با ما تماس بگیرید : 09131130224

digiparche.ir

مرکز پخش عمده پارچه کتان هفتاد درصد پنبه اصفهان

آنچه در این مقاله می خوانید …

 • پارچه کتان اصفهان و ویژگی های آن
 • پارچه کتان لباس کاری
 • عوامل موثر بر قیمت پارچه هفتاد درصد پنبه در بازار
 • پخش پارچه کتان ۷۰ درصد پنبه در کشور

پخش پارچه کتان هفتاد درصد پنبه با قیمت ارزان موجب شده تا خریداران عمده با خیال راحت این پارچه را تهیه کنند. این مرکز پخش عمده انواع پارچه کتان اصفهان را با قیمت مناسب و کیفیت بالا عرضه می نماید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

با تمرکز بر روی پارچه های مختلف موجود در بازار در می یابیم که پارچه کتان هفتاد درصد پنبه جز بهترین ها در حوزه تولید لباس کار است.

بهترین قیمت پارچه هفتاد درصد پنبه را باید از طریق مراکز عرضه و پخش مستقیم تهیه کنید که در ادامه ضمن معرفی پارچه‌کتان اصفهان از لحاظ ویژگی بهترین مرکز فروش پارچه کتان اصفهان را معرفی می نماییم.

پارچه کتان اصفهان و ویژگی های آن

پارچه کتان جزء پارچه های قدیمی اما پرطرفدار برای تولید انواع البسه و به‌ خصوص شلوارهای مردانه است.

در سال ‌های اخیر کارخانجات متعددی در حوزه تولید پارچه ‌کتان فعالیت می ‌کنند که اغلب این کارخانجات در شهر اصفهان هستند.

پارچه کتان اصفهان به دلیل وجود بازار رقابتی بین کارخانجات و تولید کنندگان از بهترین نوع پارچه محسوب می گردد.

برای تولید پارچه کتان از فیبر و الیاف ساقه گیاه کتان که یک گیاه گلدار است و الیاف پنبه به صورت طبیعی، همچنین الیاف پلی استر و الیاف فیلامنت در کنار یکدیگر استفاده می شود.

به همین جهت در حال حاضر انواع مختلفی از پارچه های کتان در رنگ ها، طرح ها و جنس های گوناگون تولید و به بازار ارائه می گردد.

پارچه های کتان در چندین دسته و گروه تولید شده که برخی از آنها ظرافت و زیبایی خاصی داشته و برخی از مقاومت بسیار بالا در برابر کشش و سایش برخوردار هستند.

در اینجا به بررسی مهمترین مشخصات و ویژگی های مشترک در انواع مختلف پارچه ‌کتان می پردازیم که عبارتند از:

 • ویژگی کشسانی

قابلیت کشش در بین الیاف کتان و پنبه موجب شده تا پارچه های تولید شده نیز در برابر کشیدگی مقاومت کرده و به هیچ عنوان تغییر فرم ندهند، داشتن چنین ویژگی سبب شده تا تمامی محصولات و لباس هایی که با این پارچه دوخته می ‌شود، جلوه و نمای خود را در طولانی مدت حفظ کند.

 • مقاومت در برابر عوامل محیطی

پارچه کتان در برابر آسیب حشراتی مانند: بیدها، کپک ها، قارچ ها و همچنین پوسیدگی های مختلف و حرارت از مقاومت بالایی برخوردار بوده و به آسانی نمی توان به الیاف پارچه کتان آسیب وارد نمود.

 • مقاوم در برابر اسیدها

پارچه های کتان در برابر مواد اسیدی از مقاومت بالایی برخوردار بوده و در صورت ارتباط با این مواد به صورت سرد، هیچ آسیبی به آن وارد نمی شود.

 • مقاوم در برابر مواد قلیایی

این پارچه ها در برابر مواد قلیایی مختلف از جمله شوینده های گوناگون، مقاومت خوبی داشته و به بافت و الیاف آن آسیب وارد نمی گردد.

 • مقاوم در برابر حرارت

پارچه های کتان قابلیت تحمل دما تا ۱۲۰ درجه سانتیگراد را دارند و به جای سوختن و تجزیه شدن، تنها در برابر حرارت بالا تغییر رنگ می دهند.

با بررسی ویژگی های این پارچه ها درمی یابیم که موارد استفاده و کاربرد آن بسیار گسترده است؛ به همین جهت پخش پارچه کتان ۷۰ درصد پنبه توسط مراکز متعدد در سراسر کشور صورت می گیرد، تا امکان دسترسی به این پارچه ها به آسانی برای همه افراد وجود داشته باشد.

پخش پارچه کتان هفتاد درصد پنبه

پارچه کتان لباس کاری

یکی از پارچه های تولید شده در کارخانجات نساجی اصفهان پارچه کتان لباس کاری است که از محبوبیت خوبی برخوردار می باشد.

به دلیل استفاده از حجم بالای الیاف پنبه و کتان در روند تولید این پارچه، کیفیت آن بهبود یافته و به راحتی در صنایع پرخطر و شرایط گرم مورد استفاده قرار می ‌گیرد.

از مهمترین مصارف پارچه کتان لباس کاری می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • دوخت لباس های مناسب برای کارمندان و کارگران مشغول در مجموعه پالایشگاه ها
 • برای دوخت لباس افراد فعال در جوشکاری ها، سنگبری و تراشکاری
 • در جهت تولید لباس های یکسره مناسب برای افراد شاغل در پمپ بنزین
 • برای دوخت پوشش مناسب جهت کارکنان شرکت نفت و شرکت برق

عوامل موثر بر قیمت پارچه هفتاد درصد پنبه در بازار

پارچه کتان جزء منسوجاتی است که برای تولید انواع البسه زنانه و مردانه و بخش‌ های مختلف دیگر در جامعه مورد استفاده قرار می ‌گیرد.

به دلیل تنوع بالای پارچه های کتان از لحاظ ضخامت و گرماژ از این پارچه به راحتی می توان استفاده کرد؛ از پارچه های کتان هفتاد درصد پنبه بیشتر در جهت تولید البسه کار استفاده می شود؛ زیرا این پارچه مقاومت بالایی در برابر حرارت دارد.

با توجه به مواردی که در اینجا ذکر شد می‌ توان گفت که قیمت پارچه هفتاد درصد پنبه در بازار به عوامل بسیار زیادی بستگی پیدا می‌ کند که با بررسی دقیق این عوامل امکان خرید پارچه به صورت اقتصادی برای خریداران عمده به وجود می ‌آید.

بر قیمت پارچه کتان عوامل فنی و همچنین عوامل اقتصادی تاثیر می گذارند که با بررسی این عوامل می توان پارچه های کتان را با آگاهی بهتر خریداری کرد.

در اینجا به مجموعه‌ ای از عوامل موثر بر قیمت پارچه ۷۰ درصد پنبه در بازار می ‌پردازیم:

 •  ضخامت و گرماژ پارچه های کتان
 • تنوع بالا در رنگ بندی
 • میزان استفاده از الیاف پنبه کتان و پلی استر
 • حجم خرید پارچه کتان
 • انتخاب مراکز عرضه و فروش معتبر
 • نوسانات بازار و تغییرات قیمت مواد اولیه

در صورت تمایل برای دسترسی به مناسب ترین قیمت ممکن در بازار می توانید به مراکز پخش پارچه کتان ۷۰ درصد پنبه به صورت مستقیم مراجعه نمایید.

پخش پارچه کتان ۷۰ درصد پنبه در کشور

پارچه کتان ۷۰ درصد پنبه جزء منسوجاتی که برای مصارف مختلف مورد استفاده قرار می ‌گیرد؛ به همین جهت به عنوان اولین انتخاب مراکز تولیدی برای خرید است.

برترین مجموعه پخش پارچه کتان ۷۰ درصد پنبه در کشور با حذف کامل واسطه ها سعی کرده، تا این پارچه را از برندهای برتر تولید کننده تهیه کند.

با مهیا کردن شرایط خاص مانند امکان ثبت سفارش و خرید در سایت آنلاین به آسان ترین شکل ممکن و عرضه پارچه کتان در تنوع بالای رنگ بندی و ضخامت، دست خریدار را برای انتخاب باز می گذارد.

در صورت نیاز به پارچه کتان لباس کاری و هر گونه پارچه تولید اصفهان با کارشناسان بخش فروش این مجموعه تماس گرفته و پس از دریافت مشاوره به صورت رایگان در خرید پارچه سفارشات خود را ثبت نمایید.

قیمت پارچه کتان مانتویی
قیمت پارچه کتان نخ
پارچه کتان نخ چروک میشود

قیمت پارچه کتان پنبه ای
قیمت پارچه کتان کش ترک
پارچه پلی کتان چیست
پارچه کتان اسپان

ارسال نظر
تماس با مشاورین