با ما تماس بگیرید : 09131130224

digiparche.ir

بزرگترین مرکز خرید پارچه فرم مدارس بصورت آنلاین

بزرگترین مرکز خرید پارچه فرم مدارس بصورت آنلاین
15ژوئن

خرید پارچه فرم مدارس بصورت آنلاین، از طریق بزرگترین مرکز فروش عمده پارچه مانتو مدارسی امکان پذیر است. متقاضیان می توانند به کمک این مجموعه تأمین کننده، انواع پارچه مناسب فرم مدارس مانند ترگال را با قیمت تولیدی تهیه نمایند.


09130858100

09131130224

اهمیت خرید پارچه فرم مدارس

اگر شما هم یکی از مراکز تولیدی پوشاک در زمینه های کاری مختلف مثل تهیه انواع لباس فرم مدارس، فرم اداری، مانتو، روپوش و غیره هستید و نمی دانید که کدام پارچه ها را برای مصارف مورد نیازتان به کار ببرید، در این مقاله شما را راهنمایی خواهیم کرد.

حتماً می دانید که در بازارهای فعلی پارچه و البسه، یک فضای رقابتی شدید به وجود آمده و کسب سفارش تولید و‌ دوخت لباس فرم مدارس بسیار دشوار شده است.

از طرفی، انتخاب و خرید پارچه مانتو مدارسی در بین صدها نوع پارچه موجود در بازار، اهمیت زیادی دارد و در مرحله بعدی باید طراحی و کیفیت دوخت لباس، مورد بررسی قرار می گیرد.

ترگال گلد بافت اصلی
ترگال گلد بافت

بنابراین گام اول جهت عرضه لباس فرم باکیفیت و جلب رضایت مشتریان، خرید مناسب ترین پارچه ها از برترین کارخانجات نساجی تولید کننده است. به طور کلی پارچه ای که جهت دوخت فرم مدارس انتخاب می شود، بایستی شامل مشخصاتی باشد که کیفیت آن را تضمین کند و در طی یک سال تحصیلی، موجب نارضایتی اولیا و خود دانش آموزان نشود.

باید گفت که به دلیل شستشوهای مکرر لباس های مدارس به خصوص مقاطع پایین تر، نوع پارچه استفاده شده باید به گونه ای باشد که به مرور زمان، رنگ پریدگی و افت کیفیت بافت در آن بروز ندهد.

مورد دیگری که وجود دارد این است که بعضی از پارچه ها بعد از مدتی استفاده، به اصطلاح دون دون خواهند شد که این مسئله مهم هم در زمان خرید پارچه فرم مدارس باید حتماً مورد بررسی قرار گیرد.

معرفی پارچه ترگال لباس فرم و مشخصات آن

هر ساله با نزدیک شدن به مهر ماه و سال تحصیلی جدید، مراکز تولیدی پوشاک مدارس از خریداران پر و پا قرص پارچه هایی چون ترگال، تترون، پرشیا مکانیک و فاستونی هستند.

پارچه ترگال به عنوان یکی از منسوجات پرمصرف جهت دوخت البسه فرم، در دو نوع ساده و کجراه و با عرض یک و نیم متر، به بازار عرضه می شود. در این میان می توان گفت که پارچه ترگال کجراه به سبب ضخامت و گرماژ بالاتر، موارد استفاده بیشتری هم دارد.

پارچه کجراه فلامنت فرم مدارس
پارچه کجراه فلامنت

این پارچه ها هم مانند سایر تولیدات کارخانجات نساجی، پس از بافت، به رنگرزی ارسال می شوند. فرآیند رنگرزی پارچه ترگال ساده و کجراه به سه شیوه رنگرزی جت، ترموذل و ژیگر امکان پذیر است.

ثبات در رنگ، عدم تل شدن، استقامت بالا، تنوع رنگی و در دسترس بودن از ویژگی های منحصر به فرد این پارچه هاست. همچنین مناسب بودن قیمت پارچه ترگال فرم مدارس در بازار به نسبت سایر پارچه ها، آن را به یک انتخاب اقتصادی برای مراکز تولیدی پوشاک مدارس تبدیل کرده است.

البته ناگفته نماند که ترگال کجراه به عنوان پارچه لباس کار نیز شناخته می شود. به طور معمول، جنس پارچه های لباس های کار حتی در مشاغل پرخطر، از همین پارچه یعنی ترگال است.

بهترین پارچه مدارسی

قیمت پارچه لباس فرم در بازار تهران

فروش عمده انواع پارچه فرم مدارس در بازارهای پارچه فروشی در کل کشور، به صورت طاقه ‌ای و عدلی انجام می ‌گیرد که قیمت های تولیدات هر کارخانه ای متفاوت خواهد بود.

همانطور که در بخش قبل بدان اشاره کردیم، مشخصات اصلی یک نوع مشخص از چند پارچه، تولید هر کارخانه ای که باشند، با یکدیگر تفاوت ندارند، به عنوان مثال ترگال تولیدات کارخانه های مختلف، ویژگی های یکسانی دارند.

موضوعی که در این خصوص حائز اهمیت است، نوع نخ مصرفی و شیوه رنگرزی پارچه هاست که در کیفیت نهایی پارچه و قیمت تمام شده آن موثر خواهد بود. یکی دیگر از دلایل اختلاف قیمت پارچه فرم مدارس در بازار، وجود رنگ های متنوع از پارچه است. رنگ ‌های روشن همواره ارزان ‌تر از رنگ ‌های تیره هستند.

از طرفی دیگر، برندهای مختلفی از انواع پارچه های مناسب فرم مدارس در بازار قابل مشاهده اند که قیمت خرید و فروش محصولاتشان یکسان نیست. مهنام، فدک، بروجرد، درنا، سهند، پارس، عمید، سیب و … از تولید کنندگان مطرح انواع پارچه فرم مدارس دخترانه و پسرانه هستند که تولیداتشان کیفیت مرغوبی دارند.

پارچه ترگال رنگ مستقیم
پارچه ترگال رنگ مستقیم

در نهایت هم باید بگوییم که خرید پارچه فرم مدارس با قیمت ارزان، صرفاً به معنای خرید محصول بی کیفیت نیست. در واقع ارتباط با کارخانه های تولید کننده یا نمایندگان رسمی فروش مستقیم آن ها، اقتصادی ترین راهکار برای واحدهای تولیدی است.

از این طریق، می ‌توان تولیدات کارخانه‌ های برند نساجی کشور را به قیمت روز و با کیفیت تضمینی تهیه نمود. در ادامه، مسیر صحیح ارتباط مستقیم گرفتن با تولید کنندگان پارچه را به شما نشان خواهیم داد.

بزرگترین مرکز فروش آنلاین پارچه فرم مدارس

امروزه کارخانجات نساجی زیادی در شهرهای مختلف، انواع و اقسام پارچه مناسب دوخت لباس فرم را تولید می ‌کنند. یکی از این شهرها، اصفهان است که پارچه ‌های ترگال و تترون تولید کارخانه های واقع در آن، زبان زد بازاریان هستند.

بازارهای عمده پارچه در اصفهان نیز بیشترین حجم فروش پارچه پوشاک مدارس را به خود اختصاص داده اند، چرا که محصولات موجود هم از لحاظ کیفیت، مرغوبند و هم قیمت مناسبی دارند.

بهتر است بدانید که کالیته رنگی این پارچه ها به بیش از ۶۰ نوع می ‌رسد. همچنین از انواع پارچه های طرحدار نیز می توان به عنوان خرج کار در فرم مدارس استفاده های فراوانی کرد.

اگر برای شما هم صرف وقت برای مراجعه حضوری به بازارهای بزرگ عمده فروشی در اصفهان و حتی تهران، دشوار است، پیشنهاد می کنیم برای خرید پارچه فرم مدارس از این مرکز کمک بگیرید.

مجموعه ما به عنوان یکی از تأمین کنندگان پارچه در کشور، بهترین کیفیت پارچه های مناسب دوخت لباس فرم را عرضه می نماید. در واقع شما می توانید بدون واسطه، با کارخانجات تولید کننده پارچه ارتباط بگیرید و محصول مورد نیاز خود را به قیمت تولیدی خریداری کنید.

پس این فرصت استثنایی را از دست ندهید و همین حالا با مشاورین ما جهت ثبت سفارش پارچه لباس فرم تماس حاصل فرمایید. سفارشات پارچه در کمترین زمان ممکن تحویل شما خواهد شد.

قیمت پارچه ترگال فرم مدارس
قیمت پارچه پرشیا فرم مدارس
قیمت پارچه ترگال سرمه ای فرم مدارس
قیمت پارچه ترگال در تهران فرم مدارس
قیمت پارچه ترگال مانتویی فرم مدارس
پارچه مدارس تهران فرم
قیمت پارچه ترگال درجه یک فرم مدارس

ارسال نظر
تماس با مشاورین