با ما تماس بگیرید : 09131130224

digiparche.ir

خرید پارچه اسپان باند بیمارستانی : عمده

آنچه در این مقاله می خوانید …

 • تولید پارچه های اسپان باند 38 گرم بیمارستانی
 • مصارف پارچه اسپان باند برای بیمارستان ها
 • مزایای خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی کدام است؟
 • مرکز فروش آنلاین پارچه های اسپان باند پزشکی

خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی عمده به شکل مستقیم از درب کارخانه، می تواند خریدی ارزان با قیمت رقابتی از طریق این مرکز فروش پارچه های بیمارستانی درجه 1 باشد. دریافت مشاوره از دیجی پارچه

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

پارچه های اسپان باند به سبب آنکه هزینه تمام شده تولیدی آنها کاملا ارزان و مقرون به صرفه بوده و دارای مشخصات منحصربفردی هستند، یکی از مصرفی ترین پارچه های بیمارستانی به شمار می آیند. آیا می دانید که با خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی از طریق کدام مراکز فروش، می توانید خریدی مطمئن از کیفیت و قیمت این پارچه داشته باشید؟

تولید پارچه های اسپان باند بیمارستانی

تولید پارچه های اسپان باند در کارخانجات مختلفی در شهرهای کشور ما انجام می گیرد. از جمله مهم ترین شهرهای تولید کننده پارچه اسپان باند می توان به تهران، اصفهان، همدان، یزد، رشت، ملایر و غیره اشاره ویژه ای داشت.

در خط تولید پارچه اسپان باند بیمارستانی؛ با استفاده از دستگاه اکسترودر، این پارچه ها را از ماده ای به نام پلی پروپیلن تولید می نمایند. این پارچه بر خلاف سایر پارچه های موجود در صنعت نساجی، از هیچگونه انواع الیاف نخ تشکیل نشده و با الیاف پرس تهیه و تکمیل شده است.

پارچه های اسپان باند را در دسته پارچه های بی بافت قرار می دهند و در میان بازاریان با نام هایی چون پارچه یکبار مصرف، پارچه نبافته، پارچه بی بافت اسپان و پارچه لایه سوزنی، مشهور بوده است.

پارچه های اسپان باند نبافته، در عرض های برش نخورده 100، 120 و 160 سانتی متری با گرماژ 4 الی 380 گرمی تولید شده و به شکل رولی، روانه بازارهای فروش می گردند. جهت مصارف بیمارستانی؛ پارچه های اسپان باند عمدتا دارای گرماژ 30 الی 60 گرم بوده اند. عرض 160 سانتی متری پارچه های اسپان باند هم بیشترین استفاده را در تولیدات بیمارستانی داشته است.

تولید پارچه های اسپان باند بیمارستانی با توجه به دو هدف برای بیمارستان ها انجام می گیرد:

 1. به سبب آنکه البسه و منسوجات تولید شده از پارچه های اسپان باند، با قیمت تمام شده کاملا اقتصادی تری تولید می گردند، پس این پارچه از منظر اقتصادی برای بیمارستان ها، مناسب ترین گزینه می باشد.
 2. با توجه به اهمیت رعایت پروتکل های بهداشتی خصوصا در زمان شیوع ویروس کرونا، باز هم البسه و منسوجاتی که با پارچه های یکبار مصرف تولید شده، بیشترین کاربرد را دارند.

این موضوع سبب شده تا تقریبا در تمامی ایام سال، شاهد بازار داغ خرید و فروش انواع پارچه های بیمارستانی اسپان باند باشیم.

خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی

مصارف پارچه اسپان باند برای بیمارستان ها

پارچه اسپان باند بادران با توجه به اینکه می تواند با مشخصات و ویژگی های منحصربفردی تولید گردد، در صنایع مختلفی کاربرد داشته است. از جمله این صنایع می توان به صنعت پزشکی و بهداشتی، صنعت بسته بندی و کاور، تولید ساک های تبلیغاتی، تولید چرم مصنوعی و غیره، اشاره ویژه ای داشت.

اما صنعت پزشکی و بهداشتی، از مهم ترین صنایعی است که امروزه از انواع پارچه های اسپان باند پزشکی، استفاده نموده و هر روزه شاهد افزایش میزان تقاضای خرید عمده پارچه های اسپان باند حریر بافت بیمارستانی در کشور، هستیم.

پارچه های اسپان باند بیمارستانی با طیف رنگی سفید، آبی، سبز و صورتی و گرماژ 30، 38، 40، 50 و 60 گرمی، می توانند از مصارف ذیل برای بیمارستان های دولتی و خصوصی برخوردار باشند:

 • دوخت لباس فرم برای بیماران (عمدتا بیمارانی که کمتر از دو روز بستری هستند، لباس فرم از جنس اسپان باند، مناسب ترین گزینه می باشد)
 • البسه مناسب اتاق عمل شامل گان و شان، کلاه و ماسک جراحی، کاور کفش
 • زیر انداز مخصوص بیمار
 • رو تختی، رو بالشی و ملحفه یکبار مصرف
 • انواع دستمال های مرطوب بهداشتی

تولید کنندگان البسه یکبار مصرف بیمارستانی، با توجه به نوع مصرف پارچه اسپان باند، می توانند گرماژ مناسبی را انتخاب و خریداری کنند. به عنوان مثال مناسب ترین گرماژ برای تولید انواع گان جراحی، خرید پارچه اسپان باند گرماژ 40 یا 45 می باشد. البته برخی از تولیدی ها از گرماژ 38 گرم هم برای تولید گان جراحان، استفاده می نمایند.

پارچه های اسپان باند بافتینه مصرفی در هر یک از تولیدات فوق، بایستی آنتی باکتریال بوده و از لطافت بسیار مرغوبی نیز برخوردار باشد. یکی دیگر از مشخصه های خوب پارچه های اسپان باند جلفا بیمارستانی، بازیافت راحت تر این پارچه هاست که به نوعی یکبار مصرف بودن آن را برای مراکز درمانی و بیمارستانی، توجیه می نماید.

مزایای خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی کدام است؟

اگر شما هم تولید کننده البسه و منسوجات یکبار مصرف بیمارستانی هستید، حتما پس از گشت و گذار در بازارهای خرید و فروش پارچه بیمارستانی و دست و پنجه نرم کردن با واسطه ها و دلالان پارچه، خسته شده اید. نوسانات قیمتی یا گاها کیفیت پایین برخی از پارچه های عرضه شده نیز، شما را دچار سردرگمی هنگام خرید پارچه اسپان باند بیمارستانی کرده است. خصوصا در شرایطی که ویروس کرونا شدت گرفته و میزان تقاضای خرید از این پارچه نیز زیاد است.

به نظر می رسد که در چنین شرایطی، خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی، بتواند کمک شایانی به شما خریداران نموده باشد. چرا که شما می توانید مستقیما از درب کارخانجات معتبر تولیدی و با کاهش هزینه های رفت و آمدی خود و از همه مهم تر بدون هیچ واسطه ای، نیاز پارچه ای خود را تأمین نمایید.

با خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی، قطعا خریدی اقتصادی تر داشته و تولیدات شما هم با قیمت تمام شده کاملا مقرون به صرفه تری انجام خواهد شد.

خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی

مرکز فروش آنلاین پارچه های اسپان باند پزشکی

این مجموعه به عنوان مرکز فروش آنلاین پارچه های اسپان باند پزشکی، امکان خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی در عرض و گرماژ انتخابی شما، مستقیما از درب کارخانه را فراهم می آورد.

شما می توانید پس از دریافت مشاوره رایگان قبل خرید، در کمترین زمان ممکن سفارش خود را ثبت کرده و آن را در هر کجایی که هستید، تحویل بگیرید.

خرید پارچه اسپان باند 60 گرم

قیمت پارچه اسپان باند دیجی کالا
قیمت پارچه اسپان باند بیمارستانی
پارچه اسپان باند از کجا بخرم
قیمت هر کیلو پارچه اسپان
قیمت اسپان باند ۹۰ گرمی
عرض پارچه اسپان باند
قیمت پارچه اسپان باند سه لایه
پارچه اسپان باند از کجا بخرم نی نی

ارسال نظر
تماس با مشاورین