با ما تماس بگیرید : 09131130224

digiparche.ir

پارچه یکبار مصرف بیمارستانی و انواع آن

12ژوئن

پارچه یکبار مصرف بیمارستانی و انواع آن از پارچه هایی است که بسیار فروش بالایی را در نمایندگی ها دارد و تجربه می کند.
پارچه یکبار مصرف بیمارستانی و انواع آن، یعنی پارچه هایی که به نام پارچه اسپان باند بیمارستانی، بی بافت و پارچه نبافت و… شهره است، این در حالی می باشد که پارچه بیمارستانی یکبار مصرف را کارخانه ها و صنایع مورد تولید با ورن ها و گرماژهای مختلف قرار می دهند و به خاطر همین موضوع بعد از واژه پارچه یکبار مصرف بیمارستانی واژه انواع آمده است.
در واقع منظور از انواع پارچه بیمارستانی یکبار مصرف، وزن های مختلف تولید شده است که البته همین وزن، محدوده مصرف پارچه یکبار مصرف بیمارستانی و انواع آن را مشخص می کند.
اگر پارچه بیمارستانی یکبار مصرف خیلی نازک باشد، مسلما گرماژش زیر 25 می باشد، در این صورت است که از این وزن انواع پارچه بیمارستانی یکبار مصرف برای دوخت البسه و لباس استفاده نشده و به درد مصرف روبالشتی و روتختی می خورد و گاها به دلیل بهداشتی بودن این پارچه ها، بسته بندی و پکیج میوه و سبزیجات و مواد غذایی.
البته همین گرماژ پایین پارچه بیمارستانی یکبار مصرف نیز در اغلب موارد توسط بیمارستان ها برای دوخت روتختی و ملحفه ای قابل قبول نبوده و مرطود می باشد و این مراکز درمانی خواهان آن هستند که از گرماژهای بالاتر پارچه بیمارستانی یکبار مصرف استفاده کنند، همانند وزن 30 یا گرماژ 35.
از وزن های 35، 38 و 40 گرم پارچه بیمارستانی یکبار مصرف نیز برای دوخت لباس استفاده می گردد.
این 3 وزن پارچه بیمارستانی یکبار مصرف جزو وزن های مناسب است که برای دوخت لباس کاربرد دارد و استفاده می گردد.

قیمت انواع پارچه یکبار مصرف بیمارستانی

پارچه یکبار مصرف بیمارستانی

حالا که با پارچه بیمارستانی یکبار مصرف و انواع آن آشنا شدیم بد نیست بدانید که حجم خرید این پارچه در نمایندگی ها عرضه کننده بالا می باشد و وابسته به قیمتش خواهد بود.
محدوده قیمت پارچه بیمارستانی یکبار مصرف و انواع آن مناسب است، به این دلیل که از گرماژ پایین پارچه یکبار مصرف بیمارستانی در مراکز درمانی استفاده می گردد و اوزان بالاتر همانند گرماژ 90 و…. به درد مصارف بیمارستانی نمی خورد.

منبع: پارچه بیمارستانی

Call Now Buttonتماس با مشاورین