با ما تماس بگیرید : 09131130224

digiparche.ir

عمده فروشان پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی

06می

عمده فروشانی که عرضه پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی را انجام می دهند، چه شاخصه بارزی دارند که خریداران آن ها را برای تهیه این پارچه انتخاب می نمایند؟
باید در نظر بگیرید عمده فروشان پارچه های بیمارستانی علاوه بر فروش پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی، عرضه سایر پارچه های بیمارستانی را نیز انجام می دهند.
پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی را اغلب تولیدی ها از عمده فروشان مورد خریدااری و تهیه قرار می دهند تا از این پارچه لباس بیماران را بدوزند و البته به ندرت هم روتختی را.
فروش پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی و سایر پارچه های بیمارستانی توسط عمده فروشان با قیمت بسیار مناسب تر و ارزان تر از نمایندگی های خرده پا انجام می شود.
به نظر شما همین عرضه پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی با قیمت بسیار ارزان در عمده فروشی ها این نمایندگی ها را مناسب تر برای خرید تولیدی ها نمی کند؟!!!!
مطمئنا همین طور هست و چون تولیدی های طرف قرار داد با بیمارستان ها و مراکز درمانی، اغلب قراردادهای خود را 5 ساله با آن بیمارستان در اصطلاح می بندند نباز به خرید و تهیه انواع پارچه های بیمارستانی مورد نیاز خود ار نمایندگی هایی دارند که عرضه این پارچه های مورد نیاز آن ها را با کمترین قیمت انجام می دهد.

کارخانه تولید کننده پارچه فلامنت بیمارستانی

پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی
تولید پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی با گرماژهای مختلف در کارخانه های نساجی انجام می شود، این در حالی است که گرماژ متداول پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی تولید شده آن ها، 150 الی 170 گرم وزن دارد.
عمده فروشان نیز عرضه پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی را با همان وزن های مورد اشاره در خطوط بالایی انجام می دهند.
تولید پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی در صنایع نساجی مربوطه با عرض 150 سانتی متر می باشد و رنگ های متنوع.
رنگ های پرتولید پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی در کارخانه های نساجی، رنگ صورتی، رنگ آبی و رنگ سفید این پارچه است.
سایر رنگ های پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی نیز به صورت سفارشی و اختصاصی برای مشتریان و خریداران در شرکت های نساجی تولید می گردد.

منبع: پارچه بیمارستانی

Call Now Buttonتماس با مشاورین