دسته‌ها
پارچه لباس کار

خرید پارچه لباس کار عمده | مناسب ترین پارچه مخصوص لباس کار

خرید پارچه لباس کار عمده از مراکز مختلفی امکان پذیر است، برای به دست آوردن مناسب پارچه مخصوص لباس کار و دسترسی به بهترین قیمت پارچه کجراه لباس کار می توانید با کارشناسان فروش این مجموعه ارتباط بگیرید.

پارچه لباس کار اصفهان در بین تمامی مراکز تولید لباس کار و البته فروشندگان پارچه محبوبیت زیادی دارد. پس با خیال راحت در صورت ارائه این پارچه در بازار می توانید اقدام به خرید آن کنید.

در صورتی که خرید پارچه لباس کار عمده از مراکز فروش مستقیم و بدون واسطه صورت بگیرد، با بهترین قیمت پارچه کجراه لباس کار روبرو می گردید. سعی کنید که حتماً از مراکز فروش عمده پارچه لباس کار را برای تهیه محصول مورد نیاز خود انتخاب نمایید.

همه چیز در مورد پارچه لباس کار اصفهان

در حال حاضر اهمیت استفاده از لباس کار و یونیفرم برای سازمان ها و نهادهای مختلف خصوصی و دولتی و کارگاه ها بسیار زیاد است. چرا که با تهیه لباس های کار و رعایت نظم می توان بین پرسنل تمایز ایجاد کرد. البته حفظ سلامت کارکنان نیز با تهیه لباس های مناسب آسانتر می گردد.

کارخانجات زیادی در زمینه تولید لباس کار در حال فعالیت هستند که بتوانند نیاز بازار را تأمین کرده و البته سود خوبی هم از این بازار به دست می آورند. در این میان کارخانجات نساجی اصفهان جزء برترین تولید کنندگان پارچه لباس کار محسوب می شوند.

پارچه لباس کار اصفهان با داشتن ویژگی ها و مشخصات منحصر به فرد موارد استفاده و کاربردهای گسترده ای دارد. چرا که این پارچه ها را در الیاف طبیعی، مصنوعی و الیاف ترکیبی تولید می کنند؛ به همین سبب برای هر نوع نیازی می توان پارچه مناسب را انتخاب نمود.

تنوع رنگ موجود در بین پارچه های لباس کار موجب شده تا با خیال راحت پارچه مناسب با هر گروه شغلی و سازمانی انتخاب شود. پس نیاز است که حتما در انتخاب رنگ ها دقت بیشتری به خرج دهید تا مناسب ترین رنگ بندی را تهیه نمایید.

به غیر از رنگ موارد دیگری مانند کیفیت الیاف به کار برده شده در روند تولید، ثبات رنگی پارچه ها و گرماژ پارچه نیز جزء موارد بسیار مهم است. در هنگام تهیه لباس کار باید این موارد بیشتر مورد توجه قرار بگیرد، تا البسه در صورت شستشو کیفیت خود را از دست ندهند.

برخی از انواع پارچه لباس کار که در کارخانجات اصفهان تولید می شود، شامل موارد ذیل است:

 • پارچه لباس کار ترگال
 • پارچه لباس کار کجراه
 • پارچه لباس کار لی پنبه ای
 • پارچه لباس کار کتان کجراه
 • پارچه لباس کار تترون
 • پارچه لباس کار فاستونی
 • پارچه لباس کار پرشیا

نکات مهم در خرید پارچه لباس کار عمده

پارچه لباس کار اهمیت زیادی دارد؛ چرا که با دوخت انواع البسه در محیط های شغلی متنوع می توان پرستیژ کاری کارمندان را حفظ کرد. در هنگام خرید پارچه لباس کار باید برخی از نکات مهم مدنظر قرار بگیرد تا در نهایت بتواند از این پارچه ها بهترین استفاده را نمود.

شناخت برخی از ویژگی و مشخصات پارچه های لباس کار و البته بررسی دقیق و کلی شرایط محیط کار پرسنل کمک می کند تا بهترین نوع پارچه را انتخاب نمایید. به همین سبب نیاز است که قبل از اقدام به خرید، راهنمای انتخاب پارچه را به طور کامل مورد بررسی قرار بدهید.

در این بخش به بررسی نکات مهم در خرید پارچه لباس کار عمده می پردازیم:

شرایط آب و هوایی محیط

توجه کردن به شرایط آب و هوایی در محیط های کاری مختلف موجب شده تا از پارچه های پنبه یا پارچه هایی با الیاف مصنوعی بیشتر انتخاب گردد.

در نظر گرفتن مسائل ایمنی

برای برخی از فضاها نیاز است که حتماً از پارچه های مستحکم و مقاوم در برابر حرارت و آتش استفاده شود و برخی از فضاهای دیگر نیاز است از پارچه های نازک که قابلیت تنفس بیشتری دارند به کار ببرند، پس در نظر گرفتن مسائل ایمنی مهم است.

حفظ شخصیت و پرستیژ کارمندان

انتخاب پارچه ها از لحاظ کیفیت و البته رنگ بندی تأثیر زیادی در حفظ شخصیت و پرستیژ کارمندان و کارگران می گذارد به عنوان مثال رنگ هایی مانند قرمز یا صورتی برای همه گروه ‌های کاری مناسب نیست. اما انتخاب رنگ هایی مانند طوسی، سرمه ای و مشکی برای طیف وسیع تری از گروه‌ های کاری کاربرد دارد.

امکان تبلیغات بیشتر

گاهی اوقات نیاز است که از البسه کار برای تبلیغ برند و بالاتر بردن اعتبار مجموعه ها استفاده شود. به همین دلیل قابلیت چاپ پذیری پارچه ها جزء موارد بسیار مهمی است که باید در نظر بگیرند.

پارچه لی پنبه لباس کار
پارچه لی صد در صد پنبه لباسکار

بررسی قیمت پارچه کجراه لباس کار

در بین تنوع بالای پارچه های مناسب لباس کار پارچه کجراه جزء پارچه های مرغوب و پرطرفدار است که به دلیل تولید آن در تنوع بالا در شرایط مختلف می ‌توان از این پارچه استفاده کرد.

خوب است بدانید که در هنگام بررسی قیمت پارچه کجراه لباس کار عوامل زیادی وجود دارند که می توانند بر قیمت نهایی تأثیر بگذارند. پس نیاز است قبل از اقدام به خرید عمده پارچه لباس کار حتماً این عوامل را مورد بررسی قرار دهید.

در این بخش به بررسی برخی از مهم ترین عوامل موثر بر نرخ پارچه کجراه لباس کار می پردازیم:

 • نوع عملیات بکار رفته شده در روند تولید پارچه
 • میزان استفاده از الیاف طبیعی یا مصنوعی
 • تراکم و ضخامت پارچه ‌های کجراه
 • برخورداری از ثبات رنگی بالا
 • نداشتن آبرفت در اولین شستشو
 • برند و کارخانه تولید کننده پارچه

در هنگام خرید پارچه لباس کار عمده انتخاب مراکز فروش نیز جزء موارد بسیار مهمی است که می تواند بر هزینه های خریداران تأثیر بگذارند. پس با انتخاب های عاقلانه تر می توانید تا حد زیادی در هزینه نهایی کارگاه‌ های تولیدی صرفه جویی کنید.

بهترین مرکز فروش عمده پارچه لباس کار

یافتن مرکز معتبر که بتوانید پارچه لباس کار را از آنها بدون حضور هیچ واسطه ای تهیه کنید، تأثیر زیادی در کاهش هزینه های نهایی کارگاه های تولیدی می گذارد. پس قبل از اقدام به ثبت سفارش و خرید عمده حتماً تحقیقات کاملی در مورد این مراکز انجام دهید.

این مجموعه به عنوان بهترین مرکز فروش عمده پارچه لباس کار معرفی می گردد؛ چرا که به عنوان یک پل ارتباطی قوی بین تولید کنندگان پارچه و مصرف ‌کنندگان نهایی آن عمل می کند. با حذف واسطه ها موجب شده تا خریدار و تولید کننده به شکل بهتری با یکدیگر ارتباط برقرار نمایند.

برای خرید پارچه لباس کار عمده بدون حضور هیچ واسطه ای می توانید با کارشناسان فروش این مجموعه ارتباط برقرار نمایید. با انتخاب این مجموعه تجربه یک خرید شگفت ‌انگیز برای شما به وجود می آید که منجر به انتخاب های مجدد می گردد.

دسته‌ها
پارچه

مرکز خرید پارچه عمده با قیمت باورنکردنی

خرید پارچه عمده با قیمت باورنکردنی تنها از طریق مراکز عرضه و فروش معتبر که بدون حضور واسطه ها فعالیت می کنند امکان پذیر است. جهت دسترسی به بهترین پارچه عمده و ارزان با کارشناسان فروش این مجموعه تماس برقرار نمایید.

پارچه به عنوان ماده اولیه تمامی مراکز تولیدی و دوزندگی اهمیت زیادی دارد و لازم است که ضمن شناخت مشخصات و ویژگی های پارچه، نکات مهم در هنگام خرید پارچه عمده را نیز بدانید تا بتوانید بهترین متریال ها را تهیه کنید.

عرضه بهترین قیمت پارچه در مراکز فروش عمده موجب می‌ شود تا خریداران به دنبال یافتن این مراکز جهت خرید باشند، تا بتوانند پارچه عمده و ارزان را در کنار کیفیت بالا تهیه نمایند.

نکات مهم در خرید پارچه عمده

پارچه از دیرباز تا کنون مورد توجه و استقبال قرار داشته و حجم خرید و فروش آن در بازار بالا است. همین رقابت تنگاتنگ بین پارچه ها موجب شده تا کارخانجات نساجی روز به روز افزایش یابند.

اغلب مراکز تولید کننده البسه و کلیه پوشاک و منسوجات برای شروع کار خود نیاز به تهیه پارچه به صورت عمده دارند و در نتیجه در بازارهای شلوغ حال حاضر ممکن است که دچار سردرگمی شوند که کدام پارچه را برای چه کاربردی تهیه کنند.

همچنین پس از انتخاب یک مدل از پارچه باز هم دغدغه های خریداران تمام نمی شود؛ چرا که برندهای متعددی در حوزه تولید پارچه‌ ها فعالیت دارند که هر کدام از این برندها منسوجات خود را با قیمت های متفاوت به بازار ارائه می دهند.

فارغ از برند لازم است که در هنگام خرید پارچه عمده نکات خاصی مد نظر قرار بگیرد که با توجه به این نکات مراکز تولیدی می توانند پارچه ‌های مناسبی را تهیه نمایند:

بررسی کیفیت رنگ

نیاز است که حتماً پارچه ها به صورت رندم از بین طاقه ها بیرون کشیده شده و کیفیت رنگ در تمامی طول طاقه مورد بررسی قرار بگیرد که در تمام سطح پارچه رنگ به شکل کاملاً یکدست و یکنواخت باشد.

بررسی لبه های پارچه

لبه های پارچه که به ترکی پارچه هم معروف بوده، باید کاملاً صاف و یکنواخت تولید گردد؛ برای این مورد هم نیاز است که حتماً یک یا چند طاقه به طور کامل مورد بررسی قرار بگیرند.

بررسی ضخامت و گرماژ

ضخامت و گرماژ جزء موارد مهم بوده که در کیفیت نهایی کار تأثیر دارد، در نتیجه بررسی ضخامت یک طاقه پارچه به طور کامل و یکدست بودن این ضخامت در تمام قسمت های پارچه جزء مهمترین نکات است.

بررسی ثبات رنگ

بررسی ثبات رنگ را می توان با کمک یک پارچه سفید کاملا تمیز و مرطوب انجام داد که پس از کشیدن پارچه سفید بر سطح طاقه پارچه های رنگی، نباید هیچ رنگی بر روی این پارچه سفید قرار بگیرد.

تطابق الیاف پارچه با موقعیت آب و هوایی

با توجه به شرایط آب و هوایی که قرار است البسه آماده شده از این پارچه ها مورد استفاده قرار بگیرند، نیاز است که حتماً الیاف آن مناسب انتخاب شود.

خرید عمده پارچه

بهترین قیمت پارچه کجا ارائه می گردد؟

در حال حاضر مراکز متعددی در زمینه فروش پارچه فعالیت می ‌کنند که موجب ایجاد تنوع بالا در پارچه ها و البته قیمت ‌های متفاوت شده است.

اگر این سوال برای شما هم وجود دارد که بهترین قیمت پارچه کجا ارائه می گردد؟ باید بگوییم که بهترین راه حل برای دسترسی به نرخ ارزان پارچه انتخاب مراکز عرضه و فروش معتبر و بدون واسطه است.

معمولاً در بازار شلوغ پارچه دلالان و واسطه ها حضور پیدا کرده و با دست به دست کردن پارچه ها در بازار سبب افزایش بی جهت هزینه های مربوط به پارچه ها می گردند. به همین دلیل حذف این افراد از معاملات تأثیر زیادی در دسترسی به پارچه های ارزان در کنار کیفیت بالا دارد.

برای دسترسی به مراکز معتبر مستقیم و بدون واسطه دو راه حل وجود دارد:

مراجعات حضوری

با مراجعات حضوری به درب کارخانجات تولیدکننده، نمایندگی های عرضه و پخش در شهرهای مختلف یا عمده فروشی های موجود در بازارهای بزرگ می توانید از فروش های مستقیم بهره ببرید.

خرید از طریق سایت

با انتخاب سایت های آنلاین معتبر که تمامی پارچه های خود را از درب کارخانجات ارائه می دهند می توانید به صورت غیر حضوری و بدون صرف هزینه به مناسب ترین نرخ پارچه دست پیدا کنید.

هشدار خرید پارچه ارزان

معمولاً تولید کنندگان از پارچه برای دوخت و دوز محصولات مختلف استفاده می‌ کنند که با ارائه محصولات خود به بازار به دنبال کسب سود و درآمد بیشتر هستند. برای این افراد خرید پارچه ارزان اهمیت زیادی دارد؛ چرا که می توانند با پرداخت هزینه مقرون به صرفه سود قابل توجهی به دست آورند.

به طور کلی با خرید پارچه عمده ارزان از مراکز عرضه و فروش معتبر می ‌توان به پارچه با کیفیت بالا دست پیدا کرد که محصولات ارائه شده در بازار مورد توجه و استقبال عموم قرار بگیرند.

اما برخی از هشدار ها وجود دارند که در هنگام خرید پارچه هایی که با قیمت ارزان ارائه می گردد؛ باید به آن ها توجه شود. چرا که ممکن است اعتبار کسب و کار شما را خدشه دار کند:

 • در هنگام ارائه این پارچه ها نیاز است که تمامی المان‌ های کیفیت آن را بررسی کنید.
 • به هیچ عنوان از شبکه های اجتماعی مختلف که از اعتبار آنها اطمینان ندارید اقدام به خرید عمده نکنید.
 • به هیچ عنوان به فروشندگانی که تقاضای کارت به کارت دارند اعتماد نکرده و حتماً در خرید از درگاه های پرداخت بانک استفاده نمایید.
 • حتماً از مراکزی اقدام به خرید کنید که کالاهای خود را ضمانت کرده و در صورت مطابقت نداشتن آنها را مرجوع نمایید.

بهترین مرکز ارائه پارچه عمده در ایران

پارچه جزء محصولاتی بوده که در اقصی نقاط کشور کاربرد دارد، به همین جهت دسترسی به مراکز خرید معتبر موجب می شود تا همه خریداران بدون دغدغه و دلواپسی پارچه های مد نظر خود را تهیه نمایند.

این مجموعه یکی از بهترین مراکز ارائه پارچه عمده و ارزان در کشور است که با حذف کامل واسطه توانسته، بهترین نرخ را برای پارچه های خود در نظر بگیرد.

در صورتی که به هر کدام از پارچه های بیمارستانی، پارچه ترگال، پارچه فاستونی، پارچه اسپان باند، پارچه ابر و بادی یا پارچه تترون نیاز پیدا کردید، بدون صرف وقت و هزینه اضافه با کارشناسان فروش این مجموعه ارتباط بگیرید.

فراهم آمدن شرایط خرید پارچه عمده موجب شده تا خریداران با پرداخت مبالغ مناسب پارچه های با کیفیت بالا تهیه کنند که در نهایت موجب رونق کسب و کارهای آنها می گردد.

دسته‌ها
پارچه فرم مدارس

بزرگترین مرکز خرید پارچه فرم مدارس بصورت آنلاین

خرید پارچه فرم مدارس بصورت آنلاین، از طریق بزرگترین مرکز فروش عمده پارچه مانتو مدارسی امکان پذیر است. متقاضیان می توانند به کمک این مجموعه تأمین کننده، انواع پارچه مناسب فرم مدارس مانند ترگال را با قیمت تولیدی تهیه نمایند.

اهمیت خرید پارچه فرم مدارس

اگر شما هم یکی از مراکز تولیدی پوشاک در زمینه های کاری مختلف مثل تهیه انواع لباس فرم مدارس، فرم اداری، مانتو، روپوش و غیره هستید و نمی دانید که کدام پارچه ها را برای مصارف مورد نیازتان به کار ببرید، در این مقاله شما را راهنمایی خواهیم کرد.

حتماً می دانید که در بازارهای فعلی پارچه و البسه، یک فضای رقابتی شدید به وجود آمده و کسب سفارش تولید و‌ دوخت لباس فرم مدارس بسیار دشوار شده است.

از طرفی، انتخاب و خرید پارچه مانتو مدارسی در بین صدها نوع پارچه موجود در بازار، اهمیت زیادی دارد و در مرحله بعدی باید طراحی و کیفیت دوخت لباس، مورد بررسی قرار می گیرد.

بنابراین گام اول جهت عرضه لباس فرم باکیفیت و جلب رضایت مشتریان، خرید مناسب ترین پارچه ها از برترین کارخانجات نساجی تولید کننده است. به طور کلی پارچه ای که جهت دوخت فرم مدارس انتخاب می شود، بایستی شامل مشخصاتی باشد که کیفیت آن را تضمین کند و در طی یک سال تحصیلی، موجب نارضایتی اولیا و خود دانش آموزان نشود.

باید گفت که به دلیل شستشوهای مکرر لباس های مدارس به خصوص مقاطع پایین تر، نوع پارچه استفاده شده باید به گونه ای باشد که به مرور زمان، رنگ پریدگی و افت کیفیت بافت در آن بروز ندهد.

مورد دیگری که وجود دارد این است که بعضی از پارچه ها بعد از مدتی استفاده، به اصطلاح دون دون خواهند شد که این مسئله مهم هم در زمان خرید پارچه فرم مدارس باید حتماً مورد بررسی قرار گیرد.

معرفی پارچه ترگال لباس فرم و مشخصات آن

هر ساله با نزدیک شدن به مهر ماه و سال تحصیلی جدید، مراکز تولیدی پوشاک مدارس از خریداران پر و پا قرص پارچه هایی چون ترگال، تترون، پرشیا مکانیک و فاستونی هستند.

پارچه ترگال به عنوان یکی از منسوجات پرمصرف جهت دوخت البسه فرم، در دو نوع ساده و کجراه و با عرض یک و نیم متر، به بازار عرضه می شود. در این میان می توان گفت که پارچه ترگال کجراه به سبب ضخامت و گرماژ بالاتر، موارد استفاده بیشتری هم دارد.

این پارچه ها هم مانند سایر تولیدات کارخانجات نساجی، پس از بافت، به رنگرزی ارسال می شوند. فرآیند رنگرزی پارچه ترگال ساده و کجراه به سه شیوه رنگرزی جت، ترموذل و ژیگر امکان پذیر است.

ثبات در رنگ، عدم تل شدن، استقامت بالا، تنوع رنگی و در دسترس بودن از ویژگی های منحصر به فرد این پارچه هاست. همچنین مناسب بودن قیمت پارچه ترگال فرم مدارس در بازار به نسبت سایر پارچه ها، آن را به یک انتخاب اقتصادی برای مراکز تولیدی پوشاک مدارس تبدیل کرده است.

البته ناگفته نماند که ترگال کجراه به عنوان پارچه لباس کار نیز شناخته می شود. به طور معمول، جنس پارچه های لباس های کار حتی در مشاغل پرخطر، از همین پارچه یعنی ترگال است.

بهترین پارچه مدارسی

قیمت پارچه لباس فرم در بازار تهران

فروش عمده انواع پارچه فرم مدارس در بازارهای پارچه فروشی در کل کشور، به صورت طاقه ‌ای و عدلی انجام می ‌گیرد که قیمت های تولیدات هر کارخانه ای متفاوت خواهد بود.

همانطور که در بخش قبل بدان اشاره کردیم، مشخصات اصلی یک نوع مشخص از چند پارچه، تولید هر کارخانه ای که باشند، با یکدیگر تفاوت ندارند، به عنوان مثال ترگال تولیدات کارخانه های مختلف، ویژگی های یکسانی دارند.

موضوعی که در این خصوص حائز اهمیت است، نوع نخ مصرفی و شیوه رنگرزی پارچه هاست که در کیفیت نهایی پارچه و قیمت تمام شده آن موثر خواهد بود. یکی دیگر از دلایل اختلاف قیمت پارچه فرم مدارس در بازار، وجود رنگ های متنوع از پارچه است. رنگ ‌های روشن همواره ارزان ‌تر از رنگ ‌های تیره هستند.

از طرفی دیگر، برندهای مختلفی از انواع پارچه های مناسب فرم مدارس در بازار قابل مشاهده اند که قیمت خرید و فروش محصولاتشان یکسان نیست. مهنام، فدک، بروجرد، درنا، سهند، پارس، عمید، سیب و … از تولید کنندگان مطرح انواع پارچه فرم مدارس دخترانه و پسرانه هستند که تولیداتشان کیفیت مرغوبی دارند.

در نهایت هم باید بگوییم که خرید پارچه فرم مدارس با قیمت ارزان، صرفاً به معنای خرید محصول بی کیفیت نیست. در واقع ارتباط با کارخانه های تولید کننده یا نمایندگان رسمی فروش مستقیم آن ها، اقتصادی ترین راهکار برای واحدهای تولیدی است.

از این طریق، می ‌توان تولیدات کارخانه‌ های برند نساجی کشور را به قیمت روز و با کیفیت تضمینی تهیه نمود. در ادامه، مسیر صحیح ارتباط مستقیم گرفتن با تولید کنندگان پارچه را به شما نشان خواهیم داد.

بزرگترین مرکز فروش آنلاین پارچه فرم مدارس

امروزه کارخانجات نساجی زیادی در شهرهای مختلف، انواع و اقسام پارچه مناسب دوخت لباس فرم را تولید می ‌کنند. یکی از این شهرها، اصفهان است که پارچه ‌های ترگال و تترون تولید کارخانه های واقع در آن، زبان زد بازاریان هستند.

بازارهای عمده پارچه در اصفهان نیز بیشترین حجم فروش پارچه پوشاک مدارس را به خود اختصاص داده اند، چرا که محصولات موجود هم از لحاظ کیفیت، مرغوبند و هم قیمت مناسبی دارند.

بهتر است بدانید که کالیته رنگی این پارچه ها به بیش از ۶۰ نوع می ‌رسد. همچنین از انواع پارچه های طرحدار نیز می توان به عنوان خرج کار در فرم مدارس استفاده های فراوانی کرد.

اگر برای شما هم صرف وقت برای مراجعه حضوری به بازارهای بزرگ عمده فروشی در اصفهان و حتی تهران، دشوار است، پیشنهاد می کنیم برای خرید پارچه فرم مدارس از این مرکز کمک بگیرید.

مجموعه ما به عنوان یکی از تأمین کنندگان پارچه در کشور، بهترین کیفیت پارچه های مناسب دوخت لباس فرم را عرضه می نماید. در واقع شما می توانید بدون واسطه، با کارخانجات تولید کننده پارچه ارتباط بگیرید و محصول مورد نیاز خود را به قیمت تولیدی خریداری کنید.

پس این فرصت استثنایی را از دست ندهید و همین حالا با مشاورین ما جهت ثبت سفارش پارچه لباس فرم تماس حاصل فرمایید. سفارشات پارچه در کمترین زمان ممکن تحویل شما خواهد شد.

دسته‌ها
پارچه پیراهنی

قیمت پارچه مازراتی پیراهنی با خرید اینترنتی

قیمت پارچه مازراتی پیراهنی با خرید اینترنتی از طریق سایت، اقتصادی ترین قیمت بازار است. این مجموعه با فراهم نمودن شرایط خرید عمده غیر حضوری، بهترین پارچه مازراتی اصل را به فروش می رساند.

همه شما با تجربه هایی که داشته اید، می دانید که تصمیم گیری در خصوص انتخاب بهترین و به صرفه ترین پارچه جهت تولید پوشاک، یکی از مهم ترین مسائل قبل از خرید است.

با توجه به این که گزینه های زیادی پیش رو دارید و فاکتورهای مختلفی وجود دارد که باید آن ها را در نظر داشت، در نگاه اول این امر به نظر دشوار می رسد.

اما ناامید نشوید، ما کمک می کنیم تا با ویژگی های بهترین پارچه پیراهنی یعنی پارچه مازراتی بیشتر آشنا شوید. همچنین اگر به دنبال ارزان ترین قیمت پارچه مازراتی پیراهنی هستید، همین حالا با ما تماس بگیرید.

معرفی کلی پارچه کرپ مازراتی

اگر بخواهیم یک تعریف کلی از پارچه ارائه دهیم، باید بگوییم پارچه ابزاریست که در کارخانه های بافندگی، از در هم تنیده شدن الیاف مختلف به تولید می رسد.

این الیاف می توانند شامل الیاف طبیعی مانند پنبه، ابریشم، کتان و … باشند، یا از مواد پلیمری تشکیل شوند. همینطور از ترکیب الیاف طبیعی و مصنوعی هم می توان طیف وسیعی از پارچه ها را تولید کرد.

با این وجود، پارچه ها در دنیایی از تنوع و گستردگی هستند که هر کدام در زمینه خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. از جمله این موارد می توان به موارد مصرف پارچه در پوشاک، روکش مبل، پرده و موارد متفرقه اشاره کرد.

پارچه مازراتی که بسیاری از تولیدی های پیراهن با آن آشنایی کافی دارند، در دسته پارچه های کرپ قرار می گیرد. این پارچه دارای مشخصات منحصر به فرد است و طرفداران زیادی دارد.

از جمله ویژگی های به خصوص پارچه مازراتی اصل و درجه یک، کشی بودن نسبی آن است؛ در واقع با لمس البسه و پیراهن های دوخته شده با این پارچه، به راحتی می توان به کشسانی آن پی برد.

موارد مصرف پارچه مازراتی کدامند؟

همانطور که گفته شد پارچه های کرپ مازراتی، از جمله پارچه های محبوب و پرطرفدار به شمار می روند که از بازار فروش خوبی در ایران برخوردارند.

این پارچه بی نظیر، چروک نمی شود و مقاومت نسبتاً بالایی دارد. در حقیقت مقاومت و استحکام قابل توجه پارچه مازراتی، به ضخامت آن بر می گردد. این پارچه در ضخامت های مختلف در بازار موجود است.

پارچه مازراتی با ضخامت معمولی یکی از بهترین انتخاب ها برای تولید انواع پیراهن و سایر پوشاک مانند شومیز، شلوار، دامن، کت، مانتو و … محسوب می شود. قیمت پارچه مازراتی پیراهنی هم به نسبت سایر پارچه های کاربردی در حوزه تولید البسه، بسیار مناسب تر است.

البته از نمونه های ضخیم تر پارچه مازراتی می توان به عنوان پارچه مبلی، پارچه پرده ای و برخی دیگر از لوازم دکوراسیون منزل نیز استفاده کرد؛ از قضا برای این مصارف هم، پارچه کرپ مازراتی گزینه ای ایده آل و مقرون به صرفه به شمار می رود.

پارچه مازراتی پیراهنی

بهترین پارچه مازراتی پیراهنی در بازار چه قیمتی دارد؟

امروز مسئله قیمت پارچه ها برای هر مصرف کننده ای، امری مهم تلقی می شود. لذا اغلب مشتریان ترجیح می دهند که خریدهای پارچه مورد نیاز خود را به صورت عمده انجام دهند، تا بتوانند از این طریق سود بیشتری کسب نمایند.

قیمت روز بهترین پارچه مازراتی در بازار به عوامل گوناگونی وابسته است. هر کدام از این عوامل می توانند در تعیین قیمت تمام شده تاثیر گذار باشند و باعث بیشتر شدن یا کمتر شدن نرخ این پارچه ها شوند.

یکی از مؤثرترین روش هایی که باعث کاهش چشمگیر قیمت پارچه مازراتی پیراهنی می گردد، خرید به صورت مستقیم و عمده است. شما می توانید به صورت مستقیم، پارچه مازراتی را از تولید کننده آن خریداری کنید.

با توجه به انواع طرح های این نوع پارچه و همچنین رنگبندی بسیار متنوع، انتخاب این محصولات توسط مشتریان متفاوت است. پارچه مازراتی توسط بهترین کارخانه ها در داخل کشور تولید می شود.

شایان ذکر است که قیمت هر برند از پارچه مازراتی بر حسب فاکتورهای مختلفی همچون کیفیت پارچه، کیفیت مواد اولیه، شیوه رنگرزی و نحوه عرضه محصول در بازار تعیین می گردد.

پارچه مازراتی عمده تولید داخل و همچنین انواع وارداتی این پارچه را می توانید از نمایندگی های معتبر فروش تهیه نمایید. در بازار عمده فروشان نیز می توان انواع پارچه مازراتی را در کیفیت ها و رنگ های متنوع خرید.

خرید اینترنتی پارچه مازراتی پیراهنی اصل

حال که با خصوصیات و ویژگی های پارچه کرپ مازراتی آشنا شدید، اگر قصد خرید این پارچه ها را دارید باید در مورد روش های معاملاتی این محصول هم بدانید. عموماً خرید و فروش انواع پارچه به دو شیوه اینترنتی و حضوری امکان پذیر است.

در خرید پارچه مازراتی پیراهنی بصورت عمده، خریداران برای اینکه از سود بیشتری بهره مند شوند، به دنبال اجناسی باکیفیت و قیمت مناسب هستند.

حال باید گفت که در روش های غیر حضوری یا آنلاین، شاهد ارائه خدمات گسترده ای بوده که عمدتاً به صورت بدون واسطه اعمال می گردد. فروش بی واسطه نکته ای کلیدی خواهد بود.

از این رو سایت های فروش آنلاین، علاوه بر دسترسی سریع و راحت که برای خریدار فراهم ساخته اند، به دلیل حذف واسطه ها، بهترین قیمت پارچه مازراتی پیراهنی را هم برای مشتریان در نظر گرفته که می تواند باعث رضایتمندی آن ها شود.

این مجموعه با فروش اینترنتی بهترین پارچه ‌های پیراهنی از جمله کرپ مازراتی، بازار عمده فروشان پارچه را به منازل شما آورده است. کارشناسان فروش ما با توجه به تجربه چندین ساله خود، بهترین پارچه را بر حسب نیاز و بودجه به شما معرفی می ‌کنند.

شما می ‌توانید به راحتی از طریق تماس با شماره های درج شده در سایت، بهترین پارچه مازراتی درجه یک و اصل را سفارش داده و در محل مورد نظر دریافت نمایید.

دسته‌ها
پارچه کرپ کرپ حریر

بهترین پارچه کرپ حریر با قیمت روز

بهترین پارچه کرپ حریر موجود در بازار را می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن از ما سفارش دهید. مرکز پخش عمده پارچه، انواع پارچه کرپ حریر ساده، طرحدار و مجلسی را با لیست قیمت روز به فروش می رساند.

کرپ به عنوان پارچه مجلسی زنانه، بسیار پرطرفدار بوده و از قدیم در بین عموم و بازاریان شهرت زیادی داشته است. انواعی از پارچه های کرپ نازک مانند کرپ حریر، به صورت انبوه به بازار‌ عرضه می ‌شوند.

این پارچه ‌ها در رنگ ‌ها و طرح های مختلف موجود هستند که برای دوخت انواع لباس ‌های زنانه و دخترانه مانند پیراهن، شومیز، مانتو، لباس مجلسی، کت، دامن و … به کار می ‌روند.

در اینجا قصد داریم تا با معرفی انواع پارچه کرپ و کاربرد آن ‌ها، به شما در انتخاب و خرید بهترین پارچه کرپ حریر موجود در بازار کمک نماییم. 

چرا پارچه کرپ تا این اندازه محبوب و پرطرفدار است؟

کرپ پارچه ‌ای است که می ‌تواند از الیاف به کار رفته در اکثر پارچه‌ هایی که ما می شناسیم، تولید شود. ضخامت آن متغیر است، جنس این پارچه نیز می ‌تواند نرم یا زبر، شفاف یا کدر و وزن (گرماژ) آن نیز سبک یا سنگین باشد.

این پارچه اکثراً در جنس ‌های نازک‌ تر مانند پارچه کرپ حریر مجلسی به بازار‌های داخلی عرضه می ‌شود که دارای کیفیت ‌های عالی بوده و تن پوش بسیار شیک و جذابی دارند. یک پارچه کرپ خوب می ‌تواند تا چندین سال هم مورد استفاده قرار بگیرد و خراب نشود. به شرطی که به طرز اصولی شستشو داده شود.

انواع پارچه کرپ از جنس ‌هایی چون ابریشم، پشم یا پلی استر تهیه شده اند. در کل این پارچه با ظاهر توری شکل، معمولاً دارای حالتی مجعد و پیچ خورده است.

همچنین دو نوع متمایز از بافت پارچه ‌های کرپ وجود دارند، نوع اول به نرم یا کرپ مشرقی و نوع دوم به سخت یا پیچ خورده معروف هستند. کرپ حریر معروف ‌ترین نوع از انواع پارچه کرپ محسوب می گردد که از نخ ابریشمی طبیعی یا مصنوعی تهیه می ‌شود.

نگاهی اجمالی به ویژگی های پارچه کرپ حریر

همانطور که گفته شد پارچه‌ های کرپ همیشه بین مردم محبوب بوده ‌اند. در واقع علاقه زیاد تولیدی ها به این نوع پارچه بی نظیر را می ‌توان دلیل محبوبیت آن دانست.

با توجه به استقبال زیاد مردم از این پارچه، افرادی که در حوزه تولید پارچه مشغول هستند، شروع به تولید انبوه پارچه‌ های کرپ از جنس‌ها و طرح ‌های مختلف کردند، به طوری که در حال حاضر چندین و چند نوع از این پارچه در دسترس مردم قرار گرفته است.

از جمله انواع پرکاربرد و پرفروش پارچه کرپ می توان به کرپ حریر، کرپ اسکاچی، کرپ دیور، ژورژت، غواصی، پشمی، باربی، گاباردین و … اشاره کرد.

کرپ حریر نمونه ای از این پارچه هاست که برای دوخت انواع لباس ‌های مردانه، زنانه و بچگانه استفاده می ‌شود. البته به دلیل بافت ظریف و بادوام، این پارچه برای دوخت لباس ‌های مجلسی، کت و شلوار زنانه و همینطور مانتو بسیار گزینه مناسبی است.

بهترین پارچه کرپ حریر دارای ظاهری زیبا و مات بوده، کشسانی ندارد و از همه مهم تر بر روی اندام به خوبی می نشیند. رنگ ‌های تیره از پرفروش ‌ترین رنگ‌ های این پارچه ها هستند.

بهترین پارچه کرپ حریر مجلسی

از کجا بهترین پارچه کرپ حریر بخرم؟

با توجه به ویژگی پارچه کرپ حریر، موارد استفاده از آن بسیار زیاد بوده و بسیاری از تولیدی های پوشاک به خصوص لباس مجلسی، قصد خرید عمده پارچه کرپ حریر ساده و طرحدار را دارند. 

می دانید که معمولاً مراکز تولیدی، این پارچه ها را در متراژهای بالا استفاده می کنند تا بتوانند با صرفه جویی در وقت، به تولید انبوه پوشاک بپردازند. برای کسانی که در این عرصه گام نهاده اند و به این پارچه ها در حجم های عمده نیاز دارند، کیفیت و مرغوب بودن پارچه اهمیت بالایی دارد.

این افراد ممکن است دچار این سوال پرتکرار شوند که چگونه می توان پارچه کرپ حریر با کیفیت مرغوب خریداری کرد؟

بهترین پاسخی که می توان برای این پرسش داد، این است که قبل از اقدام به پارچه کرپ حریر، باید به صورت کامل با مشخصات و ویژگی های آن آشنا شده تا بتوانید در بین انواع پارچه کرپ حریر موجود در بازار، بهترین و مناسب ترین آن را تشخیص دهید.

نکته مهم دیگر این است که با انتخاب مراکز خرید مطمئن و معتبر که به صورت مستقیم و بدون واسطه این پارچه ها را به شکل عمده عرضه می نمایند، می توانید از قیمت روز و کیفیت آن نیز اطمینان پیدا کنید.

مرکز پخش عمده پارچه کرپ حریر با قیمت روز

همانطور که می دانید دو فاکتور کیفیت و لیست قیمت پارچه کرپ حریر به قدری اهمیت دارد که تمامی واحدهای تولیدی به دنبال این دو فاکتور در کنار یکدیگر هستند.

برای دست یافتن به این دو مورد کلیدی و مهم، باید با انتخاب مراکز فروش معتبر که محصولات خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه عرضه می ‌کنند، اقدام به خرید نمایید.

بازار فروش آنلاین پارچه در کشور، با به‌ کارگیری ارتباطات گسترده با کارخانجات تولیدی پارچه کرپ حریر، سعی می کند تا محصولات را به صورت مستقیم و بدون واسطه به قیمت درب کارخانه به دست مصرف کننده نهایی برساند.

پارچه کرپ حریر مانتویی و مجلسی، یکی از منسوجات پرطرفداری است که با خیال راحت و بالاترین کیفیت، می توانید از طریق این مرکز فروش تهیه نمایید. همچنین کارشناسان مجرب و باتجربه ما با ارائه مشاوره و راهنمایی به صورت کاملاً رایگان، می توانند شما را در انتخاب بهترین پارچه کرپ حریر مطابق با کارکرد و نیاز خود کمک کنند.

پس همین حالا پارچه کرپ حریر را به شکل طاقه ای و با قیمت روز، از طریق این وب سایت سفارش دهید و در اسرع وقت تحویل بگیرید.

دسته‌ها
پارچه تترون مدارسی پارچه فرم مدارس

بهترین پارچه تترون مدارسی ایران + خرید آسان

مشاوره رایگان۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴

آنچه خواهید خواند

قیمت پارچه تترون
خرید اینترنتی پارچه تترون
قیمت پارچه تترون مانتویی
پارچه تترون پیراهنی
پارچه تترون برای مانتو
عکس پارچه تترون سفید
پارچه تترون نخی قیمت
پارچه تترون طرح دار

قیمت پارچه تترون

قیمت پارچه تترون بستگی به عرض و گرماژ و رنگبندی دارد

برای استعام قیمت تماس بگیرید ۰۹۱۳۱۱۳۰۰۲۴

خرید اینترنتی پارچه تترون

برای خرید اینترنتی پارچه به این سایت مراجعه زیر مراجعه کنید

miladarshadi.com

تترون کمند

پارچه تترون پیراهنی

برای پیراهن بهتر است از تترون عرض ۱۵۰ ساده یا چهار خانه استفاده کنید

پارچه تترون برای مانتو

این روز ها به جای پارچه کرپ حریر چینی از پارچه تترون ایرانی که بسیار ارزان تر است استفاده می شود که بالای ۲۰۰ رنگ در سه عرض ۹۰ ،۱۵۰ و ۳۰۰ سانتیمتر تولید می شود استفاده می شود

بهترین پارچه تترون مدارسی ایران را از طریق نمایندگی های معتبر عرضه و پخش پارچه تهیه نمایید. جهت خرید آسان پارچه مدارسی عمده با این مجموعه تماس گرفته، تا بتوانید بهترین پارچه فرم مدارس را تهیه کنید.

آیا با ویژگی های پارچه های مناسب برای فرم مدارس آشنایی دارید؟

آیا می ‌دانید پارچه تترون مدارسی برای چه کاربردهایی مناسب است؟

بهترین پارچه تترون مدارسی به گونه ای تولید می شود که در برابر شستشوی مداوم و حتی مواد ضدعفونی کننده کیفیت خود را از دست نمی ‌دهد، به همین سبب مراکز تولیدی لباس فرم این پارچه را در صدر لیست خرید کارگاه ها قرار می دهند.

در ادامه این مطالب اطلاعات بیشتری درمورد مراکز پخش عمده پارچه مدارسی و بزرگترین مرکز فروش بهترین پارچه فرم مدارسی ارائه کرده ایم.

عکس پارچه تترون سفید

برای گرفتن کالیته پارچه تترون با ما تماس بگیرید

بهترین پارچه تترون مدارسی و ویژگی های آن

پارچه تترون مدارسی به عنوان ماده اولیه تولیدی های لباس فرم محسوب می‌ شود؛ چرا که تمامی تولید کنندگان سعی می کنند از بهترین مواد اولیه برای تولیدات خود استفاده کرده، تا مورد استقبال در بازارهای عرضه و فروش قرار بگیرند.

پارچه تترون جزء پارچه های پر استفاده و پرفروش صنعت نساجی قرار گرفته، چرا که با داشتن الیاف با کیفیت بالای پلی استر و ویسکوز از لطافت خوبی برخوردار است.

این پارچه جزء پارچه ‌های تخت باف بوده که پس از گذراندن مراحل ریسندگی و بافندگی و تکمیل فرایند بافت روانه سالن های رنگرزی می گردد. در سالن های رنگرزی پارچه های تترون را با روش های مختلفی آماده سازی کرده و پس از تکمیل طاقه پیچی و به بازار ارائه می ‌دهند.

قیمت پارچه تترون عرض 3 متر
پارچه تترون ۳ متری

به دلیل اینکه پارچه تترون کاربردهای زیادی داشته، کارخانجات متعددی در حوزه تولید پارچه ‌های تترون فعالیت می ‌کنند. به همین سبب این پارچه در بازار بیشتر از ۱۵۰ رنگ متنوع دارد.

اما همه کارخانجات تولید کننده نمی ‌توانند که به طور همزمان ۱۵۰ کالیته رنگی تولید کنند، اما در هر کارخانه مطرح بین ۴۰ تا ۹۰ کالیته رنگی تولید می گردد.

پارچه های تترون را پس از آماده سازی در طاقه هایی به صورت کتابی یا رولی آماده سازی کرده و به بازار عرضه می نمایند. در تمامی کارخانجات طاقه ها با متراژ استاندارد ۴۰ متر پیچیده می شود.

پارچه تترون نخی قیمت

پارچه نساجی بروجرد و شمیم اردکان به دلیل استفاده از پنبه به تترون نخی معروف هستند

بهترین پارچه تترون مدارسی از بافت ظریف و کاملاً یکدست برخوردار است و به دلیل داشتن قیمت مناسب جزء پارچه های محبوب مراکز تولید لباس فرم قرار می گیرد. در این بخش به مهمترین مشخصات و ویژگی های پارچه تترون اشاره می‌ کنیم:

 • داشتن تراکم بافت استاندارد و بدن نما نبودن پارچه
 • برخورداری از خاصیت ضد آب ژاول، باقابلیت پاک شدن لکه ها از سطح آن به آسانی
 • دارای ثبات رنگی بالا در برابر شستشوهای متعدد
 • مقاومت در برابر چروک شدگی
 • دارای بافت لطیف و بدون ایجاد حساسیت
 • قابل شستشو بدون آب رفت
 • تولید شده در چندین عرض مختلف

خرید پارچه تترون مدارسی برای چه کاربردهایی صورت می گیرد؟

پارچه تترون مدارسی جزء پارچه های باکیفیت بالا در بین سایر پارچه های مناسب برای دوخت لباس فرم مدارس مانند ترگال و پارچه های کجراه از استقبال بیشتری برخوردار می گردد. چرا که این پارچه ظرافت بالایی داشته و به هیچ عنوان پوست را اذیت نمی ‌کند.

ساده بودن بافت پارچه تترون موجب می‌ شود تا در تمامی دوره ها از چرخه مد خارج نشده و قابلیت استفاده دارد. استفاده از الیاف پلی استر و ویسکوز در بافت این پارچه سبب شده تا سبکی خاصی پیدا کند.

با داشتن ویژگی های منحصر به فرد معمولاً خرید پارچه تترون مدارسی برای کاربردهای مختلفی صورت می گیرد، در ادامه بیشتر به این موارد می پردازیم:

خرید پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی
tetron

برای دوخت انواع پیراهن

به جهت دوخت انواع پیراهن فرم دانش آموزان در مقاطع دبیرستان و راهنمایی از پارچه های تترون ساده در رنگ بندی های مختلف استفاده می کنند.

برای دوخت انواع روپوش

جهت دوخت روپوش مناسب برای دانش آموزان مقطع ابتدایی و همچنین لباس فرم پیش دبستانی ها مورد استفاده قرار می گیرد.

برای دوخت مقنعه

معمولاً برای دوخت مقنعه از پارچه تترون با عرض ۹۰ سانتی متر و در رنگ بندی های روشن آن مانند سفید، نباتی و صورتی استفاده می شود.

برای دوخت چادر جشن تکلیف

برای دختران نوجوان در سن ۹ سال مراسم جشن تکلیف برگزار می کنند که جهت تأمین چادر مورد نیاز این دانش آموزان از پارچه ‌های تترون با عرض های دو متر و سه متر با توجه به نوع مدل چادرها استفاده به کار می برند.

بهترین پارچه تترون مدارسی
بزرگترین مرکز فروش پارچه تترون جشن تکلیف مدارس

در واقع تهیه بهترین پارچه تترون مدارسی جزء اولویت های مراکز تولید قرار می گیرد که ترجیح می دهند تا از برندهای معتبر این منسوجات را تهیه نمایند.

مراکز پخش پارچه مدارسی عمده

هر ساله با شروع مدارس حجم زیادی از منسوجات مناسب برای دوخت لباس فرم دانش آموزان در بازار خرید و فروش می گردد. در چنین شرایطی اغلب خریداران عمده به دنبال یافتن مرکز پخش مستقیم این پارچه ها بوده، تا بتوانند با پرداخت هزینه مقرون به صرفه محصول موردنظر را بخرند.

ممکن است که مراکز پخش پارچه مدارسی عمده زیادی در بازارهای عرضه و فروش پیدا کنید. اما همه این مرکز امکان ارائه این پارچه ها با قیمت مناسب را ندارند، چرا که واسطه ها و دلالان در معاملات آنها دخالت می نمایند.

بهترین راه حل برای دسترسی به مراکز پخش پارچه مدارسی عمده انتخاب نمایندگی ‌های معتبر کارخانجات در شهرهای مختلف است، که می توان به صورت حضوری یا از طریق سایت های آنلاین معتبر محصولات مورد نظر را ثبت سفارش کرد.

برند های معتبر

مرکز فروش بهترین پارچه فرم مدارس با قیمت مناسب

قیمت مناسب پس از بررسی کیفیت در صدر اولویت های خریداران عمده پارچه فرم مدارس قرار می گیرد. چرا که در خریدهای عمده تغییرات جزئی قیمت نیز تأثیر زیادی در هزینه نهایی می گذارد.

این مرکز فروش با ارائه بهترین پارچه فرم مدارس سعی کرده تا شرایط خرید آسان را برای همه خریداران مهیا سازد. زیرا محصولات خود را به شکل های مختلف به صورت حضوری و آنلاین و تلفنی ارائه می دهد.

معمولاً فروش به صورت تلفنی برای مشتریان ثابت یک راه حل مناسب و راحت است؛ زیرا از ویژگی ‌ها و مشخصات این پارچه ها آگاهی داشته و تنها با تماس تلفنی می توانند سفارشات خود را تمدید کنند.

استفاده از سایت فروش یا مراجعات حضوری برای افرادی است که می ‌خواهند از نزدیک پارچه های تترون و پارچه ترگال و پارچه پرشیا را لمس کرده، یا اطلاعات کاملی در مورد رنگبندی و کیفیت و ویژگی پارچه به دست بیاورند.

پارچه پرشیا مکانیک پارچه لنین پارچه فوتوس
پارچه پرشیا مکانیک پارچه لنین پارچه فوتوس

در صورت نیاز به بهترین پارچه تترون مدارسی می توانید با کارشناسان فروش این مجموعه ارتباط گرفته تا با خیال راحت انواع مختلف رنگ بندی را انتخاب کرده و متناسب با نیاز خود ثبت سفارش کنید.

دسته‌ها
پارچه فرم مدارس پارچه پرشیا مکانیک لنین و فوتوس

مرکز پخش پارچه پرشیا لنین مکانیک فوتوس

پارچه پرشیا لنین مکانیک فوتوس از پارچه ‌های پرکاربردی است که در زمینه تولید لباس فرم مدارس مورد استفاده قرار می گیرد. خرید اینترنتی پارچه پرشیا از بزرگترین مراکز پخش پارچه پرشیا مکانیک موجب شده تا با هزینه مقرون به صرفه این پارچه را تهیه نمایید.

آیا می دانید چرا پارچه پرشیا لنین مکانیک فوتوس مورد استقبال مراکز تولید کننده لباس فرم مدارس قرار دارد؟

به نظر شما پارچه پرشیا مکانیک برای چه فصلی مناسب تر است؟

بیشترین مزیت هایی که خرید اینترنتی پارچه پرشیا داشته، چیست؟

پارچه پرشیا مکانیک جزء پارچه های خاصی است که جایگزین مناسبی برای پارچه های گران قیمت در زمینه تولید لباس فرم معرفی می گردد. در ادامه قصد داریم تا ضمن پاسخگویی به سوالات ذکر شده در این بخش اطلاعات بیشتری را در مورد پارچه پرشیا ارائه دهیم. 

دلایل تولید لباس فرم مدارس با پارچه پرشیا لنین مکانیک فوتوس

پارچه پرشیا لنین مکانیک فوتوس جزء پارچه های درجه یک و باکیفیت است که در کارخانجات زیادی تولید می گردد. استقبال از این پارچه سبب شده تا کارخانجات مطرح نیز در زمینه تولید این پارچه ها اقدامات خوبی انجام دهند.

موارد استفاده و کاربردهای پارچه لنین بسیار زیاد است، به حدی که در بخش‌ های مختلف جامعه می ‌توان این پارچه را مشاهده کرد. معمولا تولید کنندگان جهت تولید لباس فرم مدارس به دنبال تهیه پارچه های خاصی بوده اند که برخی ویژگی های خاص دارند.

پارچه پرشیا لنین مکانیک فوتوس با داشتن برخی از مشخصات و ویژگی ها جزء بهترین انتخاب ها در این حوزه قرار می گیرد. در این بخش به مهمترین ویژگی های خاصی که در این پارچه وجود دارد و مدنظر تولید کنندگان لباس فرم قرار گرفته، اشاره می کنیم:

لطافت و نرمی پارچه

لطافت و نرم بودن الیاف پارچه جزء پارامترهای اساسی است؛ زیرا این لباس با پوست کودکان در ارتباط بوده و پارچه های پرشیا از نخ های سینگل بافته می شود، فرایند تکمیل این نخ ها سبب ایجاد لطافت بالا در پارچه می ‌گردد.

گرماژ پارچه

میزان گرمای پارچه پرشیا حدود ۲۴۰ گرم است که این ضخامت برای تولید لباس فرم مناسب بوده؛ زیرا در عین حال که بدن نمایی نداشته، انعطاف پذیری خوبی هم دارد.

عدم کسر پارچه در زیر اتو

از ویژگی های منحصر به فردی که برای مراکز تولیدی اهمیت ویژه تری داشته، کسر نشدن پارچه زیر اتو است. به همین جهت ابتدا یک تکه از پارچه مورد نظر را با دمای اتوی ۶۰ درجه آزمایش می ‌کنند و پس از تعیین آزمایش اقدام به خرید می نمایند.

یکنواخت بودن سطح پارچه

به دلیل استفاده از الیاف باکیفیت و رنگ های مرغوب، پارچه دارای سطحی کاملا یکدست و یکنواخت است و امکان تولید لباس هایی با ظاهر زیباتر فراهم می گردد.

عدم لک پذیری

پارچه پرشیا به دلیل داشتن بافت خاصی که در سطح پارچه وجود دارد، در برابر ایجاد لک مقاومت بالایی داشته و از قابلیت شستشوی خوبی برخوردار است.

پارچه پرشیا مناسب چه فصلی است؟

پارچه پرشیا در کارخانجات از الیاف فلامنت، پلی استر و ویسکوز تولید می ‌شود، این سه الیاف هر کدام از ویژگی های خاصی برخوردارند. با قرار گرفتن در کنار یکدیگر موجب به وجود آمدن پارچه های با کیفیت بالاتر می گردند.

در حال حاضر روند تولید پارچه پرشیا نسبت به سال‌ های گذشته بهبود چشمگیری داشته و امکان تولید این پارچه در رنگ بندی های مختلف فراهم آمده است. به همین سبب میزان استفاده از این پارچه در شرایط مختلف با افزایش روبرو می شود.

شاید برای برخی از افراد این سوال به وجود بیاید که پارچه پرشیا مناسب چه فصلی است؟

برای جواب دادن به این سوال باید بگویم که وجود الیاف با کیفیت بالای فیلامنت، پلی استر و ویسکوز در کنار یکدیگر موجب شده تا این پارچه از تنفس پذیری بالایی برخوردار گردد. این ویژگی در پارچه سبب می شود تا تحت هر شرایطی به آسانی بتوان از آن استفاده نمود.

در واقع پارچه پرشیا به پارچه چهار فصل گفته می ‌شود؛ زیرا برای فصول گرم سال می توان آن را به تنهایی مورد استفاده قرار داد. اما در فصول سرد هم این پارچه قابلیت استفاده داشته و کافیست با مقداری پشم شیشه ترکیب شود.

الیاف سلولزی که در بافت این پارچه ها مورد استفاده است، می تواند عرق بدن را به جای حفظ کردن به خود جذب کرده و کمک زیادی به کنترل رطوبت بدن می ‌کند. به همین سبب تولید یونیفرم های مختلف از این پارچه ها در ایجاد حس آرامش و راحتی کمک می کند.

قابلیت استفاده از این پارچه در شرایط مختلف آب و هوایی و در تمام طول سال، موجب شده تا پارچه پرشیا لنین مکانیک عمده به یکی از پارچه های پر خرید و فروش در بازار تبدیل شود. حجم استقبال از آن در تمام طول سال زیاد است و محدود به دوره زمانی خاصی نمی گردد.

مزایای خرید اینترنتی پارچه پرشیا

پارچه پرشیا لنین مکانیک فوتوس از پارچه های پراستفاده ای که در تمام طول سال حجم خرید و فروش آن بالا بوده و لازم است که ضمن دریافت کیفیت خوب، قیمت مناسب نیز برای آن پرداخت شود.

خرید اینترنتی پارچه پرشیا به مانند سایر خریدهای دیگر در بین خریداران عمده محبوبیت خاصی پیدا کرده است. زیرا در این خرید مزیت های فراوانی وجود دارد که در خریدهای حضوری امکان بهره بردن از این مزایا به راحتی مهیا نمی گردد.

مهم ترین مزایای خرید اینترنتی پارچه پرشیا عبارتند از:

 • کاهش وقت و هزینه و انرژی برای دسترسی به پارچه های با کیفیت بالا و برندهای مطرح تولید کننده
 • به دست آوردن یک دید کلی از بازار و شناخت کارخانجات تولید کننده
 • پیدا کردن مراکز عرضه و فروش مستقیم و بدون واسطه و در واقع شاهراه های خرید با قیمت درب کارخانه
 • امکان ارسال پارچه های خریداری شده در سریع ترین زمان ممکن در بسته بندی های مناسب
 • امکان مقایسه قیمت های ارائه شده هر برند با برند دیگر و انتخاب بهترین پارچه متناسب با سلیقه و نیاز
 • دریافت مشاوره به صورت رایگان در مورد انتخاب پارچه ها و رنگ بندی متناسب با نوع استفاده

مرکز پخش پارچه پرشیا مکانیک بدون واسطه

خرید پارچه پرشیا مکانیک بدون واسطه از مراکز عرضه و پخش مستقیم تأثیر زیادی در کاهش هزینه ‌های مراکز تولیدی دارد. به همین جهت اغلب خریداران عمده ترجیح می دهند، تا با یافتن این مراکز پارچه های مورد نظر خود را بخرند.

مرکز پخش پارچه پرشیا مکانیک بدون حضور هیچ واسطه ای پارچه را مستقیم از درب کارخانه برای خریدار ارسال می کند. در چنین شرایطی هزینه های مربوط به حمل و نقل و جابجایی و دست به دست شدن پارچه ها بین دلالان تا حد چشمگیری کاهش می یابد.

در صورتی که به پارچه پرشیا لنین مکانیک فوتوس برای تولیدات خود نیاز دارید، با کارشناسان فروش جهت دریافت مشاوره و راهنمایی تماس بگیرید و پس از دریافت اطلاعات لازم، مناسب ترین نوع پارچه از لحاظ رنگ بندی و برندهای تولیدکننده را ثبت سفارش کنید.

دسته‌ها
پارچه تترون جشن تکلیف مدارسی پارچه تترون مدارسی

پارچه تترون جشن تکلیف مدارسی + قیمت باورنکردنی

پارچه تترون جشن تکلیف مدارسی با قیمتی باورنکردنی از طریق این مجموعه، به فروش می رسد. امکان خرید تترون چادری عرض سه متر به شکل طاقه و عدلی در تناژ بالا وجود دارد.

پارچه تترون به عنوان یکی از مشهورترین پارچه های صنعت نساجی کشور، در تولید انواع لباس و پوشاک، کاربرد ویژه ای دارد. این پارچه در کارخانجات معتبری تولید شده و با توجه به کیفیت مواد اولیه بکار رفته و تجهیزات آن کارخانجات، می تواند کیفیت متفاوتی را هم دارا باشد.

عرض و گرماژ پارچه تترون، متنوع بوده به نوعی که هر کدام از عرض ها و گرماژهای این پارچه، کاربرد خاص و ویژه ای دارند. در حال حاضر یکی از مصرفی ترین پارچه ها در دوخت انواع چادر نمازی، پارچه تترون معرفی می گردد. دلیل انتخاب پارچه تترون جهت دوخت چادر نمازی، مشخصات منحصربفرد و ویژه ای بوده که این پارچه دارا است.

بزرگترین مرکز فروش پارچه تترون جشن تکلیف مدارس
بزرگترین مرکز فروش پارچه تترون جشن تکلیف مدارس

از آنجا که بازار فروش پارچه تترون، تقریبا در تمامی ایام سال، پرتقاضا و شلوغ است، واسطه ها و دلالان زیادی به سمت بازار این پارچه روی آورده اند. متأسفانه این واسطه ها فقط به دنبال سود خود بوده و به هیچ وجه منفعت خریداران را در نظر نمی گیرند.

آیا می دانید که چگونه امکان آن وجود داشته تا خرید عمده پارچه تترون گلدار و ساده مناسب چادر جشن تکلیف مدارس را با قیمت مناسب تری انجام داد؟ کدام مراکز فروش، با حذف واسطه ها، خرید مستقیم پارچه تترون چادر نمازی را میسر نموده اند؟

کارخانجات تولید انواع تترون چادر نمازی

پارچه تترون ،پارچه ترگال پارچه، کجراه و پارچه شبه فاستونی در سالن های ریسندگی و بافندگی، از الیاف پلی استر ویسکوز، تهیه و تکمیل می گردد. سپس روانه سالن های رنگرزی شده و از آنجا مورد طاقه پیچی و عرضه به بازارهای فروش قرار می گیرد. شایان ذکر است که پارچه های تترون با عرض های ۹۰، ۱۱۰، ۱۵۰ و ۱۸۰ سانتی متری و ۲ یا ۳ متری؛ با گرماژ ۱۰۰ الی ۳۸۰ گرمی تولید و عرضه شده اند. این پارچه ها یا ساده بوده یا به شکل طرح دار و چاپی، به فروش می رسند.

در این میان، پارچه تترون عرض سه متر سفید، مشهور به پارچه تترون ملحفه ای است که نه تنها در تولید ملحفه، بلکه امروزه در دوخت انواع چادر نماز مورد استفاده قرار می گیرد. البته تترون عرض ۱۵۰ سانتی متر و تترون عرض ۲ متر هم می توانند در این حوزه، کاربرد داشته باشند.

بزرگترین مرکز فروش پارچه تترون جشن تکلیف مدارس
بزرگترین مرکز فروش پارچه تترون جشن تکلیف مدارس

پارچه تترون چادری عرض سه متر سفید و صورتی و تترون سه متر عرض سبز پسته ایی و نباتی و یا ساتن چروک ، تولید کارخانجات برتر، در مدل ساده و گلدار عرضه شده و گزینه مناسبی جهت دوخت چادر برای جشن تکلیف مدارس معرفی می گردد. از برترین برندهای تترون جشن تکلیف مدارس، می توان به این برندها اشاره داشت:

 • پارچه تترون ستاره سهیل
 • پارچه تترون ریسمان
 • پارچه تترون کاشان
 • پارچه تترون بروجرد
 • پارچه تترون گلچهر
 • پارچه تترون گلدن لایف
 • پارچه تترون نگین
 • پارچه تترون سیب
 • پارچه تترون کاماش

اغلب کارگاه های دوزندگی انواع چادر نمازی، به دنبال خرید یکی از این برندهای تترون بوده اند؛ چرا که می دانند این پارچه ها، از کیفیت فوق العاده ای برخوردار هستند. اما آیا چیزی از مشخصات بهترین پارچه تترون جشن تکلیف مدارس می دانید؟

مشخصات بهترین پارچه تترون جشن تکلیف مدارسی

پارچه تترون عرض ۳ متر، یکی از بهترین پارچه های چادر نمازی موجود در بازار پارچه است. این پارچه به سبب دارا بودن مشخصات و ویژگی های منحصربفردش، انتخابی مناسب در این حوزه به شمار می رود.

هر چه کیفیت مواد اولیه بکار رفته در تولید و رنگرزی این پارچه، بالاتر باشد، بی شک انتظار کیفیت فوق العاده ای از چادرهای تولید شده خواهیم داشت. مشخصات بهترین پارچه تترون مناسب چادر جشن تکلیف مدارس، عبارتست از:

بزرگترین مرکز فروش پارچه تترون جشن تکلیف مدارس
بزرگترین مرکز فروش پارچه تترون جشن تکلیف مدارس

تراکم بافت استاندارد

پارچه تترون، از تراکم بافت استانداردی برخوردار است. به گونه ای که هم مقاومت خوبی داشته و هم اگر با گرماژ مناسبی انتخاب شود، به هیچ وجه بدن نما نیست.

ثبات رنگی

پارچه های تترون درجه یک، قابل شستشو و استفاده چندین باره هستند. این پارچه ها به هیچ وجه کیفیت رنگ خود را در اثر شستشو و حتی ضد عفونی شدن، به راحتی از دست نمی دهند.

طاقه بندی خوب و عرض دقیق پارچه

یکی از ویژگی های مهمی که یک پارچه تترون برند داشته، طاقه بندی خوب و عرض دقیق پارچه است. متأسفانه گاها دیده شده که پارچه های تترون تقلبی و بی کیفیت، به شکل نامنظمی طاقه بندی شده و عرض دقیقی هم ندارند. نداشتن عرض دقیق می تواند خیاطان و کارگاه های دوزندگی چادر یا لباس را هنگام برش، با مشکل کم آوردن عرض پارچه مواجه گرداند.

عدم ایجاد حساسیت های پوستی

بکار بردن مواد اولیه درجه یک و مرغوب در تولید پارچه های تترون، سبب شده تا این پارچه ها به هیچ وجه منجر به ایجاد حساسیت های پوستی برای افراد نگردند. همچنین این پارچه ها وزن سبکی داشته و خنک هم هستند.

قیمت باورنکردنی با توجه به کیفیت

با توجه به وجود مشخصات منحصربفردی که از بهترین پارچه تترون ذکر شد؛ بنظر می رسد این پارچه نسبت به کیفیتش، قیمت مناسب و خوبی دارد. این موضوع یکی از مهم ترین دلایلی است که کارگاه های تولیدی چادر نمازی، دست روی پارچه تترون گذاشته اند.

پارچه تترون جشن تکلیف مدارسی
بزرگترین مرکز فروش پارچه تترون جشن تکلیف مدارس

فاکتورهای موثر بر قیمت تترون چادری کدام اند؟

با توجه به اینکه قیمت پارچه تترون چادری از اهمیت زیادی برای خریداران خصوصا خریدارانی که قصد خرید تناژ بالا از این پارچه را دارند، مهم است، بد نیست به فاکتورهای موثر در قیمت تترون اشاره کنیم.

از مهم ترین عوامل تأثیرگذار در قیمت تترون چادری، می توان این موارد را نام برد:

 • عرض پارچه
 • گرماژ پارچه
 • ساده یا طرح دار بودن پارچه
 • میزان تناژ خریداری شده
 • نحوه سفارش (مستقیم یا غیر مستقیم)

مرکز فروش مستقیم پارچه تترون چادری عرض سه متر

این مجموعه به عنوان یکی از برترین مراکز عرضه کننده تترون چادری به شمار می رود. چرا که با حذف تمامی واسطه ها، مستقیما از درب کارخانه، نیاز پارچه ای خریداران خود را تأمین می نماید.

در حال حاضر شما می توانید خرید اینترنتی پارچه تترون جشن تکلیف مدارسی را با قیمت دست اول کارخانه از این مجموعه سفارش دهید. این پارچه با عرض سه متر و سفید رنگ عرضه می گردد. البته پارچه تترون گلدار بروجرد با عرض ۱۱۰ سانتی متری هم، امکان خرید دارد.

دسته‌ها
پارچه پرشیا مکانیک لنین و فوتوس

قیمت پارچه پرشیا درب کارخانه

قیمت پارچه پرشیا درب کارخانه

مشاوره رایگان و ارسال کاتالوگ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

پارچه پرشیا یامکانیک با وزن ۲۴۰ گرم و عرض ۱۵۰ سانتمتر مناسب برای

 • فرم مدارس
 • مانتو شلوار اداری
 • سیسمونی
 • لباس کار
 • تولید ساک و کیف

پارچه مکانیک مناسب چه فصلی است؟

پارچه مکانیک و فوتوس و پرشیا مناسب برای بهار و زمستان می باشد،این پارچه بدون کش و کمی پروک پذیر است.

پارچه لنین پرشیا محبوب ترین پارچه مورد استفاده در لباس است. اکثر مردم در حال حاضر بسیاری از این ها را در کمد لباس خود دارند. این فوق العاده همه کاره است! می توان آن را هم در آب و هوای سرد و هم در آب و هوای گرم به راحتی پوشید. می توانید آن را به تنهایی بپوشید یا برای گرم تر بیشتر آن را باپشم و شیشه دوختع و استفادکنید.

پنبه یک پارچه قابل تنفس است. با جذب عرق به جای حبس کردن آن بین لباس و پوست، به کنترل رطوبت کمک می کند. یونیفرم های ساخته شده از ۱۰۰% پنبه نرم و راحت هستند و آنها را به انتخاب بسیاری از مردم تبدیل می کند.

این پارچه برای هر دو لباس رسمی و رسمی مناسب است. می توان از آن در لباس تبلیغاتی شرکتی و همچنین به عنوان ماده ای درفرم دانشجویی استفاده کرد.

خرید پارچه مکانیک والا فاستون

کارخانه پارچه پرشیا والافاستون بزرگترین کارخانه تخصصی این پارچه با بیش از ۴۰ رنگ متنوع و جذاب می باشد.که بهترین گزینه برای خرید این پارچه می باشد

پارچه فوتوس چیست؟

پارچه فوتوس نمونه خارجی پارچه پرشیا و مکانیک است که دارای لطافت بیشتری نسبت به این پارچه ها می باشد

پارچه پرشیا مکانیک پارچه لنین پارچه فوتوس ارزان
پارچه پرشیا مکانیک پارچه لنین پارچه فوتوس

پارچه پرشیا مکانیک یا پارچه ترگال بخرم؟

پارچه ترگال و کجراه تنوع رنگ بیشتری نسبت به این دو پارچه دارند ولی پارچه پرشیا که از الیاف فلامنت و نخ ملانژ تولید می شود زیبایی بیشتری نسبت به پارچه ترگال و پارچه کجراه دارد ،در بیمارستان ها و مدارس به عنوان روپوش استفاده می شود

قیمت پارچه کجراه فدک اصفهان
پارچه ترگال فدک اصفهان

پارچه مکانیک خوبه؟

با توجه به قیمت بسیار اقتصادی این پارچه بهترین گزیته برای تولیدی های لباس کار و فرم مدارس و ساخت کیف می باشد.انتخاب بهترین پارچه برای لباس اداری در ابتدا ممکن است گیج کننده باشد. چیزهای زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. رنگ، سبک، بافت، راحتی و موارد دیگر. اما همه اینها ارزشش را دارد زیرا یک لباس فرم به کارکنان شما احساس تعلق می دهد و نشان دهنده شرکت شما است. هنگام انتخاب مواد مورد استفاده، به یاد داشته باشید که نیازهای کارکنان خود را نیز در اولویت قرار دهید. برای اطلاعات بیشتر در مورد انواع پارچه، به ادامه مطلب مراجعه کنید.

این پارچه حتی از پارچه تترون هم ارزان تر می باشد

پارچه پرشیا مکانیک پارچه لنین پارچه فوتوس
پارچه پرشیا مکانیک پارچه لنین پارچه فوتوس

مدل مانتو با پارچه پرشیا چی هست؟

برای فرم دانشجویی و فرم مدارس بهترین گزینه پارچه پرشیا است چون تن خور مناسب و بسیار نرم و راحت هستند،این پارچه رقیب سر سخت پارچه فیونا است

بهترین پارچه برای دوخت مانتو شلوار اداری
پارچه فیونا و بزیاق ترک

پارچه مکانیک زرین فاستون خوبه ؟

بهترین گزینه برای خرید پارچه مکانیک شرکت زرین فاستون است که این پارچه ها را با گرماژ بالا و طاقه ۴۰ متری با عرض ۱۵۰ تولید می کند

پارچه فوتوس نوعی از پرشیا است. چیزی که آن را متمایز می کند، پارچه جناغی است – نوعی بافت که بر روی مواد لباس برای دستیابی به الگوی مورب خطوط استفاده می شود. شما معمولاً می توانید این را در پارچه لی جین مشاهده کنید.

به دلیل این روش که در آن نخ های ملانژ به هم نزدیک می شوند، یکنواخت حاصل دوام بیشتری دارد. این پارچه همچنین توانایی پنهان کردن لکه ها را به دست می آورد. همه این ویژگی ها با ویژگی های سبک وزن و تنفس ویسکوز ترکیب شده اند.

پارچه فوتوس نخی معمولاً در شلوار زنانه ، فرم و کت و شلوار استفاده می‌شود که می‌تواند هم در فضای داخلی و هم در فضای باز استفاده شود. به راحتی لکه نمی شود و می توان از آن مجددا استفاده کرد. شست و شو نیز آسان است، زیرا در برابر خشکشویی مقاومت می کند و نیازی به اتوکشی ندارد.

دسته‌ها
پارچه بیمارستانی پارچه کجراه بیمارستانی

خرید آنلاین پارچه کجراه بیمارستانی با قیمت دست اول

خرید آنلاین پارچه کجراه بیمارستانی با قیمت دست اول را همین حالا در سایت فروش عمده تجربه کنید. با سفارش پارچه از این مجموعه می توانید با خیالی راحت در هر کجا که هستید، پارچه بیمارستانی را با بهترین کیفیت، در متراژ دلخواه داشته باشید. مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۶۶۶۸۶۳۶ ارسال قواره پارچه

نیاز مبرم و استفاده های زیاد از پارچه های مختلف در بیمارستان ها، موجب شده تا مراکز متعددی برای تأمین نیاز مصرف کننده وجود داشته باشند که عهده دار فروش انواع پارچه بیمارستانی هستند.

کارگاه های تولیدی و خیاطان طرف قرارداد با بیمارستان ها، غالباً خرید آنلاین پارچه کجراه بیمارستانی را ترجیح می دهند.

این پارچه ها کلیه مشخصه های لازم برای موارد بیمارستانی از جمله خاصیت آبژاول را دارا بوده، به همین سبب بازار فروش آن ها همواره داغ است.

جهت آگاهی از مشخصات پارچه کجراه بیمارستانی و لیست قیمت روز این محصولات، برای تجربه خریدی بهتر و آگاهانه تر، تا انتهای این مطلب ما را همراهی نمایید.

انواع پارچه کجراه بیمارستانی

امروزه از پارچه های متنوعی برای مصارف بیمارستانی استفاده می کنند که یکی از محبوب ترین و پرتقاضاترین آن ها، پارچه های کجراه و ترگال هستند.

انواع پارچه های کجراه بیمارستانی را از لحاظ درجه بندی کیفی و شیوه رنگرزی، به ۲ دسته تقسیم می نمایند:

 1. پارچه کجراه ساده
 2. پارچه کجراه آبژاول

پارچه های کجراه ساده، در کارخانه با رنگ های معمولی و طی یک پروسه رنگرزی عادی رنگ می شوند.

در حالی که شیوه رنگرزی پارچه های آبژاول چندین مرحله ای بوده و برای رسیدن به ثبات رنگی بالا، پارچه را با رنگ های خارجی و مرغوب رنگ می کنند.

پارچه های کجراه آبژاول، بیشتر برای دوخت لباس فرم کادر پزشکی و البسه بیماران مورد استفاده قرار می گیرند.

چرا که این موارد دائماً تحت شستشو با ضد عفونی کننده های قوی قرار گرفته و وارد دستگاه های استریل مانند اتوکلاو می گردند.

لازم به ذکر است که پارچه های کجراه ساده، این ویژگی را نداشته و در چنین شرایطی ممکن است تغییر رنگ دهند و به احتمال زیاد شکل اولیه بافت خود را از دست خواهند داد.

بهتر است بدانید که تنها برخی از رنگ های پارچه کجراه را می توان به صورت آبژاول تولید کرد. مثلاً پارچه کجراه سفید رنگ را نمی توان بدین صورت تهیه نمود.

پس اگر یک سایت پارچه کجراه بیمارستانی مدعی بود که تمامی کالیته رنگی پارچه کجراه را با خاصیت آبژاول موجود دارد، باید به صحت گفته های فروشنده شک کرد.

پارچه کجراه سبز

خصوصیات بهترین پارچه کجراه بیمارستانی

می دانید که کیفیت، یکی از مهم ترین ملاک هایی است که بیمارستان ها و مراکز درمانی در تولید محصولات خود به آن اهمیت زیادی می دهند.

در این مراکز اغلب به منظور دستیابی سلامت مجدد و کامل بیماران، باید تمامی استانداردها و نکات بهداشتی البسه، رعایت و اعمال گردد.

کوچکترین بی توجهی به این موضوع، می تواند سلامت بیماران را تهدید کند، لذا این اماکن ملزم به استفاده از پارچه های باکیفیت و مرغوب در تولید البسه و موارد دیگری مثل ملحفه، زیرانداز و … می باشند.

در این خصوص باید گفت که بهترین پارچه کجراه بیمارستانی که توسط تولیدی ها خریداری می شود، باید دارای ویژگی های ذیل باشد:

 1. در صورتی که پارچه دارای خاصیت آبژاول است، باید ثبات رنگ بالایی داشته و تحت هیچ شرایطی تغییر رنگ ندهد.
 2. کاملاً غیر حساسیت زا باشد.
 3. با لمس سطح پارچه بیمارستانی، دست رنگی نشود و هنگام دوخت نیز، چرخ و سایر وسایل خیاطی رنگی نگردد.
 4. هیچ گونه بوی بد و نامطبوع ناشی از مواد شیمیایی و رنگ، از پارچه های کجراه به مشام نرسد.
 5. پارچه بیمارستانی در طول طاقه، نباید نوسان وزن داشته باشد و گرماژ آن تغییر کند.
 6. سطح پارچه به آسانی تل یا گوله گوله نشود.
 7. به مرور زمان پارچه پرز ندهد.
 8. تناژ رنگ پارچه در تمام طول طاقه و عدل پارچه یکسان باشد.

قیمت پارچه کجراه بیمارستانی عمده

قبل از این که برای خرید آنلاین پارچه کجراه بیمارستانی اقدام کنید، باید اطلاعات جامعی در مورد قیمت عمده آن در بازار در اختیار داشته باشید.

به طور کلی چندین پارامتر هستند که بر روی قیمت این پارچه ها تأثیرگذارند و تغییر در این پارامترها، نوسان قیمت را به دنبال خواهد داشت.

در حقیقت رنگ، کیفیت و گرماژ پارچه از عامل های دخیل و تعیین کننده قیمت پارچه کجراه بیمارستانی می باشند، به طوری که با افزایش گرماژ و کیفیت، قیمت نهایی افزایش می یابد.

البته ناگفته نماند که از تاثیر رنگ بر روی قیمت پارچه های کجراه هم نباید غافل شد.

همانطور که حدس می زنید، هر چقدر رنگ پارچه به سمت تیره تر برود، قیمت آن روند صعودی خواهد داشت.

بر این اساس می توان نتیجه گرفت که قیمت پارچه کجراه بیمارستانی سفید نسبت به قیمت پارچه های کجراه سبز، آبی کاربنی و … خیلی پایین تر است.

پارچه ترگال و کجراه سبز بیمارستانی

خرید آنلاین پارچه کجراه بیمارستانی به قیمت تولیدی

گفتنی است که پارچه های مورد استفاده در بیمارستان ها و مراکز درمانی، اغلب چنین قابلیتی دارند که مورد معامله در متراژ بالا قرار می گیرند.

پارچه کجراه بیمارستانی هم از این قضیه مستثنی نبوده و در بازار داخلی توسط تولیدی ها، بصورت عمده خرید و فروش می شود.

خیلی کم پیش می آید که مصرف کنندگان این پارچه ها، به خرید جزئی آن ها بسنده کنند و این محصولات را عمده تهیه نکنند، چرا که می دانند با این کار هزینه های مصرفی خود را زیادتر خواهند کرد.

در حال حاضر یکی از بهترین شیوه های تهیه پارچه کجراه بیمارستانی، رجوع به مراکز فروش آنلاینی است که در فضای تحت وب مشغول به فعالیت می باشند.

این گروه بازرگانی یکی از معتبرترین مراکز عرضه بی واسطه و مستقیم انواع پارچه کجراه بیمارستانی در رنگبندی و با قیمت درب کارخانه است.

بهترین برندهای پارچه کجراه مانند کجراه تک، گل پود، فدک و کاماش در عرض ۱۵۰ و گرماژ ۲۶۰ الی ۳۰۰ گرم در این مرکز توزیع می گردد.

پس همین حالا اقدامات لازم را جهت خرید آنلاین پارچه کجراه بیمارستانی انجام دهید. در این خصوص مشاورین ما آماده پاسخگویی به خریداران بوده و در صورت نیاز، آن ها را راهنمایی خواهند کرد.

تفاوت پارچه ترگال و پارچه ترگال کجراه چیست؟

پارچه ترگال سبک تر از پارچه کجراه دارد ،پارچه ترگال در بیمارستان برای کادر درمان و پارچه کجراه برای اتاق عمل استفاده می شود

Call Now Buttonتماس با مشاورین