با ما تماس بگیرید : 09131130224

digiparche.ir

خرید اینترنتی پارچه لی پنبه لباس کار

آنچه در این مقاله می خوانید…

 • معرفی پارچه های مناسب لباس کار
 • مشخصات پارچه لی پنبه لباس کار
 • قیمت پارچه لباس کار لی و عوامل موثر بر آن
 • مزایای خرید اینترنتی پارچه لی مناسب لباس کار

پارچه لی پنبه لباس کار در انواع ضخیم 580 گرمی و کاغذی 330 گرمی، امکان خرید اینترنتی با قیمت دست اول کارخانه را از طریق این مجموعه دارد. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

به جرئت می توان ادعا کرد که یکی از پرتقاضاترین پارچه ها در بازار پارچه، تقریبا در تمامی ایام سال، پارچه مناسب لباس کار است. این موضوع منجر شده تا کارخانجات نساجی کشور، خط تولید ویژه ای را برای تولید انواع پارچه های لباس کاری، داشته باشند.

در حال حاضر شاهد تولید انواع پارچه های لباس کاری گوناگون و عرضه آن به بازارهای کشور هستیم که هر یک از مشخصات منحصربفرد و کاربرد ویژه ای برخوردار می باشند.

در اینجا ضمن معرفی انواع پارچه های مناسب جهت دوخت و تولید لباس های کار، به معرفی یکی از بهترین پارچه های لباس کاری، یعنی پارچه لی پنبه لباس کار می پردازیم. آیا می دانید که چگونه می توان این پارچه را با قیمت و کیفیت متناسب با هم خریداری کرد؟

معرفی پارچه های مناسب لباس کار

اگر شما هم تولید کننده انواع لباس کار برای مشاغل مختلف در صنعت هستید، حتما دغدغه ی انتخاب یک پارچه مناسب برای لباس کار را دارید. چرا که گاها انتخاب جنس خوب و مرغوب از پارچه یک لباس کار، می تواند محافظت کننده از جان کارگران، کارمندان و افراد باشد.

با توجه به اینکه اگر در انتخاب پارچه مناسب لباس کار، اشتباه کنید، قطعا خسارات سنگین مالی را تجربه خواهید کرد، پس نیاز است تا با انواع پارچه های لباس کاری آشنا شده تا بتوانید انتخابی درست داشته باشید.

در حال حاضر انواع بهترین پارچه های لباس کاری موجود در بازار، عبارتند از:

 • پارچه ترگال ساده
 • پارچه کجراه
 • پارچه تترون
 • پارچه لی
 • پارچه فاستونی و غیره

در این میان، پارچه های ترگال ساده و پارچه کجراه، به سبب ضخامت خوب و تراکم بافت استاندارد، تبدیل به یکی از پرفروش ترین پارچه های لباس کاری شده اند. اما باید گفت که ویژگی ها و خصوصا پارچه لی پنبه لباس کاری هم سبب شده تا این پارچه نیز بازار فروش خوبی را داشته باشد.

در اینجا کمی بیشتر پیرامون پارچه لی پنبه لباس کاری و نحوه خرید این پارچه با قیمت و کیفیت عالی، صحبت خواهیم کرد. پس تا پایان همراه ما باشید.

مشخصات پارچه لی پنبه لباس کار

پارچه لی یکی دیگر از انواع پارچه های مخصوص لباس کار است که این روزها توسط تولیدی های گوناگون، جهت تولیدی لباس کار مشاغل مختلف، مورد استفاده قرار می گیرد.

تولید پارچه لی پنبه لباس کار با توجه به گرماژ و ضخامت این پارچه، می تواند از بازار فروش خوبی برخوردار باشد. انواع پارچه لی لباس کاری موجود در بازار، عبارتند از:

 • پارچه لی ضخیم 580 گرم
 • پارچه لی کاغذی 330 گرم

طبیعی است که هر چه پارچه مصرفی در تولید لباس کار، ضخیم تر و سنگین تر باشد، هم دوام و بازدهی خوبی داشته و هم از قیمت فروش بالاتری برخوردار بوده است.

در حقیقت انتخاب هر یک از ضخامت ها و گرماژهای پارچه لی پنبه لباس کار می بایستی با توجه به نوع مشاغل و البته شرایط آب و هوایی صورت بگیرید. به عنوان مثال جهت دوخت انواع لباس کار مناسب مکانیک کاران، در فصول سرد سال یا مناطقی که اغلب روزهای سال سرد است، حتما بایستی از پارچه لی ضخیم 580 گرمی استفاده شود.

شایان ذکر است که در تولید لباس کار برای مشاغل کارگاهی، جوشکاری، جایگاه های نفت و گاز و غیره، با توجه به اینکه جنس و ضخامت لباس کار مهم بوده و سلامت کارکنان مهم است، می توان از پارچه لی پنبه لباس کار با ضخامت بالا و تراکم بافت استاندارد استفاده کرد.

پارچه لی پنبه لباس کار

قیمت پارچه لباس کار لی و عوامل موثر بر آن

به هیچ وجه نمی توانیم از نقش قیمت پارچه لباس کار در انتخاب این پارچه از سوی کارگاه های تولید کننده انواع لباس کار، چشم پوشی کنیم. با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه، هر خریداری که به بازار فروش پارچه برای تأمین نیاز پارچه ای خود می رود، در درجه اول، دنبال قیمت مناسب است و درصد کمی از خریداران به کیفیت پارچه توجه می کنند.

در صورتی که درست تر و منطقی تر این است که خرید پارچه مناسب لباس کار، در درجه اول با کیفیت خوبی همراه بوده و سپس قیمت مناسب و دست اول کارخانه را داشته باشد.

متأسفانه هستند خریدارانی که کیفیت را فدای قیمت کرده و پارچه های ارزان قیمت و بی کیفیت لباس کاری را خریداری می کنند. این تولید کنندگان قطعا محصولاتی با کیفیت پایین تولید می نمایند که می تواند از قدرت فروش آنها هم کاسته باشد.

جدای از بحث کیفیت پارچه لی پنبه لباس کاری که مهم ترین فاکتور در تعیین قیمت این پارچه بوده، عوامل دیگر نیز در این مهم، تأثیرگذار هستند که عبارتند از:

 • عرض پارچه
 • گرماژ پارچه
 • نحوه خرید پارچه

در مورد عرض و گرماژ پارچه که کاملا واضح و مبرهن بوده هر چه عرض و گرماژ پارچه لی پنبه لباس کاری بیشتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر می رود.

اما مقصود از نحوه خرید پارچه لباس کاری لی چیست؟

مزایای خرید اینترنتی پارچه لی مناسب لباس کار

شما به عنوان خریدار پارچه لباس کار لی، دو راه کلی برای خرید نیاز پارچه ای خود دارید:

راه اول خرید حضوری پارچه با مراجعه به مراکز فروش پارچه لباس کاری در بازار شهر خود یا دیگر شهرهایی که کارخانجات معتبر در آن حضور داشته، می باشد.

راه دوم خرید اینترنتی پارچه مناسب لباس کاری است. این راهکار، هوشمندانه ترین و اقتصادی ترین راه چاره در خرید بهترین کیفیت و قیمت دست اول کارخانه از انواع پارچه های لباس کاری می باشد.

شما می توانید با خرید اینترنتی پارچه لی پنبه لباس کاری از طریق این مجموعه، مستقیما از درب بهترین کارخانجات تولیدی این پارچه، خرید با قیمت دست اول و کیفیت تضمین شده را تجربه کرده باشید.

پس همین حالا می توانید پس از انجام مشاوره های لازم و رایگان قبل از خرید، سفارش خود را در کمترین زمان ممکن ثبت کرده و آن را هر جایی که هستید، تحویل بگیرید.

ارسال نظر
تماس با مشاورین