با ما تماس بگیرید : 09131130224

digiparche.ir

قیمت عمده پارچه بیمارستانی اصفهان

قیمت عمده پارچه بیمارستانی اصفهان مشاوره رایگان 09130858100

آنچه در این مقاله می خوانید …

  • تولید انواع پارچه بیمارستانی اصفهان
  • بهترین پارچه مناسب روپوش پزشکی کدام است؟
  • قیمت عمده پارچه بیمارستانی و عوامل موثر بر آن

قیمت عمده پارچه بیمارستانی تولید اصفهان، در این مرکز فروش، همان قیمت دست اول کارخانه می باشد. خرید مستقیم پارچه بیمارستانی باکیفیت را از دیجی پارچه تجربه کنید. دریافت مشاوره از دیجی پارچه

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

پارچه های بیمارستانی از پارچه های مصرفی و پرفروش در بازار امروزی هستند. با توجه به شیوع بیماری کرونا و نیاز مبرم بیمارستان ها به البسه و منسوجات گوناگون، بنظر می رسد که خط تولید پارچه بیمارستانی در کارخانجات نساجی، بیش از پیش فعال شده است. چرا که باید نیاز تولیدی های البسه و منسوجات بیمارستانی به پارچه را تأمین نموده باشند.

از آنجا که اصفهان یکی از قطب های تولید پارچه های بیمارستانی پرفروش در کشور محسوب می گردد، آیا می دانید که چگونه می توان بهترین کیفیت و قیمت عمده پارچه بیمارستانی اصفهان را سفارش خرید داد؟ آیا امکان خرید اینترنتی پارچه های بیمارستانی، به شکل تضمین شده و با تناژ بالا، وجود دارد؟

تولید انواع پارچه بیمارستانی اصفهان

بدون شک اصفهان از قطب های بزرگ و شناخته شده در صنعت نساجی کشور ماست که کارخانجات فعال در زمینه تولید انواع پارچه به خصوص پارچه های بیمارستانی دارد.

در حال حاضر اغلب تولید کنندگان البسه بیمارستانی، به دنبال خرید پارچه بیمارستانی اصفهان هستند. چرا که وجود کارخانجات برند و مشهور در این شهر، تضمینی بر کیفیت پارچه های بیمارستانی تولیدی توسط آنها، بوده است.

اسپان باند
اسپان باند

از جمله مصرفی ترین و پرفروش ترین پارچه های بیمارستانی تولید شده، می توان به این پارچه ها اشاره داشت:

  • پارچه تترون بیمارستانی با عرض های 90، 150 و 180 سانتی متری، 2 و 3 متری، گرماژ 100 الی 380 گرم
  • پارچه ترگال بیمارستانی با عرض 150 سانتی متر و گرماژ 240 گرمی
  • پارچه کجراه آبژاول بیمارستانی با عرض یک و نیم متر و گرماژ 280 گرم
  • پارچه اسپان باند بیمارستانی (پارچه یکبار مصرف) با عرض های 100، 120 و 160 سانتی متری و گرماژ 25 الی 90 گرم
  • پارچه فلامنت و فلامنت پنبه بیمارستانی با عرض یک و نیم متر و گرماژ مشخص با دو مدل ساده و طرح دار (طرح چهارخونه)

هر یک از پارچه های بیمارستانی فوق، با توجه به مشخصات منحصربفردی که داشته، می توانند در مصارف گوناگون بیمارستانی، مورد استفاده قرار بگیرند.

به عنوان مثال پارچه های تترون بیمارستانی در مدل های ساده و طرح دار، می توانند گزینه خوبی برای تولید انواع البسه فرم بیماران خردسال یا حتی کهنسال باشند. این پارچه ها اگر چه گران قیمت تر هستند، اما می توانند از نرمی زیر دست، لطافت و ظرافت فوق العاده ای برخوردار بوده و آسایش بیماران را رقم بزنند.

همچنین با توجه به شیوع کرونا و اهمیت رعایت پروتکل های بهداشتی، امروزه تولید منسوجات یکبار مصرف هم با افزایش جدی مواجه بوده است.

قیمت تترون بیمارستانی
قیمت تترون بیمارستانی

در این میان پارچه های تترون و ترگال بیمارستانی، جزو پارچه های قابل شستشو بوده که منسوجات تولیدی از آنها، قابلیت چندین بار استفاده را دارند. اگر چه منسوجات تولیدی از این پارچه، قیمت تمام شده بالاتری دارند، اما اگر بودجه بیمارستان ها اجازه دهد، کیفیت محصولات تولیدی از این پارچه ها، فوق العاده می باشد.

از طرفی پارچه های اسپان باند بیمارستانی، پارچه های بی بافتی بوده که ارزانترین قیمت را شامل می باشند. این پارچه ها امروزه جایگزین دیگر پارچه های بیمارستانی در مصارف گوناگون شده اند. از جمله مهم ترین دلایل این جایگزینی هم می توان به مسائل بهداشتی بیمارستان ها در دوران کرونا و مسائل اقتصادی بیمارستان ها اشاره ویژه ای داشت.

قیمت عمده پارچه بیمارستانی

بهترین پارچه مناسب روپوش پزشکی کدام است؟

انتخاب یک پارچه بیمارستانی مناسب، اگر به درستی صورت بگیرد، قطعا محصول تولید شده می تواند بیشترین کارایی و طول عمر را هم برای بیمارستان ها داشته باشد. خود این موضوع می تواند سبب کاهش هزینه های بیمارستان ها گردد.

آیا می دانید که بهترین پارچه مناسب روپوش پزشکان کدام پارچه می باشد؟

حتما می دانید که یک روپوش فرم پزشکی، بایستی مقاومت خوبی در برابر کشش و ساییدگی داشته باشد. چرا که پزشکان عمدتا به شکل هر روزه از این لباس ها استفاده می کنند و برخی از آنها فعالیت زیادی هم دارند.

از طرفی جنس پارچه انتخاب شده برای دوخت روپوش پزشکی، باید از آهار مناسب برخوردار بوده و مقاومت خوبی در برابر پارگی داشته باشد.

جدای از تمامی این موارد، روپوش پزشکی باید از نرمی زیر دست برخوردار بوده، قابلیت شستشو و ضد عفونی کردن را داشته و به هیچ وجه منجر به ایجاد حساسیت های پوستی نگردد.

با توجه به مشخصاتی که ذکر شد، بنظر می رسد که پارچه ترگال بیمارستانی سفید، یکی از مناسب ترین پارچه ها برای روپوش فرم پزشکان به شمار می آید. این پارچه تمامی خصوصیات و ویژگی های فوق را دارا می باشد.

پارچه ترگال بیمارستانی مناسب روپوش پزشکی، با عرض 150 سانتی متر و گرماژ 240 گرمی به دو شکل طاقه ای و عدلی در بازار، خرید و فروش می گردد.

اما چگونه می توان بهترین قیمت عمده پارچه بیمارستانی را بدون هیچ واسطه ای در بازار، خریداری کرد؟

قیمت عمده پارچه بیمارستانی

قیمت عمده پارچه بیمارستانی و عوامل موثر بر آن

از آنجا که اغلب تولید کنندگان البسه و منسوجات مورد نیاز بیمارستان ها، خواهان حجم زیاد از نیاز پارچه ای خود هستند، آگاهی از قیمت عمده پارچه بیمارستانی هم برای آنها مهم می باشد.

قیمت عمده پارچه بیمارستانی عمدتا قیمت کاملا اقتصادی تری برای این تولیدی ها، همراه است، اما گاها به سبب وجود برخی عرضه کنندگان ناشناخته و واسطه های بازار پارچه، مشاهده می شود که این قیمت، نرخ عادلانه و منصفانه ای نیست!

اگر چه به طور کلی قیمت پارچه بیمارستانی به عواملی چون عرض پارچه، گرماژ پارچه یا کیفیت آن بستگی داشته، اما وجود دلالان بازار پارچه بیمارستانی می تواند نقش جدی در افزایش این قیمت داشته باشد.

شما می توانید با خرید از این مجموعه، انواع پارچه بیمارستانی را مستقیما از درب کارخانه سفارش داده باشید. با این وجود، قیمت عمده پارچه بیمارستانی عرضه شده، همان قیمت دست اول کارخانه برای شما خواهد بود.

خرید اینترنتی پارچه یکبار مصرف بیمارستانی
اسم پارچه لباس بیمارستانی
فروش پارچه بیمارستانی در تهران
پارچه برزنت بیمارستانی
پارچه روتختی بیمارستانی
قیمت پارچه یکبار مصرف بیمارستانی
خرید پارچه ترگال بیمارستانی
قیمت پارچه روپوش پزشکی

قیمت پارچه ماسک

پارچه اسپان باند بیمارستانی

پارچه های نبافته با فرآیند طب سوزنی ساخته می شوند که می توانند به ضخامت های مختلف، احساس دست، سختی و غیره تبدیل شوند. پارچه نبافته دارای ویژگی های ضد رطوبت، تنفس پذیر، انعطاف پذیر، سبک وزن، مقاوم در برابر شعله، غیر سمی و بی مزه، قیمت پایین، قابل بازیافت و غیره می باشد و در صنایع مختلف قابل استفاده است. مانند ماسک غیر بافته شده.

تمام پارچه های غیر بافته ما ساخته شده از مواد غیر بافته سازگار با محیط زیست و با کیفیت بالا و غیره، به طور گسترده در کیسه ها، بسته بندی، حفاظت از گیاهان، پوشش میز، پزشکی، بافت مرطوب، فیلتراسیون، کیسه های چای، بسته بندی، کشاورزی، دستمال مرطوب مرطوب و غیره استفاده می شود.

ارسال نظر
تماس با مشاورین