با ما تماس بگیرید : 09131130224

digiparche.ir

واردات پارچه بیمارستانی یکبار مصرف

23می

آیا واردات انواع پارچه بیمارستانی از جمله پارچه های یکبار مصرف، امروزه به کشور ایران رقم بالایی می باشد؟ اصلا در حوضه واردات تا به امروز فعالیت داشته اید؟
برای پاسخ به سوال بالا تنها کافیست در این زمینه کمی اطلاعات داشته باشید یا حداقل از افراد مجرب و کاربلد این سوال را بپرسید.
انواع پارچه یکبار مصرف بیمارستانی امروزه از بازده خوبی برخوردار است، بازدهی که بیشتر جایگزین صادرات این پارچه ها شده است تا وارداتش.

واردات پارچه های بیمارستانی

اگر به گذشته ها نگاهی گذرا بیاندازیم متوجه می شویم که واردات انواع پارچه های بیمارستانی به کشور ایران رقم بسیار بالایی بود.
انواع پارچه یکبار مصرف نیز که در زمره مصرفی ترین پارچه های بیمارستانی می باشد به دلیل مصرف زیاد، تجار زیادی مجبور به وارداتش بودند.
یک خبر خوشحال کننده:
کشور ایران در حال حاضر علاوه بر این که بی نیاز از واردات انواع پارچه بیمارستانی و پارچه یکبار مصرف بیمارستانی می باشد، به یک قطب قدرتمند در خاورمیانه هم برای صادرات این پارچه های مصرفی مبدل گشته است.
هر ساله حجم زیادی از ارز به مرزهای داخلی از طریق صادرات پارچه های بیمارستانی و البته پارچه یکبار مصرف تزریق و وارد می شود.
بیشترین استقبال را هم کشور عراق از انواع پارچه یکبار مصرف بیمارستانی تولید ایران کرده است.

پارچه بیمارستانی یکبار مصرف
می توانید امروزه شاهد تولید انواع پارچه یکبار مصرف بیمارستانی در صنایع و نساجی های قدرتمند ایران باشیم از عرض ها و گرماژهای 18 تا 200 که البته بیشترین حجم فروش این پارچه ها را گرماژهای بین 18 تا 90 دارد در رنگ های مختلف، از رنگ سفید و خودرنگ گرفته تا رنگ آبی و سبز و قرمز و صورتی و رنگ های دیگر.

منبع: پارچه پارادا

تماس با مشاورین