با ما تماس بگیرید : 09131130224

digiparche.ir

خرید پارچه لباس کار عمده | مناسب ترین پارچه مخصوص لباس کار

خرید پارچه لباس کار عمده از مراکز مختلفی امکان پذیر است، برای به دست آوردن مناسب پارچه مخصوص لباس کار و دسترسی به بهترین قیمت پارچه کجراه لباس کار می توانید با کارشناسان فروش این مجموعه ارتباط بگیرید.

پارچه لباس کار اصفهان در بین تمامی مراکز تولید لباس کار و البته فروشندگان پارچه محبوبیت زیادی دارد. پس با خیال راحت در صورت ارائه این پارچه در بازار می توانید اقدام به خرید آن کنید.

در صورتی که خرید پارچه لباس کار عمده از مراکز فروش مستقیم و بدون واسطه صورت بگیرد، با بهترین قیمت پارچه کجراه لباس کار روبرو می گردید. سعی کنید که حتماً از مراکز فروش عمده پارچه لباس کار را برای تهیه محصول مورد نیاز خود انتخاب نمایید.

همه چیز در مورد پارچه لباس کار اصفهان

در حال حاضر اهمیت استفاده از لباس کار و یونیفرم برای سازمان ها و نهادهای مختلف خصوصی و دولتی و کارگاه ها بسیار زیاد است. چرا که با تهیه لباس های کار و رعایت نظم می توان بین پرسنل تمایز ایجاد کرد. البته حفظ سلامت کارکنان نیز با تهیه لباس های مناسب آسانتر می گردد.

کارخانجات زیادی در زمینه تولید لباس کار در حال فعالیت هستند که بتوانند نیاز بازار را تأمین کرده و البته سود خوبی هم از این بازار به دست می آورند. در این میان کارخانجات نساجی اصفهان جزء برترین تولید کنندگان پارچه لباس کار محسوب می شوند.

پارچه لباس کار اصفهان با داشتن ویژگی ها و مشخصات منحصر به فرد موارد استفاده و کاربردهای گسترده ای دارد. چرا که این پارچه ها را در الیاف طبیعی، مصنوعی و الیاف ترکیبی تولید می کنند؛ به همین سبب برای هر نوع نیازی می توان پارچه مناسب را انتخاب نمود.

تنوع رنگ موجود در بین پارچه های لباس کار موجب شده تا با خیال راحت پارچه مناسب با هر گروه شغلی و سازمانی انتخاب شود. پس نیاز است که حتما در انتخاب رنگ ها دقت بیشتری به خرج دهید تا مناسب ترین رنگ بندی را تهیه نمایید.

به غیر از رنگ موارد دیگری مانند کیفیت الیاف به کار برده شده در روند تولید، ثبات رنگی پارچه ها و گرماژ پارچه نیز جزء موارد بسیار مهم است. در هنگام تهیه لباس کار باید این موارد بیشتر مورد توجه قرار بگیرد، تا البسه در صورت شستشو کیفیت خود را از دست ندهند.

برخی از انواع پارچه لباس کار که در کارخانجات اصفهان تولید می شود، شامل موارد ذیل است:

 • پارچه لباس کار ترگال
 • پارچه لباس کار کجراه
 • پارچه لباس کار لی پنبه ای
 • پارچه لباس کار کتان کجراه
 • پارچه لباس کار تترون
 • پارچه لباس کار فاستونی
 • پارچه لباس کار پرشیا

نکات مهم در خرید پارچه لباس کار عمده

پارچه لباس کار اهمیت زیادی دارد؛ چرا که با دوخت انواع البسه در محیط های شغلی متنوع می توان پرستیژ کاری کارمندان را حفظ کرد. در هنگام خرید پارچه لباس کار باید برخی از نکات مهم مدنظر قرار بگیرد تا در نهایت بتواند از این پارچه ها بهترین استفاده را نمود.

شناخت برخی از ویژگی و مشخصات پارچه های لباس کار و البته بررسی دقیق و کلی شرایط محیط کار پرسنل کمک می کند تا بهترین نوع پارچه را انتخاب نمایید. به همین سبب نیاز است که قبل از اقدام به خرید، راهنمای انتخاب پارچه را به طور کامل مورد بررسی قرار بدهید.

در این بخش به بررسی نکات مهم در خرید پارچه لباس کار عمده می پردازیم:

شرایط آب و هوایی محیط

توجه کردن به شرایط آب و هوایی در محیط های کاری مختلف موجب شده تا از پارچه های پنبه یا پارچه هایی با الیاف مصنوعی بیشتر انتخاب گردد.

در نظر گرفتن مسائل ایمنی

برای برخی از فضاها نیاز است که حتماً از پارچه های مستحکم و مقاوم در برابر حرارت و آتش استفاده شود و برخی از فضاهای دیگر نیاز است از پارچه های نازک که قابلیت تنفس بیشتری دارند به کار ببرند، پس در نظر گرفتن مسائل ایمنی مهم است.

حفظ شخصیت و پرستیژ کارمندان

انتخاب پارچه ها از لحاظ کیفیت و البته رنگ بندی تأثیر زیادی در حفظ شخصیت و پرستیژ کارمندان و کارگران می گذارد به عنوان مثال رنگ هایی مانند قرمز یا صورتی برای همه گروه ‌های کاری مناسب نیست. اما انتخاب رنگ هایی مانند طوسی، سرمه ای و مشکی برای طیف وسیع تری از گروه‌ های کاری کاربرد دارد.

امکان تبلیغات بیشتر

گاهی اوقات نیاز است که از البسه کار برای تبلیغ برند و بالاتر بردن اعتبار مجموعه ها استفاده شود. به همین دلیل قابلیت چاپ پذیری پارچه ها جزء موارد بسیار مهمی است که باید در نظر بگیرند.

پارچه لی پنبه لباس کار
پارچه لی صد در صد پنبه لباسکار

بررسی قیمت پارچه کجراه لباس کار

در بین تنوع بالای پارچه های مناسب لباس کار پارچه کجراه جزء پارچه های مرغوب و پرطرفدار است که به دلیل تولید آن در تنوع بالا در شرایط مختلف می ‌توان از این پارچه استفاده کرد.

خوب است بدانید که در هنگام بررسی قیمت پارچه کجراه لباس کار عوامل زیادی وجود دارند که می توانند بر قیمت نهایی تأثیر بگذارند. پس نیاز است قبل از اقدام به خرید عمده پارچه لباس کار حتماً این عوامل را مورد بررسی قرار دهید.

در این بخش به بررسی برخی از مهم ترین عوامل موثر بر نرخ پارچه کجراه لباس کار می پردازیم:

 • نوع عملیات بکار رفته شده در روند تولید پارچه
 • میزان استفاده از الیاف طبیعی یا مصنوعی
 • تراکم و ضخامت پارچه ‌های کجراه
 • برخورداری از ثبات رنگی بالا
 • نداشتن آبرفت در اولین شستشو
 • برند و کارخانه تولید کننده پارچه

در هنگام خرید پارچه لباس کار عمده انتخاب مراکز فروش نیز جزء موارد بسیار مهمی است که می تواند بر هزینه های خریداران تأثیر بگذارند. پس با انتخاب های عاقلانه تر می توانید تا حد زیادی در هزینه نهایی کارگاه‌ های تولیدی صرفه جویی کنید.

بهترین مرکز فروش عمده پارچه لباس کار

یافتن مرکز معتبر که بتوانید پارچه لباس کار را از آنها بدون حضور هیچ واسطه ای تهیه کنید، تأثیر زیادی در کاهش هزینه های نهایی کارگاه های تولیدی می گذارد. پس قبل از اقدام به ثبت سفارش و خرید عمده حتماً تحقیقات کاملی در مورد این مراکز انجام دهید.

این مجموعه به عنوان بهترین مرکز فروش عمده پارچه لباس کار معرفی می گردد؛ چرا که به عنوان یک پل ارتباطی قوی بین تولید کنندگان پارچه و مصرف ‌کنندگان نهایی آن عمل می کند. با حذف واسطه ها موجب شده تا خریدار و تولید کننده به شکل بهتری با یکدیگر ارتباط برقرار نمایند.

برای خرید پارچه لباس کار عمده بدون حضور هیچ واسطه ای می توانید با کارشناسان فروش این مجموعه ارتباط برقرار نمایید. با انتخاب این مجموعه تجربه یک خرید شگفت ‌انگیز برای شما به وجود می آید که منجر به انتخاب های مجدد می گردد.

ارسال نظر
تماس با مشاورین