با ما تماس بگیرید : 09131130224

digiparche.ir

فروش پارچه لمینت لباس ایزوله : لمینت

پارچه لمینت لباس ایزوله و انواع پارچه لمینت تنفسی و کوتینگ با اسپان ،25و 35 گرم و لمینت فیلم تنفسی و کوتینگ 15 و 25 گرم در عرض 120 و 160 سانتیمتر تولید می شود و محافظ پرسنل پزشکان و پرستاران می باشد.

با کیفیت خوب را از دیجی پارچه خریداری کنید.

یکی از راهکارهای مقابله با ویروس در محیط های بیمارستانی برای کادر درمان، پزشکان، پرستاران، پرسنل، خدمه ها و …، پوشیدن لباس ایزوله است.

آیا می دانید که جنس لباس های ایزوله مخصوص چیست؟

از کجا می توان بهترین کیفیت و قیمت، انواع پارچه لباس ایزوله کرونا را سفارش خرید عمده داد؟

بی شک تولیدی های لباس ایزوله کرونا، همواره دغدغه این را داشته که چطور می توانند در بازارهای امروزی که متأسفانه دلالی ها و واسطه گری آن بیشتر هم شده، خریدی مطمئن از نیاز پارچه ای خود داشته باشند.

اگر شما هم قصد خرید انواع بهترین پارچه های بیمارستانی مناسب لباس ایزوله دارید، می توانید پس از مشاوره با این مجموعه، بهترین انتخاب را داشته باشید.

پارچه لمینت یکی از بهترین و مناسب ترین پارچه های مخصوص تهیه لباس ایزوله کروناست که هم اکنون از طریق این مرکز فروش، امکان خرید عمده با بهترین قیمت و کیفیت را دارد.

در ادامه قصد داریم تا کمی بیشتر با انواع پارچه لمینت موجود در بازار و راهکارهای خرید مطمئن این پارچه ها، آشنا شویم.

پارچه لمینت لباس ایزوله کرونا

پارچه لمینت ایزوله چیست؟

حتما شما هم نام پارچه لمینت و یا پارچه اسپان باند لمینت شده را شنیده اید.

پارچه لمینت نوعی پارچه بی بافت، محکم، مقاوم و ضد آب است که به طور کلی از دو بخش تشکیل می گردد:

بخش اول، پارچه اسپان باند است که دارای گرماژ 30 الی 40 گرمی بوده و می تواند مناسب فصل های گوناگون مورد استفاده قرار گیرد.

بخش دوم هم لمینت آب شده یا پرس شده روی پارچه بوده است. در واقع پارچه لمینت شده افزودن یک لایه پلیمری بر روی سطح پارچه سوزنی یا پارچه اسپان باند می باشد.

از جمله مهم ترین مصارف پارچه های لمینت می توان به این موارد اشاره داشت:

 • لباس ایزوله کرونا
 • لباس پرستاری
 • رو تختی سالمندان
 • مصارف بسته بندی
 • مناسب اتاق عمل و زیر انداز بیمار

امروزه کارگاه های تولیدی البسه ایزوله مخصوص کرونا، برای بخش های مراقبت ویژه و ICU، از اصلی ترین مصرف کنندگان پارچه لمینت بوده که نیاز به این پارچه با تناژ بالا و البته کیفیت تضمین شده داشته اند.

خرید پارچه لمینت شده سه لایه

پارچه لمینت شده سه لایه یا پارچه اسپان باند سه لایه که با نام پارچه لمینت اس ام اس نیز در بازار مشهور بوده، دارای کیفیت، دوام و مقاومت بالاتری می باشد.

پارچه لمینت سه لایه که از پارچه های اس ام اس هستند؛ دارای تنفس پذیری بیشتری بوده اند.

به طور کلی این پارچه ها از مقاومت بسیار خوبی در برابر عوامل محیطی برخوردار بوده و از نفوذ این عوامل محیطی به داخل آن، جلوگیری می کند.

قیمت پارچه لمینت لباس ایزوله

همانطور که متوجه شدید، اصلی ترین استفاده پارچه لمینت شده، جهت تولید انواع لباس ایزوله کرونا می باشد.

پارچه لمینت لباس ایزوله کرونا بایستی کاملا از دوام و طول عمر بالایی برخوردار بوده و قدرت نفوذ ناپذیری بسیار خوبی را هم داشته باشد.

از مهم ترین مشخصات پارچه لمینت لباس ایزوله کرونا می توان به این موارد اشاره داشت:

 1. مقاومت بسیار خوب در برابر رطوبت
 2. مقاومت بالا و طول عمر بسیار زیاد
 3. مقاومت در برابر اشعه یو وی
 4. مقاوم در برابر مواد شیمیایی

کادر درمان می توانند از لباس ایزوله تولید شده از پارچه اسپان باند و پارچه لمینت شده، با خیال راحت، چندین و چند ساعت استفاده کنند.

این لباس ها در جلوگیری از نشستن ویروس های عفونت زا و ذرات ویروس کرونا بر روی لباس و بدن پرستاران، پزشکان و دیگر کادر بیمارستان ها و مراکز درمانی، نقش فزاینده ای را دارا بوده است.

انواع پارچه لمینت تنفسی درجه یک

در حال حاضر توسط کارخانجات تولیدی پارچه اسپان باند در کشور ما، شاهد تولید انواع پارچه لمینت تنفسی هستیم.

پارچه های لمینت تنفسی علاوه بر مصارف پزشکی و بهداشتی، به سبب دارا بودن مشخصات ویژه و درجه یک، از دیگر مصارف در صنعت تولید انواع سایبان و کاور نیز برخوردار هستند.

در تولید پارچه های لمینت تنفسی، یک لایه محافظتی بر روی پارچه ها قرار داده شده که این پارچه را تبدیل به پارچه ای مقاوم در برابر ورود مایعات نموده و با نام پارچه لمینت ضد آب در بازار، مورد خرید و فروش قرار می گیرد.

نکته جالب دیگر اینکه پارچه های لمینت تنفسی که از قدرت تنفس پذیری فوق العاده ای برخوردار بوده، می توانند با استفاده از انواع مختلف مواد لمینت مانند موارد ذیل تولید و ساخته شده باشند:

 • BOPP
 • PP/PE
 • فویل آلومینیوم
 • پارچه های بی بافت هیدروفولیک و METALLISED

در واقع این مواد لمینتی، پارچه های لمینت ضد آب را مناسب مصارف صنعتی قرار می دهند.

اما بجز مصارف صنعتی، بی شک صنعت پزشکی و بهداشتی، بیشترین استفاده را از انواع پارچه لمینت تنفسی داشته است.

به طوری که هم اکنون شاهد عرضه انواع پارچه لمینت تنفسی با نام های ذیل در بازار بوده ایم:

 • پارچه لمینت لباس ایزوله کرونا
 • پارچه لمینت ماسک
 • پارچه لمینت بیمارستانی

در مورد پارچه لمینت لباس کرونا که در خطوط فوق مواردی را بیان کردیم.

بسیاری از بیمارستان ها، در شرایط امروزی و با توجه به گسترش ویروس کرونا، از انواع پارچه لمینت، که ترکیبی از دو بخش پارچه اسپان باند و پارچه ای با روکش لمینت شده و آب شده، بوده جهت تولید انواع لباس ایزوله و محافظت کننده در برابر ویروس کرونا، استفاده نموده اند.

در ادامه بیشتر در مورد دیگر مصارف پارچه لمینت صحبت خواهیم کرد.

کارخانه پارچه لمینت بیمارستانی

بجز لباس ایزوله مخصوص بخش های کرونایی، تهیه و تولید انواع ماسک های جراحی و تنفسی، از دیگر مصارف مهم و عمده پارچه های لمینت می باشد.

پارچه لمینت ماسک این روزها یکی دیگر از پرفروش ترین و پرمخاطب ترین پارچه های موجود در بازار بوده که توسط کارخانجات معتبر با مشخصات و ویژگی های منحصربفردی، تولید و روانه بازارهای فروش می گردد.

با توجه به اینکه پارچه لمینت، از مقاومت بالایی در برابر نفوذ مایعات، ذرات ویروس و هر نوع عامل باکتری زا برخوردار بوده، پس می تواند در تولید یک ماسک استاندارد و درجه یک، نقش چشمگیری داشته باشد.

در حال حاضر کارخانجات گوناگونی در شهرهایی مانند تهران، مشهد، اصفهان و غیره وجود داشته که قطب مهمی در تولید انواع بهترین پارچه های لمینت بیمارستانی به شمار می آیند.

اما بجز ماسک و لباس ایزوله، پارچه های اسپان باند و لمینت بیمارستانی، می توانند مصارف مهم دیگری را هم در بیمارستان ها داشته باشند.

پارچه لمینت بیمارستانی : 50 گرم

در کارخانجات تولیدی پارچه های اسپان باند، وجود دستگاه ها و ماشین آلات پیشرفته مطابق با تکنولوژی روز دنیا، سبب شده تا شاهد تولید انواع بهترین کیفیت از پارچه اسپان باند و پارچه لمینت شده بوده باشیم.

ارگان های دولتی و خصوصی بیمارستان ها، امروزه با توجه به شیوع بیماری های ویروسی و واگیردار که گل سر سبد همه آنها کروناست، بیش از گذشته نیاز به پارچه های اسپان باند یکبار مصرف و لمینت شده داشته اند.

چرا که رعایت نکات بهداشتی به خصوص در محیط های بیمارستانی، می تواند به طور جد از آلوده شده کادر درمان به این بیماری خطرناک جلوگیری کرده باشد.

به همین سبب تولید در تیراژ بالا از انواع پارچه اسپان باند و پارچه لمینت شده، در دستور کار اغلب کارخانجات بزرگ تولیدی در اصفهان، تهران و مشهد قرار گرفته است.

پارچه لمینت بیمارستانی، پارچه ای ضد آب یا واتر پروف، دارای سد باکتری و ویروس، لطافت خوب، مقاوم و محکم با طول عمر بالاست که می تواند از مصارف ذیل هم برخوردار باشد:

 1. گان جراحی و گان مخصوص لباس بیماران
 2. رو انداز و زیر اندازهای بهداشتی
 3. رو تختی، ملحفه و رو بالشی

این پارچه ها بصورت کاملا استریل و آنتی باکتریال در دسترس کارگاه های تولیدی البسه و منسوجات بیمارستانی قرار می گیرند.

اما سوال مهم اغلب کارگاه های تولیدی مصرف کننده از پارچه های اسپان باند و لمینت بیمارستانی، این است که چگونه امکان آن وجود دارد تا در شرایط اینچنینی که میزان تقاضا پیرامون این پارچه ها بالا بوده و طبیعتا واسطه ها و دلالان، دست خود را از بازار کوتاه نکرده اند، می توان خریدی آسان، ارزان، اقتصادی و مطمئن از کیفیت و قیمت پارچه های لمینت را انجام داد؟

از کجا بهترین پارچه لمینت بیمارستانی بخرم؟

همانطور که متوجه شدید در بازارهای حال حاضر پارچه های بیمارستانی، این پارچه های اسپان باند و لمینت هستند که از بازار داغ خرید و فروش برخوردار بوده و پرتقاضاترند.

دلیل آن هم کاملا واضح بوده و آن این است که ارگان های دولتی و خصوصی بیمارستان ها، نیاز بیشتری به پارچه های یکبار مصرف داشته و در اغلب موارد، این پارچه ها را جایگزین پارچه های ضد آبژاول و قابل شست و شو قرار داده اند.

تولید انواع لباس ایزوله کرونایی، انواع ماسک تنفسی، گان جراحی، لباس بیماران، زیر انداز و رو اندازهای بهداشتی مخصوص اتاق عمل، بخش های مراقبت ویژه و کرونایی، همه و همه هم اکنون بایستی با پارچه های اسپان باند و لمینت شده تولید گردند.

چرا که رعایت نکات بهداشتی در درجه اول و در درجه بعدی، مسائل اقتصادی بیمارستان ها، بایستی در نظر گرفته شده باشد. یکبار مصرف بودن پارچه های اسپان باند لمینت شده، موضوع رعایت نکات بهداشتی در محیط های بیمارستانی را مرتفع ساخته است. در طرف مقابل هم قیمت ارزان و کاملا اقتصادی پارچه های لمینت شده، می تواند صرفه اقتصادی خوب با حاشیه سود بالایی را برای بیمارستان ها به ارمغان بیاورد.

تولید کنندگان انواع البسه و منسوجات یکبار مصرف بیمارستانی، به طور کلی 2 راهکار برای خرید نیاز پارچه ای خود از انواع پارچه لمینت بیمارستانی دارند:

 1. راه نخست این است که این مراکز تولیدی، خودشان مراجعه حضوری به مراکز فروش پارچه لمینت و اسپان باند در بازار داشته باشند. حتما می دانید که این راهکار شامل صرف هزینه و اختصاص زمان زیادی جهت گشتن در بازار و پیدا کردن پارچه مورد نظر با کیفیت و قیمت متناسب با هم، بوده است. از طرفی نمی توان از نقش واسطه ها و دلالان پارچه نیز در این بازارها، چشم پوشی کرد.
 2. راه دوم اما می تواند یکی از بهترین و مناسب ترین راهکارها برای تمامی خریداران از نقاط دور و نزدیک باشد و آن هم خرید اینترنتی است. در واقع این راهکار را می توانیم به عنوان یک شیوه هوشمندانه در خرید پارچه لمینت بیمارستانی معرفی کرده باشیم.

بدون شک راهکار دوم، یعنی خرید اینترنتی پارچه اسپان باند و لمینت، می تواند از مزایای بسیار خوبی برخوردار باشد.

از مهم ترین مزیت خرید آنلاین پارچه های لمینت، می توان به خرید این پارچه مستقیما از درب کارخانجات بزرگ و برتر تولید کننده، بدون هیچ واسطه و با قیمت دست اول کارخانه، اشاره داشت.

فروش ویژه انواع پارچه لمینت به قیمت کارخانه

فروش ویژه انواع پارچه لمینت بیمارستانی، با قیمت ارزان، یعنی اینکه خریداران می توانند این پارچه را با همان قیمت درب کارخانه، سفارش خرید داده باشند.

در این صورت است که تولید کنندگان انواع لباس ایزوله، ماسک، گان و سایر منسوجات بیمارستانی، می توانند تولیدات با قیمت تمام شده کاملا اقتصادی تر را تجربه کرده باشند.

مرکز مشاوره دیجی پارچه، آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان و خریداران محترم بوده و با ایجاد بستری امن، خریدی اقتصادی و زیر قیمت بازار با کیفیت تضمین شده را برای آنان، به ارمغان می آورد.

اگر شما هم قصد خرید بهترین کیفیت و قیمت پارچه های لمینت تنفسی و انواع پارچه های اسپان باند بیمارستانی را داشته اید، می توانید همین حالا پس از انجام مشاوره های لازم، سفارش خرید خود را به صورت اینترنتی ثبت کرده و آن را در کمترین زمان ممکن در هر کجا که هستید، تحویل بگیرید.

سفارش عرض و گرماژ مناسب پارچه اسپان باند و لمینت

هم اکنون عرضه مستقیم انواع پارچه اسپان باند، با گرماژهای 25 الی 60 گرمی و عرض های 100، 120 و 160 سانتی متری در کالیته رنگی متنوع از طریق این مجموعه وجود داشته است.

این پارچه ها بصورت آنتی باکتریال، آب دوست، آب گریز، آنتی یو وی و با قابلیت چاپ انواع طرح ها تولید شده و از انعطاف پذیری بسیار خوبی هم برخوردار هستند.

قیمت پارچه اسپان باند و پارچه لمینت، رابطه مستقیمی با عرض و گرماژ این پارچه ها داشته، اما توسط این مجموعه شما همان قیمت درب کارخانه که قیمت خرید بی واسطه اس را خریداری خواهید نمود.

ارسال نظر
تماس با مشاورین