با ما تماس بگیرید : 09131130224

digiparche.ir

لیست قیمت انواع پارچه لباس کار کجراه

لیست قیمت انواع پارچه لباس کار کجراه
19فوریه

انواع پارچه لباس کار کجراه

انواع پارچه لباس کار کجراه شامل پارچه های زیر می شود

  • کجراه 300 گرم
  • کجراه لی
  • کتان کجراه
  • فاستونی کجراه

پارچه کجراه پنبه لباس کار یکی از دغدغه های هر مشتری در هنگام خرید است. اینکه جنس لباس کار با شرایط محیطی کار و البته شرایط آب و هوایی محل فعالیت سازگاری دارد ، در ادامه مطلب شما رو با انواع جنس پارچه و نحوه انتخاب آن را بیشتر آشنا می کنیم .09131130224

https://miladarshadi.com/product/buy-sell-and-price-of-kajrah-fabric-290-to-300-grams-direct-color-for-work-clothes/

همان طور كه مي دانيد تنوع در پارچه لباس كار با توجه به پیشرفت صنعت نساجی در تولید پارچه با جنس های متنوع  و تخصصی ، بسیار است. اما ممکن است همین تنوع ما را در انتخاب لباس کار مناسب دچار اختلال کند.

پارچه لباس کار فلامنت کجراه ارزان

پارچه لباس کار فلامنت کجراه به دلیل راه بافت آن که بصورت کج می باشد در بازار بنام لباسکار کجراه مرسوم است. تفاوت پارچه کجراه با دو پارچه تترون و ترگال در بیشتر بودن ضخمامت پارچه که سبب افزایش مقاومت پارچه و البته کاهش خنک بودن لباس کار می شود. وزن پارچه کجراه در حدود 280 گرم می باشد. بیش از 90 درصد تولیدات لباسکار در ایران با پارچه فلامنت کجراه می باشد. این پارچه با کیفیت های متفاوت در وزن و مقدار پلی استر در بازار قابل تهیه می باشد.

پارچه لباس کار ترگال کجراه سنگین

پارچه لباس کار ترگال کجراه همانند پارچه تترون می باشد با این تفاوت که از ضخامت بیشتری برخوردار می باشد. علاوه بر خنکی لباس ، از مقاوت پارچه نسبا خوبی برخوردار است. مورد مصرف پارچه ترگال بیشتر در روپوش های پزشکی و آزمایشگاهی ، روپوش های کارگاهی ، لباس آشپزی و لباس فرم مدارس است. وزن این پارچه ترگال در حدود 240 گرم می باشد.در تولید این الیاف پارچه از ویسکوز و پلی استر استفاده شده است. در صورتی که بخواهیم پیراهن مردانه با پارچه ضخیم تری از تترون تولید کنیم ، این از جنس از پارچه مناسب است.

پارچه لباس کار کتان کجراه وزن بالا

خرید پارچه لباس کار

پارچه لباس کار کتان که خود به 3 دسته ، کتان 30 ، کتان 70  و کتان 100 درصد تقسیم می شود. با توجه به درصد پنبه ، وزن تقریبی پارچه کتان بین 330 الی 480 گرم متغییر است. اما بطور کلی پارچه کتان از ضخامت و وزن به مراتب بالاتری برخوردار است که هر مقدار به درصد کتان پارچه اضافه شود ، سبب افزایش در ضخامت و وزن پارچه هستیم. بدلیل مقاوم بودن الیاف پارچه کتان در برابر حرارت ، استفاده از این جنس پارچه بیشتر در لباس کار های جوشکاری ، فرز کاری و کارهای خشن توصیه می شود.

ترگال گلد بافت اصلی
ترگال گلد بافت

قیمت خرید پارچه برای لباس کار :

برای هر اداره، مدرسه، ارگان و حتی خود تولیدی ها مهم است که با کمترین بودجه اقدام به تهیه پارچه برای لباس فرم کنند. مجموعه های خصوصی و دولتی بسیار برایشان مهم است که با کمترین هزینه بهترین پارچه و لباس کار را برای کارکنان و پرسنل خود تهیه کنند. این مهم انجام نمی گیرد مگر آنکه از کانال های مستقیم فروش و نمایندگی های معتبر خرید پارچه اقدام کنید تا علاوه بر خرید با قیمت کارخانه وظیفه ارسال را نیز بر عهده گیرند.

پارچه کجراه: تنوع گسترده و استفاده‌های متعدد

پارچه کجراه لباس کار یکی از انواع پارچه‌های محبوب در بازارهای مختلف است که به دلیل ویژگی‌ها و کیفیت مناسب خود، جایگاه خاصی در صنعت مد و پوشاک دارد. این پارچه با نام‌ها و برندهای مختلفی مانند “پارچه کجراه شیراز”، “پارچه کجراه فلامنت ویسکوز” و “پارچه کجراه میکرو” شناخته می‌شود.

انواع مختلف پارچه کجراه:

پارچه کجراه پلی استر ویسکوز فرم مدارس :
این نوع پارچه با طرحات خاص و متنوع خود، جهت استفاده در لباس‌های مردانه و زنانه مناسب است. قیمت پارچه کجراه فدک، به دلیل کیفیت و طراحی متنوع آن، برای خریداران جذابیت دارد.

پارچه کجراه فلامنت ویسکوز اسکراب پزشکی :
این نوع پارچه کجراه زرین پود با ترکیبی از فیبرهای فلامنت ویسکوز، نرمی و راحتی را به لباس‌ها اضافه می‌کند. مختص استفاده در فصول معتدل به سرد است.

پارچه میکرو کجراه لباس کار :
با وزن کم و استحکام بالا، پارچه میکرو کجراه به عنوان یک گزینه پاییزه محسوب می‌شود. قابل استفاده در لباس‌های مختلف از جمله مانتو و شلوار می‌باشد.

پارچه کجراه کتان پنبه :
این نوع پارچه کجراه کتان با خواص تنفسی خود، در تولید لباس‌های تابستانی و راحتی کاربرد دارد.

پارچه کجراه فاستونی :
پارچه فاستونی کجراه با خصوصیات ضدآب و سبک، برای استفاده در لباس‌های ورزشی و فعالیت‌های بیرونی مناسب است.

استفاده‌های مختلف:

پارچه کجراه در تولید انواع لباس‌های مردانه و زنانه، لباس‌های کاری، لباس‌های مدارسی و حتی لباس‌های پزشکی اسکراب به کار می‌رود. قیمت پارچه کجراه در بازارها و فروشگاه‌های آنلاین به تناسب کیفیت و نوع پارچه متغیر است.

پارچه کجراه در اصفهان:

اصفهان یکی از شهرهایی است که در آن تولید پارچه کجراه به وفور انجام می‌شود. کارخانه‌های پارچه کجراه در این منطقه به تولید انواع متنوع پارچه مشغول هستند.

خرید اینترنتی و توزیع عمده:

مزیت خرید اینترنتی پارچه کجراه از نظر وسعت انتخاب و راحتی خریداران آشکار است. همچنین، خرید عمده این پارچه برای فروشندگان و تولیدکنندگان لباس یک فرصت مناسب برای کسب و کار است.

فرق بین پارچه ترگال و کجراه:

پارچه ترگال و کجراه هر دو انواع پارچه‌های محبوب هستند. اما تفاوت‌هایی در جنس، طراحی و قابلیت استفاده آنها وجود دارد که باید در هنگام خرید به آنها توجه شود.

خصوصیات و مشخصات:

پارچه کجراه با خصوصیاتی چون ضخامت، نرمی، مقاومت و رنگ‌پذیری مناسب، گزینه ایده‌آلی برای تولید لباس‌های متنوع به حساب می‌آید.

ختم مقاله:

با توجه به تنوع و استفاده‌های گسترده پارچه کجراه، انتخاب این نوع پارچه برای تولید لباس‌های مختلف و همچنین خریداران عمده و تجارت الکترونیکی، می‌تواند یک انتخاب موفق و سودآور باشد.

پارچه لباس کار تهران
قیمت پارچه لباس کار
کارخانه تولید پارچه لباس کار
قیمت پارچه کجراه فلامنت
خرید پارچه ترگال کجراه
قیمت پارچه ترگال لباس کار

ارسال نظر
تماس با مشاورین