با ما تماس بگیرید : 09131130224

digiparche.ir

قیمت روز پارچه بیمارستانی

14آوریل

قیمت روز پارچه بیمارستانی را اگر بدانید و از آن مطلع باشید، می توانبد با دیدی بازتر نسبت به خرید این پارچه ها تصمیم بگیرید.
به دلیل تنوع بالایی که انواع پارچه های بیمارستانی دارند، اطلاع از قیمت پارچه های بیمارستانی بسیار مهم و ضروری می باشد.
قیمت پارچه های بیمارستانی متفاوت است، زیرا تولید جتی یک نوع پارچه بیمارستانی مشخص را کارخانه های نساجی با گرماژهای متفاوت انجام می دهند.
به عنوان مثال پارچه تترون بیمارستانی که جز جدا نشدنی در خرید انواع پارچه های بیمارستانی است در نمایندگی ها و فروشگاه ها با قیمت متفاوتی عرضه می گردد.
پارچه تترون بیمارستانی را کارخانه های نساجی با گرماژهای متفاوت می بافند و تولید می کنند به همین منظور این پارچه برخوردار از قیمت متفاوت می گردد.

پارامترهای موثر بر روی قیمت پارچه بیمارستانی

قیمت پارچه بیمارستانی
قیمت پارچه بیمارستانی به طور کلی به پارامترها و شاخصه های زیر بستگی دارد:

  • وزن و گرماژ
  • رنگ
  • عرض

قیمت پارچه بیمارستانی
با افزایش وزن و گرماژ، قیمت پارچه های بیمارستانی افزایش می یابد.
با متمایل شدن رنگ پارچه های بیمارستانی به طیف تیره و سیر نیز، قیمت پارچه های بیمارستانی روند صعودی پیدا می کند، به عنوان مثال قیمت پارچه های بیمارستانی دارای رنگ سبز تیره بیشتر از قیمت رنگ های دیگر انواع پارچه بیمارستانی می باشد.

قیمت پارچه بیمارستانی
با افزایش عرض پارچه های بیمارستانی، شاهد افزایش قیمت این پارچه ها می باشیم.

قیمت پارچه بیمارستانی
انواع پارچه های بیمارستانی را در ماکزیمم حالت با عرض 3 متر تولید می کنند، بنابراین بیشترین قیمت پارچه های بیمارستانی به پارچه هایی تعلق دارد که عرض 3 متر را دارد و کمترین قیمت پارچه های بیمارستانی متعلق است به عرض 90 سانتی متر این پارچه ها با این توضیح که بسیار کم، کارخانه های نساجی تولید انواع پارچه های بیمارستانی را با عرض 90 سانت انجام داده و بیشترین حجم تولید را می توان نسبت داد به تولید پارچه های بیمارستانی که عرض 150 سانتی متر دارد.

منبع: پارچه بیمارستانی

Call Now Buttonتماس با مشاورین