دسته‌ها
پارچه مانتویی

عرضه مستقیم پارچه فیونا مناسب مانتو اداری

آنچه در این مقاله می خوانید:

 • پارچه های مناسب تولید مانتو شلوار اداری
 • عرضه مستقیم پارچه فیونا مناسب مانتو اداری
 • قیمت پارچه مناسب مانتو اداری
 • خرید آنلاین پارچه فیونا

عرضه مستقیم پارچه فیونا از طریق مجموعه ما صورت می گیرد و می توانید هر آنچه نیاز دارید را به صورت آنلاین و در کیفیت و قیمتی باور نکردنی مورد سفارش قرار دهید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

آیا تمایل دارید تا در مورد پارچه هایی که برای تولید انواع مانتو شلوار اداری مناسب هستند، اطلاعاتی را به دست آورید؟

همچنین در رابطه با قیمت بهترین پارچه مانتویی چه انتظاراتی دارید و فکر می کنید که چه شرایطی می توانند قیمت ها را دچار تغییراتی نمایند؟

هر پارچه ای دارای مشخصاتی می باشد و برای به دست آوردن اطلاعات آن ها، می توانید مطلب زیر را مطالعه کرده و با توجه به آن نسبت به ثبت سفارشات خود اقدام کنید.

پارچه های مناسب تولید مانتو شلوار اداری

همان طور که مستحضر هستید، پارچه های بسیاری با کیفیت های متنوع و همچنین ویژگی های متفاوتی وجود دارند که می توانید از آن ها در جهت تولید مانتو شلوار اداری بهره ببرید و آن ها را نیز به بهترین شکل ممکن، مورد تولید قرار دهید.

لازم است بدانید که پارچه مناسب را باید با توجه به انتظاراتی که از آن دارید، تعیین نمایید اما عمدتا بهترین پارچه مانتویی باید هم کشش مناسبی داشته باشد و هم از نظر جنس نیز در شرایطی باشد که پاسخگوی یک مدت زمان خاص برای کار باشد.

از مهم ترین پارچه های مناسب فرم اداری می توان پارچه فیونا تولید چین و همچنین مشابه های ایرانی آن، همچون تنسل و ترگال کجراه را نام برد.

از نظر کیفیتی می توان آن ها را تا حدودی شبیه به هم دانست اما مورد مهمی که وجود دارد، این است که به عنوان مثال ترگال کجراه کش نمی آید و همین طور پارچه تنسل نیز پس از این که دوخته شود در قیمت شلوار به درستی نمی ایستد و به همین دلیل با پارچه فیونا تفاوت هایی دارند.

عرضه مستقیم پارچه فیونا

عرضه مستقیم پارچه فیونا مناسب مانتو اداری

عرضه مستقیم پارچه فیونا از موارد مهمی است که می تواند علاوه بر این که در قیمت آن ها موثر باشد، در میزان کیفیت آن ها هم اثر گذاشته و به همین دلیل است که تمامی مشتریان به دنبال این هستند را راهی پیدا کنند که بتوانند به صورت مستقیم این پارچه را خریداری نمایند.

عرضه مستقیم پارچه فیونا از طریق مرکز فروش مستقیم آن صورت می گیرد و می توانید بدون حتی کوچکترین دغدغه ای، هر آنچه که نیاز دارید را از مجموعه ما تهیه فرمایید.

مجموعه ما به صورت مستقیم با کارخانه تولید کننده که در کشور چین قرار دارد، کار می کند و بهترین و بالاترین کیفیت آن پارچه را در جهت خرید شما عزیزان قرار می دهد.

در حقیقت، هیچ گونه واسطه گری و دلالی وجود ندارد و همین مورد سبب می گردد تا عرضه با قیمت مناسبی انجام شود و همچنین، کیفیت پارچه ها به همان صورتی باشد که از کارخانه خارج می گردد و در آن هیچ گونه دخل و تصرفی صورت نخواهد گرفت.

قیمت پارچه مناسب مانتو اداری هم از جمله موارد مهم است که می توانید در ادامه همین مطلب در مورد آن، اطلاعاتی را به دست آورید و در هنگام ثبت سفارشات و خریدهای خود از آن ها استفاده نمایید.

قیمت پارچه مناسب مانتو اداری

یکی از مهم ترین مواردی که مشتریان تمایل دارند تا در مورد آن اطلاعاتی را به دست آورند، این است که قیمت پارچه مناسب مانتو اداری را به راحتی دریافت کرده و در ثبت سفارشات خود از آن بهره ببرند.

عرضه مستقیم پارچه فیونا با بهترین قیمت از طریق مجموعه ما صورت می گیرد و می توانید به راحتی و تنها با ورود به سایت همین شرکت، نسبت به خرید اقدامات لازمه را انجام داده و هر آنچه که نیاز دارید را سفارش دهید.

این قیمت ها به عوامل زیادی بستگی دارند و این عوامل می توانند موجب ایجاد تغییراتی در قیمت ها شوند و آن ها را افزایش یا کاهش دهند.

از جمله این عوامل تغییر می توان به روش های خرید و فروش، نوع شرکت فروشنده که مستقیم فعالیت دارد و یا این که به واسطه گری مشغول است، حجمی که قرار است خریداری شود و بسیاری موارد دیگر اشاره داشت.

با توجه به این موضوع که تورم زیادی در حال حاضر در بازار موجود است، لازم است تا قیمت ها کاملا معتبر و بر اساس قیمت های روز اعلام شوند که این کار را کارشناسان مجموعه ما به خوبی انجام می دهند و به صورت روزانه به بررسی این قیمت ها می پردازند و در نهایت لیست قیمت معتبر بر اساس شرایط همان روز را به مشتری تحویل می دهند.

پس از این که لیست قیمت ها را از طریق اینترنت دریافت نمودید، می توانید به راحتی به مقایسه میان شرکت های مختلف بپردازید و با توجه به کیفیت و شرایط فروش هرکدام، تشخیص دهید که چه شرکتی قیمت مناسب تری را ارائه می دهد و در صدد خرید از آن برآیید.

عرضه مستقیم پارچه فیونا

خرید آنلاین پارچه فیونا

یکی از مهم ترین و در عین حال بهترین روش های خرید و فروش پارچه فیونا، این است که آن را به طریق اینترنتی و غیر حضوری تهیه کنید.

زیرا در این روش دیگر نیازی نیست که شما به صورت حضوری به مرکزی و یا مکانی مراجعه نمایید و تنها کافی است که به سایت موجود مراجعه کنید و علاوه بر دریافت اطلاعاتی مفید در رابطه با انواع پارچه، خریدهای خود را مورد ثبت و سفارش قرار دهید.

خرید و فروش آنلاین از پرطرفدارترین روش ها می باشد و به این ترتیب، در میان تمامی روش ها، مود توجه مشتری ها قرار داد و این بیشتر به دلیل دارا بودن مزایای این روش نسبت به سایر روش ها است.

جهت ثبت سفارش پارچه فیونا که در جهت دوخت انواع مانتو شلوارهای اداری مناسب می باشد و به صورت آنلاین انجام می شود، همین حالا به سایت موجود مراجعه نمایید و در هر حجمی که از این پارچه نیاز دارید را با قیمتی بسیار مناسب تهیه نمایید.

خرید آنلاین این نوع پارچه و یا هر وسیله دیگری هم برای فروشنده مفید است و هم برای مشتری می تواند سود خوبی در بر داشته باشد، زیرا هر دو می توانند در زمان های غیر اداری به ثبت و خرید و فروش بپردازند که در صورت عدم وجود سایت، این امر امکان ناپذیر است و نمی تواند صورت بگیرد.

دسته‌ها
پارچه مانتویی

پارچه بوگاتی

پارچه بوگاتی

پارچه بوگاتی یکی از زیباترین پارچه های

مانتویی می باشد

این پارچه کش و چهار فصل می باشد

به همین علت سوگلی تولیدی ها و خانم ها می باشد

پارچه بوگاتی حافظ
پارچه بوگاتی حافظ

 • عرض ۱۵۰
 • ایرانی
 • هر کیلو ۴ متر می دهد
 • ماتنو اسپرت
 • چهار فصل
 • رنگ بندی انتخابی
 • طاقه ۲۰ کیلویی
 • به صورت متری ارسال می شود
 • محصول شرکت نساجی حافظ

محصولات مشابه

مازراتی

اسکاچی

تنسل

پرشیا

پارچه تنسل لی

 

 

دسته‌ها
پارچه مانتویی

پارچه بوگاتی

پارچه بوگاتی

این پارچه با وزن ۲۴۰ گرم بهترین گزینه برای مانتو اسپرت و مجلسی می باشد

 1. عرض ۱۶۰
 2. رنگ بندی انتخابی
 3. فروش به صورت طاقه و متری
 4. ساخت ایران
 5. قابلیت رنگ سفارشی
 6. قیمت مقرون به صرفه

عرضه مستقیم از کارخانه

پارچه بوگاتی

محصول شرکت حافظ

وزن این پارچه از اسکاچی بیشتر و از مازراتی کمتر است

۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴

۰۹۱۳۸۹۷۶۳۸۱

انتخاب  پارچه مناسب برای مانتو   نه تنها  ظاهرما  را متناسب تر  نشان می دهد    بلکه   کمک می کند  زیبا  و شیک شویم و این تیپ ظاهری  و پوشش ما می تواند  تا حدودی نشان دهنده شخصیت و نحوه تفکر  مان هم می باشد . در کشور ما، آنچه از پوشش بانوان در اولین نگاه به چشم می آید، مانتو  یک خانم  است. ما می خواهیم به شما کمک کنیم تا بتوانید در دنیای رنگانگ جنس ها و مدل ها پارچه های مانتویی انتخابی خوب و شایسته داشته باشید .

پس برای داشتن نوروزی شیک و رویایی با ما همراه شوید .

پخش محصولات نساجی حافظ

پخش محصولات نساجی هورسا

پخش محصولات نساجی بهبافت نجف آباد

شناخت پارچه

ارچه مانتویی می تواند تخت بافت یا به اصطلاح تار و پودی باشد.

این نوع پارچه کش نمی آید. پارچه های کشی مانتویی، در دو نوع موجود هستند: در عرض کش یا کش در یک جهت، تمام کش و یا کشی در دو جهت. کشی بودن پارچه در بدن نما بودن مانتو نقش بسزایی دارد. مشکل عمده پارچه های کشی مربوط

به بعد از شستشو است. پارچه های کشی ممکن است، دچار آبرفت و تنگی مانتو شوند. مزیت اصلی پارچه کشی این است که چروک نمی شود.

هر فردی برای خرید پوشاک، ابتدا آن را لمس می کند. حس لامسه خریدار، نقش مهمی در فرآیند خرید دارد. اگر پارچه مانتو، زیر دست خوبی نداشته باشد، سال ها در ویترین مغازه ها باقی خواهد ماند. لطافت و زبری پارچه مربوط به همین قسمت می شود.

مشغله فراوان افراد در این روزها، سبب می شود که فرصت کمی برای کارهایی همچون اتو کشیدن داشته باشند. افراد در هنگام خرید، ابتدا گوشه ای از مانتو را در دست می فشارند تا میزان چروک پذیری پارچه را بسنجند.

ضخامت پارچه انتخابی، متناسب با فصل و آب و هوا تغییر می کند. مثلا در زمستان و هوای سرد، مانتوهایی با پارچه فوتر، پشمی و خزدار مورد توجه هستند. پارچه های مناسب برای مانتوی تابستانی، انواع گوناگونی دارند که در بین عموم به پارچه های نخی و نازک معروف هستند.

 • ساده، رنگی یا طرح دار بودن:

برای مانتوهای رسمی، اکثر خانم ها به دنبال پارچه های ساده و تمام رنگی هستند. در ایران اغلب رنگ های تیره، همچون مشکی، سرمه‌ای و طوسی برای مانتو محبوب تر هستند. اکثر نوجوانان و جوانان نیز به دنبال مانتوهایی با رنگ های شاد، با پارچه هایی طرح دار و چاپی هستند. جدا از چاپ keep calm، طرح های فرهنگی با مضمون سنتی – ایرانی می تواند برای دختران جذاب باشد.

 • نوع الیاف:

اگر صاحب یک تولیدی پوشاک کوچک یا بزرگ هستید، لازم است که به صورت حرفه ای در مورد الیاف طبیعی و مصنوعی، انواع، روش تشخیص و کاربرد مصرف هر کدام، اطلاعاتی داشته باشید.

 • عرض پارچه:

مقدار عرض پارچه در چیدمان الگو، استفاده بیشتر از پارچه، کاهش ضایعات و دورریز بسیار مهم است. اکثر پارچه های مانتویی، عرض ١۵٠ سانتی متر دارند که برای انواع الگوها ایده‌آ‌ل ترین عرض محسوب می شود.

 • متراژ هر طاقه پارچه:

یکی از سوالات خریداران عمده پارچه، متراژ هر توپ پارچه برای تعیین مقدار خرید است. متراژ پارچه در مبحث برشکاری و میز برش نیز اهمیت دارد. بیش از ٩٠ درصد پارچه های مانتویی به صورت طاقه های رولی هستند.
پارچه های مانتویی خارجی بر حسب یارد هستند. هر یارد معادل  ٩١/۴۴ سانتی متر است. در بازار اکثر پارچه فروشی ها و عمده فروشان، هر یارد را ٩٠ سانتی متر در نظر می گیرند. پارچه های مانتویی ایرانی معمولا ۴٠، ۵٠ و ۶٠ متری هستند. البته اکثر کارخانه های تولیدکننده، تمایل به طاقه پیچی ۵٠ متری دارند. هر رول پارچه مانتویی خارجی نیز ۵٠ یارد است.

پارچه لی؟

Call Now Buttonتماس با مشاورین