با ما تماس بگیرید : 09131130224

digiparche.ir

نمایندگی فروش پارچه اسپان باند بیمارستانی

22آوریل

انواع پارچه اسپان باند بیمارستانی را نمایندگی ها و فروشگاه ها با قیمت های متفاوت می توانند مورد فروش و عرضه قرار دهند.
آیا می دانید مهم ترین فاکتور و پارامتری که بر روی قیمت فروش پارچه اسپان باند بیمارستانی تاثیر گذار می باشد چه عاملی است؟
البته که فاکتورهای مهم بر روی قیمت پارچه اسپان باند بیمارستانی دخیل می باشند، ولیکن اساسی ترین عامل را می توان وزن و گرماژ این پارچه ها دانست.
رابطه حاکم میان قیمت و گرماژ پارچه اسپان باند بیمارستانی، تناسبی مستقیم است.
با افزایش وزن و گرماژ، قیمت پارچه اسپان باند بیمارستانی افزایش می یابد.
با کاهش گرماژ نیز قیمت پارچه اسپان باند بیمارستانی تغییر کرده و کاهش می یابد.
درست است که پارچه اسپان باند بیمارستانی را نمایندگی ها با قیمت پایین تر و کمتر مورد فروش قرار می دهند، ولیکن این پارچه هم مصرف بالایی دارد و هم قیمت مناسبی.

گزماژ پرمصرف پارچه اسپان باند بیمارستانی

تولیدی هایی که طرف کارشان با بیمارستان های هم دولتی و هم بیمارستان های خصوصی می باشد، همیشه نیاز به استفاده و تهیه پارچه اسپان باند بیمارستانی با گرماژهای موردنظر خود دارند.

پارچه اسپان باند بیمارستانی
پرمصرف و پرکاربردترین وزن مورد استفاده پارچه اسپان باند بیمارستانی، اگر برای دوخت لباس مورد استفاده قرار گیرد، وزن 35 و 38 گرم این پارچه می باشد.

پارچه اسپان باند بیمارستانی
اگر هم برای دوخت ملحفه و روتختی از پارچه اسپان باند بیمارستانی مورد فروش در نمایندگی ها استفاده شود، گزماژ 25 و 30 این پارچه را غالبا انتخاب و خریداری خواهند کرد.

نمایندگی پارچه بیمارستانی
سایر وزن ها و گرماژهای دیگر پارچه اسپان باند بیمارستانی، اغلب کاربرد بیمارستانی دیگر نخواهد داشت و به عنوان نمونه در دوخت ساک و کیف های تبلیغاتی یا پکیج و بسته بندی میوه و گوشت استفاده می شود.

تماس با مشاورین