با ما تماس بگیرید : 09131130224

digiparche.ir

خرید آنلاین پارچه چهارخانه شلوارکی پنبه

پارچه چهارخانه شلوارکی پنبه جزء محصولات پر استفاده حال حاضر بازار است، خرید آنلاین پارچه توسط این مرکز سبب شده تا از اقصی نقاط کشور امکان ثبت سفارش و تهیه این پارچه را با قیمت مناسب به دست آورند. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

جنس پارچه و نوع کاربرد آن فاکتورهای تعیین کننده برای قیمت گذاری این محصولات می باشد. حتماً در بازار انواع مختلفی از پارچه ها را مشاهده کرده اید که در هنگام خرید و انتخاب ممکن است دچار سردرگمی شوید که مناسب ترین نوع پارچه مطابق با نیاز شما کدام است؟

آیا با پارچه چهارخانه شلوارکی پنبه آشنایی کامل دارید؟ آیا در هنگام خرید پارچه مناسب برای شلوارک به تمامی نکات مهم آن واقف هستید؟ آیا از ترکیبات مورد استفاده در روند تولید پارچه چهارخانه شلوارکی اطلاع دارید؟

در صورتی که جزء افرادی هستید که به تازگی وارد دنیای پارچه ها شده اید و پاسخ مناسبی برای این سوالات ندارید می توانید در ادامه مطلب همراه ما باشید تا با دادن پاسخ مناسب به این سوالات در هنگام خرید پارچه تصمیم های مناسب ‌تری را اتخاذ کنید، در ضمن به معرفی بهترین مرکز عرضه و فروش این پارچه ها در فضای آنلاین می پردازیم.

پارچه چهارخانه شلوارکی پنبه

تولید شلوارک با پارچه چهارخانه شلوارکی پنبه

شلوارک یکی از پوشش هایی است که در فصل تابستان مورد استفاده و استقبال قرار می گیرد در واقع استفاده از این پوشش در سال‌ های اخیر طرفداران بیشتری پیدا کرده، به همین سبب مسیرهای تولید و فروش این محصول نیز به صورت صعودی در حال رشد هستند.

شلوارک در واقع به معنی شلوار کوتاه است که نسبت به سطح پوشش شلوار، کمی بالاتر از زانو است، پس مسلما در هنگام انتخاب پارچه مناسب برای دوخت آن باید بیشترین مواردی که در انتخاب پارچه مناسب شلوار مورد توجه قرار می گیرد را مد نظر قرار دهید.

در حال حاضر کارخانجات نساجی پیشرفته ای در کشور ما در حال فعالیت هستند که انواع مختلف پارچه های مناسب برای کارکرد های خاص را با استفاده از ترکیب الیاف طبیعی و مصنوعی با یکدیگر تولید می کنند.

برای تولید شلوارک با پارچه چهارخانه شلوارکی پنبه از الیاف مقاوم پلی استر، الیاف ویسکوز پنبه و همچنین الیاف فیلامنت استفاده می شود. پس از تولید این پارچه ها در کارخانجات این پارچه ها را به صورت رول هایی با متراژ ۱۵۰ تا ۲۵۰ متر به بازار ارائه می‌ کنند.

پارچه ها معمولاً با گرماژ ۲۰۰ گرم و عرض ۱۶۰ سانتی متر تولید می شود تا در حین استفاده از شلوارک ها هیچ گونه اذیتی برای مصرف کننده به وجود نیاید.

کارخانجات تولیدی پارچه مناسب شلوارک این محصول را در طرح های مختلف به خصوص طرح‌ های چهارخانه ریز و درشت تولید و به بازار ارائه می ‌دهد زیرا استفاده از طرح‌ های چهارخانه برای دوخت شلوارک از استقبال بیشتری برخوردار می باشد.

پارچه چهارخانه شلوارکی پنبه را در تنوع بالا از لحاظ طرح و همچنین رنگ بندی می توان تهیه کرد، اغلب مراکز تولیدی سعی می‌ک نند تا رنگبندی کامل این پارچه را تهیه کرده و اقدام به تولید و دوخت شلوارک نمایند زیرا تنوع در رنگ بندی موجب می شود تا در بازار عرضه محصولات آنها از استقبال بیشتری برخوردار گردند. 

از آنجا که این پارچه به‌ گونه‌ای تولید می‌ شود که پس از طراحی و دوخت شلوار برای شستشو انتقال پیدا می کنند برای تولید کنندگان کاملا مقرون به صرفه می باشد به همین جهت این پارچه در بازار از استقبال بیشتری برخوردار است.

 4 نکته قبل از خرید پارچه مناسب شلوارک

در سال های اخیر که استفاده از شلوارک ها رواج بیشتری پیدا کرده روند تولید پارچه های مناسب برای این حوزه نیز افزایش پیدا نموده است.

کارخانجات زیادی در حال حاضر مشغول فعالیت برای تولید پارچه های مناسب شلوارک هستند که در بین تنوع محصولات ارائه شده به بازار در صورت توجه به نکات مهم و اساسی بهترین آنها را برای دوخت شلوارک تهیه می کنید.

نکات و فاکتورهای بسیار زیادی در هنگام خرید پارچه مناسب شلوارک وجود دارد که با توجه دقیق به این نکات از انتخاب های خود تا سال ‌های طولانی رضایت کافی را بدست می آورید و برای مراکز تولیدی خود مناسب ترین محصولات را تهیه می کنید، که در بازارهای عرضه به عنوان یک برند مطرح محصول شما مورد توجه قرار می گیرد.

در اینجا به 4 نکته مهم  قبل از خرید پارچه مناسب شلوارک باید مد نظر قرار دهید اشاره می‌ کنیم: 

  1. نوع الیاف و میزان استفاده از الیاف طبیعی و مصنوعی در روند تولید این پارچه ها باید به طور دقیق مورد بررسی قرار بگیرند.
  2. تراکم بافت پارچه مناسب برای شلوارک اهمیت زیادی دارد، زیرا در صورت نداشتن تراکم مناسب ممکن است در حین استفاده به سرعت کیفیت خود را از دست داده و بافت آن از هم باز شود.
  3. به تنوع در رنگ بندی و طرح پارچه باید توجه کرد و پارچه‌ های مطابق با عرف بازار تهیه شود، تاپس از برش و دوخت نیز مورد استقبال قرار بگیرد.
  4. توجه به آب رفت و ثبات رنگی این پارچه نیز اهمیت زیادی دارد زیرا پارچه هایی که پس از شستشو آبرفت دارند باید در متراژ بالاتر تهیه شده و همچنین قبل از انجام برش مورد شستشو قرار بگیرند و ثبات رنگی جزء عوامل مهمی است که باید مورد بررسی قرار بگیرد. 

با بررسی این نکات در می یابیم که خرید پارچه پنبه ای مناسب شلوارک می تواند بهترین انتخاب برای مراکز تولیدی که در حجم عمده به این محصول نیاز دارند می باشد.

پارچه چهارخانه شلوارکی پنبه

 مزایای سفارش آنلاین پارچه شلوارکی

پارچه چهارخانه شلوارکی پنبه جزء پر استفاده ترین پارچه های حال حاضر بازار است، اغلب مراکز تولید کننده به دنبال تهیه این پارچه با قیمت مناسب هستند.

سفارش آنلاین پارچه شلوارکی از طریق این سایت مزایای زیادی برای خریداران به دنبال داشته باشد.

این مرکز با راه اندازی سایت آنلاین فروش محصولات خود به صورت اینترنتی، امکان دسترسی به تنوع بالای پارچه های مناسب برای شلوارک را برای همه مشتریان و خریداران فراهم کرده است.

از مهمترین مزایای سفارش آنلاین پارچه شلوارکی به شرح ذیل می باشد:

  • امکان ثبت سفارش در کمترین زمان ممکن
  • ارسال محصول خریداری شده در کمترین روز کاری
  • امکان ارسال محصولات از درب کارخانجات تولید کننده
  • کاهش بسیاری از هزینه ها 
  • دسترسی به تنوع بالای این پارچه ها از لحاظ طرح و رنگ

در صورتی که قصد خرید پارچه چهارخانه شلوارکی پنبه را داره همین حالا با بخش فروش ما تماس گرفته و پس از دریافت اطلاعات کافی در مورد مشخصات و ویژگی ‌های پارچه و آشنایی با نحوه خرید آنلاین سفارش خود را ثبت کنید.

ارسال نظر
تماس با مشاورین