با ما تماس بگیرید : 09131130224

digiparche.ir

خرید پارچه عمده :خام ،تکمیل و سفارش

خرید پارچه عمده و رنگرزی پارچه از بزرگترین کارخانه نساجی کشور ،محصولات ما

  • پارچه فاستونی
  • پارچه تترون
  • پارچه ترگال
  • پارچه کجراه
  • پارچه فلامنت

خرید پارچه عمده با قیمت باورنکردنی تنها از طریق مراکز عرضه و فروش معتبر که بدون حضور واسطه ها فعالیت می کنند امکان پذیر است. جهت دسترسی به بهترین پارچه عمده و ارزان با کارشناسان فروش این مجموعه تماس برقرار نمایید. 09131130224


مهندس محمد نژاد 09130858100

پارچه به عنوان ماده اولیه تمامی مراکز تولیدی و دوزندگی اهمیت زیادی دارد و لازم است که ضمن شناخت مشخصات و ویژگی های پارچه، نکات مهم در هنگام خرید پارچه عمده را نیز بدانید تا بتوانید بهترین متریال ها را تهیه کنید.

پارچه کجراه بروجرد
خرید عمده پارچه
پارچه کجراه بروجرد

عرضه بهترین قیمت پارچه در مراکز فروش عمده موجب می‌ شود تا خریداران به دنبال یافتن این مراکز جهت خرید باشند، تا بتوانند پارچه عمده و ارزان را در کنار کیفیت بالا تهیه نمایند.

نکات مهم در خرید پارچه عمده

پارچه از دیرباز تا کنون مورد توجه و استقبال قرار داشته و حجم خرید و فروش آن در بازار بالا است. همین رقابت تنگاتنگ بین پارچه ها موجب شده تا کارخانجات نساجی روز به روز افزایش یابند.

اغلب مراکز تولید کننده البسه و کلیه پوشاک و منسوجات برای شروع کار خود نیاز به تهیه پارچه به صورت عمده دارند و در نتیجه در بازارهای شلوغ حال حاضر ممکن است که دچار سردرگمی شوند که کدام پارچه را برای چه کاربردی تهیه کنند.

خرید عمده پارچه کتان
خرید عمده پارچه

همچنین پس از انتخاب یک مدل از پارچه باز هم دغدغه های خریداران تمام نمی شود؛ چرا که برندهای متعددی در حوزه تولید پارچه‌ ها فعالیت دارند که هر کدام از این برندها منسوجات خود را با قیمت های متفاوت به بازار ارائه می دهند.

فارغ از برند لازم است که در هنگام خرید پارچه عمده نکات خاصی مد نظر قرار بگیرد که با توجه به این نکات مراکز تولیدی می توانند پارچه ‌های مناسبی را تهیه نمایند:

بررسی کیفیت رنگ

نیاز است که حتماً پارچه ها به صورت رندم از بین طاقه ها بیرون کشیده شده و کیفیت رنگ در تمامی طول طاقه مورد بررسی قرار بگیرد که در تمام سطح پارچه رنگ به شکل کاملاً یکدست و یکنواخت باشد.

بررسی لبه های پارچه

لبه های پارچه که به ترکی پارچه هم معروف بوده، باید کاملاً صاف و یکنواخت تولید گردد؛ برای این مورد هم نیاز است که حتماً یک یا چند طاقه به طور کامل مورد بررسی قرار بگیرند.

بررسی ضخامت و گرماژ

ضخامت و گرماژ جزء موارد مهم بوده که در کیفیت نهایی کار تأثیر دارد، در نتیجه بررسی ضخامت یک طاقه پارچه به طور کامل و یکدست بودن این ضخامت در تمام قسمت های پارچه جزء مهمترین نکات است.

بررسی ثبات رنگ

بررسی ثبات رنگ را می توان با کمک یک پارچه سفید کاملا تمیز و مرطوب انجام داد که پس از کشیدن پارچه سفید بر سطح طاقه پارچه های رنگی، نباید هیچ رنگی بر روی این پارچه سفید قرار بگیرد.

تطابق الیاف پارچه با موقعیت آب و هوایی

با توجه به شرایط آب و هوایی که قرار است البسه آماده شده از این پارچه ها مورد استفاده قرار بگیرند، نیاز است که حتماً الیاف آن مناسب انتخاب شود.

خرید عمده پارچه

بهترین قیمت پارچه کجا ارائه می گردد؟

در حال حاضر مراکز متعددی در زمینه فروش پارچه فعالیت می ‌کنند که موجب ایجاد تنوع بالا در پارچه ها و البته قیمت ‌های متفاوت شده است.

اگر این سوال برای شما هم وجود دارد که بهترین قیمت پارچه کجا ارائه می گردد؟ باید بگوییم که بهترین راه حل برای دسترسی به نرخ ارزان پارچه انتخاب مراکز عرضه و فروش معتبر و بدون واسطه است.

معمولاً در بازار شلوغ پارچه دلالان و واسطه ها حضور پیدا کرده و با دست به دست کردن پارچه ها در بازار سبب افزایش بی جهت هزینه های مربوط به پارچه ها می گردند. به همین دلیل حذف این افراد از معاملات تأثیر زیادی در دسترسی به پارچه های ارزان در کنار کیفیت بالا دارد.

برای دسترسی به مراکز معتبر مستقیم و بدون واسطه دو راه حل وجود دارد:

مراجعات حضوری

با مراجعات حضوری به درب کارخانجات تولیدکننده، نمایندگی های عرضه و پخش در شهرهای مختلف یا عمده فروشی های موجود در بازارهای بزرگ می توانید از فروش های مستقیم بهره ببرید.

خرید از طریق سایت

با انتخاب سایت های آنلاین معتبر که تمامی پارچه های خود را از درب کارخانجات ارائه می دهند می توانید به صورت غیر حضوری و بدون صرف هزینه به مناسب ترین نرخ پارچه دست پیدا کنید.

هشدار خرید پارچه ارزان

معمولاً تولید کنندگان از پارچه برای دوخت و دوز محصولات مختلف استفاده می‌ کنند که با ارائه محصولات خود به بازار به دنبال کسب سود و درآمد بیشتر هستند. برای این افراد خرید پارچه ارزان اهمیت زیادی دارد؛ چرا که می توانند با پرداخت هزینه مقرون به صرفه سود قابل توجهی به دست آورند.

به طور کلی با خرید پارچه عمده ارزان از مراکز عرضه و فروش معتبر می ‌توان به پارچه با کیفیت بالا دست پیدا کرد که محصولات ارائه شده در بازار مورد توجه و استقبال عموم قرار بگیرند.

اما برخی از هشدار ها وجود دارند که در هنگام خرید پارچه هایی که با قیمت ارزان ارائه می گردد؛ باید به آن ها توجه شود. چرا که ممکن است اعتبار کسب و کار شما را خدشه دار کند:

  • در هنگام ارائه این پارچه ها نیاز است که تمامی المان‌ های کیفیت آن را بررسی کنید.
  • به هیچ عنوان از شبکه های اجتماعی مختلف که از اعتبار آنها اطمینان ندارید اقدام به خرید عمده نکنید.
  • به هیچ عنوان به فروشندگانی که تقاضای کارت به کارت دارند اعتماد نکرده و حتماً در خرید از درگاه های پرداخت بانک استفاده نمایید.
  • حتماً از مراکزی اقدام به خرید کنید که کالاهای خود را ضمانت کرده و در صورت مطابقت نداشتن آنها را مرجوع نمایید.

بهترین مرکز ارائه پارچه عمده در ایران

پارچه جزء محصولاتی بوده که در اقصی نقاط کشور کاربرد دارد، به همین جهت دسترسی به مراکز خرید معتبر موجب می شود تا همه خریداران بدون دغدغه و دلواپسی پارچه های مد نظر خود را تهیه نمایند.

این مجموعه یکی از بهترین مراکز ارائه پارچه عمده و ارزان در کشور است که با حذف کامل واسطه توانسته، بهترین نرخ را برای پارچه های خود در نظر بگیرد.

در صورتی که به هر کدام از پارچه های بیمارستانی، پارچه ترگال، پارچه فاستونی، پارچه اسپان باند، پارچه ابر و بادی یا پارچه تترون نیاز پیدا کردید، بدون صرف وقت و هزینه اضافه با کارشناسان فروش این مجموعه ارتباط بگیرید.

فراهم آمدن شرایط خرید پارچه عمده موجب شده تا خریداران با پرداخت مبالغ مناسب پارچه های با کیفیت بالا تهیه کنند که در نهایت موجب رونق کسب و کارهای آنها می گردد.

خرید عمده پارچه از کارخانه اصفهان
خرید پارچه عمده از تهران
خرید پارچه عمده از کجا بخرم؟
خرید مستقیم پارچه از کارخانه اصفهان
فروش عمده پارچه کیلویی قم
خرید پارچه عمده از مشهد
خریدپارچه عمده شیراز

ارسال نظر
تماس با مشاورین