با ما تماس بگیرید : 09131130224

digiparche.ir

خرید پارچه کجراه چله فلامنت اصفهان

خرید پارچه کجراه چله فلامنت اصفهان

  • عرض 150
  • طاقه 40 متری
  • فلامنت فلامنت
  • موارد مصرف : لباس کار
  • ویژگی : ارزان بودن
  • رنگ بندی :مشکی سرمه ایی کاربنی قرمز و انواع رنگ های لباس کار

پارچه کجراه چله فلامنت خرید و قیمت 09131130224

در بازار رقابتی امروز و با توجه به افزایش قیمت ها همیشه مشتری به دنبال جنس ارزان تر بوده است .خرید مستقیم از کارخانه و جا به جایی در مواد اولیه از روش های رسیدن به این هدف می باشد.

از این رو می توان با جایگزین کردن کجراه ویسکوز فلامنت با کجراه چله فلامنت رضایت مشتری را بدست آورید

کجراه  چله فلامنت کاماش
کجراه چله فلامنت کاماش

چرا پارچه کجراه چله فلامنت مناسب برای شلوار کردی است؟


پارچه‌هایی مانند کجراه (Cordura) و چله فلامنت (Chelona Filament) از نوع پارچه‌های فناوری‌دهی شده هستند که برای مصارف مختلفی، از جمله لباس‌ها، کیف‌ها، کفش‌ها و تجهیزات ورزشی استفاده می‌شوند. این پارچه‌ها به دلیل ویژگی‌های خاص خود برای مصارف خاصی مناسب هستند، اما باید توجه داشت که استفاده از آنها در لباس‌ها بسته به نوع فعالیت یا شرایط مورد نیاز است.

در مورد پارچه کجراه

کجراه ویسکوز وفلامنت و کجراه بیمارستانی یک نوع پارچه مقاوم و دوام‌دار است که از الیاف پلی‌استر تقویت شده با نخ‌های نایلون ساخته می‌شود.
این پارچه به دلیل مقاومت بالا در برابر سایش، پاره شدن، ویرانگری مکانیکی و پوسته‌کنی، مناسب برای استفاده در لباس‌هایی است که نیاز به محافظت در مقابل شرایط سخت و محیط‌های خشن دارند.
از آنجا که پارچه کجراه نسبت به سایر پارچه‌ها مقاومت بیشتری دارد، برای لباس‌هایی که در فعالیت‌هایی مانند کوهنوردی، پیاده‌روی در طبیعت، ماجراجویی ورزشی و مسافرت به کار می‌روند، مناسب است.
در مورد پارچه چله فلامنت (Chelona Filament):

چله فلامنت نیز یک پارچه تقویت شده است که از الیاف پلی‌استر و نایلون تشکیل شده است.
این پارچه به دلیل ویژگی‌هایی مانند مقاومت در برابر آب، خوردگی، سایش و پوسته‌کنی، برای لباس‌هایی که در شرایط مرطوب، آبی، یا محیط‌هایی با خطرات خوردگی استفاده می‌شوند، مناسب است.
چله فلامنت اغلب در لباس‌های باربار، لباس‌های کارگری، پوشاک مخصوص شرایط خاصی مثل محیط‌های شیمیایی و صنعتی، و همچنین در کیف‌ها و تجهیزات ورزشی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
در نهایت، انتخاب پارچه مناسب برای شلوار یا هر لباس دیگری بستگی به نوع فعالیت، محیط و شرایط استفاده دارد. همچنین، ترکیب پارچه با دیگر عوامل مانند دوخت و طراحی لباس نیز بر کیفیت نهایی آن تأثیر دارد.

خرید پارچه کجراه چله فلامنت

پارچه کجراه چله فلامنت بزرگمهر


قیمت پارچه کجراه چله فلامنت

پارچه کجراه چله برعکس ارزان

بافت رنگرزی تکمیل با سلیقه شما 09136668636نیما

09131130224میلاد

ارسال نظر
تماس با مشاورین