با ما تماس بگیرید : 09131130224

digiparche.ir

مرکز پخش پارچه پرشیا لنین مکانیک فوتوس

پارچه پرشیا لنین مکانیک فوتوس از پارچه ‌های پرکاربردی است که در زمینه تولید لباس فرم مدارس مورد استفاده قرار می گیرد. خرید اینترنتی پارچه پرشیا از بزرگترین مراکز پخش پارچه پرشیا مکانیک موجب شده تا با هزینه مقرون به صرفه این پارچه را تهیه نمایید.

آیا می دانید چرا پارچه پرشیا لنین مکانیک فوتوس مورد استقبال مراکز تولید کننده لباس فرم مدارس قرار دارد؟

به نظر شما پارچه پرشیا مکانیک برای چه فصلی مناسب تر است؟

بیشترین مزیت هایی که خرید اینترنتی پارچه پرشیا داشته، چیست؟

پارچه پرشیا مکانیک جزء پارچه های خاصی است که جایگزین مناسبی برای پارچه های گران قیمت در زمینه تولید لباس فرم معرفی می گردد. در ادامه قصد داریم تا ضمن پاسخگویی به سوالات ذکر شده در این بخش اطلاعات بیشتری را در مورد پارچه پرشیا ارائه دهیم. 

دلایل تولید لباس فرم مدارس با پارچه پرشیا لنین مکانیک فوتوس

پارچه پرشیا لنین مکانیک فوتوس جزء پارچه های درجه یک و باکیفیت است که در کارخانجات زیادی تولید می گردد. استقبال از این پارچه سبب شده تا کارخانجات مطرح نیز در زمینه تولید این پارچه ها اقدامات خوبی انجام دهند.

موارد استفاده و کاربردهای پارچه لنین بسیار زیاد است، به حدی که در بخش‌ های مختلف جامعه می ‌توان این پارچه را مشاهده کرد. معمولا تولید کنندگان جهت تولید لباس فرم مدارس به دنبال تهیه پارچه های خاصی بوده اند که برخی ویژگی های خاص دارند.

پارچه پرشیا لنین مکانیک فوتوس با داشتن برخی از مشخصات و ویژگی ها جزء بهترین انتخاب ها در این حوزه قرار می گیرد. در این بخش به مهمترین ویژگی های خاصی که در این پارچه وجود دارد و مدنظر تولید کنندگان لباس فرم قرار گرفته، اشاره می کنیم:

لطافت و نرمی پارچه

لطافت و نرم بودن الیاف پارچه جزء پارامترهای اساسی است؛ زیرا این لباس با پوست کودکان در ارتباط بوده و پارچه های پرشیا از نخ های سینگل بافته می شود، فرایند تکمیل این نخ ها سبب ایجاد لطافت بالا در پارچه می ‌گردد.

گرماژ پارچه

میزان گرمای پارچه پرشیا حدود ۲۴۰ گرم است که این ضخامت برای تولید لباس فرم مناسب بوده؛ زیرا در عین حال که بدن نمایی نداشته، انعطاف پذیری خوبی هم دارد.

عدم کسر پارچه در زیر اتو

از ویژگی های منحصر به فردی که برای مراکز تولیدی اهمیت ویژه تری داشته، کسر نشدن پارچه زیر اتو است. به همین جهت ابتدا یک تکه از پارچه مورد نظر را با دمای اتوی ۶۰ درجه آزمایش می ‌کنند و پس از تعیین آزمایش اقدام به خرید می نمایند.

یکنواخت بودن سطح پارچه

به دلیل استفاده از الیاف باکیفیت و رنگ های مرغوب، پارچه دارای سطحی کاملا یکدست و یکنواخت است و امکان تولید لباس هایی با ظاهر زیباتر فراهم می گردد.

عدم لک پذیری

پارچه پرشیا به دلیل داشتن بافت خاصی که در سطح پارچه وجود دارد، در برابر ایجاد لک مقاومت بالایی داشته و از قابلیت شستشوی خوبی برخوردار است.

پارچه پرشیا مناسب چه فصلی است؟

پارچه پرشیا در کارخانجات از الیاف فلامنت، پلی استر و ویسکوز تولید می ‌شود، این سه الیاف هر کدام از ویژگی های خاصی برخوردارند. با قرار گرفتن در کنار یکدیگر موجب به وجود آمدن پارچه های با کیفیت بالاتر می گردند.

در حال حاضر روند تولید پارچه پرشیا نسبت به سال‌ های گذشته بهبود چشمگیری داشته و امکان تولید این پارچه در رنگ بندی های مختلف فراهم آمده است. به همین سبب میزان استفاده از این پارچه در شرایط مختلف با افزایش روبرو می شود.

شاید برای برخی از افراد این سوال به وجود بیاید که پارچه پرشیا مناسب چه فصلی است؟

برای جواب دادن به این سوال باید بگویم که وجود الیاف با کیفیت بالای فیلامنت، پلی استر و ویسکوز در کنار یکدیگر موجب شده تا این پارچه از تنفس پذیری بالایی برخوردار گردد. این ویژگی در پارچه سبب می شود تا تحت هر شرایطی به آسانی بتوان از آن استفاده نمود.

در واقع پارچه پرشیا به پارچه چهار فصل گفته می ‌شود؛ زیرا برای فصول گرم سال می توان آن را به تنهایی مورد استفاده قرار داد. اما در فصول سرد هم این پارچه قابلیت استفاده داشته و کافیست با مقداری پشم شیشه ترکیب شود.

الیاف سلولزی که در بافت این پارچه ها مورد استفاده است، می تواند عرق بدن را به جای حفظ کردن به خود جذب کرده و کمک زیادی به کنترل رطوبت بدن می ‌کند. به همین سبب تولید یونیفرم های مختلف از این پارچه ها در ایجاد حس آرامش و راحتی کمک می کند.

قابلیت استفاده از این پارچه در شرایط مختلف آب و هوایی و در تمام طول سال، موجب شده تا پارچه پرشیا لنین مکانیک عمده به یکی از پارچه های پر خرید و فروش در بازار تبدیل شود. حجم استقبال از آن در تمام طول سال زیاد است و محدود به دوره زمانی خاصی نمی گردد.

مزایای خرید اینترنتی پارچه پرشیا

پارچه پرشیا لنین مکانیک فوتوس از پارچه های پراستفاده ای که در تمام طول سال حجم خرید و فروش آن بالا بوده و لازم است که ضمن دریافت کیفیت خوب، قیمت مناسب نیز برای آن پرداخت شود.

خرید اینترنتی پارچه پرشیا به مانند سایر خریدهای دیگر در بین خریداران عمده محبوبیت خاصی پیدا کرده است. زیرا در این خرید مزیت های فراوانی وجود دارد که در خریدهای حضوری امکان بهره بردن از این مزایا به راحتی مهیا نمی گردد.

مهم ترین مزایای خرید اینترنتی پارچه پرشیا عبارتند از:

  • کاهش وقت و هزینه و انرژی برای دسترسی به پارچه های با کیفیت بالا و برندهای مطرح تولید کننده
  • به دست آوردن یک دید کلی از بازار و شناخت کارخانجات تولید کننده
  • پیدا کردن مراکز عرضه و فروش مستقیم و بدون واسطه و در واقع شاهراه های خرید با قیمت درب کارخانه
  • امکان ارسال پارچه های خریداری شده در سریع ترین زمان ممکن در بسته بندی های مناسب
  • امکان مقایسه قیمت های ارائه شده هر برند با برند دیگر و انتخاب بهترین پارچه متناسب با سلیقه و نیاز
  • دریافت مشاوره به صورت رایگان در مورد انتخاب پارچه ها و رنگ بندی متناسب با نوع استفاده

مرکز پخش پارچه پرشیا مکانیک بدون واسطه

خرید پارچه پرشیا مکانیک بدون واسطه از مراکز عرضه و پخش مستقیم تأثیر زیادی در کاهش هزینه ‌های مراکز تولیدی دارد. به همین جهت اغلب خریداران عمده ترجیح می دهند، تا با یافتن این مراکز پارچه های مورد نظر خود را بخرند.

مرکز پخش پارچه پرشیا مکانیک بدون حضور هیچ واسطه ای پارچه را مستقیم از درب کارخانه برای خریدار ارسال می کند. در چنین شرایطی هزینه های مربوط به حمل و نقل و جابجایی و دست به دست شدن پارچه ها بین دلالان تا حد چشمگیری کاهش می یابد.

در صورتی که به پارچه پرشیا لنین مکانیک فوتوس برای تولیدات خود نیاز دارید، با کارشناسان فروش جهت دریافت مشاوره و راهنمایی تماس بگیرید و پس از دریافت اطلاعات لازم، مناسب ترین نوع پارچه از لحاظ رنگ بندی و برندهای تولیدکننده را ثبت سفارش کنید.

معایب پارچه پرشیا مکانیک فرم مدارس
پارچه مکانیک پرشیاMILADARSHADI.COM
قیمت پارچه پرشیا نرم زرین چهار خانه
پارچه مکانیک لنین خوبه؟
پارچه پرشیا پرشین مناسب چه فصلی است
قیمت پارچه پرشیا مکانیک کاماش
مدل مانتو با پارچه مکانیک خط دار
مدل مانتو با پارچه پرشیا دیپلمات


ارسال نظر
تماس با مشاورین