با ما تماس بگیرید : 09131130224

digiparche.ir

قیمت چاپ روی پارچه های روپوش پزشکی

آنچه در این مقاله می خوانید…

 • چرا چاپ روی پارچه های روپوش پزشکی؟
 • بهترین روش چاپ بر روی پارچه چیست؟
 • قیمت چاپ روی پارچه و عوامل موثر بر آن
 • سفارش چاپ روی پارچه با بهترین کیفیت

قیمت چاپ روی پارچه های ترگال، تترون، مازراتی، بوگاتی و غیره مناسب روپوش های پزشکی، کلینیک اطفال و دندانپزشکی ها، همان قیمت واقعی و اقتصادی برای شما تولیدی های لباس فرم پزشکی است. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

عملیات چاپ بر روی لباس فرم های سفید و انواع روپوش های پزشکی و آزمایشگاهی، در بیمارستان ها، کلینیک های تخصصی دندان پزشکی و … به وفور استفاده می شود.

در واقع برای تمایز بین سمت افراد، از این طریق نام و جایگاه دارنده لباس مشخص می گردد؛ حال فرض کنید که این روند با یک طرح و رنگ عالی روی پارچه چاپ شود.

جهت آشنایی با ویژگی های بهترین روش چاپ و همچنین اطلاع از لیست قیمت چاپ روی پارچه های روپوش پزشکی، تا انتهای این مقاله ما را همراهی نمایید.

چرا چاپ روی پارچه های روپوش پزشکی؟

نیاز به چاپ روی پارچه در زمینه های مختلف احساس می ‌شود که یکی از مهم ترین آن ها حوزه های پزشکی است.

معمولاً تمامی گروه های دندان پزشکان، کلینیک ها، بیمارستان ها و همچنین پزشکان اطفال از روپوش های مخصوص به خود استفاده می کنند.

در وهله اول مهم ترین و اصلی ترین هدف از پوشیدن روپوش در محیط های درمانی، داشتن حفاظت بدنی در مقابل خطرات احتمالی است.

در مرحله بعد با توجه به جامعه هدف و همچنین جایگاه افراد در مراکز پزشکی مختلف، لباس های فرم دسته بندی می شوند.

همانطور که می دانید روپوش های پزشکی معمولاً سفید رنگ و بدون هرگونه تزیینات و تجملات هستند، از طرفی هم رنگ سفید روشن باعث تنگی و انقباضات چشمی می شود.

از این رو کادر اتاق عمل معمولاً از روپوش هایی با رنگ آبی و سبز استفاده می کنند. همینطور در بخش کودکان نیز به منظور القای حس شادی و راحتی، معمولاً روپوش های رنگی استفاده می شود.

تنها این تمایز رنگ روپوش ها نیست که نشان دهنده سمت افراد است، بلکه طرح ها و لگوهای مختلفی هم بر روی پارچه این لباس ها چاپ شده که اطلاعات خاصی در بر دارند.

به عنوان مثال، در کلینیک های خصوصی اسم یا لگوی کلینیک به همراه نام و سمت شغلی فرد، روی پارچه روپوش چاپ می گردد.

قیمت چاپ روی پارچه

بهترین روش چاپ بر روی پارچه چیست؟

عملیات چاپ روی پارچه ها موجب شده تا جذابیت پارچه، موارد استفاده و کاربرد آن ها بیشتر شود. در حال حاضر به دلیل وجود دستگاه های مختلف، کیفیت چاپ ها بسیار بالاست.

باید گفت که روش های زیادی برای چاپ روی پارچه وجود دارد که هر کدام از آن ها برای برخی از پارچه ها مناسب بوده، با شناسایی این روش ها قطعاً می توانید نتایج بهتری را به دست آورید.

انتخاب هر یک از این روش ها می بایست با توجه به جنس پارچه مورد نظر، الیاف به کار رفته در آن و همچنین بودجه شما صورت گیرد.

البته در حال حاضر چاپ روی انواع پارچه، با کمک دستگاه های مدرن انجام می شود که تقریباً محدودیتی برای آن ها وجود ندارد و متناسب با هر شرایط می توان عملیات چاپ را انجام داد.

اگر به دنبال پیدا کردن بهترین روش چاپ روی پارچه های لباس فرم پزشکی هستید، باید بدانید که عوامل زیادی وجود دارد که با بررسی آن ها می توان بهترین روش چاپ را از بین چندین و چند روش متعدد پیدا کرد.

معمولاً پارچه هایی مانند پارچه ترگال، پارچه تترون، انواع کرپ، اسکاچی، مازراتی، بوگاتی و … برای تولید لباس های فرم کار مورد استفاده قرار می گیرند.

از طرفی روپوش های پزشکی مدام در حال استفاده و در معرض شسشو هستند، لذا باید دقت داشت که چاپ روی آن ها دارای کیفیت بالایی باشد.

پس انتخاب بهترین روش چاپ برای این نوع از پارچه های پرکاربرد از اهمیت بالاتری برخوردار است.

در زیر به برخی از نکات مهم و کلیدی جهت انتخاب مناسب ترین روش چاپ اشاره می کنیم:

 • از آنجایی که در حال حاضر، اغلب پارچه ها از الیاف ویسکوز و فلامنت تولید می شوند، باید از دستگاه ‌هایی استفاده کرد که امکان چاپ های با کیفیت بالا و ماندگار را بر روی این پارچه ها داشته باشند.
 • دقت کنید که چاپ های انجام شده پس از شستشو با مواد شوینده قوی، کیفیت خود را از دست ندهند.
 • باید بتوان طرح های پیچیده را هم روی پارچه ها را در تیراژهای پایین یا بالا، با کیفیت مناسب چاپ کرد.
 • در پروسه چاپ اصلاً نباید محدودیت رنگی وجود داشته باشد.
 • اطلاع داشتن از قیمت چاپ روی پارچه در کنار توجه به موارد بالا، از نکات مهم به حساب می آید.

قیمت چاپ روی پارچه و عوامل موثر بر آن

حال که با ضرورت استفاده از خدمات چاپ بر روی فرم های پزشکی و … آشنا شدید، وقت آن رسیده که جهت سفارش چاپ روی پارچه اقدام نمایید.

تا اینجا دریافتیم که انواع مختلفی از روش های چاپ بر روی پارچه وجود دارند که متناسب با جنس پارچه و همچنین کیفیت مورد تقاضا، می توان از روش مناسب استفاده کرد.

همچنین لازم به ذکر است که برای مراکز تولیدی فعال در حوزه عرضه انواع روپوش پزشکی و بسیاری از حوزه های دیگر، آگاهی از قیمت چاپ روی پارچه بسیار مهم است. 

در حقیقت لیست قیمت چاپ بسیار متنوع بوده و عوامل زیادی وجود دارد که قیمت آن را مشخص می کنند. برخی از این عوامل مهم عبارتند از:

 1. کیفیت چاپ و رنگ های استفاده شده
 2. تکنولوژی و نوع دستگاه های به کار رفته در روند چاپ
 3. کیفیت و قیمت مواد اولیه
 4. تعداد رنگ در طرح های چاپی

سفارش چاپ روی پارچه با بهترین کیفیت

اگر شما هم به دنبال مرکزی معتبر جهت دریافت خدمات چاپ روی پارچه هستید، حتماً دو فاکتور مهم کیفیت و قیمت برایتان بسیار مهم است.

این مجموعه به صورت کاملاً تخصصی در زمینه چاپ روی انواع پارچه در حال فعالیت بوده و با برخورداری از دستگاه های پیشرفته امروزی و کادری متخصص از هم اکنون سفارشات مشتریان را از طریق سایت می پذیرد.

ما می توانیم طرح ها و نوشته های سفارشی شما را بر روی هر نوع پارچه روپوش با هر جنسی چاپ نماییم و کیفیت و ماندگاری چاپ را نیز تضمین می کنیم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین استعلام قیمت چاپ روی پارچه می توانید از طریق پل های ارتباطی این مجموعه اقدام نمایید.

قیمت چاپ دیجیتال روی پارچه
مراکز چاپ پارچه در تهران
قیمت دستگاه چاپ روی پارچه
اسم چاپ روی پارچه چیست
طرح ساده برای چاپ روی پارچه
قیمت چاپ روی پارچه مخمل
چاپ پارچه دیجیتال

ارسال نظر
تماس با مشاورین