دسته‌ها
پارچه بیمارستانی پارچه کجراه بیمارستانی

خرید آنلاین پارچه کجراه بیمارستانی با قیمت دست اول

خرید آنلاین پارچه کجراه بیمارستانی با قیمت دست اول را همین حالا در سایت فروش عمده تجربه کنید. با سفارش پارچه از این مجموعه می توانید با خیالی راحت در هر کجا که هستید، پارچه بیمارستانی را با بهترین کیفیت، در متراژ دلخواه داشته باشید. مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۶۶۶۸۶۳۶ ارسال قواره پارچه

نیاز مبرم و استفاده های زیاد از پارچه های مختلف در بیمارستان ها، موجب شده تا مراکز متعددی برای تأمین نیاز مصرف کننده وجود داشته باشند که عهده دار فروش انواع پارچه بیمارستانی هستند.

کارگاه های تولیدی و خیاطان طرف قرارداد با بیمارستان ها، غالباً خرید آنلاین پارچه کجراه بیمارستانی را ترجیح می دهند.

این پارچه ها کلیه مشخصه های لازم برای موارد بیمارستانی از جمله خاصیت آبژاول را دارا بوده، به همین سبب بازار فروش آن ها همواره داغ است.

جهت آگاهی از مشخصات پارچه کجراه بیمارستانی و لیست قیمت روز این محصولات، برای تجربه خریدی بهتر و آگاهانه تر، تا انتهای این مطلب ما را همراهی نمایید.

انواع پارچه کجراه بیمارستانی

امروزه از پارچه های متنوعی برای مصارف بیمارستانی استفاده می کنند که یکی از محبوب ترین و پرتقاضاترین آن ها، پارچه های کجراه و ترگال هستند.

انواع پارچه های کجراه بیمارستانی را از لحاظ درجه بندی کیفی و شیوه رنگرزی، به ۲ دسته تقسیم می نمایند:

 1. پارچه کجراه ساده
 2. پارچه کجراه آبژاول

پارچه های کجراه ساده، در کارخانه با رنگ های معمولی و طی یک پروسه رنگرزی عادی رنگ می شوند.

در حالی که شیوه رنگرزی پارچه های آبژاول چندین مرحله ای بوده و برای رسیدن به ثبات رنگی بالا، پارچه را با رنگ های خارجی و مرغوب رنگ می کنند.

پارچه های کجراه آبژاول، بیشتر برای دوخت لباس فرم کادر پزشکی و البسه بیماران مورد استفاده قرار می گیرند.

چرا که این موارد دائماً تحت شستشو با ضد عفونی کننده های قوی قرار گرفته و وارد دستگاه های استریل مانند اتوکلاو می گردند.

لازم به ذکر است که پارچه های کجراه ساده، این ویژگی را نداشته و در چنین شرایطی ممکن است تغییر رنگ دهند و به احتمال زیاد شکل اولیه بافت خود را از دست خواهند داد.

بهتر است بدانید که تنها برخی از رنگ های پارچه کجراه را می توان به صورت آبژاول تولید کرد. مثلاً پارچه کجراه سفید رنگ را نمی توان بدین صورت تهیه نمود.

پس اگر یک سایت پارچه کجراه بیمارستانی مدعی بود که تمامی کالیته رنگی پارچه کجراه را با خاصیت آبژاول موجود دارد، باید به صحت گفته های فروشنده شک کرد.

پارچه کجراه سبز

خصوصیات بهترین پارچه کجراه بیمارستانی

می دانید که کیفیت، یکی از مهم ترین ملاک هایی است که بیمارستان ها و مراکز درمانی در تولید محصولات خود به آن اهمیت زیادی می دهند.

در این مراکز اغلب به منظور دستیابی سلامت مجدد و کامل بیماران، باید تمامی استانداردها و نکات بهداشتی البسه، رعایت و اعمال گردد.

کوچکترین بی توجهی به این موضوع، می تواند سلامت بیماران را تهدید کند، لذا این اماکن ملزم به استفاده از پارچه های باکیفیت و مرغوب در تولید البسه و موارد دیگری مثل ملحفه، زیرانداز و … می باشند.

در این خصوص باید گفت که بهترین پارچه کجراه بیمارستانی که توسط تولیدی ها خریداری می شود، باید دارای ویژگی های ذیل باشد:

 1. در صورتی که پارچه دارای خاصیت آبژاول است، باید ثبات رنگ بالایی داشته و تحت هیچ شرایطی تغییر رنگ ندهد.
 2. کاملاً غیر حساسیت زا باشد.
 3. با لمس سطح پارچه بیمارستانی، دست رنگی نشود و هنگام دوخت نیز، چرخ و سایر وسایل خیاطی رنگی نگردد.
 4. هیچ گونه بوی بد و نامطبوع ناشی از مواد شیمیایی و رنگ، از پارچه های کجراه به مشام نرسد.
 5. پارچه بیمارستانی در طول طاقه، نباید نوسان وزن داشته باشد و گرماژ آن تغییر کند.
 6. سطح پارچه به آسانی تل یا گوله گوله نشود.
 7. به مرور زمان پارچه پرز ندهد.
 8. تناژ رنگ پارچه در تمام طول طاقه و عدل پارچه یکسان باشد.

قیمت پارچه کجراه بیمارستانی عمده

قبل از این که برای خرید آنلاین پارچه کجراه بیمارستانی اقدام کنید، باید اطلاعات جامعی در مورد قیمت عمده آن در بازار در اختیار داشته باشید.

به طور کلی چندین پارامتر هستند که بر روی قیمت این پارچه ها تأثیرگذارند و تغییر در این پارامترها، نوسان قیمت را به دنبال خواهد داشت.

در حقیقت رنگ، کیفیت و گرماژ پارچه از عامل های دخیل و تعیین کننده قیمت پارچه کجراه بیمارستانی می باشند، به طوری که با افزایش گرماژ و کیفیت، قیمت نهایی افزایش می یابد.

البته ناگفته نماند که از تاثیر رنگ بر روی قیمت پارچه های کجراه هم نباید غافل شد.

همانطور که حدس می زنید، هر چقدر رنگ پارچه به سمت تیره تر برود، قیمت آن روند صعودی خواهد داشت.

بر این اساس می توان نتیجه گرفت که قیمت پارچه کجراه بیمارستانی سفید نسبت به قیمت پارچه های کجراه سبز، آبی کاربنی و … خیلی پایین تر است.

پارچه ترگال و کجراه سبز بیمارستانی

خرید آنلاین پارچه کجراه بیمارستانی به قیمت تولیدی

گفتنی است که پارچه های مورد استفاده در بیمارستان ها و مراکز درمانی، اغلب چنین قابلیتی دارند که مورد معامله در متراژ بالا قرار می گیرند.

پارچه کجراه بیمارستانی هم از این قضیه مستثنی نبوده و در بازار داخلی توسط تولیدی ها، بصورت عمده خرید و فروش می شود.

خیلی کم پیش می آید که مصرف کنندگان این پارچه ها، به خرید جزئی آن ها بسنده کنند و این محصولات را عمده تهیه نکنند، چرا که می دانند با این کار هزینه های مصرفی خود را زیادتر خواهند کرد.

در حال حاضر یکی از بهترین شیوه های تهیه پارچه کجراه بیمارستانی، رجوع به مراکز فروش آنلاینی است که در فضای تحت وب مشغول به فعالیت می باشند.

این گروه بازرگانی یکی از معتبرترین مراکز عرضه بی واسطه و مستقیم انواع پارچه کجراه بیمارستانی در رنگبندی و با قیمت درب کارخانه است.

بهترین برندهای پارچه کجراه مانند کجراه تک، گل پود، فدک و کاماش در عرض ۱۵۰ و گرماژ ۲۶۰ الی ۳۰۰ گرم در این مرکز توزیع می گردد.

پس همین حالا اقدامات لازم را جهت خرید آنلاین پارچه کجراه بیمارستانی انجام دهید. در این خصوص مشاورین ما آماده پاسخگویی به خریداران بوده و در صورت نیاز، آن ها را راهنمایی خواهند کرد.

تفاوت پارچه ترگال و پارچه ترگال کجراه چیست؟

پارچه ترگال سبک تر از پارچه کجراه دارد ،پارچه ترگال در بیمارستان برای کادر درمان و پارچه کجراه برای اتاق عمل استفاده می شود

دسته‌ها
پارچه بیمارستانی پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی

سایت خرید پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی

خرید پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی با عرض ۱۵۰ سانتی متر و در طرح های ساده و چهارخونه، هم اکنون از طریق سایت دیجی پارچه به شکل مستقیم امکان پذیر می باشد.

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

یکی دیگر از پارچه های ارزان قیمتی که در تولید انواع البسه و منسوجات بیمارستانی، می تواند کاربرد مناسبی داشته باشد، پارچه فلامنت فلامنت است.

اگر شما هم در زمینه تولید مصارف بیمارستانی فعالیت دارید، حتما نام پارچه فلامنت فلامنت را شنیده اید، اما شاید اطلاعات چندانی از این پارچه ندارید. در اینجا کمی بیشتر پیرامون انواع پارچه فلامنت فلامنت و مصارف آن برای بیمارستان ها مطالبی را خواهیم گفت.

پارچه فلامنت فلامنت چیست؟

پارچه فلامنت فلامنت همانطور که از نامش پیداست، پارچه ای تولید شده از الیاف فلامنت یا فیلامنت می باشد. این پارچه به سبب الیاف نخ فلامنت ارزان قیمت، با قیمت تمام شده کاملا ارزانتری در بازار خرید و فروش می گردد.

تولید پارچه فلامنت فلامنت با توجه به قیمت ارزانی که داشته، پر رونق بوده و امروزه شاهد مصارف متنوعی از این پارچه هستیم. به طور کلی پارچه های فلامنت در انواع ذیل در بازار موجود و قابل دسترسی بوده اند:

 • پارچه فلامنت بیمارستانی
 • پارچه فلامنت ورزشی
 • پارچه فلامنت پشت پرده ای

این پارچه ها در عرض های ۱۵۰ سانتی متر و ۳ متر با رنگبندی متنوعی تولید شده و دارای گرماژ ۱۶۰ و ۱۸۰ گرمی می باشند. از جمله مشخصات یک پارچه فلامنت فلامنت خوب، می توان به نرمی، لطافت، کشسانی خوب و عدم پس دادن رنگ اشاره کرد.

با توجه به این مشخصات و ویژگی های پارچه فلامنت فلامنت و البته قیمت ارزانی که این پارچه داشته، در حال حاضر تبدیل به یکی از پارچه های مصرفی در تولیدات بیمارستانی نیز شده است.

آیا می دانید که پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی چه مشخصاتی داشته و از چه مصارفی برخوردار است؟ قیمت خرید پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی در بازار، چه نرخی دارد؟ چگونه می توان کیفیت خوب و درجه یک از پارچه را با قیمت ارزانتری خریداری نمود؟

مشخصات و مصارف پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی

برای مراکز درمانی و بیمارستان ها، خصوصا بیمارستان های دولتی که میزان بودجه کمتری نسبت به بیمارستان های خصوصی دارند، تهیه البسه و منسوجات بیمارستانی با قیمت ارزانتر، خیلی مهم می باشد. چرا که مدیران این مراکز باید شیوه ای را در کاهش هزینه های بیمارستان ها اتخاذ نموده باشند. البته این مدیران به هیچ وجه نمی خواهند که با خرید این منسوجات با کیفیت پایین؛ متحمل ضرر شوند و مجبور باشند دوباره به خرید این محصولات، اقدام نمایند.

این موضوع سبب شده تا پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی که یکی از پارچه های ارزان قیمت موجود در بازار پارچه بیمارستانی بوده، از نرخ فروش خوبی برخوردار باشد.

پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی با عرض ۱۵۰ سانتی متر و گرماژ معین، در دو طرح ساده و چهارخونه با رنگبندی های سفید، آبی، سبز و صورتی، به دو شکل طاقه ای و رولی به عرضه می رسد.

این پارچه از نرمی زیر دست خوبی برخوردار بوده، قابلیت کشسانی خوبی دارد، دوام بالایی داشته، ضد چروک است و به هیچ وجه منجر به ایجاد حساسیت های پوستی نمی گردد.

از مهم ترین مصارف پارچه های فلامنت فلامنت بیمارستانی، می توان به این موارد اشاره داشت:

 • مناسب خرج کار لباس بیمار
 • دوخت لباس فرم بیماران
 • تولید انواع رو تختی، رو بالشی و ملحفه

ناگفته نماند که امروزه در کارخانجات تولید کننده انواع پارچه فلامنت؛ شاهد تولید پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی هم هستیم که علاوه بر الیاف فلامنت، دارای الیاف طبیعی پنبه بوده است. فلامنت پنبه دارای الیاف نرم تری نسبت به فلامنت فلامنت بوده و البته قیمت بیشتری را هم دارا می باشد.

خرید پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی

لیست قیمت پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی

کارگاه های تازه تأسیس در زمینه تولید البسه و منسوجات بیمارستانی، همواره قصد دارند تا در اقتصادی ترین شیوه ممکن، نیاز آنها به پارچه های مصرفی شان، تأمین گردد. تا در ابتدای مسیر خود، تولیدات باکیفیت تر و با قیمت تمام شده مقرون به صرفه ای داشته باشند.

اما دقیق تر که نگاه می کنیم، حتی تولیدی های قدیمی و باسابقه هم با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه امروزی، مایل اند که با کمترین هزینه، تولیدات خود را به فروش برسانند تا از حاشیه سود بیشتری بهره مند گردند.

اما بنظر می رسد که در بازار فروش پارچه های بیمارستانی، که تقریبا در تمامی ایام سال بازار پر هیجان و پرتقاضایی بوده، حضور واسطه ها و دلالان، اجازه خرید نیاز پارچه ای با قیمت مناسب و واقعی را نمی دهد. حتما شما هم برای خرید پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی به بازارهای فروش پارچه سری زده اید و متوجه نوسانات قیمتی ارائه شده توسط مراکز گوناگون شده اید!

برخی از عرضه کنندگان ناشناخته؛ که به نوعی واسطه بازار پارچه بوده اند، به هیچ وجه قیمت منصفانه ای از پارچه های حتی ارزان قیمت بیمارستانی را عرضه نمی کنند، چرا که فقط به فکر سود و منفعت خود می باشند.

شایان ذکر است که لیست قیمت پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی، به فاکتورهایی چون کیفیت پارچه، عرض و گرماژ پارچه، رنگبندی و ساده یا طرح دار بودن آن، بستگی دارد. اما در بازار امروزی باید فاکتوری به اسم دلال یا واسطه گران بازار پارچه را هم باید به این لیست اضافه نمود.

بنظر می رسد که تنها راه خرید پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی با قیمت واقعی و منصفانه، خرید این پارچه از مراکز فروشی است که ارتباط مستقیم با کارخانجات معتبر تولیدی داشته و تمامی واسطه ها را حذف نموده اند.

خرید پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی بصورت اینترنتی

در دنیایی که تجارت اینترنتی در آن حرف اول را می زند، چه خرید پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی بصورت اینترنتی انجام نشود؟

شما می توانید مراکزی را برای خرید اینترنتی پارچه فلامنت بیمارستانی انتخاب کنید که:

تمامی واسطه ها میان تولید کنندگان و مصرف کنندگان پارچه را حذف نموده باشند.

پارچه را با قیمت دست اول کارخانه به دست مشتریان می رسانند.

کالیته رنگی پارچه را رایگان ارسال می کنند.

با ارائه مشاوره های رایگان قبل از خرید، خریدی آگاهانه را برای مشتریان خود رقم می زنند.

این سایت با هدف دسترسی آسان تمامی واحدهای تولید کننده انواع البسه و منسوجات بیمارستانی، به شکل مستقیم از درب کارخانجات نساجی کشور، بهترین پارچه فلامنت بیمارستانی را با قیمت دست اول به فروش می رساند.

دسته‌ها
پارچه بیمارستانی پارچه ترگال بیمارستانی

خرید اینترنتی پارچه ترگال بیمارستانی تولید جدید

خرید اینترنتی پارچه ترگال بیمارستانی تولید جدید با عرض ۱۵۰ سانتی متر و رنگبندی متنوع، از طریق این سایت با قیمت رقابتی، امکان پذیر می باشد. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

پارچه های گوناگونی امروزه در تولیدات بیمارستانی، مورد استفاده کارگاه های تولید کننده، قرار می گیرند. یکی از باکیفیت ترین و پرفروش ترین پارچه های بیمارستانی، پارچه ترگال است.

آیا می دانید که کدام کارخانجات در کشور؛ بهترین پارچه ترگال بیمارستانی را تولید می نمایند؟ مشخصات پارچه ترگال بیمارستانی درجه یک چیست؟ خرید اینترنتی پارچه ترگال بیمارستانی در چه صورتی می تواند تضمین دهنده کیفیت و قیمت آن باشد؟

پارچه ترگال بیمارستانی و تولید آن در اصفهان

در ابتدا بد نیست کمی بیشتر راجع به پارچه ترگال بدانیم. پارچه ترگال یا Tergal Fabric از پارچه های تخت بافت دارای تار و پود است که از الیاف پلی استر ویسکوز، تهیه و تکمیل می گردد. پس از آن روانه سالن های رنگرزی شده و با بیش از ۶۰ طیف رنگی، روانه بازارهای فروش به دو صورت طاقه ای و عدلی می گردد.

از آنجا که یکی از بیشترین صنایع مصرف کننده از پارچه های ترگال، تولیدی های البسه بیمارستانی هستند، در بازار، پارچه ترگال را با نام پارچه ترگال بیمارستانی هم می شناسند. این پارچه با مشخصات منحصربفردی تولید شده و در طیف رنگی مناسب بیمارستان ها، بیشترین نرخ فروش را دارد.

در حال حاضر اصفهان، به عنوان یکی از مراکز اصلی تولید پارچه ترگال در کشور شناخته شده که توانسته بهترین پارچه ترگال بیمارستانی را روانه بازارهای فروش نموده باشد. این پارچه دارای عرض ۱۵۰ سانتی متر بوده و با دو گرماژ ۲۴۰ و ۲۸۰ گرمی به عرضه می رسد.

پارچه ترگال ۲۸۰ گرمی؛ مشهور به پارچه کجراه بیمارستانی بوده و دارای ضخامت و تراکم بافت بیشتری است.

مشخصات پارچه ترگال بیمارستانی درجه یک

تولید پارچه ترگال بیمارستانی در اصفهان، با بالاترین کیفیت ممکن به انجام می رسد. اما می توان گفت که در میان کارخانجات، با توجه به کیفیت مواد اولیه، تجهیزات خط تولید و کادر موجود در خط تولید، کیفیت های متفاوتی از این پارچه در بازار موجود می باشد.

از طرفی تولید کنندگان البسه و منسوجات بیمارستانی می خواهند که با خرید بهترین پارچه ترگال بیمارستانی، کیفیت تولیدات خود را افزایش داده تا بتوانند قدرت فروش بالایی را هم داشته باشند.

پس آگاهی از مشخصات پارچه ترگال بیمارستانی درجه یک و مرغوب، می تواند در انتخاب شما به عنوان خریدار این پارچه، کمک شایانی نموده باشد.

یک پارچه ترگال بیمارستانی خوب، دارای مشخصات ذیل است:

 • این پارچه به هیچ وجه تل و گوله نمی شود.
 • از آهار مناسبی برخوردار بوده و مقاومت بالایی در برابر پارگی دارد.
 • در برابر مایعات هم مقاوم است و آنها را جذب نمی کند.
 • به شکل ضد آبژاول تولید شده و ثبات در رنگ و کیفیت بافت دارد.
 • ثبات سایشی و کششی فوق العاده ای داشته است.
 • در عین ضخامت بالایی که داشته، نرم و لطیف است و به هیچ وجه منجر به ایجاد حساسیت های پوستی نمی گردد.

تمامی این ویژگی ها سبب شده تا پارچه ترگال بیمارستانی در طیف رنگی آبی روشن، آبی کاربنی، سبز، سفید و صورتی، از مصارف ذیل در بیمارستان های دولتی و خصوصی برخوردار باشد:

 • تولید انواع روپوش فرم پزشکان در دو رنگ سفید و شیری
 • انواع البسه مناسب بیماران
 • ملحفه بیمارستانی
 • پرده های بیمارستان
 • لباس حراست
خرید اینترنتی پارچه ترگال بیمارستانی

بهترین راهکار خرید پارچه ترگال بیمارستانی

با توجه به حضور واسطه ها و دلالان در بازار پارچه های بیمارستانی، گاها انتخاب مراکز فروش معتبر در بازار، یکی از دغدغه ها و چالش های اساسی برای خریداران بوده است.

به طور کلی شما دو راهکار برای خرید پارچه ترگال بیمارستانی دارید:

 1. مراجعه حضوری به بازارهای فروش پارچه بیمارستانی و بنکداران پارچه
 2. خرید اینترنتی پارچه ترگال بیمارستانی از مراکز فروش آنلاین

راهکار اول، اگر چه می تواند با رویت کیفیت پارچه همراه باشد، اما می تواند کلی از زمان و هزینه شما را هدر دهد. همچنین ممکن است در این بازارها، شما را با واسطه هایی مواجه کند که گاها هم از کیفیت پارچه کاسته و هم منجر به افزایش قیمت پارچه شده است.

بنظر می رسد که خرید اینترنتی پارچه های ترگال و کجراه بیمارستانی ،فلامنت عرض سه متر سفید و نباتی ،فلامنت پنبه بیمارستانی ،پارچه اسپان باند بافتینه ،پارچه تترون عرض سه متر بیمارستانی ،پارچه تنظیف کهنه بچه ،پارچه لمینت کاشان بیمارستانی اگر با انتخاب صحیح و اصولی مراکز فروش آنلاین انجام بگیرد، می تواند خریدی اقتصادی تر و مطمئن از کیفیت را رقم بزند.

شما می توانید با خرید اینترنتی پارچه بیمارستانی ترگال، ضمن مقایسه لیست قیمت های ارائه شده توسط مراکز گوناگون، بهترین قیمت را انتخاب کرده و بدون نیاز به مراجعه حضوری و با کاهش هزینه های رفت و آمدی خود، سفارشتان را ثبت کرده و در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

مرکز خرید اینترنتی پارچه ترگال بیمارستانی جدید

اما آیا از هر مرکز فروش آنلاین پارچه های بیمارستانی، می توان تجربه ی لذت بخش خرید اینترنتی را تجربه کرد؟ قطعا پاسخ منفی است.

شما باید مراکز فروشی را برای خرید اینترنتی پارچه ترگال بیمارستانی انتخاب کنید که:

ارتباط ویژه و مستقیم با معتبرترین و بزرگترین تأمین کنندگان پارچه های ترگال بیمارستانی دارند.

هر واسطه ای میان تولید کننده و مصرف کننده بوده را کاملا حذف نموده اند.

قیمت دست اول کارخانه را ارائه می دهند.

کالیته رنگی و نمونه های عدلی پارچه ترگال و پارچه اسپان باند را رایگان برای مشتریان ارسال می نمایند.

مشاوره های رایگان قبل از خرید به مشتریان داده تا خریدی آگاهانه را تجربه کنند.

هم اکنون شما می توانید از طریق سایت دیجی پارچه، ارتباط مستقیمی با نساجی کاماش داشته و خرید اینترنتی پارچه ترگال بیمارستانی را مستقیما از درب کارخانجات معتبر تولیدی با قیمت ارزانتر انجام دهید.

بی شک با یکبار خرید از این مرکز فروش، مشتری وفادار ما خواهید شد. یعنی علاوه بر اینکه خودتان خرید می کنید، با خودتان مشتری هم می آورید. پس برای یکبار هم که شده روی این مجموعه حساب باز کنید.

دسته‌ها
پارچه بیمارستانی پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی

تولید پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی ساده و طرح دار

آنچه در این مقاله می خوانید:

 • تولید پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی در کشور
 • موارد استفاده از پارچه فلامنت پنبه
 • چرا خرید اینترنتی پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی
 • بهترین قیمت پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی

تولید پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی ساده و طرح دار توسط کارخانجات معتبر صورت می گیرد. این مجموعه با فراهم آوردن شرایط خرید اینترنتی پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی امکان دسترسی به بهترین قیمت پارچه فلامنت را فراهم کرده است. دریافت مشاوره از دیجی پارچه

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

تولید پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی در حجم زیاد توسط کارخانجات معتبر در داخل کشور صورت می ‌گیرد که با داشتن پتانسیل تولید پارچه‌ های با کیفیت بالا توانسته اند نیاز بازار داخل را به طور کامل تأمین نمایند.

خرید اینترنتی پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی موجب شده تا از اقصی نقاط کشور به راحتی دسترسی به پارچه های مرغوب و باکیفیت کارخانجات تولید کننده داشته باشید.

برای دسترسی به بهترین قیمت پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی بدون صرف وقت و هزینه تا پایان این مطلب همراه ما بمانید.

تولید پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی در کشور

در حال حاضر در داخل کشور کارخانجات زیادی در حوزه صنعت نساجی فعالیت می ‌کنند، برخی از این کارخانجات به طور اختصاصی خطوط تولید پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی را دارند.

کارخانه تولید پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی با در نظر گرفتن نیاز بازار سعی کرده تا این پارچه را در طرح ها و رنگ های مناسب ارائه دهد، تا هر خریدار بر حسب نیاز خود بتواند از تنوع این پارچه ها استفاده نماید.

معمولاً کارخانجات پارچه های فلامنت پنبه را در گرماژی بین ۱۳۰ الی ۱۶۰ گرم عرضه کرده تا این پارچه ها قابلیت استفاده و شستشوی مکرر را داشته باشند.

عمده ترین الیاف مورد استفاده در روند تولید پارچه فلامنت، الیاف به دست آمده از پلیمرهای خاص است که به همراه الیاف به دست آمده از پنبه در روند تولید این پارچه ها کاربرد دارند.

پس از تولید پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی به صورت خام، آنها را به واحدهای رنگرزی انتقال می دهند تا در بخش رنگرزی در رنگ ها و طرح های مختلف بتوان پارچه بیمارستانی را تولید نمود.

در روند تولید پارچه های فلامنت از افراد متخصص در حوزه رنگرزی استفاده می‌ کنند، تا با کنترل تمامی شرایط پارچه های فلامنت پنبه با کیفیت بالا مورد رنگرزی قرار گرفته تا پس از شستشو رنگ آن از بین نرود.

شیوه رنگرزی پارچه های فلامنت پنبه ساده آسان است و پیچیدگی خاصی ندارد؛ اما در مورد پارچه های فلامنت پنبه طرحدار به صورت راه راه یا چهارخانه شیوه رنگرزی کمی پیچیده تر می گردد که حتما نیاز به استفاده از افراد متبحر در این حوزه می باشد.

تولید پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی

موارد استفاده از پارچه فلامنت پنبه

در حال حاضر پارچه ‌های فلامنت به گونه ای تولید می شوند که نه تنها در بازارهای داخلی، بلکه در بازارهای صادراتی نیز مورد توجه قرار می‌ گیرند.

پارچه فلامنت پنبه و پارچه تترون بیمارستانی با استفاده از الیاف با کیفیت بالا و با تراکم بافت مناسب تولید می گردد که به راحتی می توان در هر شرایطی از آن استفاده نمود.

پارچه تترون بیمارستانی
قیمت پارچه تترون بیمارستانی

تنوع بالا در رنگ بندی ها و طرح های مختلف سبب شده تا در هر شرایطی و برای دوخت هر نوع البسه بتوان این پارچه ها به کار برد.

به طور کلی کاربرد های پارچه فلامنت پنبه بسیار متنوع است اما در اینجا به چند مورد آن اشاره می کنیم:

 • برای دوخت لباس بیماران در بیمارستان ها و درمانگاه ها
 • مورد استفاده به عنوان ملحفه و پرده در بخش‌ های مختلف بیمارستانی
 • برای دوخت البسه و لباس های ورزشی
 • جهت دوخت پرده و آستر پرده در منازل و مراکز مختلف

چرا خرید اینترنتی پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی؟

تولید پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی با کیفیت بالا در کارخانجات داخل موجب شده تا نیاز بازارهای داخلی به طور کامل تأمین گردد.

روش های زیادی جهت خرید پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی وجود دارد که هر مجموعه ای متناسب با شرایط و نیاز خود می تواند از روش های مختلف استفاده کند.

اما در بین تنوع بالای مراکز عرضه و فروش پارچه فلامنت پنبه، چرا خرید اینترنتی پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی مورد توجه قرار می گیرد؟

در حال حاضر به دلیل گسترش اینترنت و همگیر شدن فضای مجازی اغلب افراد به دنبال خرید های غیر حضوری و آنلاین هستند.

در حال حاضر مزایای زیادی در خرید اینترنتی پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی وجود دارد که موجب شده تا همه افراد تمایل به انتخاب این روش برای خرید پارچه داشته باشند.

برخی از مهم‌ ترین مزایای خرید اینترنتی پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی به شرح ذیل است:

 • در دسترس بودن تنوع بالای پارچه فلامنت به صورت طرح دار و تنوع در رنگ بندی های این پارچه
 • پرداخت قیمت مقرون به صرفه به دلیل کاهش هزینه های جانبی مانند هزینه های انبارداری و حمل و نقل
 • دسترسی به انواع پارچه های فلامنت مرغوب تولید شده در کارخانجات معتبر به همراه تضمین کیفیت
 • امکان خرید پارچه بدون محدودیت زمانی و مکانی در هر ساعت از شبانه روز و از هر نقطه ‌ای در کشور
 • همراهی مشاوران آگاه حاضر در سایت های فروش در پروسه خرید و حتی تا زمان تحویل پارچه
 • ارسال پارچه های خریداری شده در بسته بندی های کاملاً مستحکم به دور از هر نوع آلودگی در کمترین زمان ممکن

بهترین قیمت پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی

پارچه های فلامنت پنبه بیمارستانی موارد استفاده و کاربردهای زیادی دارند، به همین جهت به دست آوردن قیمت مقرون به صرفه این پارچه ها برای خریداران عمده اهمیت پیدا می کند.

عوامل بسیار زیادی می ‌توانند بر قیمت پارچه فلامنت تاثیر گذار باشند، از مهمترین آنها می توان به ساده یا طرح دار بودن پارچه، کیفیت و تراکم بافت آن، برند و کارخانجات تولید کننده و طول و عرض پارچه فلامنت اشاره نمود.

در این مجموعه به دلیل حذف کامل واسطه ها و داشتن ارتباط مستقیم با کارخانجات تولید کننده بهترین قیمت پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی ارائه می گردد.

معمولاً تولید پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی توسط کارخانجات معتبر در داخل صورت می ‌گیرد که این مجموعه با تمامی این کارخانجات همکاری داشته و امکان عرضه تنوع بالای این پارچه ها را به وجود آورده است.

در صورت نیاز به خرید عمده پارچه فلامنت پنبه می ‌توانید با کارشناسان این مجموعه از طریق راه های ارتباطی مختلف مانند مراجعات حضوری تماس تلفنی یا استفاده از سایت ارتباط برقرار کرده و پس از دریافت اطلاعات لازم و ضروری سفارشات خود را با آگاهی کامل ثبت کنید.


دسته‌ها
تترون بیمارستانی پارچه بیمارستانی

کارخانه پارچه تترون بیمارستانی | قیمت جدید تترون بیمارستانی

آنچه در این مقاله می خوانید …

کارخانه پارچه تترون بیمارستانی از طریق این مجموعه، ضمن ارائه قیمت جدید و دست اول، کیفیت مناسبی را هم ارائه می دهد. راز خرید پارچه تترون بیمارستانی ارزان و خوب را بدانید. دریافت مشاوره از دیجی پارچه

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۶۶۶۸۶۳۶

امروزه تقریبا در تمامی ایام سال شاهد بازار پرفروش و پرمخاطبی از انواع پارچه های بیمارستانی هستیم. در این میان با توجه به اینکه پارچه تترون، هم کیفیت مناسبی داشته و هم از قیمت فوق العاده خوبی برخوردار بوده، به یکی از مصرفی ترین پارچه های بیمارستانی تبدیل شده است.

برای خرید پارچه های بیمارستانی با ما تماس بگیرید.

کارخانه پارچه تترون بیمارستانی در شهرهای مختلف، ضمن در ارتباط بودن با این مجموعه، امکان خریدی مستقیم از بهترین تترون بیمارستانی با قیمت دست اول را برای تمامی تولیدی های البسه و منسوجات بیمارستانی رقم می زند.

معرفی بهترین کارخانه پارچه تترون بیمارستانی

یکی از دغدغه ها و نگرانی هایی که اغلب مراکز تولید کننده انواع البسه و منسوجات بیمارستانی دارند، این است که نیاز پارچه ای خود را با چه کیفیت و قیمتی تهیه خواهند نمود. چرا که می دانند اگر کیفیت پایینی از پارچه های بیمارستانی را خریداری کنند؛ قطعا کیفیت محصولات تولیدی آنها هم پایین آماده و قدرت فروش خوبی نخواهند داشت.

در طرف مقابل اگر پارچه های بیمارستانی را با قیمت بالا و گرانتری خریداری کنند، در واقع قیمت تمام شده تولیدی آنها، قیمتی گرانتر بوده و به هیچ وجه به صرفه نمی باشد. در اینجاست که در قدم اول شناخت بهترین کارخانه پارچه تترون بیمارستانی که کیفیت خوبی را از این پارچه عرضه می کند، اهمیت پیدا کرده است. کارخانه ای که به یک برند معتبر تبدیل شده و درصد رضایتمندی مشتریانش هم، درصد بسیار بالایی می باشد!

در حال حاضر به جرئت می توان ادعا کرد که اصفهان به عنوان قطب صنعت نساجی کشور، توانسته انواع بهترین پارچه های بیمارستانی، مخصوصا پارچه های تترون بیمارستانی را تولید و روانه بازارهای فروش سراسر کشور کرده باشد. پارچه تترون بیمارستانی اصفهان به نرمی و لطافت بی نظیری مشهور بوده و بسیاری از کارگاه های تولید کننده البسه و منسوجات بیمارستانی، به دنبال خرید عمده و تناژ بالا از این پارچه می باشند.

آنچه که می تواند کیفیت متفاوتی از پارچه های بیمارستانی تترون تولید شده در کارخانجات مختلف را، به وجود آورد، بکار بردن مواد اولیه، دستگاه ها یا ماشین آلات پیشرفته و کادری مجرب و باسابقه در خط تولید این کارخانجات می باشد.

به طور کلی پارچه تترون، پارچه ای تولید شده از الیاف پلی استر ویسکوزر است که اگر در طیف رنگی تیره تر و متناسب با مصارف بیمارستانی عرضه گردد، به تترون بیمارستانی مشهور می باشد. این پارچه با خصوصیات ذیل در بهترین کارخانجات کشور تولید می گردد:

 • دارای عرض دقیق
 • طاقه بندی خوب پارچه
 • منجر به حساسیت های پوستی نمی گردد
 • تراکم بافت استاندارد دارد
 • قابل شستشو و استفاده چندین باره می باشد
 • ثبات در رنگ و کیفیت بافت دارد
 • وزن مناسبی داشته است
 • بدن نما نیست
کارخانه پارچه تترون بیمارستانی

انواع پارچه تترون بیمارستانی ساده و طرح دار

پارچه های تترون بیمارستانی به سبب خصوصیاتی که در خطوط فوق بیان شد، یکی از پرفروش ترین پارچه های بیمارستانی به شمار می آیند. در کارخانه پارچه تترون بیمارستانی این پارچه پس از تهیه و تکمیل شدن در کارگاه های ریسندگی و بافندگی به سالن های رنگرزی انتقال داده می گردد. سپس مورد طاقه پیچی قرار گرفته و روانه بازار فروش پارچه بیمارستانی می شود.

در یک دسته بندی، پارچه های تترون بیمارستانی در انواع ذیل در بازار موجود می باشند:

 • پارچه تترون بیمارستانی ساده
 • پارچه تترون بیمارستانی طرح دار
 • پارچه تترون بیمارستانی چاپی
 • پارچه تترون بیمارستانی عروسکی

پارچه تترون بیمارستانی ساده با رنگبندی سفید، آبی و صورتی، بیشترین نرخ فروش را دارد. پارچه تترون سفید عرض ۳ متر و گرماژ ۳۴۰ الی ۳۸۰ گرمی، مشهور به تترون ملافه ای بوده و در تولید انواع ملحفه بیمارستانی کاربرد ویژه ای داشته است.

پارچه تترون بیمارستانی عرض ۱۵۰ سانتی متر که محبوبترین عرض این پارچه محسوب شده، با گرماژ ۱۶۰ الی ۱۹۰ گرم، در دو رنگ آبی و صورتی به عنوان پارچه مناسب لباس فرم بیماران، مورد استفاده تولیدی های البسه بیمارستانی قرار می گیرد.

در طرف مقابل انواع پارچه تترون چاپی و پارچه تترون بیمارستانی عروسکی با عرض ۹۰ یا ۱۸۰ سانتی متری و گرماژ ۱۰۰ الی ۱۲۰ یا ۲۰۰ الی ۲۶۰ گرمی وجود داشته که مناسب دوخت انواع لباس فرم برای بیماران خردسال می باشند.

اما در حالت کلی از پارچه های تترون بیمارستانی می توان در هر یک از مصارف ذیل استفاده مناسبی نمود:

 • لباس فرم بیماران
 • لباس پرسنل بیمارستان
 • روپوش پزشکی و لباس پرستاران
 • رو تختی، رو بالشی و ملحفه
 • مقنعه مناسب پرسنل و پرستاران و بسیاری دیگر از مصارف بیمارستانی

جدول نرخ قیمت پارچه تترون بیمارستانی در بازار

قیمت پارچه تترون بیمارستانی جدای از کیفیت آن، برای تمامی واحدهای تولید کننده البسه و منسوجات بیمارستانی، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. جدول نرخ قیمت پارچه های بیمارستانی تترون با توجه به فاکتورهای گوناگون، می تواند تغییراتی را داشته باشد.

از جمله مهم ترین مواردی که می توانند در تعیین قیمت پارچه تترون بیمارستانی نقش داشته باشند، عبارتند از:

 • عرض پارچه تترون
 • گرماژ پارچه تترون
 • نحوه خرید پارچه
 • تناژ خرید

هر چقدر عرض و گرماژ پارچه تترون بیمارستانی بیشتر باشند، طبیعتا نرخ قیمت این پارچه نیز بیشتر خواهد بود. اما نحوه خرید پارچه تترون بیمارستانی چه ربطی به قیمت این پارچه دارد؟

اگر شما بتوانید ضمن شناخت بهترین کارخانه پارچه تترون بیمارستانی در کشور، خرید مستقیم خود را از این کارخانه صورت دهید، به گونه ای که هیچ واسطه ای در کار نباشد، قطعا خریدی اقتصادی تر نصیب شما خواهد شد. حال اگر تناژ پارچه خریداری شده هم بالا باشد، باز هم خریدی مقرون به صرفه تر دارید.

شما می توانید با در ارتباط بودن با مشاورین ما، در کمترین زمان ممکن بهترین پارچه تترون بیمارستانی را مستقیما و بدون هیچ واسطه ای با قیمت درب کارخانه، سفارش اینترنتی دهید.

پارچه-تترون-بیمارستانی-09131130224
پارچه-تترون-بیمارستانی-۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴
دسته‌ها
پارچه اسپان باند بیمارستانی پزشکی پارچه بیمارستانی

مرکز خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی عمده

آنچه در این مقاله می خوانید …

 • تولید پارچه های اسپان باند بیمارستانی
 • مصارف پارچه اسپان باند برای بیمارستان ها
 • مزایای خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی کدام است؟
 • مرکز فروش آنلاین پارچه های اسپان باند پزشکی

خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی عمده به شکل مستقیم از درب کارخانه، می تواند خریدی ارزان با قیمت رقابتی از طریق این مرکز فروش پارچه های بیمارستانی درجه ۱ باشد. دریافت مشاوره از دیجی پارچه

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

پارچه های اسپان باند به سبب آنکه هزینه تمام شده تولیدی آنها کاملا ارزان و مقرون به صرفه بوده و دارای مشخصات منحصربفردی هستند، یکی از مصرفی ترین پارچه های بیمارستانی به شمار می آیند. آیا می دانید که با خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی از طریق کدام مراکز فروش، می توانید خریدی مطمئن از کیفیت و قیمت این پارچه داشته باشید؟

تولید پارچه های اسپان باند بیمارستانی

تولید پارچه های اسپان باند در کارخانجات مختلفی در شهرهای کشور ما انجام می گیرد. از جمله مهم ترین شهرهای تولید کننده پارچه اسپان باند می توان به تهران، اصفهان، همدان، یزد، رشت، ملایر و غیره اشاره ویژه ای داشت.

در خط تولید پارچه اسپان باند بیمارستانی؛ با استفاده از دستگاه اکسترودر، این پارچه ها را از ماده ای به نام پلی پروپیلن تولید می نمایند. این پارچه بر خلاف سایر پارچه های موجود در صنعت نساجی، از هیچگونه انواع الیاف نخ تشکیل نشده و با الیاف پرس تهیه و تکمیل شده است.

پارچه های اسپان باند را در دسته پارچه های بی بافت قرار می دهند و در میان بازاریان با نام هایی چون پارچه یکبار مصرف، پارچه نبافته، پارچه بی بافت اسپان و پارچه لایه سوزنی، مشهور بوده است.

پارچه های اسپان باند نبافته، در عرض های برش نخورده ۱۰۰، ۱۲۰ و ۱۶۰ سانتی متری با گرماژ ۴ الی ۳۸۰ گرمی تولید شده و به شکل رولی، روانه بازارهای فروش می گردند. جهت مصارف بیمارستانی؛ پارچه های اسپان باند عمدتا دارای گرماژ ۳۰ الی ۶۰ گرم بوده اند. عرض ۱۶۰ سانتی متری پارچه های اسپان باند هم بیشترین استفاده را در تولیدات بیمارستانی داشته است.

تولید پارچه های اسپان باند بیمارستانی با توجه به دو هدف برای بیمارستان ها انجام می گیرد:

 1. به سبب آنکه البسه و منسوجات تولید شده از پارچه های اسپان باند، با قیمت تمام شده کاملا اقتصادی تری تولید می گردند، پس این پارچه از منظر اقتصادی برای بیمارستان ها، مناسب ترین گزینه می باشد.
 2. با توجه به اهمیت رعایت پروتکل های بهداشتی خصوصا در زمان شیوع ویروس کرونا، باز هم البسه و منسوجاتی که با پارچه های یکبار مصرف تولید شده، بیشترین کاربرد را دارند.

این موضوع سبب شده تا تقریبا در تمامی ایام سال، شاهد بازار داغ خرید و فروش انواع پارچه های بیمارستانی اسپان باند باشیم.

خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی

مصارف پارچه اسپان باند برای بیمارستان ها

پارچه اسپان باند با توجه به اینکه می تواند با مشخصات و ویژگی های منحصربفردی تولید گردد، در صنایع مختلفی کاربرد داشته است. از جمله این صنایع می توان به صنعت پزشکی و بهداشتی، صنعت بسته بندی و کاور، تولید ساک های تبلیغاتی، تولید چرم مصنوعی و غیره، اشاره ویژه ای داشت.

اما صنعت پزشکی و بهداشتی، از مهم ترین صنایعی است که امروزه از انواع پارچه های اسپان باند پزشکی، استفاده نموده و هر روزه شاهد افزایش میزان تقاضای خرید عمده پارچه های اسپان باند بیمارستانی در کشور، هستیم.

پارچه های اسپان باند بیمارستانی با طیف رنگی سفید، آبی، سبز و صورتی و گرماژ ۳۰، ۳۸، ۴۰، ۵۰ و ۶۰ گرمی، می توانند از مصارف ذیل برای بیمارستان های دولتی و خصوصی برخوردار باشند:

 • دوخت لباس فرم برای بیماران (عمدتا بیمارانی که کمتر از دو روز بستری هستند، لباس فرم از جنس اسپان باند، مناسب ترین گزینه می باشد)
 • البسه مناسب اتاق عمل شامل گان و شان، کلاه و ماسک جراحی، کاور کفش
 • زیر انداز مخصوص بیمار
 • رو تختی، رو بالشی و ملحفه یکبار مصرف
 • انواع دستمال های مرطوب بهداشتی

تولید کنندگان البسه یکبار مصرف بیمارستانی، با توجه به نوع مصرف پارچه اسپان باند، می توانند گرماژ مناسبی را انتخاب و خریداری کنند. به عنوان مثال مناسب ترین گرماژ برای تولید انواع گان جراحی، خرید پارچه اسپان باند گرماژ ۴۰ یا ۴۵ می باشد. البته برخی از تولیدی ها از گرماژ ۳۸ گرم هم برای تولید گان جراحان، استفاده می نمایند.

پارچه های اسپان باند مصرفی در هر یک از تولیدات فوق، بایستی آنتی باکتریال بوده و از لطافت بسیار مرغوبی نیز برخوردار باشد. یکی دیگر از مشخصه های خوب پارچه های اسپان باند بیمارستانی، بازیافت راحت تر این پارچه هاست که به نوعی یکبار مصرف بودن آن را برای مراکز درمانی و بیمارستانی، توجیه می نماید.

مزایای خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی کدام است؟

اگر شما هم تولید کننده البسه و منسوجات یکبار مصرف بیمارستانی هستید، حتما پس از گشت و گذار در بازارهای خرید و فروش پارچه بیمارستانی و دست و پنجه نرم کردن با واسطه ها و دلالان پارچه، خسته شده اید. نوسانات قیمتی یا گاها کیفیت پایین برخی از پارچه های عرضه شده نیز، شما را دچار سردرگمی هنگام خرید پارچه اسپان باند بیمارستانی کرده است. خصوصا در شرایطی که ویروس کرونا شدت گرفته و میزان تقاضای خرید از این پارچه نیز زیاد است.

به نظر می رسد که در چنین شرایطی، خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی، بتواند کمک شایانی به شما خریداران نموده باشد. چرا که شما می توانید مستقیما از درب کارخانجات معتبر تولیدی و با کاهش هزینه های رفت و آمدی خود و از همه مهم تر بدون هیچ واسطه ای، نیاز پارچه ای خود را تأمین نمایید.

با خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی، قطعا خریدی اقتصادی تر داشته و تولیدات شما هم با قیمت تمام شده کاملا مقرون به صرفه تری انجام خواهد شد.

خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی

مرکز فروش آنلاین پارچه های اسپان باند پزشکی

این مجموعه به عنوان مرکز فروش آنلاین پارچه های اسپان باند پزشکی، امکان خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی در عرض و گرماژ انتخابی شما، مستقیما از درب کارخانه را فراهم می آورد.

شما می توانید پس از دریافت مشاوره رایگان قبل خرید، در کمترین زمان ممکن سفارش خود را ثبت کرده و آن را در هر کجایی که هستید، تحویل بگیرید.

پارچه اسپان باند ۶۰ گرم

قیمت عمده پارچه بیمارستانی

پارچه تترون بیمارستانی
پارچه ترگال سفید
پارچه کجراه سفید
پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی
پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی
پارچه تنظیف
پارچه ترگال سبز بیمارستانی
پارچه کجراه سبز بیمارستانی
پارچه ترگال چاپی اسکراپ
پارچه تترون بیمارستانی
پارچه کجراه خدمات

دسته‌ها
پارچه بیمارستانی

قیمت عمده پارچه بیمارستانی اصفهان

قیمت عمده پارچه بیمارستانی اصفهان مشاوره رایگان ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

آنچه در این مقاله می خوانید …

 • تولید انواع پارچه بیمارستانی اصفهان
 • بهترین پارچه مناسب روپوش پزشکی کدام است؟
 • قیمت عمده پارچه بیمارستانی و عوامل موثر بر آن

قیمت عمده پارچه بیمارستانی تولید اصفهان، در این مرکز فروش، همان قیمت دست اول کارخانه می باشد. خرید مستقیم پارچه بیمارستانی باکیفیت را از دیجی پارچه تجربه کنید. دریافت مشاوره از دیجی پارچه

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

پارچه های بیمارستانی از پارچه های مصرفی و پرفروش در بازار امروزی هستند. با توجه به شیوع بیماری کرونا و نیاز مبرم بیمارستان ها به البسه و منسوجات گوناگون، بنظر می رسد که خط تولید پارچه بیمارستانی در کارخانجات نساجی، بیش از پیش فعال شده است. چرا که باید نیاز تولیدی های البسه و منسوجات بیمارستانی به پارچه را تأمین نموده باشند.

از آنجا که اصفهان یکی از قطب های تولید پارچه های بیمارستانی پرفروش در کشور محسوب می گردد، آیا می دانید که چگونه می توان بهترین کیفیت و قیمت عمده پارچه بیمارستانی اصفهان را سفارش خرید داد؟ آیا امکان خرید اینترنتی پارچه های بیمارستانی، به شکل تضمین شده و با تناژ بالا، وجود دارد؟

تولید انواع پارچه بیمارستانی اصفهان

بدون شک اصفهان از قطب های بزرگ و شناخته شده در صنعت نساجی کشور ماست که کارخانجات فعال در زمینه تولید انواع پارچه به خصوص پارچه های بیمارستانی دارد.

در حال حاضر اغلب تولید کنندگان البسه بیمارستانی، به دنبال خرید پارچه بیمارستانی اصفهان هستند. چرا که وجود کارخانجات برند و مشهور در این شهر، تضمینی بر کیفیت پارچه های بیمارستانی تولیدی توسط آنها، بوده است.

اسپان باند
اسپان باند

از جمله مصرفی ترین و پرفروش ترین پارچه های بیمارستانی تولید شده، می توان به این پارچه ها اشاره داشت:

 • پارچه تترون بیمارستانی با عرض های ۹۰، ۱۵۰ و ۱۸۰ سانتی متری، ۲ و ۳ متری، گرماژ ۱۰۰ الی ۳۸۰ گرم
 • پارچه ترگال بیمارستانی با عرض ۱۵۰ سانتی متر و گرماژ ۲۴۰ گرمی
 • پارچه کجراه آبژاول بیمارستانی با عرض یک و نیم متر و گرماژ ۲۸۰ گرم
 • پارچه اسپان باند بیمارستانی (پارچه یکبار مصرف) با عرض های ۱۰۰، ۱۲۰ و ۱۶۰ سانتی متری و گرماژ ۲۵ الی ۹۰ گرم
 • پارچه فلامنت و فلامنت پنبه بیمارستانی با عرض یک و نیم متر و گرماژ مشخص با دو مدل ساده و طرح دار (طرح چهارخونه)

هر یک از پارچه های بیمارستانی فوق، با توجه به مشخصات منحصربفردی که داشته، می توانند در مصارف گوناگون بیمارستانی، مورد استفاده قرار بگیرند.

به عنوان مثال پارچه های تترون بیمارستانی در مدل های ساده و طرح دار، می توانند گزینه خوبی برای تولید انواع البسه فرم بیماران خردسال یا حتی کهنسال باشند. این پارچه ها اگر چه گران قیمت تر هستند، اما می توانند از نرمی زیر دست، لطافت و ظرافت فوق العاده ای برخوردار بوده و آسایش بیماران را رقم بزنند.

همچنین با توجه به شیوع کرونا و اهمیت رعایت پروتکل های بهداشتی، امروزه تولید منسوجات یکبار مصرف هم با افزایش جدی مواجه بوده است.

قیمت تترون بیمارستانی
قیمت تترون بیمارستانی

در این میان پارچه های تترون و ترگال بیمارستانی، جزو پارچه های قابل شستشو بوده که منسوجات تولیدی از آنها، قابلیت چندین بار استفاده را دارند. اگر چه منسوجات تولیدی از این پارچه، قیمت تمام شده بالاتری دارند، اما اگر بودجه بیمارستان ها اجازه دهد، کیفیت محصولات تولیدی از این پارچه ها، فوق العاده می باشد.

از طرفی پارچه های اسپان باند بیمارستانی، پارچه های بی بافتی بوده که ارزانترین قیمت را شامل می باشند. این پارچه ها امروزه جایگزین دیگر پارچه های بیمارستانی در مصارف گوناگون شده اند. از جمله مهم ترین دلایل این جایگزینی هم می توان به مسائل بهداشتی بیمارستان ها در دوران کرونا و مسائل اقتصادی بیمارستان ها اشاره ویژه ای داشت.

قیمت عمده پارچه بیمارستانی

بهترین پارچه مناسب روپوش پزشکی کدام است؟

انتخاب یک پارچه بیمارستانی مناسب، اگر به درستی صورت بگیرد، قطعا محصول تولید شده می تواند بیشترین کارایی و طول عمر را هم برای بیمارستان ها داشته باشد. خود این موضوع می تواند سبب کاهش هزینه های بیمارستان ها گردد.

آیا می دانید که بهترین پارچه مناسب روپوش پزشکان کدام پارچه می باشد؟

حتما می دانید که یک روپوش فرم پزشکی، بایستی مقاومت خوبی در برابر کشش و ساییدگی داشته باشد. چرا که پزشکان عمدتا به شکل هر روزه از این لباس ها استفاده می کنند و برخی از آنها فعالیت زیادی هم دارند.

از طرفی جنس پارچه انتخاب شده برای دوخت روپوش پزشکی، باید از آهار مناسب برخوردار بوده و مقاومت خوبی در برابر پارگی داشته باشد.

جدای از تمامی این موارد، روپوش پزشکی باید از نرمی زیر دست برخوردار بوده، قابلیت شستشو و ضد عفونی کردن را داشته و به هیچ وجه منجر به ایجاد حساسیت های پوستی نگردد.

با توجه به مشخصاتی که ذکر شد، بنظر می رسد که پارچه ترگال بیمارستانی سفید، یکی از مناسب ترین پارچه ها برای روپوش فرم پزشکان به شمار می آید. این پارچه تمامی خصوصیات و ویژگی های فوق را دارا می باشد.

پارچه ترگال بیمارستانی مناسب روپوش پزشکی، با عرض ۱۵۰ سانتی متر و گرماژ ۲۴۰ گرمی به دو شکل طاقه ای و عدلی در بازار، خرید و فروش می گردد.

اما چگونه می توان بهترین قیمت عمده پارچه بیمارستانی را بدون هیچ واسطه ای در بازار، خریداری کرد؟

قیمت عمده پارچه بیمارستانی

قیمت عمده پارچه بیمارستانی و عوامل موثر بر آن

از آنجا که اغلب تولید کنندگان البسه و منسوجات مورد نیاز بیمارستان ها، خواهان حجم زیاد از نیاز پارچه ای خود هستند، آگاهی از قیمت عمده پارچه بیمارستانی هم برای آنها مهم می باشد.

قیمت عمده پارچه بیمارستانی عمدتا قیمت کاملا اقتصادی تری برای این تولیدی ها، همراه است، اما گاها به سبب وجود برخی عرضه کنندگان ناشناخته و واسطه های بازار پارچه، مشاهده می شود که این قیمت، نرخ عادلانه و منصفانه ای نیست!

اگر چه به طور کلی قیمت پارچه بیمارستانی به عواملی چون عرض پارچه، گرماژ پارچه یا کیفیت آن بستگی داشته، اما وجود دلالان بازار پارچه بیمارستانی می تواند نقش جدی در افزایش این قیمت داشته باشد.

شما می توانید با خرید از این مجموعه، انواع پارچه بیمارستانی را مستقیما از درب کارخانه سفارش داده باشید. با این وجود، قیمت عمده پارچه بیمارستانی عرضه شده، همان قیمت دست اول کارخانه برای شما خواهد بود.

قیمت پارچه ماسک

پارچه اسپان باند بیمارستانی

پارچه های نبافته با فرآیند طب سوزنی ساخته می شوند که می توانند به ضخامت های مختلف، احساس دست، سختی و غیره تبدیل شوند. پارچه نبافته دارای ویژگی های ضد رطوبت، تنفس پذیر، انعطاف پذیر، سبک وزن، مقاوم در برابر شعله، غیر سمی و بی مزه، قیمت پایین، قابل بازیافت و غیره می باشد و در صنایع مختلف قابل استفاده است. مانند ماسک غیر بافته شده.

تمام پارچه های غیر بافته ما ساخته شده از مواد غیر بافته سازگار با محیط زیست و با کیفیت بالا و غیره، به طور گسترده در کیسه ها، بسته بندی، حفاظت از گیاهان، پوشش میز، پزشکی، بافت مرطوب، فیلتراسیون، کیسه های چای، بسته بندی، کشاورزی، دستمال مرطوب مرطوب و غیره استفاده می شود.

دسته‌ها
پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی

پارچه فلامنت پنبه چاپی بیمارستانی با کمترین قیمت

آنچه در این مقاله می خوانید…

 • همه چیز در مورد پارچه فلامنت
 • مهم ترین کاربرد پارچه فلامنت
 • قیمت عمده پارچه فلامنت پنبه چاپی بیمارستانی
 • خرید پارچه فلامنت بیمارستانی درجه یک با قیمت ارزان

پارچه فلامنت پنبه چاپی بیمارستانی با کمترین قیمت بازار از طریق این فروشگاه قابل خریداری است. بزرگترین مرکز فروش آنلاین پارچه فلامنت، از هم اکنون جهت خرید عمده این پارچه سفارش می پذیرد. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

پارچه فلامنت یکی از پرکاربردترین نوع پارچه در تهیه منسوجات بیمارستانی، انواع پوشاک و لباس کار است که خصوصیات منحصر به فردی دارد.

امروزه خیاطان و تولیدی های پوشاک و البسه کار شناخت کافی از ویژگی ها و خصوصیات پارچه فلامنت دارند و آن را در اولویت خرید خود قرار داده اند.

در این مقاله سعی داریم شما را با انواع مختلف پارچه فلامنت، مصارف آن و آسان ترین شیوه خرید پارچه فلامنت پنبه چاپی بیمارستانی آشنا نماییم، پس با ما همراه باشید.

همه چیز در مورد پارچه فلامنت

پارچه های فلامنت کجراه همانطور که از نامشان پیداست، دارای خطوط کج و اریب می باشند که از بافت پارچه کاملا مشهود و مشخص است.

کاربردهای فراوان پارچه فلامنت سبب شده تا این پارچه توسط شرکت های نساجی متعددی به تولید برسد و این شرکت ها حجم تولیدات خود را روز به روز افزایش دهند. از این پارچه پرکاربرد، بیشتر در صنف های خاص استفاده می شود.

کاربرد اصلی این پارچه در تولید البسه و پوشاک مخصوص سازمان ها و ارگان ها است ولی در موارد دیگری هم مورد استفاده قرار می گیرد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

از انواع پرکاربرد و پرفروش پارچه های فلامنت در بازار عبارتند از:

 1. پارچه فلامنت پنبه: فلامنت جزو الیاف مصنوعیست که در طبیعت وجود ندارد. این نوع پارچه فلامنت از ترکیب الیاف فلامنت با الیاف طبیعی نخ پنبه تولید می گردد.
 2. پارچه فلامنت ویسکوز: از ترکیب الیاف پلی استر ویسکوز با الیاف فلامنت تولید شده و نسبت به فلامنت پنبه ای ضخامت بیشتر و وزن بیشتری دارد.
 3. پارچه فلامنت لاکرا: پارچه ایست که قدرت کشسانی خوبی دارد و بسیار راحت و لطیف می باشد. فلامنت لاکرا به علت وجود الیاف لاکرا در برابر سایش و پرز شدن بسیار مقاوم است. این پارچه در زمان شستشو حالت اولیه آن هیچ تغییری نمی کند.
 4. پارچه فلامنت فلامنت: تماماً از الیاف فلامنت درون بافت پارچه به کار رفته و یک پارچه مستحکم و آهاردار است.

مهم ترین کاربرد پارچه فلامنت

همین که نام پارچه های فلامنت می آید، فوراً پارچه های البسه در ذهن ما نقش می بندد ولی باید گفت که مصرف این پارچه تنها در این حوزه محدود نمی شود بلکه مصارف فراوان دیگری دارد.

پارچه فلامنت پنبه چاپی بیمارستانی جزو پارچه های پرکاربرد است که در کارخانجات نساجی ایران در تنوع بالا از لحاظ شکل ظاهری تولید می شود. این پارچه برای موارد زیر به کار می رود:

 1. تولید روتختی بیمارستانی
 2. دوخت لباس بیماران بیمارستان
 3. تولید ملحفه بیمارستانی
 4. دوخت لباس همراه بیمار
 5. مناسب پرده اتاق بیمار

شایان ذکر است که به دلیل وجود الیاف پنبه، این پارچه ها با ویژگی‌های بسیار خوبی تولید می گردند که استفاده از آن ها برای همه افراد امکان پذیر است.

در اینجا به برخی از مهم ترین ویژگی های پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی اشاره می کنیم از جمله:

 • این پارچه از الیاف باکیفیت تولید می‌ شود به همین جهت چروک پذیری کمی دارد.
 • آبرفت در این پارچه ها وجود ندارد.
 • زیر دست نرم و لطیفی دارند که در حین استفاده از آن برای پوست افراد هیچ گونه حساسیتی ایجاد نمی کند.
 • این پارچه های فلامنت با گرماژهای مختلف تولید می‌ شوند و مطابق هر کاربرد می‌ توان از آن ها استفاده کرد.
 • این پارچه ها دوام بالایی دارند، به هیچ عنوان گوله گوله نمی ‌شوند و تا آخرین مراحل استفاده، کیفیت خود را از دست نمی ‌دهند.
 • تنوع بالا در رنگبندی و طرح این پارچه سبب استفاده بیشتر آن شده است.
 • قابلیت شستشوی پارچه های فلامنت بیمارستانی تا چندین بار وجود دارد.

برای خرید پارچه فلامنت بیمارستانی با قیمت مقرون به صرفه با ما همراه باشید.

قیمت عمده پارچه فلامنت پنبه چاپی بیمارستانی

امروزه کارخانجات بسیاری در شهرهای مختلف، در حال تولید انواع پارچه های فلامنت با طیف رنگی وسیع هستند.

در میان این کارخانجات، تنها تعداد محدودی از آن ها هستند که تولیدات آن ها از کیفیت مرغوبی برخوردار بوده و بسیار معروف و خوشنام می باشند.

وقتی صحبت از کیفیت پارچه فلامنت می شود منظور کیفیت مواد اولیه مصرفی، بافندگی، رنگرزی و تکمیل پارچه در کارخانه است که سبب تمایز محصولات تولیدی کارخانجات مختلف می گردد.

قیمت پارچه فلامنت بیمارستانی در بازار متفاوت است و به کیفیت پارچه و کارخانه تولیدی آن بستگی دارد.

علاوه بر این قیمت خرید مستقیم پارچه از درب کارخانه، بسیار ارزان تر از خرید پارچه در بازار است و تولیدی ها برای سودآوری بیشتر و رونق کسب و کار خود در این فضای رقابتی، ملزم به خرید مستقیم از کارخانه هستند.

خرید پارچه فلامنت بیمارستانی درجه یک با قیمت ارزان

همانطور که می دانید در قدیم برای خرید عمده پارچه باید ناچاراً به بازار مراجعه می کردیم که این موضوع هزینه های اضافی برای ما داشت.

از طرفی دیگر حضور واسطه ها و دلالان در بازار خرید فروش پارچه یکی از دغدغه های همیشگی ما هنگام خرید است.

خوشبختانه امروزه با پیشرفت تکنولوژی و فضای مجازی، فرصتی استثنایی محیا شده است تا کارخانجات تولیدی بتوانند محصولات خود را مستقیم به دست مصرف کننده برسانند.

خرید پارچه فلامنت پنبه چاپی بیمارستانی نیز با چنین شرایطی امکان پذیر است و شما می توانید بدون هیچ واسطه ای پارچه را تهیه نمایید، می پرسید چگونه؟

این مجموعه به عنوان یکی از معتبرترین مراکز فروش پارچه فلامنت درجه یک، محصولات کارخانجات تولیدی باسابقه و خوشنام را به صورت مستقیم به فروش می رساند.

نتیجه این خرید مستقیم و بی واسطه، دست یابی به ارزان ترین قیمت پارچه فلامنت چاپی و ساده در بازار است.

پس همین حالا پارچه فلامنت اعلا را در متراژ دلخواه سفارش دهید و در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت کنید.

مشاورین ما آماده پاسخگویی به سوالات شما خریداران در خصوص قیمت روز پارچه فلامنت بیمارستانی، کالیته رنگی پارچه و شرایط ارسال آن می باشند.

دسته‌ها
پارچه پارچه بیمارستانی پارچه ترگال پارچه لباس کار

مرکز خرید پارچه ترگال و کجراه سبز بیمارستانی با قیمت عمده

پارچه ترگال و کجراه سبز بیمارستانی جز مرغوبتر منسوجات مورد استفاده در محیط درمان است. مرکز خرید پارچه ترگال و کجراه سبز با عرضه مستقیم پارچه ها را با قیمت عمده ارائه می دهد. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: تهران نیما محمد نژاد: ۰۹۱۳۸۹۷۶۳۸۱ – شهرستان ها: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

همه آنچه در مورد پارچه های ترگال نمی دانید

پارچه ترگال چیست؟

از چه الیافی برای تولید پارچه های ترگال استفاده می کنند؟

بیشترین موارد استفاده و کاربرد پارچه های ترگال کدامند؟

چند نوع پارچه ترگال تولید می شود؟

ویژگی های خاص پارچه های ترگال چیست؟

اگر به تازگی وارد دنیای پارچه شده باشید ممکن است تمامی این سوالات و بسیاری از سوالات دیگر در مورد پارچه ترگال در ذهن شما وجود داشته باشد.

در این مطلب قصد داریم تا در مورد پارچه های ترگال تمامی نکات مهم را بیان کنیم، در صورتی که تا پایان این مطالب همراه ما باشید می توانید به این سوالات و بسیاری از سوالات موجود در ذهن خود پاسخ دهید.

پارچه های ترگال پرفروش ترین و محبوب ترین پارچه های موجود در بازار پارچه می باشد. 

کارخانجات متعددی در شهرهای مختلف وجود دارند که اقدام به تولید پارچه‌های ترگال کرده‌ اند. معمولاً پارچه ‌های ترگال به دلیل نوع بافت و استفاده از مواد اولیه با کیفیت موارد استفاده و کاربرد متعددی پیدا می کند.

پارچه های ترگال از الیاف پلی استر ویسکوز و نخ پود آن فیلامنتی می باشد که در دسته پارچه های تخت باف قرار می گیرند و از کنار هم قرار گرفتن الیاف تار و پود به شکل منظم تولید می شوند. 

پارچه های ترگال با توجه به نوع بافت و شکل ظاهری به دو دسته ساده و کجراه تقسیم بندی می گردند.

پارچه ترگال ساده دارای بافت مربعی و ساده می باشد که وزن سبکی دارد این پارچه به هیچ عنوان خاصیت کشسانی ندارد و دلیل مقاومت بالای آن نیز همین موضوع می باشد.

پارچه ترگال کجراه دارای بافت میله‌ ای و مورب است که همین نوع بافت سبب شده تا این پارچه وزن سنگین تری نسبت به ترگال ساده داشته باشد و همچنین مقاومت و ضخامت آن نیز بیشتر می ‌شود.

برخی از ویژگی های منحصر به فرد پارچه های ترگال به موجب استفاده فراوان این پارچه ها در موارد مختلف شده است عبارتند از: 

 • این پارچه از ثبات رنگ بالایی در برابر شستشو های مکرر برخوردار می باشد.
 • مقاومت این پارچه در برابر سایش و کشش بسیار بالا است.
 • جزء پارچه هایی است که در حین استفاده های روزانه و شستشو به راحتی چروک نمی شود.
 • به دلیل نوع بافت از دوام زیادی برخوردار می باشد.
 • دارای تراکم بافت بسیار خوبی است به صورتی که به راحتی گوله گوله و تول نمی‌ شود.

همان طور که می دانید پارچه ترگال کجراه و ساده تقریباً با الیاف مشابه تولید می ‌شوند و تنها تفاوت آنها در شکل ظاهری بافت است و همچنین در وزن و گرما ژنهایی پارچه با یکدیگر تفاوت دارند.

پارچه های ترگال بر اساس استفاده از الیاف مختلف در روند تولید بر چند دسته متعدد تقسیم بندی می شود که در اینجا برخی از این موارد را مورد بررسی قرار می دهیم:

 • پارچه ترگال فیلامنت در فیلامنت: در روند تولید این پارچه هم الیاف تار و هم الیاف پود از نخ فیلامنت استفاده می ‌شود که این پارچه به دلیل تراکم بافت کمتر نازک تر و سبک تر می باشد. بیشترین مورد استفاده از این پارچه های ترگال برای دوخت شلوار های کردی و دوخت لباس کار های تبلیغاتی استفاده می شود.
 •  پارچه ترگال پلی استر فلامنت: این پارچه الیاف تار آن پلی استر و الیاف پود آن فلامنت است که به نسبت تراکم بافت بالاتری دارد و مقاومت آن بیشتر می باشد. بیشترین استفاده از این پارچه برای تولید لباس فرم مدارس و لباس کارگران شرکت های خدماتی رستوران می باشد.
 • پارچه ترگال کجراه پلی استر ویسکوز: در روند تولید این پارچه ها از الیاف پلی استر ویسکوز در تار و پود استفاده می کنند به همین دلیل این پارچه از ضخامت بالاتری برخوردار است و برای برخی از مشاغل به دلیل استحکام بالا جزء مناسب ترین گزینه ها می باشد.
 • پارچه ترگال کجراه پنبه‌ای: این پارچه ها درصد بالاتری از پنبه را در روند تولید خود استفاده می‌ کنند به همین جهت به راحتی از این پارچه در مشاغل پرخطر و حرارت بالا مانند جوشکاری، پتروشیمی و صنایع گاز و نفت مورد استفاده قرار می گیرد.
پارچه ترگال و کجراه سبز بیمارستانی
پارچه ترگال سبز آب ژاول

بهترین کارخانجات تولید پارچه کجراه بیمارستانی باکیفیت

در حال حاضر با گسترش صنعت نساجی در داخل کشور ما کارخانجات بسیار زیادی در حوزه تولید پارچه کجراه فعالیت می کنند، که به آسانی امکان دسترسی به تنوع بالای این پارچه را فراهم آورده اند.
اما در بین این تنوع بالای تولید کنندگان آیا می توان تضمین کرد که کیفیت همه پارچه ها بالا است؟ و قیمت آنها مطابق کیفیت مشخص شده می باشد؟
مهمترین راه برای تشخیص پارچه های باکیفیت شناخت کارخانجات معتبر تولید کننده انواع پارچه بیمارستانی می باشد، که در خرید مطمئن تر کمک زیادی می ‌کند.
از آنجایی که اغلب کارخانجات و کارگاه های تولید کننده البسه بیمارستانی و یا البسه های کار ترجیح می دهند تا از منسوجات باکیفیت بالا از لحاظ ثبات رنگ و کیفیت الیاف تهیه کنند، دائم به دنبال پیدا کردن کارخانجات معتبر در این حوزه هستند.
می ‌توان گفت با ویژگی ‌ها و نحوه کارکرد هر کارخانه در صورت تحقیق درست و اصولی می شود به کیفیت محصولات تولیدی آنها نیز پی برد.
به طور کلی بهترین کارخانجات تولید پارچه کجراه بیمارستانی از برخی ویژگی ها برخوردار هستند بدین صورت که:

 • داشتن نیروهای متخصص و کاملاً حرفه ‌ای در زمینه ترکیب مواد و کنترل دستگاه ها
 • استفاده از مواد اولیه باکیفیت بالا و خرید از طریق تولید کنندگان مواد اولیه به شکل مستقیم
 • بهره بردن از کارگرهای کاملا حرفه ای و آشنا به کار با دستگاه های نساجی
 • مجهز بودن به آزمایشگاه مقیم در خطوط تولید و آزمایش لحظه ‌ای پارچه ها
 • کنترل دوره ای خطوط تولید و دستگاه ها برای جلوگیری از خرابی های طولانی مدت و تعطیل شدن کارخانه

باید توجه داشته باشید که در بین تعدد کارخانجات تولید کننده در کشور برخی از کارخانجات از محبوبیت بیشتری در بین خریداران و فروشندگان برخوردار هستند، که می توان به کارخانجات فدک، تک، آذین بافت، مهنام، کیمیا بافت، نساجی کاماش، زرین پود و چند مورد دیگر نیز اشاره کرد.

این کارخانجات با استفاده از ماشین آلات پیشرفته، کادری مجرب و بهترین کیفیت رنگ و پارچه در بین همه خریداران و فروشندگان حرفه ای مشهور هستند.

پارچه ترگال برای مصارف بیمارستانی

پارچه های زیادی وجود دارد که در مصارف بیمارستانی مورد استفاده قرار بگیرد اما یکی از منسوجات پرکاربرد در بخش‌ های مختلف بیمارستان پارچه‌ های ترگال می باشد.

پارچه های ترگال به دلیل مشخصات خوبی که دارند در بخش‌ های مختلف بیمارستانی می توان از آنها به راحتی استفاده کرد.

مهمترین ویژگی و مشخصاتی که این پارچه ها به همراه دارند عبارتند از: مقاومت بالا در برابر سایش و کشش، ضد آب ژاول بودند و تراکم و ضخامت بالا موجب شده تا این پارچه ها محبوب واقع شوند.

برخی از موارد استفاده از پارچه های ترگال در بخش‌ های مختلف بیمارستان عبارتند از:

 • برای دوخت روپوش های مناسب پزشکان و پرستاران
 • برای دوخت گان و شان جراحی
 • برای دوخت گان مناسب بیمار
 • برای دوخت روپوش لباس کارمندان در بخش‌ های مختلف خدماتی و اداری بیمارستان
 • برای دوخت لباس فرم پرستاران
 • برای دوخت ملحفه های به کار برده شده در بخش های خاص بیمارستانی 

موارد استفاده فراوان از پارچه‌ های ترگال بیمارستانی سبب شده تا کارخانجات نساجی به سمت تولید این پارچه ها در تناژهای بالا بروند.

مقصود از پارچه ترگال آبژاول چیست؟

معمولاً پارچه هایی که بیشترین موارد استفاده در بیمارستان ها را دارند به پارچه های بیمارستانی مشهور می شوند.

خوب است بدانید که تولید پارچه های مناسب محیط های بیمارستانی از شرایط خاصی برخوردار است.

آب ژاول یک ماده ضدعفونی و سفید کننده است که برای گندزدایی منسوجات مختلف مورد استفاده در بیمارستان ها کاربرد دارد.

پارچه های ترگال آب ژاول به پارچه هایی گفته می شود که در برابر این ماده مقاومت بالایی داشته و رنگ و کیفیت خود را از دست نمی‌ دهند.

در روند تولید پارچه های ترگال آب ژاول معمولاً از رنگرزی پارچه به صورت خمی یا راکتیو استفاده می کنند بدین صورت که پارچه‌ ها را چندین بار به حوض ‌های رنگ انتقال داده و در معرض رنگرزی قرار می دهند.

همچنین استفاده از رنگ های با کیفیت بالا نیز یکی دیگر از دلایل پدید آمدن این پارچه ها می باشد.

پارچه ترگال و کجراه سبز بیمارستانی آب ژاول اتاق عملی

پارچه ترگال کجراه سبز بیمارستانی آب ژاول اتاق عملی جزء پرطرفدارترین پارچه در بازار فروش می باشد.

از این پارچه برای دوخت انواع گان جراحی و شان مخصوص اتاق عمل برای بیمار و لوازم مختلف و همچنین در تولید ماسک جراحی و کلاه جراح مورد استفاده قرار می گیرد. 

با توجه به اینکه البسه های اتاق عمل به دلیل شرایط خاص این فضا باید به طور مرتب و مکرر مورد استریل و ضدعفونی قرار بگیرد.

 بهتر است تا از پارچه های مقاوم و مستحکم استفاده شود که یکی از بهترین آنها ترگال سبز بیمارستانی می باشد.

معمولاً پارچه های ترگال بیمارستانی را کاملاً ضد آب ژاول تولید می کنند تا در صورت برخورد مواد ضدعفونی و استریل رنگ این پارچه کیفیت خود را از دست ندهد.

پارچه ترگال و کجراه سبز بیمارستانی

دلیل استفاده از رنگ سبز پارچه ترگال در اتاق های عمل

پارچه های ترگال در تنوع رنگی بالایی تولید می‌ شود و از هر رنگ آن برای مصارف خاص استفاده می‌ کنند.

بیشترین موارد استفاده از ترگال سفید در تولید روپوش های پزشکی و پرستاری می باشد اما رنگ سبز پارچه ترگال بیشترین مورد استفاده را در اتاقهای عمل دارد. 

پارچه ترگال کجراه سبز بیمارستانی یکی از مهمترین پارچه هایی است که در اتاق های عمل می توان از آنها استفاده کرد.

شاید برای شما این سوال به وجود بیاید که چرا از رنگ سبز پارچه ترگال در اتاق های عمل استفاده می کنند.

برای پاسخ دادن به این سوال باید گفت که استفاده از رنگ سبز پارچه ترگال در اتاق ‌های عمل دلایل علمی دارند و عبارتند از:

 • رنگ سبز موجب ایجاد آرامش در پزشک می شود.
 • همچنین رنگ ‌سبز به حفظ تمرکز پزشک در حین عمل جراحی کمک می کند.
 • به دلیل تضادی که با رنگ قرمز خون دارد از انحراف چشم پزشک جلوگیری می کند.
 • البته تولید پارچه های سبز با استفاده از روش های رنگرزی جدید که در برابر آب ژاول مقاوم می باشند نیز یکی دیگر از دلایل استفاده از این پارچه می باشد.

پارچه‌ های سبز ترگال را با استفاده از روش های جدید که به آن روش دو حمام نیز گفته می شود در معرض رنگرزی قرار می دهند تا این پارچه در طی چندین بار شستشو کیفیت خود را از دست ندهد.

نحوه رنگرزی پارچه های ترگال چگونه است؟

پارچه های ترگال پس از تولید در کارخانجات نساجی با دو شیوه مورد رنگرزی قرار می گیرند که هر کدام از این شیوه ها ویژگی های خاصی را به پارچه می دهد.

با بررسی هر کدام از شیوه های رنگرزی می توانید در انتخاب های خود دقت بیشتری داشته باشید:

 1. شیوه رنگرزی ترگال رنگ مستقیم

در این شیوه به دلیل یکدست نبودن محلول رنگ رنگرزی پارچه های ترگال به سختی انجام می ‌شود و پس از پایان مرحله رنگرزی، ثبات رنگ بالایی ندارند و در شستشوهای مکرر ممکن است که کیفیت رنگ پارچه کم شود اما از لحاظ هزینه مناسب است.

 1. شیوه رنگرزی ترگال رنگ ری اکتیو

در این شیوه رنگ به دلیل خاصیت قلیایی که رنگ ها دارند، پس از رنگ آمیزی پارچه ها، درخشش بسیار خوبی در سطح پارچه ایجاد می‌ شود، که نشان دهنده کیفیت بالای آن است. در شستشوهای مکرر به هیچ عنوان کیفیت رنگ این پارچه ها از بین نمی رود.

به طور حتم برای تولید پارچه های سبز اتاق عملی از شیوه رنگ ری اکتیو با چندین بار تکرار استفاده می‌ کنند تا ثبات رنگی در این پارچه بالاتر برود؛ زیرا پارچه ‌های سبز اتاق عملی قرار است به طور مرتب مورد شستشو و سپس استریل در دستگاه های اتوکلاو قرار بگیرد.

۴ نکته مهم قبل از خرید عمده پارچه ترگال بیمارستانی

با بررسی ویژگی ها و مشخصات پارچه ترگال دریافتم که جزء بهترین منسوجات مورد استفاده در بیمارستان ها می باشد به همین سبب تولید کنندگان و مدیران بیمارستان‌ ها به دنبال تهیه این پارچه ها به شکل عمده می باشند.

در صورتی که قبل از خرید عمده پارچه ترگال بیمارستانی به بررسی فاکتورها و نکات مهم در حین خرید بپردازید می توانید یک خرید مقرون به صرفه داشته باشید. 

در اینجا به بررسی ۴ نکته مهم قبل از خرید عمده پارچه ترگال بیمارستانی می پردازیم ازجمله:

 1. وزن و گرماژ پارچه جزء نکات مهمی است که باید به شکل کاملا مناسب برای کاربردهای مختلف انتخاب شود هر چه وزن پارچه بالاتر باشد در نتیجه تراکم بافت آن بهتر و بیشتر است.
 2. در پارچه های ترگال بیمارستانی رنگ از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. انتخاب مناسب ترین رنگ برای کاربردهای مختلف در محیط بیمارستان اهمیت زیادی دارد به عنوان مثال از رنگ سبز برای اتاق عمل و رنگ سفید برای تولید روپوش پزشکان استفاده می کنند.
 3. ضد آب ژاول بودن پارچه های بیمارستانی یکی دیگر از نکات مهم است که در هنگام خرید باید به آن دقت کرد. زیرا پارچه‌ هایی که در این محیط ها مورد استفاده قرار می گیرند به طور مرتب تحت شستشو هستند و برای حفظ کردن کیفیت آنها تا مدت های طولانی باید از نوع ضد آب ژاول تهیه شوند.
 4. مهم ترین نکته انتخاب مراکز فروش مستقیم است که با کارخانجات در ارتباط هستند زیرا خرید از این مراکز موجب پرداخت هزینه های کمتر و صرفه جویی بیشتر می شود.
پارچه ترگال و کجراه سبز بیمارستانی

فاکتورهای موثر در قیمت پارچه کجراه سبز اتاق عملی

همانطور که گفتیم پارچه کجراه سبز اتاق عملی جز موارد پر استفاده در بیمارستان ها می باشد.

اما برای تمامی مدیران بیمارستانی و تولید کنندگان لوازم اتاق عمل تهیه پارچه کجراه سبز اتاق عمل با قیمت مناسب مورد اهمیت می باشد.

خوب است بدانید که فاکتورهای زیادی وجود دارد که در قیمت گذاری پارچه ترگال و کجراه سبز بیمارستانی مناسب برای اتاق عمل تاثیر گذار می باشد.

معمولاً در کارخانه های تولیدی برای هر طیف رنگی کدهای مخصوص درنظر می ‌گیرند تا قیمت پارچه ها را بر اساس این کد ها مشخص کنند.

خوب است تا برخی از فاکتورهای موثر در قیمت پارچه کجراه سبز اتاق عملی را مورد بررسی قرار دهیم از جمله:

 • ضد آب ژاول بودن پارچه های ترگال و کجراه سبز یکی از عوامل مهم و موثر در قیمت این پارچه می باشد.  زیرا مراحل خاصی را برای رسیدن به این مرحله گذرانده اند. 
 • ضخامت و گرماژ پارچه‌ های ترکال سبز نیز جزء مواردی است که مورد اهمیت قرار می‌ گیرد و همچنین ضخامت بیشتر باشد در نتیجه الیاف مورد استفاده بیشتری در روند تولید به کار برده شده است.
 • میزان استفاده از الیاف پلی استر و پنبه در روند تولید می تواند بر قیمت نهایی این پارچه تاثیر گذار باشد.
 • نوع برند و کارخانجات تولیدی نیز نقش تاثیرگذاری در تعیین قیمت این محصول دارند هر چه از برندهای معتبر تری پارچه تهیه شود در نتیجه از کیفیت آن اطمینان بیشتری دارید و قیمت آن نیز بالاتر می رود.
 • حجم خرید و میزان سفارش برای تهیه پارچه ترگال سبز از فاکتورهای مهم در قیمت گذاری این محصول محسوب می گردد.
 • انتخاب نوع مرکزفروش جزء مواردی است که اهمیت زیادی دارد و در صورت انتخاب مراکز مستقیم بدون واسطه امکان خرید با قیمت مناسب تر وجود دارد.

مزایای خرید آنلاین پارچه ترگال بیمارستانی

کیفیت بالای پارچه های ترگال سبب شده تا از این پارچه در صنایع مختلف و بخصوص در صنعت پزشکی، در بخش های مختلف مرکز درمانی مورد استفاده قرار بگیرد.

به همین دلیل است که مراکز زیادی اقدام به ارائه پارچه‌ های ترگال کرده اند، تا بتوانند نیاز بازار را تامین کرده و سود قابل ملاحظه ‌ای را نیز به دست آورند.

اما در این میان همه مراکز عرضه کننده، توانایی ارائه پارچه های ترگال باکیفیت بالا و قیمت مناسب را ندارند؛ زیرا به طور حتم در اغلب مراکز فروش واسطه‌ ها حضور پیدا کرده و موجب افزایش قیمت های بی دلیل می شوند.

انتخاب سایت های آنلاین و خرید اینترنتی پارچه ترگال یک پیشنهاد مناسب است که ‌می توان از آن به شکل خوبی بهره برد.

اما مزایای خرید آنلاین پارچه ترگال بیمارستانی زمانی زیاد می شود که در انتخاب های خود توجه کرده و از سایت های معتبر خریدهای خود را انجام دهید.

سایت هایی در این حوزه معتبر هستند که به شکل مستقیم توسط نمایندگی های معتبر و یا خود کارخانجات تولید کننده مدیریت می شوند، که بدین صورت می توانید از ارائه قیمت های آنها به همراه کیفیت پارچه ها اطمینان کافی را به دست آورید.

اما توجه داشته باشید که پس از انتخاب یک سایت معتبر می ‌توانید با خیال راحت خرید پارچه را انجام دهید؛ زیرا مزایای بسیار زیادی در خرید آنلاین وجود دارد که هم برای فروشنده و هم برای خریدار مقرون به صرفه است.

در اینجا به برخی از مهمترین مزایای خرید آنلاین پارچه ترگال بیمارستانی می پردازیم، تا اگر هنوز هم برخی از افراد به این نوع خرید اعتماد ندارند مجاب شوند تا برای یک بار هم که شده خرید آنلاین را امتحان کنند، که به شرح ذیل می باشد:

 • امکان ثبت سفارش و خرید از هر نقطه کشور و هر ساعت از شبانه روز
 • دسترسی به تنوع بالای برندهای مطرح و باکیفیت موجود در بازار به صورت یکجا
 • صرفه جویی در وقت و هزینه برای رفتن به کارخانجات یا نمایندگی های عرضه و پخش
 • دسترسی به تنوع بالای پارچه ترگال از لحاظ گرماژ، ضخامت، رنگ بندی و همچنین درصدد الیاف به کار رفته در آن
 • استفاده از راهنمایی های مشاوران ماهر حاضر در سایت ها، برای دریافت اطلاعات کافی در مورد پارچه ترگال و انتخاب کاملاً آگاهانه
 • ارسال محصولات خریداری شده به شکل مستقیم از درب کارخانجات تولید کننده
 • کاهش بسیاری از هزینه ها به دلیل کم کردن هزینه های حمل و نقل و باربری
 • ارسال محصول خریداری شده در کمترین روز کاری در هر نقطه کشور

مرکز فروش عمده انواع پارچه ترگال بیمارستانی بصورت عمده

پارچه ترگال و کجراه سبز بیمارستانی بیشترین مورد استفاده در بین پارچه های مختلف را دارد.

مراکز فروش متعدد در حرفه توزیع پارچه های بیمارستانی فعالیت می ‌کنند که معمولاً پارچه‌ های ترگال بیمارستانی را به شکل عمده به فروش می‌ رسانند.

با انتخاب این مرکز فروش عمده برای تهیه انواع پارچه ترگال بیمارستانی به شکل عمده می ‌توانید باقیمت مناسب به دست بیاورید. 

زیرا این مرکز فروش با داشتن ارتباطات گسترده و مناسب با کارخانجات تولید پارچه های ترگال محصولات خود را با حذف واسطه ها تهیه می کند و به همین سبب امکان عرضه این پارچه ها با قیمت پایین تر را دارد.

همچنین این مرکز فروش اقدام به عرضه محصولات خود به صورت آنلاین نیز کرده است که با این خدمت رسانی تمامی مصرف کنندگان از اقصی نقاط کشور امکان تهیه و دسترسی پارچه های ترگال را دارند.

در صورتی که قصد خرید پارچه ترگال و کجراه سبز بیمارستانی را به شکل عمده دارید همین حالا با کارشناسان بخش فروش این مرکز تماس برقرار کنید تا پس از دریافت راهنمایی های لازم سفارشات خود را ثبت نمایید.

 مزیت ثبت سفارش در این مرکز فروش این است که در کمترین روز کاری محصول مورد نظر خود را مطابق با کالیته های عرضه شده تحویل می گیرید.

دسته‌ها
پارچه اسپان باند بیمارستانی پزشکی پارچه ماسک

پارچه اسپان باند رنگی برای ماسک سه لایه پزشکی

پارچه اسپان باند رنگی برای ماسک سه لایه پزشکی

برای خرید و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴

اسپان های رنگی بادران با گرماژ ۲۶ و عرض ۱۷٫۵ و ۱۹٫۵ سانتیمتر تولید می شود

پلی پروپیلن اسپان باند سبک پزشکی ، که در لایه های خارجی ماسک های پزشکی دارای سه لایه پ یافت می شود ، برای مصارف پزشکی طراحی شده است. اما به عنوان یک ماده یکبار مصرف ، برای شستشو طراحی نشده است.

لایه وسط این ماسک ها پارچه ها ملت بلون می باشد

از پلی پروپیلن Meltblown ملت بلون به عنوان لایه میانی بسیاری از ماسک های پزشکی مجاز و در ساخت دستگاه های تنفس مانند N95 استفاده می شود: فیلتر آن بسیار خوب است

به دلیل مشکل تأمین و قابل شستشو نبودن ، ما توصیه نمی کنیم از پلی پروپیلن ملت بلون ذوب شده برای ماسک های غیر پزشکی قابل استفاده مجدد استفاده کنید.

فیلترهای غیر پزشکی یکبار مصرف که قرار است در ماسک های جیبی قرار گیرند به صورت تجاری فروخته می شوند و ممکن است حاوی مواد ملت بلون ، اسپان باند و سایر اجزا باشند. همیشه نمی توان ترکیب آنها را از بسته بندی یا تبلیغات تعیین کرد. آنها به گونه ای طراحی شده اند که پس از هر بار استفاده دور انداخته می شوند.

ملت بلون
ملت بلون

به عنوان لایه میانی بسیاری از ماسک های پزشکی مجاز و در ساخت دستگاه های تنفس مانند N95 استفاده می شود: فیلتر آن بسیار خوب است.،هدف از این کار شستن نیست ، اگرچه برنامه های جدیدی برای استفاده محدود از دستگاه تنفس برای بیمارستان ها ایجاد شده است.

از پلی پروپیلن spunbond قابل شستشو در صنعت پوشاک و مبلمان استفاده می شود. این یکی از چندین ماده ای است که برای ایجاد رابط در کمربندها و یقه ها و اطراف زیپ ها استفاده می شود.

قیمت پارچه ماسک
بهترین پارچه برای تولید ماسک

همچنین از آن برای مهر و موم پایین کاناپه و صندلی ها استفاده می شود. به راحتی از توزیع کنندگان پارچه در دسترس است و در حال حاضر کمبود ندارد زیرا بخشی از زنجیره تأمین تجهیزات محافظت شخصی نیست. این ماده به احتمال زیاد با توصیه های بهداشت عمومی همسو است.

اسپان لس چیست؟

پلی پروپیلن Spunlace اسپان لس تمایل دارد که به طور طبیعی کششی باشد و بر خلاف spunbond و ملت ، مایعات را جذب می کند. برخی از دستمال مرطوب مرطوب با روش spunlace اسپان لس تولید می شود.

با این حال ، مواد مورد استفاده در اسپان لس اغلب پلی پروپیلن نیست بلکه بیشتر مخلوط ویسکوز-پلی استر است تا قدرت جذب را افزایش دهد. ترکیب مواد مرطوب به وضوح روی بسته بندی مشخص شده است ، اما بسیاری از دستمال مرطوب ها شامل ترکیب الیاف مواد نیستند. این مواد برای شستشو و استفاده مجدد در نظر گرفته نشده اند. برخی دستمال مرطوب ها حاوی مواد موثری هستند که در صورت استنشاق ممکن است مضر باشند. به تمام این دلایل ، ما توصیه نمی کنیم از دستمال مرطوب خشک شده به عنوان فیلتر استفاده کنید.

پلی پروپیلن غیربافته ساخته شده با روش سوزن پانچ ماده ای پیوسته است که توسط هزاران سوزن ظریف روی غلتک کاملاً سوراخ می شود. این سوراخ ها مسیر کم مقاومت برای جریان هوا را ارائه می دهند بدون اینکه الیاف به داخل شکاف بروند. ما پیش بینی می کنیم فیلتر آنها ضعیف باشد و آنها را توصیه نمی کنیم.

Call Now Buttonتماس با مشاورین