با ما تماس بگیرید : 09131130224

digiparche.ir

سایت خرید پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی

خرید پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی با عرض 150 سانتی متر و در طرح های ساده و چهارخونه، هم اکنون از طریق سایت دیجی پارچه به شکل مستقیم امکان پذیر می باشد.

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

یکی دیگر از پارچه های ارزان قیمتی که در تولید انواع البسه و منسوجات بیمارستانی، می تواند کاربرد مناسبی داشته باشد، پارچه فلامنت فلامنت است.

اگر شما هم در زمینه تولید مصارف بیمارستانی فعالیت دارید، حتما نام پارچه فلامنت فلامنت را شنیده اید، اما شاید اطلاعات چندانی از این پارچه ندارید. در اینجا کمی بیشتر پیرامون انواع پارچه فلامنت فلامنت و مصارف آن برای بیمارستان ها مطالبی را خواهیم گفت.

پارچه فلامنت فلامنت چیست؟

پارچه فلامنت فلامنت همانطور که از نامش پیداست، پارچه ای تولید شده از الیاف فلامنت یا فیلامنت می باشد. این پارچه به سبب الیاف نخ فلامنت ارزان قیمت، با قیمت تمام شده کاملا ارزانتری در بازار خرید و فروش می گردد.

تولید پارچه فلامنت فلامنت با توجه به قیمت ارزانی که داشته، پر رونق بوده و امروزه شاهد مصارف متنوعی از این پارچه هستیم. به طور کلی پارچه های فلامنت در انواع ذیل در بازار موجود و قابل دسترسی بوده اند:

  • پارچه فلامنت بیمارستانی
  • پارچه فلامنت ورزشی
  • پارچه فلامنت پشت پرده ای

این پارچه ها در عرض های 150 سانتی متر و 3 متر با رنگبندی متنوعی تولید شده و دارای گرماژ 160 و 180 گرمی می باشند. از جمله مشخصات یک پارچه فلامنت فلامنت خوب، می توان به نرمی، لطافت، کشسانی خوب و عدم پس دادن رنگ اشاره کرد.

با توجه به این مشخصات و ویژگی های پارچه فلامنت فلامنت و البته قیمت ارزانی که این پارچه داشته، در حال حاضر تبدیل به یکی از پارچه های مصرفی در تولیدات بیمارستانی نیز شده است.

آیا می دانید که پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی چه مشخصاتی داشته و از چه مصارفی برخوردار است؟ قیمت خرید پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی در بازار، چه نرخی دارد؟ چگونه می توان کیفیت خوب و درجه یک از پارچه را با قیمت ارزانتری خریداری نمود؟

مشخصات و مصارف پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی

برای مراکز درمانی و بیمارستان ها، خصوصا بیمارستان های دولتی که میزان بودجه کمتری نسبت به بیمارستان های خصوصی دارند، تهیه البسه و منسوجات بیمارستانی با قیمت ارزانتر، خیلی مهم می باشد. چرا که مدیران این مراکز باید شیوه ای را در کاهش هزینه های بیمارستان ها اتخاذ نموده باشند. البته این مدیران به هیچ وجه نمی خواهند که با خرید این منسوجات با کیفیت پایین؛ متحمل ضرر شوند و مجبور باشند دوباره به خرید این محصولات، اقدام نمایند.پارچه تترون بیمارستانی گرم بالاتر از پارچه فلامنت دارد و گرماژ در حدود 160 گرم است.

این موضوع سبب شده تا پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی که یکی از پارچه های ارزان قیمت موجود در بازار پارچه بیمارستانی بوده، از نرخ فروش خوبی برخوردار باشد.

پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی با عرض 150 سانتی متر و گرماژ معین، در دو طرح ساده و چهارخونه با رنگبندی های سفید، آبی، سبز و صورتی، به دو شکل طاقه ای و رولی به عرضه می رسد.

این پارچه از نرمی زیر دست خوبی برخوردار بوده، قابلیت کشسانی خوبی دارد، دوام بالایی داشته، ضد چروک است و به هیچ وجه منجر به ایجاد حساسیت های پوستی نمی گردد.

از مهم ترین مصارف پارچه های فلامنت فلامنت بیمارستانی، می توان به این موارد اشاره داشت:

  • مناسب خرج کار لباس بیمار
  • دوخت لباس فرم بیماران
  • تولید انواع رو تختی، رو بالشی و ملحفه

ناگفته نماند که امروزه در کارخانجات تولید کننده انواع پارچه فلامنت؛ شاهد تولید پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی هم هستیم که علاوه بر الیاف فلامنت، دارای الیاف طبیعی پنبه بوده است. فلامنت پنبه دارای الیاف نرم تری نسبت به فلامنت فلامنت بوده و البته قیمت بیشتری را هم دارا می باشد.

خرید پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی

لیست قیمت پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی

کارگاه های تازه تأسیس در زمینه تولید البسه و منسوجات بیمارستانی، همواره قصد دارند تا در اقتصادی ترین شیوه ممکن، نیاز آنها به پارچه های مصرفی شان، تأمین گردد. تا در ابتدای مسیر خود، تولیدات باکیفیت تر و با قیمت تمام شده مقرون به صرفه ای داشته باشند.

اما دقیق تر که نگاه می کنیم، حتی تولیدی های قدیمی و باسابقه هم با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه امروزی، مایل اند که با کمترین هزینه، تولیدات خود را به فروش برسانند تا از حاشیه سود بیشتری بهره مند گردند.

اما بنظر می رسد که در بازار فروش پارچه های بیمارستانی، که تقریبا در تمامی ایام سال بازار پر هیجان و پرتقاضایی بوده، حضور واسطه ها و دلالان، اجازه خرید نیاز پارچه ای با قیمت مناسب و واقعی را نمی دهد. حتما شما هم برای خرید پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی به بازارهای فروش پارچه سری زده اید و متوجه نوسانات قیمتی ارائه شده توسط مراکز گوناگون شده اید!

برخی از عرضه کنندگان ناشناخته؛ که به نوعی واسطه بازار پارچه بوده اند، به هیچ وجه قیمت منصفانه ای از پارچه های حتی ارزان قیمت بیمارستانی را عرضه نمی کنند، چرا که فقط به فکر سود و منفعت خود می باشند.

شایان ذکر است که لیست قیمت پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی، به فاکتورهایی چون کیفیت پارچه، عرض و گرماژ پارچه، رنگبندی و ساده یا طرح دار بودن آن، بستگی دارد. اما در بازار امروزی باید فاکتوری به اسم دلال یا واسطه گران بازار پارچه را هم باید به این لیست اضافه نمود.

بنظر می رسد که تنها راه خرید پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی با قیمت واقعی و منصفانه، خرید این پارچه از مراکز فروشی است که ارتباط مستقیم با کارخانجات معتبر تولیدی داشته و تمامی واسطه ها را حذف نموده اند.

خرید پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی بصورت اینترنتی

در دنیایی که تجارت اینترنتی در آن حرف اول را می زند، چه خرید پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی بصورت اینترنتی انجام نشود؟

شما می توانید مراکزی را برای خرید اینترنتی پارچه فلامنت بیمارستانی انتخاب کنید که:

تمامی واسطه ها میان تولید کنندگان و مصرف کنندگان پارچه را حذف نموده باشند.

پارچه را با قیمت دست اول کارخانه به دست مشتریان می رسانند.

کالیته رنگی پارچه را رایگان ارسال می کنند.

با ارائه مشاوره های رایگان قبل از خرید، خریدی آگاهانه را برای مشتریان خود رقم می زنند.

این سایت با هدف دسترسی آسان تمامی واحدهای تولید کننده انواع البسه و منسوجات بیمارستانی، به شکل مستقیم از درب کارخانجات نساجی کشور، بهترین پارچه فلامنت بیمارستانی را با قیمت دست اول به فروش می رساند.

فروش پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی
خرید پارچه فلامنت چاپی سکه
کارخانه تولید پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی
قیمت پارچه فلامنت فلامنت خشتی

خرید پارچه فلامنت چهار خانه بیمارستانی

خرید پارچه فلامنت چاپی در شیراز

ارسال نظر
تماس با مشاورین