با ما تماس بگیرید : 09131130224

digiparche.ir

خرید عمده پارچه های لباس بیمارستانی خانم های بیمار

22می

خرید و فروش عمده انواع پارچه های بیمارستانی به پارچه هایی تعلق دارد که برای دوخت لباس خانم های بیمار و آقایان استفاده می شود.
چون هر روزه افراد زیادی به عنوان بیمار به بیمارستان ها و مذاکر درمانی مراجعه می نمایند که با برای آن ها تشخیص بیماری داده شود و یا دوره نقاهت خود را در این مراکز سپری کنند، نیاز به پوشیدن و برتن کردن لباس های بیمارستانی مخصوص دارند.
انواع پارچه لباس بیمارستانی را می توان مورد خرید از نمایندگی ها با کیفیت های مختلف قرار داد.

انواع پارچه لباس بیمار بیمارستانی

نوع بیمارستان و مرکز درمانی نیز مشخص می کند لباس های بیمار آن ها چه جنسی داشته باشد.
برای انتخاب پارچه لباس بیمارستانی مورد استفاده بیمار نیز باید بودجه این مراکز درمانی را در نظر گرفت.

پارچه لباس بیمارستانی
بیمارستان های دولتی ترجیح می دهند هرینه های مصرفی خود را کاهش دهند و پارچه لباس های بیمارستانی مخصوص بیماران خانم و مخصوص بیماران آقا را از پارچه های بیمارستانی ارزان قیمت انتخاب می کنند:

  • پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی
  • پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی
  • پارچه تترون بیمارستانی

پارچه لباس بیمارستانی

بیمارستان های خصوصی نیز بیشتر ترجیح می دهند که از انواع پارچه های بیمارستانی مرغوب و باکیفیت برای دوخت لباس بیماران استفاده گردد و توجه کمتری به قیمت این پارچه ها دارند و به همین دلیل از انواع پارچه بیمارستانی زیر برای دوخت لباس بیمار استفاده می کنند:

  • پارچه ترگال بیمارستانی
  • پارچه تترون بیمارستانی

اگر کمی دقت کنید مشاهده می کنید که نام پارچه تترون بیمارستانی را به پارچه ای مناسب برای دوخت لباس های بیمار خانم ها و آقایان ذکر کردیم و آوردیم که هم در مراکز خصوصی استفاده می شود و هم در بیمارستان های دولتی.
پارچه تترون بیمارستانی را اگر به عنوان پارچه لباس بیمارستانی خانم ها و آقایان در بیمارستان های خصوصی استفاده گردد در گرماژ و وزن بالا خواهد بود.

پارچه لباس بیمارستانی
متناوبا هم اگر پارچه تترون بیمارستانی به عنوان پارچه لباس بیمارستانی خانم ها و آقایان که در بیمارستان های دولتی پذیرش و بستری می شوند انتخاب شود، دیگر از وزن بالای این پارچه استفاده نکرده و سعی می کنند با انتخاب پارچه تترون بیمارستانی سبک وزن، قیمت نهایی تمام شده لباس های بیمار آن ها کمتر شود.

Call Now Buttonتماس با مشاورین