با ما تماس بگیرید : 09131130224

digiparche.ir

پارچه کجراه بیمارستانی سبز به صورت عمده

برای خرید پارچه کجراه آب ژاول نساجی کاماش اصفهان با ما در تماس باشید09130858100 لطفا در واتس آپ پیام دهید برای ارسال کاتالوگ و نمونه پارچه به صورت رایگان

پارچه کجراه بیمارستانی سبز مشهور به پارچه اتاق عملی، به صورت عمده و با قیمت کاملا مقرون به صرفه و تضمین در کیفیت، آماده ارسال به بازارهای شهرهای گوناگون می باشد.این پارچه باید قابلیت مقاومت در اتوکلاو(اتوکلاو پزشکی وسیله ای است که از بخار برای استریل کردن تجهیزات و اشیاء دیگر استفاده می کند. این بدان معنی است که همه باکتری ها ، ویروس ها ، قارچ ها و اسپورها غیرفعال می شوند.)و مواد آب ژاول را داشته باشد.

خیلی از منسوجاتی که در بازار موجود هستند، بر اساس نوع کاربردشان اسم گذاری می شوند. مسلماً همه شما پارچه ترگال را می شناسید. این پارچه که با دو نوع بافت توسط کارخانجات تولیدی آماده سازی شده و روانه بازار فروش می گردد، بر اساس نوع کاربردش در بازار نام گذاری گردیده. مثلاً:

 1. پارچه ترگال بیمارستانی
 2. پارچه ترگال فرم مدارس
 3. پارچه ترگال مانتویی
 4. پارچه ترگال لباس کار
 5. پارچه ترگال شلوار کردی
 6. و غیره.

هر یک از این پارچه های ترگال از مشخصات ویژه ای برخوردار هستند که قرار است در این متن، بهتر و با جزئیات بیشتر راجع به پارچه ترگال بیمارستانی صحبت کنیم. پس اگر خریدار این نوع پارچه هستید و به منظور کسب اطلاعات پیرامون آن به سایت ما مراجعه نموده اید، بهتر است در ادامه این متن هم ما را همراهی کرده تا نهایتاً با کوله باری از اطلاعات راجع به پارچه ترگال بیمارستانی، آن را از مراکز فروش معتبر به صورت عمده و با قیمتی مناسب خریداری نمایید.

پارچه کجراه بیمارستانی سبز

کارخانه تولید پارچه کجراه بیمارستانی

در داخل کشور، متقاضی برای پارچه ترگال کجراه بیمارستانی زیاد است. برای همین، تامین نیاز بازار احتیاج به افزایش میزان تولید و یا افزایش تعداد کارخانه های تولیدی دارد.

درست است که روز به روز به میزان ظرفیت تولید کارخانه های تولید پارچه کجراه بیمارستانی اضافه می شود، اما به همان میزان و حتی بیشتر، تعداد متقاضی این پارچه در بازار افزایش پیدا کرده و از طرفی، بخشی از تولیدات داخلی برای صادرات به کشورهای دور و نزدیک اختصاص پیدا می کند.

برای همین، خبرهایی از تاسیس کارخانجات تولیدی جدیدی در اقصی نقاط کشور به گوش می رسد که با بهترین دستگاه های موجود در بازار و استفاده از مواد اولیه مرغوب که الیاف پلی استر، ویسکوز و فیلامنت می باشد، بهترین پارچه های کجراه بیمارستانی را روانه بازار فروش می کنند.

اگر بخواهیم آماری در خصوص کارخانجات تولید پارچه ترگال در اختیار شما قرار دهیم، باید بگوییم که اکثر تولیدی ها در سه شهر زیر به فعالیت و تامین نیاز بازار مشغول هستند:

 1. اصفهان
 2. یزد
 3. کاشان

اما در میان این سه شهر، اصفهان اصلی ترین پرچم دار تولید پارچه ترگال در بازار داخلی ایران بوده که تعداد کارخانه های تولیدی ترگال در آن بیش از تعداد انگشتان دست است. برخی از برندهایی که در این شهر به تولید پارچه باکیفیت مشغول هستند و محصولاتشان در میان عموم بسیار طرفدار دارد، عبارتند از:

 • کارخانه مهنام
 • کارخانه نساجی کاماش
 • کارخانه فدک
 • کارخانه تک
 • کارخانه زیبا بافت
 • کارخانه زرین پود
 • نساج بافت
 • بهارجین
 • کیمیا بافت سپاهان
 • پلاریس
 • فلاحتی
 • حیدر
 • و غیره.
پارچه کجراه بیمارستانی سبز

مشخصات پارچه بیمارستانی کجراه درجه یک چیست؟

همانطور که آگاه هستید، پارچه ترگال با دو نوع بافت به بازار عرضه می گردد:

 1. یکی پارچه ترگال ساده بوده که بافت معمولی دارد.
 2. دیگری پارچه ترگال کجراه بوده که بافت آن اریب و کج می باشد.

پارچه ترگالی که مناسب برای استفاده در بیمارستان، مراکز درمانی، درمانگاه ها و … می باشد، پارچه ترگال کجراه بوده که:

 • تراکم بافت بیشتری نسبت به پارچه ترگال ساده دارد.
 • وزن هر 1.5 متر مربع آن چیزی حدود 40 گرم از وزن همین متراژ از پارچه ترگال ساده بیشتر است.
 • ضخامت بیشتری در مقایسه با پارچه ترگال ساده دارد.
 • مقاومت آن در برابر کشش و سایش بیشتر از ترگال ساده است.
 • کیفیت رنگ بهتری نسبت به ترگال ساده داشته و در مقابل شست و شوی زیاد تغییر رنگ نمی دهد.

اما باید توجه داشته باشید که پارچه کجراه بیمارستانی، خود از تنوع کیفیتی مختلفی برخوردار می باشد که از روی قیمت می توان متوجه سطح کیفیت پارچه شد. اما این مسئله را در نظر داشته باشید که خیلی از مراکز فروش، با اعلام قیمت گران پارچه کجراه بیمارستانی، سعی بر این دارند تا خریدار نا آشنا با پارچه ترگال را به دام انداخته و پارچه ای کم کیفیت را در قالب پارچه ترگال درجه یک به خریدار بفروشند. پس گول قیمت ها را نخورده و سعی کنید درباره مشخصات پارچه ترگال باکیفیت و درجه یک اطلاعات کسب کنید.

در اینجا به منظور افزایش سطح اطلاعات شما خریداران عزیز، مشخصات پارچه ترگال بیمارستانی مرغوب را مختصر و مفید بیان کرده ایم:

 1. پارچه ترگال مرغوب بیمارستانی بایستی دارای درصد بالایی از الیاف طبیعی باشد که از روی میزان نرمی و لطافت پارچه می توان متوجه این قضیه شد.
 2. پارچه ترگال درجه یک بیمارستانی اصلاً گوله نشده و کیفیت اولیه خود را بعد از مدتی استفاده از دست نمی دهد.
 3. بهترین نوع پارچه ترگال، در برابر مواد شوینده، ضد عفونی کننده و اتو کلاو بسیار مقاوم می باشد.
 4. کیفیت رنگ پارچه ترگال درجه یک به اندازه ای زیاد است که شست و شوی مداوم بر روی آن تاثیری نخواهد داشت.
 5. کشش های زیاد و سایش طولانی مدت پارچه ترگال مرغوب، نباید آن را خراب کرده و سبب پارگی ناگهانی آن شود.
پارچه کجراه بیمارستانی سبز
https://www.instagram.com/p/CEcfFzjAtmg/

پارچه کجراه بیمارستانی سبز اتاق عملی

کالیته رنگ بسیار متنوع و نامحدود پارچه های ترگال است که یکی از دلایل پررونق بودن بازار فروش را شامل می شود. البته هر کارخانه تولیدی بسته به امکاناتی که در اختیار دارد، رنگ های مختلفی از این پارچه را به بازار عرضه می کند. مثلاً اگر بخواهیم به تولیدی اشاره کنیم که تنوع کالیته رنگ در آن از هر کارخانه دیگری بیشتر باشد، بایستی به کارخانجات تولیدی پارچه ترگال تک در اصفهان اشاره نماییم.

رنگرزی پارچه های ترگال بعد از بافت آن ها انجام می شود. برخی در همان کارخانه های تولیدی به بخش تکمیل و رنگرزی منتقل شده و برخی دیگر به دلیل نداشتن امکانات کافی، پارچه خام ترگال تولیدی را در اختیار رنگرزی های معتبر و خوب قرار می دهند. عموماً کارخانه های تولیدی از رنگ های وارداتی برای رنگرزی پارچه ها استفاده می کنند که همین باعث شده تا نوع رنگ پارچه در قیمت گذاری آن تاثیر بسیار چشم گیری داشته باشد.

اما باید در نظر داشته باشید که تنوع رنگی پارچه کجراه بیمارستانی در مقایسه با پارچه ترگال لباس کار، فرم مدارس و … از محدودیت بیشتری برخوردار است. زیرا در بیمارستان ها نمی توان هر کالیته رنگی را استفاده نمود. مخصوصاً بیمارستان های دولتی که ناچار هستند برای بخش زنان از پارچه ترگال صورتی استفاده کرده و برای بخش آقایان، پارچه ترگال آبی را بکار گیرند.

در برخی از بخش های بیمارستان و مراکز درمانی، استفاده از رنگ خاصی به صورت علمی ثابت شده است. مثلاً در اتاق عمل، یا باید رنگ سبز استفاده شود و یا رنگ آبی. زیرا استفاده از این رنگ ها باعث می شود تا جراح تمرکز خود را به خاطر خطای دید از دست نداده و بتواند عمل جراحی را به بهترین شکل پیش ببرد.

یکی از مکان هایی در بیمارستان ها که بیشترین مصرف کننده پارچه ترگال است، همین اتاق های عمل می باشد. پارچه کجراه بیمارستانی سبز اتاق عملی، بهترین گزینه برای استفاده بوده که اکثر کارخانه ها به تولید آن مشغول هستند.

این پارچه به خاطر نوع رنگرزی اش، چیزی حدود 10% از دیگر پارچه های ترگال موجود در بازار گران تر است.

پارچه کجراه بیمارستانی سبز

پارچه کجراه بیمارستانی آبژاول و ویژگی های آن

پارچه کجراه بیمارستانی، در دو نوع به بازار عرضه می شود:

 1. دیگری پارچه کجراه بیمارستانی آبژاول
 2. یکی پارچه کجراه بیمارستانی معمولی

ممکن است خیلی ها درباره پارچه های آبژاول اطلاعات کافی داشته باشید. اما مطالب زیر را برای افرادی بیان می کنیم که با این نوع پارچه ها آشنا نیستند و درباره ویژگی آن ها اطلاعاتی در دست ندارند.

پارچه کجراه بیمارستانی، پارچه ای است با بافت اریب که بعد از تولید به بخش تکمیل ارسال شده و به شیوه معمولی رنگرزی می شود. اما پارچه کجراه بیمارستانی آبژاول، پارچه ای است که پروسه تکمیل و رنگرزی آن با پارچه کجراه بیمارستانی معمولی تفاوت می کند.

این پارچه بعد از انجام پروسه تولید، روانه بخش تکمیل می شود. در بخش تکمیل و رنگرزی، عملیات به گونه ای بر روی آن صورت می گیرد که پارچه را در برابر قوی ترین مواد شوینده و ضد عفونی کننده مقاوم می سازد. به شیوه تکمیل و رنگرزی پارچه ترگال کجراه آبژاول، روش خمی و یا دو حمام گفته می شود.

از آنجایی که آلوده ترین محیط، محیط بیمارستان است و باید به نوع پوشش و تمیزی آن در چنین محیطی اهمیت داده شود، نیاز است فرم بیماران، پرستاران، پزشکان، خدمه، کالای خواب، تجهیزات اتاق عمل و … مدام شست و شو شده و ضد عفونی گردد. حال که پارچه های ترگال معمولی در مقابل این حجم از شست و شو دوام نیاورده و ممکن است کیفیت رنگ خود را از دست بدهند، لازم است از پارچه های ترگالی استفاده شود که از مقاومت بسیار بالایی برخوردار می باشند و پارچه کجراه بیمارستانی آبژاول، بهترین گزینه انتخابی خواهد بود.

پارچه کجراه بیمارستانی سبز

خرید عمده پارچه بیمارستانی کجراه

پارچه بیمارستانی کجراه، اکثراً به صورت عمده خرید و فروش می شود. زیرا دیگر کسی در بازار، به دنبال خرید جزئی و متری پارچه ترگال بیمارستانی نیست.

نمایندگی های فروش پارچه در شهرهای مختلف و عمده فروشی ها، گزینه انتخابی خوبی برای خریداران می باشند. اما ممکن است در برخی از شهرها، عمده فروش و یا نماینده رسمی برند خاصی وجود نداشته باشد که این مسئله بی شک نگرانی خریداران را به همراه خواهد داشت.

اما باید گفت آنقدر تکنولوژی پیشرفت کرده و راهکارهای خرید و فروش افزایش پیدا نموده که دیگر جایی برای نگرانی نمی ماند.

یکی از این راه ها، خرید اینترنتی پارچه بیمارستانی کجراه از سایت های فروشنده است. سایت های فروشنده، راه های خرید سریع و کم هزینه ای هستند که خیلی ها به سمت آن کشیده شده و آن را جایگزین خرید فروش حضوری پارچه کرده اند و از طرفی، هنوز خیلی ها به این نوع از مبادله و معامله غیر حضوری عادت نکرده اند.

برای مجاب کردن افراد با طرز فکر دوم، لازم است مزایای خرید فروش اینترنتی پارچه ترگال بیان گردد تا آن ها هم به این روش خرید ترغیب شوند.

این مزایا را می توان چنین بیان نمود:

 • خرید اینترنتی مشمول هزینه های گزاف استفاده از وسایل حمل و نقل و … نخواهد شد.
 • در خرید اینترنتی لازم نیست زمان زیادی صرف ماندن در ترافیک های شهری کرده و به مراکز فروش متعدد سر بزنید.
 • اگر در روش حضوری لازم بود ساعات اداری را برای خرید انتخاب کنید، در خرید اینترنتی محدودیت زمانی نداشته و در 24 ساعت شبانه روز قادر به ثبت سفارشات هستید.
 • به راحتی با مشخصات پارچه آشنا می شوید و می توانید پاسخ تمامی سوالات خود را در توضیحات مرتبط با پارچه مورد نظر بیابید.
 • از خدمات رایگان و خوبی مانند مشاوره فروش بهره مند خواهید شد.
 • لیست قیمت روز پارچه ها در اختیارتان قرار خواهد گرفت و می توانید پارچه های مختلف را از نظر قیمتی با یکدیگر قیاس نمایید.

قیمت پارچه بیمارستانی کجراه سبز رنگ

در بخش های قبلی گفته شد که رنگ پارچه و روند رنگرزی آن تاثیر زیادی بر قیمت پارچه بیمارستانی دارد. اما این تنها عامل تاثیرگذار بر قیمت پارچه در بازار فروش نیست و خیلی از پارامترهای اینچنینی می توان معرفی کرد که تاثیرشان را بر قیمت پارچه کجراه بیمارستانی سبز، آبی، سفید، صورتی، گلبهی، لیمویی، شیری و … نمی توان نادیده گرفت.

دسته ای از پارامترها مرتبط با خطوط تولیدی بوده و بخش دیگر به ثبات یا عدم ثبات بازار اقتصادی وابسته می باشد.

مثلاً اگر قیمت مواد اولیه یا همان الیاف پلی استر، ویسکوز و فیلامنتی که در بافت پارچه ترگال استفاده می شود دچار نوسان گردد، بی شک قیمت نهایی پارچه ترگال در بازار فروش تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.

یا هزینه های خرید دستگاه بافندگی پیشرفته و همچنین هزینه مرتبط با تعمیر و نگهداری آن اگر همراه با نوسان باشد، تاثیرش بر قیمت فروش پارچه کجراه بیمارستانی غیر قابل چشم پوشی خواهد بود.

بررسی و تحقیق درباره لیست قیمت پارچه های بیمارستانی، به شما کمک خواهد کرد تا به یک رنج کلی دست پیدا کنید و متوجه شوید در بازار حال حاضر، پارچه ترگال بیمارستانی با چه قیمت رایجی به فروش می رسد. در این بین، خریداران گران فروش و ارزان فروش را بهتر خواهید شناخت و متوجه خواهید شد که از چه کسانی بهتر است خرید پارچه ترگال را انجام داده و دور چه مراکز فروشی را باید خط کشید.


پارچه کجراه بیمارستانی یکی دیگر از انواع پارچه لباس بیمارستانی موجود در بازار است که از دوام و کیفیت رنگ خوبی برخوردار می باشد.

پارچه بیمارستانی سبز

این پارچه از تقاضای بالایی در ارگان های دولتی و خصوصی بیمارستانی برخوردار بوده و متقاضیان اصولا قیمت متناسب با کیفیت را از این پارچه می خواهند.
آگاهی از کیفیت، جنس و مشخصات این پارچه، از نکات مهم قبل از خرید است که می بایست توسط فروشندگان به خریداران گفته شده باشد.
اما همواره راز خرید آسان و مطمئن انواع پارچه باکیفیت بیمارستانی، در نزد فروشندگان پنهان باقی می ماند.
آیا می دانید که چگونه می توانید بدون کمترین هزینه اضافی و پرداخت صفر تومان پول بابت هزینه های رفت و آمد، پارچه کجراه بیمارستانی درجه یک را خریداری کنید؟
پیشنهاد ما به شما خرید آنلاین انواع پارچه بیمارستانی می باشد.

پارچه بیمارستانی سبز

انواع پارچه کجراه بیمارستانی سبز

پارچه ترگال بیمارستانی در دو کالیته مجزا ذیل روانه بازارهای فروش می گردد:

 • پارچه ترگال ساده بیمارستانی
 • پارچه ترگال کجراه بیمارستانی

پارچه ترگال کجراه بیمارستانی از الیاف پلی استر ویسکوز و از جنس نانو تولید شده و دارای ضخامت و تراکم بالایی هم می باشد.
این پارچه عرض 150 سانتی متر داشته و گرماژ 280 گرمی را دارا بوده است.
پارچه کجراه بیمارستانی سبز، مشهور به پارچه اتاق عملی بوده و عمدتا مناسب روپوش پرستاران و پزشکان می باشد.

پارچه بیمارستانی سبز

از جمله مشخصات منحصربفرد این پارچه می توان موارد ذیل را عنوان نمود:

 • عدم تل یا گوله شدن
 • دارا بودن آهار مناسب
 • عدم جذب مایعات
 • ثبات در رنگ
 • قیمت بسیار مناسب

متقاضیان و مشتریان پارچه کجراه بیمارستانی سبز، آن را در حجم های بالا و در متراژهای زیادی خریداری می کنند.

پارچه بیمارستانی سبز

قیمت عمده پارچه کجراه بیمارستانی سبز

اگر شما هم به دنبال قیمت عمده پارچه کجراه بیمارستانی سبز هستید، آن را از منابع اصلی فروش بخواهید.
این نمایندگی ها با حذف واسطه ها و ارسال نمونه های عدلی، خریدی مطمئن را برای مشتریان رقم خواهند زد.

پارچه ترگال کجراه بیمارستانی سبز
قیمت پارچه ترگال بیمارستانی سبز
قیمت پارچه ترگال کجراه بیمارستانی سبز
پارچه فروشی میلاد ارشدی

تماس با مشاورین