با ما تماس بگیرید : 09131130224

digiparche.ir

پارچه کجراه لباس کاری : فلامنت ویسکوز

لیست قیمت پارچه کجراه لباس کار اصفهان عمده

 • چله فلامنت از 450000 ریال
 • ویسکوز فلامنت از 640000 ریال
 • ویسکوز فلامنت 300 گرم از 790000 ریال
 • فاستونی کجراه کتان از 1250000 ریال

آنچه در این مقاله می خوانید:

 • بهترین کارخانه تولید پارچه کتان کجراه لباس کاری
 • مشخصات پارچه کجراه فلامنت لباس کار و یونیفرم چیست؟
 • راهنمای خرید پارچه ترگال کجراه اسکراب پزشکی
 • بهترین قیمت فروش پارچه کجراه جین لباس کار در بازار

پارچه کجراه جیی و کتان لباس کاری با داشتن ویژگی های منحصر به فرد، مورد استقبال زیادی در بازار قرار دارد. در این مرکز می توانید بهترین پارچه کجراه را به صورت عمده و با قیمت مناسب خریداری نمایید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

با توجه به پیشرفت های زیادی که در صنعت نساجی رخ داده در حال حاضر با انواع گوناگونی از پارچه کجراه رنگ ثابت زرین پود و فدک در بازار مواجه می شوید که برای هر نوع کاربردی به آسانی می توانید پارچه مناسب را پیدا کنید.

پارچه فاستونی کجراه لباس کاری به عنوان بهترین پارچه محسوب می گردد که در کلیه صنایع به آسانی می توان از آن استفاده نمود.

به همین جهت در شهرهای مختلف، کارخانه تولید پارچه کجراه ضخیم راه اندازی شده، تا بتواند نیاز همه مردم کشور را تامین کرده و همچنین امکان ارسال این پارچه ها به بازارهای خارجی نیز به وجود آمده است.

برای آشنایی هرچه بیشتر با پارچه‌ های کجراه ارزان لباس کاری و قیمت‌ گذاری این پارچه ها و نکات مهم در خرید آنها با ادامه این مطلب همراه ما باشید.

کارخانه تولید پارچه کجراه لباس کاری

پارچه کجراه لباس کاری
پارچه کجراه تک

لباس کار از البسه های لازم و ضروری است که در حال حاضر کلیه مشاغل برای حفظ جان کارکنان خود از آن استفاده می کنند.

 پارچه های بسیار زیادی وجود دارند که می ‌توان از آنها در جهت تولید انواع لباس کار استفاده نمود.

یکی از بهترین پارچه هایی که از آن می توان در کلیه مشاغل استفاده کرد، پارچه کجراه لباس کاری مشکی و سرمه ایی و رنگی و سفید است.

از آنجا که این پارچه را در کارخانجات تولیدی در چندین دسته و گروه تولید می کنند و به آسانی می توان مطابق با شرایط های مختلف این پارچه ها را در بازار تهیه نمود.

با استقبال خوبی که از این پارچه ها شده، کارخانجات بسیاری در کشور با راه اندازی خطوط تولید پارچه ترگال کجراه گل پود اقدام به بافت این پارچه کرده ‌اند.

در بین تنوع بالای کارخانجات تولید کننده، برخی از آنها توجه ویژه تری به تولیدات خود دارند؛ به همین جهت منسوجات آنها در بازار نیز از اعتبار خوبی برخوردار است.

به طور کلی باید گفت که بهترین کارخانه تولید پارچه کجراه پاسارگاد برخی از موارد و نکات را مد نظر قرار می ‌دهد که عبارتند از:

 • از بهترین نوع مواد موجود در بازار به عنوان ماده اولیه کارخانه تهیه می کند.
 • از افراد کاملا متخصص و مهندسین نساجی برای کنترل خطوط تولید و ترکیبات مواد اولیه استفاده می نماید.
 • تمامی پرسنل های دستگاه های بافندگی از تخصص و مهارت های بالایی برخوردار هستند.
 • پارچه های تولیدی در این کارخانجات در کلیه مراحل توسط آزمایشگاه ‌های کنترل کیفیت مورد بازرسی قرار می گیرند.
 • کنترل دوره ‌ای و مرتب دستگاه ها برای کارکرد بهتر و جلوگیری از هرگونه آسیب، نقش تاثیر گذاری در کیفیت پارچه ها دارد.

در حال حاضر کارخانجات بسیار زیادی در کشور با این شیوه در حال فعالیت هستند که مهمترین آنها را می توان به کارخانه فدک، تک، مهنام، زرین پود و گل پود اشاره کرد.

مشخصات پارچه لباس کار ری اکتیو

هر مجموعه ای برای پرسنل، کارکنان و یا طرفداران خود به دلایل مختلفی اقدام به تهیه فرم سازمانی واحد می کند که نیاز به تامین پارچه با ویژگی و نیاز کارکنان ، خود را دارد و نحوه دوخت، نوع پارچه، خرج کار ،وزن پارچه، رنگ پارچه مهم هست.

پارچه کجراه لباس کاری ری اکتیو گلد بافت و بافتین با گرماژ ۲۸۰ گرم ،عرض ۱۵۰ و الیاف فلامنت در پنبه یکی از محصولات مناسب لباس کار می محسوب می گردد.

تمامی پاچه هایی که برای تهیه لباس های کاری و فرم های اداری استفاده می شود باید از جنس مرغوب و زیر دست مناسب  و آهاری باشند.

ویژگی هر کدام از پارچه های فرم های کاری و لباس های کارگران، از هر جنس و نوعی، به ویژه کجراه، به نوع کار و شرایط محیطی آن بستگی پیدا می کند.

پارچه های کجراه فدک حاشیه دار سوپر 100 برای تهیه و تولید لباس های تک و یا ست های جدا یا سرهم، با الیاف مختلف از جنس و رنگ های متنوع، کاربرد بسیاری در این زمینه دارد.

کارخانه بافت و تولید کجراه ضخیم و ترگال رنگ مستقیم ، برای مکان های مختلف کاری ویژگی های متفاوت، نمونه کارهایی را به بازار عرضه کرده اند که هر کدام جنس خاص و کاربرد ویژه ای دارند.

به طور نمونه، یکی از ویژگی هایی که لباس کاری در محیط هایی که با گرما و احتراق بیشتری سر و کار دارند مثل شرکت نفت و گاز باید داشته باشند، مقاومت بالا و نسبی در برابر حرارت و جرقه های آتش است.

پنیه موقع سوختن زود پودر می شود، بنابراین بهتره از پارچه کجراه هفتاد درصد پنبه استفاده کنند.

خرید پارچه ترگال کجراه رنگ مستقیم

خرید درست و اصولی پارچه کجراه باکیفیت و همراه قیمت کارخانه نیازمند برخی از آگاهی ها است.

از آنجا که پارچه ترگال کجراه جزء مواد اولیه مهم برای راه اندازی کارگاه های تولیدی می باشد، باید به خوبی تمامی ژگی ‌های این پارچه را بشناسند.

معمولا در خرید عمده برای افرادی که اطلاعات کافی در مورد این پارچه ندارند دغدغه های بسیار زیادی به وجود می آید که مهمترین دغدغه ها کیفیت و قیمت پارچه های کجراه است.

در اینجا سعی داریم تا به چند نکته مهم برای راهنمای خرید پارچه کجراه اشاره کنیم، تا با توجه به آنها بتوانید بهترین پارچه را بخرید.

پارچه کجراه مانند سایر منسوجات دیگر، توسط کارخانجات مختلفی تولید و به بازار عرضه می گردد. در میان تنوع برندهای موجود، باید بهترین آنها را از لحاظ کیفیت و قیمت تشخیص دهید.

پارچه های ترگال از لحاظ میزان الیاف پنبه و پلی استر در چندین دسته و گروه طبقه بندی می شوند که شناخت این پارچه ها و ویژگی های آنها مهم است.

از لحاظ شیوه های رنگرزی نیز پارچه ‌های ترگال در چندین نوع وجود دارند که شیوه رنگرزی و نوع رنگ انتخابی در قیمت نهایی تاثیر می گذارد.

مشخص کردن نوع نیاز با توجه به محیط کاری، شرایط جغرافیایی و بسیاری از موارد دیگر از مهمترین عوامل موثر در خرید پارچه ترگال می باشد.

انتخاب نوع رنگ پارچه با توجه به پرستیژ شغلی افراد و همچنین شرایط شغلی و محیط مورد استفاده اهمیت زیادی دارد.

حجم پارچه مورد نیاز برای تولید یک سری از البسه به صورت کاملاً یکسان و یکدست مهم می باشد؛ زیرا ممکن است در هر سری تنالیته های رنگی با هم متفاوت شوند.

انتخاب مراکز عرضه و فروش مستقیم که با کارخانجات تولید کننده در ارتباط هستند، تاثیر زیادی در قیمت های این محصول می گذارد.

قیمت پارچه لباس کار پلی استر

در سال های گذشته برای خرید پارچه لباس کار بدون دغدغه می ‌توانستید به بازارهای عرضه و فروش مراجعه کرده و این پارچه ها را تهیه کنید.

اما در سال ‌های اخیر به دلیل نوسانات بسیار زیادی که در بازارها به وجود آمده و نبود ثبات اقتصادی، یافتن بهترین قیمت فروش پارچه لباس کار، در بازار کار آسانی نیست.

باید به دنبال یافتن بهترین مرکز عرضه و فروش این پارچه باشید که به شکل مستقیم و بدون واسطه از کارخانجات پارچه های کجراه را تهیه می ‌کنند.

این مجموعه به عنوان یکی از بهترین مراکز فروش پارچه لباس کار در بازار محسوب می‌ شود که مناسب ترین قیمت را ارائه می ‌دهد.

خرید از این مجموعه به دلیل حذف کامل واسطه ها، کیفیت بالای پارچه ها و قیمت ارزان آن را به دنبال دارد.

همچنین با ارسال پارچه های خریداری شده از درب کارخانجات تولیدی، بسیاری از هزینه ها کاهش پیدا می کند.

در صورتی که به دنبال بهترین قیمت پارچه لباس کار هستید، با کارشناسان فروش این مجموعه تماس گرفته و پس از ثبت سفارشات خود در اقصی نقاط کشور، پارچه را در کمترین روز کاری تحویل بگیرید.


خرید پارچه کجراه لباس کاری فلامنت

قیمت پارچه کجراه لباس کاری ویسکوز

فروش پارچه کجراه پلی استر

ارسال نظر
تماس با مشاورین