با سایر محصولات موجود در بازار کاملا مناسب و اقتصادی است

 بهترین قیمت پارچه کجراه فدک اصفهان

انتخاب محصولات تولید شده در نساجی فدک اصفهان این دغدغه را از ذهن خریدار دور می‌ کند که محصول خریداری شده کیفیت مناسبی داشته باشد، زیرا مطمئن است که نساجی فدک تمام محصولات خود را در بالاترین رتبه در نظر می ‌گیرد.

به دست آوردن بهترین قیمت پارچه کجراه فدک اصفهان جزء اهداف همه خریداران عمده قرار می گیرد زیرا تغییرات ناچیز در قیمت ها در خریدهای عمده تاثیر زیادی می گذارد.

در این مرکز با توجه به ارائه پارچه کجراه فدک به صورت حضوری و یا غیرحضوری امکان دسترسی و خرید برای همه افراد از اقصی نقاط کشور فراهم می باشد.

ارائه پارچه ‌های کجراه به صورت آنلاین توسط این مرکز سبب شده تا بدون صرف وقت و هزینه های اضافی امکان ثبت سفارش و تهیه این پارچه برای همه مصرف ‌کنندگان به وجود بیاید.

مدیریت این مرکز فروش تلاش می ‌کند تا با حذف واسطه‌ این پارچه‌ ها را به شکل مستقیم از کارخانه تهیه کرده و در صورت ثبت سفارشات عمده از درب کارخانه برای خریداران ارسال نماید، به همین جهت امکان ارائه بهترین قیمت پارچه کجراه فدک اصفهان را فراهم نموده است.

دسته‌ها
پارچه

خرید آنلاین پارچه چهارخانه شلوارکی پنبه

پارچه چهارخانه شلوارکی پنبه جزء محصولات پر استفاده حال حاضر بازار است، خرید آنلاین پارچه توسط این مرکز سبب شده تا از اقصی نقاط کشور امکان ثبت سفارش و تهیه این پارچه را با قیمت مناسب به دست آورند. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

جنس پارچه و نوع کاربرد آن فاکتورهای تعیین کننده برای قیمت گذاری این محصولات می باشد. حتماً در بازار انواع مختلفی از پارچه ها را مشاهده کرده اید که در هنگام خرید و انتخاب ممکن است دچار سردرگمی شوید که مناسب ترین نوع پارچه مطابق با نیاز شما کدام است؟

آیا با پارچه چهارخانه شلوارکی پنبه آشنایی کامل دارید؟ آیا در هنگام خرید پارچه مناسب برای شلوارک به تمامی نکات مهم آن واقف هستید؟ آیا از ترکیبات مورد استفاده در روند تولید پارچه چهارخانه شلوارکی اطلاع دارید؟

در صورتی که جزء افرادی هستید که به تازگی وارد دنیای پارچه ها شده اید و پاسخ مناسبی برای این سوالات ندارید می توانید در ادامه مطلب همراه ما باشید تا با دادن پاسخ مناسب به این سوالات در هنگام خرید پارچه تصمیم های مناسب ‌تری را اتخاذ کنید، در ضمن به معرفی بهترین مرکز عرضه و فروش این پارچه ها در فضای آنلاین می پردازیم.

پارچه چهارخانه شلوارکی پنبه

تولید شلوارک با پارچه چهارخانه شلوارکی پنبه

شلوارک یکی از پوشش هایی است که در فصل تابستان مورد استفاده و استقبال قرار می گیرد در واقع استفاده از این پوشش در سال‌ های اخیر طرفداران بیشتری پیدا کرده، به همین سبب مسیرهای تولید و فروش این محصول نیز به صورت صعودی در حال رشد هستند.

شلوارک در واقع به معنی شلوار کوتاه است که نسبت به سطح پوشش شلوار، کمی بالاتر از زانو است، پس مسلما در هنگام انتخاب پارچه مناسب برای دوخت آن باید بیشترین مواردی که در انتخاب پارچه مناسب شلوار مورد توجه قرار می گیرد را مد نظر قرار دهید.

در حال حاضر کارخانجات نساجی پیشرفته ای در کشور ما در حال فعالیت هستند که انواع مختلف پارچه های مناسب برای کارکرد های خاص را با استفاده از ترکیب الیاف طبیعی و مصنوعی با یکدیگر تولید می کنند.

برای تولید شلوارک با پارچه چهارخانه شلوارکی پنبه از الیاف مقاوم پلی استر، الیاف ویسکوز پنبه و همچنین الیاف فیلامنت استفاده می شود. پس از تولید این پارچه ها در کارخانجات این پارچه ها را به صورت رول هایی با متراژ ۱۵۰ تا ۲۵۰ متر به بازار ارائه می‌ کنند.

پارچه ها معمولاً با گرماژ ۲۰۰ گرم و عرض ۱۶۰ سانتی متر تولید می شود تا در حین استفاده از شلوارک ها هیچ گونه اذیتی برای مصرف کننده به وجود نیاید.

کارخانجات تولیدی پارچه مناسب شلوارک این محصول را در طرح های مختلف به خصوص طرح‌ های چهارخانه ریز و درشت تولید و به بازار ارائه می ‌دهد زیرا استفاده از طرح‌ های چهارخانه برای دوخت شلوارک از استقبال بیشتری برخوردار می باشد.

پارچه چهارخانه شلوارکی پنبه را در تنوع بالا از لحاظ طرح و همچنین رنگ بندی می توان تهیه کرد، اغلب مراکز تولیدی سعی می‌ک نند تا رنگبندی کامل این پارچه را تهیه کرده و اقدام به تولید و دوخت شلوارک نمایند زیرا تنوع در رنگ بندی موجب می شود تا در بازار عرضه محصولات آنها از استقبال بیشتری برخوردار گردند. 

از آنجا که این پارچه به‌ گونه‌ای تولید می‌ شود که پس از طراحی و دوخت شلوار برای شستشو انتقال پیدا می کنند برای تولید کنندگان کاملا مقرون به صرفه می باشد به همین جهت این پارچه در بازار از استقبال بیشتری برخوردار است.

 ۴ نکته قبل از خرید پارچه مناسب شلوارک

در سال های اخیر که استفاده از شلوارک ها رواج بیشتری پیدا کرده روند تولید پارچه های مناسب برای این حوزه نیز افزایش پیدا نموده است.

کارخانجات زیادی در حال حاضر مشغول فعالیت برای تولید پارچه های مناسب شلوارک هستند که در بین تنوع محصولات ارائه شده به بازار در صورت توجه به نکات مهم و اساسی بهترین آنها را برای دوخت شلوارک تهیه می کنید.

نکات و فاکتورهای بسیار زیادی در هنگام خرید پارچه مناسب شلوارک وجود دارد که با توجه دقیق به این نکات از انتخاب های خود تا سال ‌های طولانی رضایت کافی را بدست می آورید و برای مراکز تولیدی خود مناسب ترین محصولات را تهیه می کنید، که در بازارهای عرضه به عنوان یک برند مطرح محصول شما مورد توجه قرار می گیرد.

در اینجا به ۴ نکته مهم  قبل از خرید پارچه مناسب شلوارک باید مد نظر قرار دهید اشاره می‌ کنیم: 

 1. نوع الیاف و میزان استفاده از الیاف طبیعی و مصنوعی در روند تولید این پارچه ها باید به طور دقیق مورد بررسی قرار بگیرند.
 2. تراکم بافت پارچه مناسب برای شلوارک اهمیت زیادی دارد، زیرا در صورت نداشتن تراکم مناسب ممکن است در حین استفاده به سرعت کیفیت خود را از دست داده و بافت آن از هم باز شود.
 3. به تنوع در رنگ بندی و طرح پارچه باید توجه کرد و پارچه‌ های مطابق با عرف بازار تهیه شود، تاپس از برش و دوخت نیز مورد استقبال قرار بگیرد.
 4. توجه به آب رفت و ثبات رنگی این پارچه نیز اهمیت زیادی دارد زیرا پارچه هایی که پس از شستشو آبرفت دارند باید در متراژ بالاتر تهیه شده و همچنین قبل از انجام برش مورد شستشو قرار بگیرند و ثبات رنگی جزء عوامل مهمی است که باید مورد بررسی قرار بگیرد. 

با بررسی این نکات در می یابیم که خرید پارچه پنبه ای مناسب شلوارک می تواند بهترین انتخاب برای مراکز تولیدی که در حجم عمده به این محصول نیاز دارند می باشد.

پارچه چهارخانه شلوارکی پنبه

 مزایای سفارش آنلاین پارچه شلوارکی

پارچه چهارخانه شلوارکی پنبه جزء پر استفاده ترین پارچه های حال حاضر بازار است، اغلب مراکز تولید کننده به دنبال تهیه این پارچه با قیمت مناسب هستند.

سفارش آنلاین پارچه شلوارکی از طریق این سایت مزایای زیادی برای خریداران به دنبال داشته باشد.

این مرکز با راه اندازی سایت آنلاین فروش محصولات خود به صورت اینترنتی، امکان دسترسی به تنوع بالای پارچه های مناسب برای شلوارک را برای همه مشتریان و خریداران فراهم کرده است.

از مهمترین مزایای سفارش آنلاین پارچه شلوارکی به شرح ذیل می باشد:

 • امکان ثبت سفارش در کمترین زمان ممکن
 • ارسال محصول خریداری شده در کمترین روز کاری
 • امکان ارسال محصولات از درب کارخانجات تولید کننده
 • کاهش بسیاری از هزینه ها 
 • دسترسی به تنوع بالای این پارچه ها از لحاظ طرح و رنگ

در صورتی که قصد خرید پارچه چهارخانه شلوارکی پنبه را داره همین حالا با بخش فروش ما تماس گرفته و پس از دریافت اطلاعات کافی در مورد مشخصات و ویژگی ‌های پارچه و آشنایی با نحوه خرید آنلاین سفارش خود را ثبت کنید.

دسته‌ها
پارچه پیراهنی

سفارش خرید عمده پارچه فانوس طلایی با کیفیت بالا

خرید عمده پارچه فانوس طلایی از قیمت مناسب تری برخوردار است. از طریق این مرکز فروش سفارش خرید عمده پارچه فانوس طلایی با کیفیت بالا را را به آسانی ثبت کرده و در محل مورد نظر تحویل بگیرید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: تهران نیما محمد نژاد: ۰۹۱۳۸۹۷۶۳۸۱ – شهرستان ها: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

همه آنچه از پارچه فانوس طلایی نمی دانید

در حال حاضر به دلیل وجود کارخانجات نساجی متعدد و دستگاه های پیشرفته و به روز که در کشور ما در حال فعالیت هستند انواع پارچه های مختلف به راحتی تولید می شوند.

پارچه ها با توجه به الیاف به کار برده شده در روند تولید، نوع دستگاه های بافت و همچنین رنگ و طرح های خاص در گونه های متعددی وجود دارند.

یکی از پارچه هایی که در بازار از استقبال بی نظیری برخوردار است پارچه فانوس طلایی می باشد.

پارچه فانوس طلایی به پارچه های پیراهنی معروف است که به دلیل استفاده از نخ رنگ شده قبل از بافت و تکمیل نهایی به آن پارچه های نخی رنگی نیز می گویند.

به دلیل وجود نخ رنگی در روند تولید این پارچه ها از ثبات رنگی و دوام و کیفیت بالا برخوردار است، رنگ بندی بسیار شاد و لطیفی دارد.

این پارچه ها به دلیل کیفیت بالای بافت و رنگ بندی های مناسب برای انواع پیراهن مردانه، زنانه و همچنین لباس فرم مدارس مورد استفاده قرار می گیرد.

اغلب پارچه فانوس طلایی به شکل چهارخانه تولید می ‌شود که این کارخانه ها می توانند ترکیبی ریز و درشت باشند.

تولید کنندگان این پارچه معتقدند که پارچه های چهارخانه رنگی همیشه جزء پرطرفدارترین ها قرار دارند و به اصطلاح همه پسند هستند.

این پارچه در دسته پارچه های بافته زیر دست نرم و عالی و تراکم بالا قرار می گیرد که با نگاه به آن می توان به راحتی تفاوت پارچه فانوس طلایی را با دیگر رقبا در بازار شناسایی کرد.

برای تولید پارچه های فانوس طلایی از الیاف پلی استر ویسکوز استفاده می‌ کنند که این الیاف فوق العاده لطیف هستند و ماندگاری بسیار بالایی دارند و در شستشوهای مکرر کیفیت خود را از دست نمی ‌دهند.

معمولاً پارچه های فانوس طلایی بین ۱۸۰ تا ۲۰۰ گرم  گرماژ دارد و عرض این پارچه ها ۱۵۰ سانتی متر است برای این پارچه ها بیشتر از ۴۰ ترکیب رنگی در نظر گرفتند که تمامی این رنگ ها و ترکیبات آنها بسیار زیبا هستند.

تنوع رنگ در پارچه های پیراهنی فانوس طلایی بسیار زیاد است که در طیف های سرد و گرم این رنگ ها وجود دارد و قرار گرفتن رنگ ها بر طبق اصول رنگ ‌شناسی انجام می‌شود که موجب ایجاد آرامش می گردد.

موارد استفاده از این پارچه بسیار گسترده است که هر روزه ما در بخش های مختلفی از جامعه با این پارچه ها روبه رو می‌ شویم، برخی از موارد استفاده آن عبارتند از

 • در دوخت انواع پیراهن های زنانه و مردانه جزء مناسب ترین پارچه ها و اولین انتخاب های مراکز تولیدی قرار می گیرد.
 • برای دوخت انواع لباس های فرم مهد کودک‌ ها و دبستان‌ ها و همچنین به عنوان خرج کار در لباس های فرم مدارس جزء گزینه‌ های ابتدایی انتخاب است.
 • برای دوخت انواع سرویس های آشپزخانه نیز از این پارچه ها می توان استفاده کرد زیرا این پارچه مقاومت خوبی دارد و رنگ پس نمی دهند.
 • به‌ عنوان خرجکار در تولید محصولات مختلفی مانند انواع سیسمونی، کالای خواب نیز می ‌توان از این پارچه ها بهره برد.
خرید عمده پارچه فانوس طلایی

پارچه فانوس طلایی مناسب پیراهن

تنوع پارچه در بازار برای تولید پیراهن بسیار گسترده می باشد.

 اما برخی از پارچه ها مورد توجه بیشتری قرار می گیرند زیرا هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ قیمت مناسب تر هستند.

 یکی از پارچه هایی که مناسب برای دوخت پیراهن های مردانه و زنانه است پارچه فانوس طلایی می باشد.

 این پارچه با داشتن طرح های فوق العاده زیبا و متنوع جزء برترین برند های تولید شده در این زمینه قرار می گیرد.

پارچه های ونوس طلایی مناسب پیراهن مردانه علاوه بر لطافت بالایی که دارد و هیچ گونه حساسیتی برای افراد به وجود نمی آورد از استقامت و کیفیت خوبی نیز برخوردار هستند.

پارچه فانوس طلایی برای خرجکار لباس مدارس

پارچه های بسیار زیاد در حال حاضر تولید می شوند که مناسب برای خرج کار لباس مدارس می باشند اما در بین تنوع بالای پارچه ها پارچه فانوس طلایی جز بهترین ها در این حوزه محسوب می شود

پارچه های فانوس طلایی با وجود ترکیبات رنگی بسیار زیبا و چهار خانه های مختلف رنگی بهترین محصول برای استفاده در لباس مدارس و همچنین به عنوان خرج کار می باشد زیرا موجب جذابیت بیشتر لباس ها می گردد

معمولاً این پارچه ها که برای لباس فرم مدارس تولید‌میشود گرمایشی بین ۱۵۰ تا ۱۹۰ گرم دارد که مناسب با پارچه اصلی این گرماژ ها انتخاب می شود.

معمولاً استقبال برای خرید و تهیه پارچه های چهارخانه مخصوص فرم های مدارس در فصل تابستان افزایش پیدا می کند زیرا در این زمان مدارس برای سال جدید روپوش های مناسب برای دانش آموزان را تهیه می نمایند.

معمولا مدارس برای ایجاد نظم و یکدست کردن دانش آموزان و کنترل بهتر آنها از رنگ های مختلف برای هر گروه سنی استفاده می کنند.

به همین جهت وجود تنوع رنگ در پارچه های فانوس طلایی یکی از نکات مثبتی است که مورد نظر برای تولید لباس فرم مدارس می باشد.

اما به طور کامل باید گفت که این پارچه ها از ویژگی های خاصی برخوردار هستند که مورد توجه برای تولید لباس های فرم مدارس قرار گرفته اند.

برخی از این ویژگی ها را با هم بررسی می کنیم از جمله:

 • این پارچه ها دارای طرح های جذاب و زیبا هستند که مورد توجه کودکان و خردسالان هم قرار می گیرد.
 • تنوع رنگ بندی بالای این پارچه یکی از عوامل مهم در انتخاب آنها است.
 • ثبات رنگ در شستشو های مداوم یکی دیگر از مواردی است که مورد استقبال قرار می‌ گیرد زیرا لباس فرم مدارس را باید به طور مرتب مورد شستشو قرار داد.
 • طول عمر بالا و دوام خوب پارچه در برابر کشش و سایش یکی دیگر از ویژگی‌ های مثبت این پارچه ها است.
 • جزء پارچه هایی است که زیر دست نرم و لطیفی دارد و هیچ گونه حساسیتی برای افراد به وجود نمی آورد.
خرید عمده پارچه فانوس طلایی

پارچه فانوس طلایی برای فرم سازمانی

پارچه فانوس طلایی جزء پارچه های شناخته شده در بازار قرار دارد که تقریباً موارد استفاده آن بسیار گسترده می باشد.

یکی از موارد استفاده این پارچه که به شکل گسترده نیز وجود دارد استفاده از آن برای تولید لباس های فرم سازمانی است.

 معمولاً سازمان ‌ها و ارگان ‌های مختلف برای یکدست کردن کارگران و کارمندان خود و همچنین ایجاد نظم و شناسایی بهتر افراد در حوزه های کاری از لباس های فرم استفاده می کنند.

تنوع طرح و رنگ در پارچه های فانوس طلایی امکان انتخاب های گسترده را برای مراکز تولیدی به وجود می‌ آورد، به همین سبب جزء بهترین گزینه ‌ها برای تولید لباس فرم سازمانی می باشد.

البته دلایل انتخاب این پارچه محدود به این موارد نیست زیرا این پارچه از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است و در برابر شستشو های مداوم رنگ و بافت پارچه آسیب نمی بیند.

به همین جهت مناسب برای دوخت لباس های فرم سازمانی که باید ساعت ها مورد استفاده قرار بگیرد.

نکته مهم دیگر در انتخاب این پارچه برای فرم سازمان این است که بر روی این پارچه طرح های همه پسند قرار می گیرد که مورد توجه همه افراد است و به هیچ عنوان از طرح های جلف و پر حاشیه بر روی این پارچه ها وجود ندارد.

پارچه فانوس طلایی اصل از کجا بخرم؟

می ‌دانیم که نساجی فانوس طلایی جزء قدیمی ترین و بزرگترین نساجی هایی است که در زمینه تولید پارچه و پارچه های پیراهنی فعالیت می کند قدمت این پارچه و کارخانه تولیدی آن سبب شده تا تولید کنندگان در بازار به دنبال خرید این محصول باشند زیرا از کیفیت پارچه های تولیدی اطمینان دارند.

اما برای افرادی که قصد خرید عمده این پارچه‌ ها را دارند همیشه این سوال وجود دارد که پارچه ونوس طلایی اصل از کجا بخرم؟

از آنجا که استقبال از این پارچه در بازار زیاد است دست واسطه ها نیز در این معاملات وارد شده و امکان عرضه پارچه های با کیفیت پایین و تقلبی افزایش پیدا می کند.

برای یافتن پاسخ این سوال باید گفت که بهترین راه خرید پارچه فانوس طلایی اصل به شکل عمده و مستقیم و بدون واسطه می باشد.

در اینجا ما به خریداران توصیه می‌ کنیم تا از طریق روش‌ های مطمئن و بدون واسطه خریدهای عمده خود را انجام دهند تا هم از کیفیت و هم از قیمت آن اطمینان حاصل کنند.

روش های زیادی برای ارتباط مستقیم با فروشندگان و  خرید عمده پارچه فانوس طلایی وجود دارد که چند مورد آن را بیان می کنیم از جمله:

 • مراجعه مستقیم به درب کارخانه تولید این پارچه ها و خرید پارچه از کارخانه به دلیل وجود تنوع بالای پارچه ها به راحتی امکان پذیر می باشد.
 • استفاده از نمایندگی های بخش در شهرهای مختلف نیز یک راه دیگر برای دسترسی به پارچه های فانوس طلایی اصل، که از کیفیت و قیمت آن اطمینان حاصل نمایید.
 • مراجعه به بنکداری های موجود در بازارهای بزرگ نیز یکی دیگر از راه هایی است که می توان به شکل مستقیم پارچه های فانوس طلایی را تهیه کرد. زیرا این مراکز برای شهرت و اعتبار خود ارزش قائل اند و به هیچ عنوان محصولات بی‌کیفیت را عرضه نمی کنند.
 • استفاده از سایت های آنلاین و خرید اینترنتی یکی دیگر از روش های خرید پارچه های فانوس طلایی اصل می باشد.

زیرا در صورتی که به هیچ کدام از روش های ذکر شده به راحتی دسترسی نداشته باشید تنها با فشردن چند دکمه می توانید به سایت های آنلاین عرضه این پارچه دست پیدا کنید.

اما در خرید اینترنتی این پارچه ها باید دقت کنید که از سایت های معتبر که به شکل مستقیم با کارخانجات تولیدی همکاری دارند خرید خود را انجام دهید.

خرید عمده پارچه فانوس طلایی

عوامل موثر بر قیمت پارچه فانوس طلایی

پارچه های فانوس طلایی جزء پارچه های رسمی و با پرستیژ است که از آن برای تولید لباس های مردانه و پیراهن های رسمی نیز استفاده می ‌شود، به همین جهت مراکز تولیدی ترجیح می دهند تا این پارچه ها را به شکل های عمده تهیه کنند.

روش بافت خاصی که بر روی این پارچه ها اعمال می شوند و همچنین استفاده درست و بجا از نخ و الیاف به کار برده شده موجب شده که این پارچه از کیفیت بالایی برخوردار گردد.

مراکز تولید کننده لباس های فرم مدارس و همچنین شرکت‌ های تولیدی پیراهن های مردانه به سمت تهیه پارچه رغبت بیشتری داشته باشند.

اما نکته مهمی که در خرید عمده پارچه فانوس طلایی وجود دارد، قیمت این محصول است، معمولاً قیمت پس از کیفیت پارچه ها مد نظر خریداران قرار می گیرد. 

از لحاظ کیفیت و ویژگی های خوب که از پارچه ‌های فانوس طلایی اطمینان دارید، در نتیجه باید به دنبال قیمت و عوامل موثر بر آن باشید تا بتوانید این پارچه را به صورت کاملا اقتصادی تهیه کنید.

عوامل زیادی وجود دارد که به شکل مستقیم و یا غیر مستقیم امکان تأثیرگذاری بر قیمت پارچه پیراهنی فانوس طلایی را دارد که با بررسی دقیق این عوامل به راحتی می توان پارچه های مورد نظر را خریداری کرد.

در اینجا به برخی از این عوامل اشاره می‌ کنیم از جمله:

 • گرماژ پارچه ها جز عواملی است که مورد توجه ویژه قرار می‌ گیرد زیرا هرچه گرماژ و ضخامت پارچه بیشتر باشد در نتیجه الیاف بیشتری در روند تولید مورد استفاده قرار گرفته است.
 • تنوع رنگ و وجود طیف های رنگی وسیع در پارچه های فانوس طلایی موجب تاثیر در قیمت نهایی این پارچه ها می شود، زیرا برخی از رنگ ها با طی مراحل سخت‌تری آماده می ‌شود و در صورتی که طیف های گسترده داشته باشد مراحل رنگرزی افزایش می یابد.
 • تنوع طرح نیز در پارچه ‌های فانوس طلایی می‌ تواند تاثیر گذار باشد زیرا در ابتدا این پارچه ها فقط به شکل چهارخانه تولید می شدند، اما در حال حاضر به صورت حاشیه دار و یا راه راه نیز این پارچه ها را می توان در بازار پیدا کرد.
 • واسطه ها جزء عواملی هستند که تاثیرات زیادی بر قیمت پارچه ها دارند در صورتی که مراکز خرید مستقیم را انتخاب کنید به طور قطع امکان خریداری پارچه با قیمت پایین تر را دارید.
 • میزان عرضه و تقاضای پارچه در بازار نیز جزء عواملی است که مهم می ‌باشد هر چه رقابت بر سر خرید پارچه در بازار بیشتر شود امکان بالا رفتن قیمت آن نیز وجود دارد.
 • مد و شرایط جامعه جزء عواملی است که در برخی از برهه های زمانی و قیمت پارچه ها تاثیرات زیادی را می گذارند، زیرا عرضه برای این پارچه ها کاهش یافته و با افزایش خرید روبرو می‌ شود.

خرید عمده پارچه فانوس طلایی بدون واسطه

با بررسی تمامی موارد، دریافتیم که پارچه فانوس طلایی جزء پارچه هایی است که موارد استفاده و کاربرد فراوانی در حوزه های مختلف دارد.

خرید عمده پارچه فانوس طلایی بدون واسطه برای مرکز تولیدی که به این پارچه ها در حجم های زیاد نیاز دارند مورد اهمیت می باشد.

زیرا در خرید عمده کیفیت و قیمت هردو باید مورد توجه قرار بگیرد تا با پرداخت هزینه مناسب محصولی با ویژگی های خوب تهیه شود.

با انتخاب این مرکز فروش برای خرید عمده پارچه فانوس طلایی می‌ توانید به شکل مستقیم و بدون واسطه محصول مورد نظر خود را تهیه کنید.

این مرکز فروش با داشتن ارتباطات گسترده با کارخانه های تولید کننده امکان عرضه پارچه فانوس طلایی را به قیمت درب کارخانه به وجود آورده است.

با خرید از این مرکز می توانید محصول خریداری شده را در محل مورد نظر تحویل بگیرید و اطمینان از ارسال پارچه در شرایط کاملاً بهداشتی داشته باشید.

اگر برای راه اندازی کسب و کار خود و یا ادامه فعالیت به پارچه فانوس طلایی در حجم عمده نیاز دارید همین حالا بدون صرف وقت و هزینه با کارشناسان بخش فروش این مرکز ارتباط برقرار کنید تا پس از کسب اطلاعات لازم و دریافت راهنمایی های مناسب برای بهترین انتخاب ها سفارشات خود را ثبت نمایید.