با ما تماس بگیرید : 09131130224

digiparche.ir

انواع پارچه لباس بیمار کودک بیمارستانی

15می

امروزه انواع پارچه بیمارستانی با طرح های زیبا را، برای دوخت لباس بیمار کودک بیمارستانی، تولیدی ها و خیاطان به کار می برند.
زمانی که برای خرید پارچه لباس بیمارستانی کودکان بیمار به مراکز و نمایندگی های عرضه مراجعه کنید، متوجه می شوید که این پارچه را کارخانه ها و صنایع نساجی با طرح ها و رنگ های زیبا، تولید می نمایند.
طرح هایی که اغلب و اکثرا، شخصیت های کارتونی مانند تام و جری و …. هستند در رنگ های صورتی، آبی، سبز و سایر رنگ ها.
در برخی نمایندگی ها، انواع پارچه بیمارستانی که مناسب دوخت لباس بیمار کودک است آماده وجود دارد و در برخی نمایندگی ها نیز، می بایست سفارش تولید این پارچه را با طرح و رنگ مورد نظر به کارخانه های نساجی تولید کننده دهید.
سعی کنید اگر قصد خرید پارچه لباس بیمارستانی کودک را دارید، از طرح های آماده موجود در مراکز و نمایندگی ها این خرید را انجام دهید زیرا اگر سفارش تولید این پارچه را بخواهید به شرکت نساجی دهید، باید طراحی شابلون نیز انجام شود که هم هزینه بر می باشد و هم نیاز به صرف زمان زیادی دارد، حداقل 10 روز کاری.

پارچه لباس بیمار کودک بیمارستانی چه جنسی دارد؟

انواع پارچه بیمارستانی

می دانید جنس انواع پارچه بیمارستانی برای دوخت لباس بیمار کودک، بهتر است چگونه باشد؟
انواع پارچه بیمارستانی برای دوخت لباس بیمار کودکان را شرکت های نساجی با کیفیت های مختلف، تولید می کنند اما پرتولید و از آن سو هم پرفروش ترین پارچه های بیمارستانی برای دوخت این البسه ها به شرح زیر می باشد:

  • پارچه تترون بیمارستانی
  • پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی
  • پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی

منبع: پارچه پارادا

Call Now Buttonتماس با مشاورین