دسته‌ها
پارچه اسپان باند بیمارستانی پزشکی پارچه بیمارستانی

مرکز خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی عمده

آنچه در این مقاله می خوانید …

 • تولید پارچه های اسپان باند بیمارستانی
 • مصارف پارچه اسپان باند برای بیمارستان ها
 • مزایای خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی کدام است؟
 • مرکز فروش آنلاین پارچه های اسپان باند پزشکی

خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی عمده به شکل مستقیم از درب کارخانه، می تواند خریدی ارزان با قیمت رقابتی از طریق این مرکز فروش پارچه های بیمارستانی درجه ۱ باشد. دریافت مشاوره از دیجی پارچه

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

پارچه های اسپان باند به سبب آنکه هزینه تمام شده تولیدی آنها کاملا ارزان و مقرون به صرفه بوده و دارای مشخصات منحصربفردی هستند، یکی از مصرفی ترین پارچه های بیمارستانی به شمار می آیند. آیا می دانید که با خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی از طریق کدام مراکز فروش، می توانید خریدی مطمئن از کیفیت و قیمت این پارچه داشته باشید؟

تولید پارچه های اسپان باند بیمارستانی

تولید پارچه های اسپان باند در کارخانجات مختلفی در شهرهای کشور ما انجام می گیرد. از جمله مهم ترین شهرهای تولید کننده پارچه اسپان باند می توان به تهران، اصفهان، همدان، یزد، رشت، ملایر و غیره اشاره ویژه ای داشت.

در خط تولید پارچه اسپان باند بیمارستانی؛ با استفاده از دستگاه اکسترودر، این پارچه ها را از ماده ای به نام پلی پروپیلن تولید می نمایند. این پارچه بر خلاف سایر پارچه های موجود در صنعت نساجی، از هیچگونه انواع الیاف نخ تشکیل نشده و با الیاف پرس تهیه و تکمیل شده است.

پارچه های اسپان باند را در دسته پارچه های بی بافت قرار می دهند و در میان بازاریان با نام هایی چون پارچه یکبار مصرف، پارچه نبافته، پارچه بی بافت اسپان و پارچه لایه سوزنی، مشهور بوده است.

پارچه های اسپان باند نبافته، در عرض های برش نخورده ۱۰۰، ۱۲۰ و ۱۶۰ سانتی متری با گرماژ ۴ الی ۳۸۰ گرمی تولید شده و به شکل رولی، روانه بازارهای فروش می گردند. جهت مصارف بیمارستانی؛ پارچه های اسپان باند عمدتا دارای گرماژ ۳۰ الی ۶۰ گرم بوده اند. عرض ۱۶۰ سانتی متری پارچه های اسپان باند هم بیشترین استفاده را در تولیدات بیمارستانی داشته است.

تولید پارچه های اسپان باند بیمارستانی با توجه به دو هدف برای بیمارستان ها انجام می گیرد:

 1. به سبب آنکه البسه و منسوجات تولید شده از پارچه های اسپان باند، با قیمت تمام شده کاملا اقتصادی تری تولید می گردند، پس این پارچه از منظر اقتصادی برای بیمارستان ها، مناسب ترین گزینه می باشد.
 2. با توجه به اهمیت رعایت پروتکل های بهداشتی خصوصا در زمان شیوع ویروس کرونا، باز هم البسه و منسوجاتی که با پارچه های یکبار مصرف تولید شده، بیشترین کاربرد را دارند.

این موضوع سبب شده تا تقریبا در تمامی ایام سال، شاهد بازار داغ خرید و فروش انواع پارچه های بیمارستانی اسپان باند باشیم.

خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی

مصارف پارچه اسپان باند برای بیمارستان ها

پارچه اسپان باند با توجه به اینکه می تواند با مشخصات و ویژگی های منحصربفردی تولید گردد، در صنایع مختلفی کاربرد داشته است. از جمله این صنایع می توان به صنعت پزشکی و بهداشتی، صنعت بسته بندی و کاور، تولید ساک های تبلیغاتی، تولید چرم مصنوعی و غیره، اشاره ویژه ای داشت.

اما صنعت پزشکی و بهداشتی، از مهم ترین صنایعی است که امروزه از انواع پارچه های اسپان باند پزشکی، استفاده نموده و هر روزه شاهد افزایش میزان تقاضای خرید عمده پارچه های اسپان باند بیمارستانی در کشور، هستیم.

پارچه های اسپان باند بیمارستانی با طیف رنگی سفید، آبی، سبز و صورتی و گرماژ ۳۰، ۳۸، ۴۰، ۵۰ و ۶۰ گرمی، می توانند از مصارف ذیل برای بیمارستان های دولتی و خصوصی برخوردار باشند:

 • دوخت لباس فرم برای بیماران (عمدتا بیمارانی که کمتر از دو روز بستری هستند، لباس فرم از جنس اسپان باند، مناسب ترین گزینه می باشد)
 • البسه مناسب اتاق عمل شامل گان و شان، کلاه و ماسک جراحی، کاور کفش
 • زیر انداز مخصوص بیمار
 • رو تختی، رو بالشی و ملحفه یکبار مصرف
 • انواع دستمال های مرطوب بهداشتی

تولید کنندگان البسه یکبار مصرف بیمارستانی، با توجه به نوع مصرف پارچه اسپان باند، می توانند گرماژ مناسبی را انتخاب و خریداری کنند. به عنوان مثال مناسب ترین گرماژ برای تولید انواع گان جراحی، خرید پارچه اسپان باند گرماژ ۴۰ یا ۴۵ می باشد. البته برخی از تولیدی ها از گرماژ ۳۸ گرم هم برای تولید گان جراحان، استفاده می نمایند.

پارچه های اسپان باند مصرفی در هر یک از تولیدات فوق، بایستی آنتی باکتریال بوده و از لطافت بسیار مرغوبی نیز برخوردار باشد. یکی دیگر از مشخصه های خوب پارچه های اسپان باند بیمارستانی، بازیافت راحت تر این پارچه هاست که به نوعی یکبار مصرف بودن آن را برای مراکز درمانی و بیمارستانی، توجیه می نماید.

مزایای خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی کدام است؟

اگر شما هم تولید کننده البسه و منسوجات یکبار مصرف بیمارستانی هستید، حتما پس از گشت و گذار در بازارهای خرید و فروش پارچه بیمارستانی و دست و پنجه نرم کردن با واسطه ها و دلالان پارچه، خسته شده اید. نوسانات قیمتی یا گاها کیفیت پایین برخی از پارچه های عرضه شده نیز، شما را دچار سردرگمی هنگام خرید پارچه اسپان باند بیمارستانی کرده است. خصوصا در شرایطی که ویروس کرونا شدت گرفته و میزان تقاضای خرید از این پارچه نیز زیاد است.

به نظر می رسد که در چنین شرایطی، خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی، بتواند کمک شایانی به شما خریداران نموده باشد. چرا که شما می توانید مستقیما از درب کارخانجات معتبر تولیدی و با کاهش هزینه های رفت و آمدی خود و از همه مهم تر بدون هیچ واسطه ای، نیاز پارچه ای خود را تأمین نمایید.

با خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی، قطعا خریدی اقتصادی تر داشته و تولیدات شما هم با قیمت تمام شده کاملا مقرون به صرفه تری انجام خواهد شد.

خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی

مرکز فروش آنلاین پارچه های اسپان باند پزشکی

این مجموعه به عنوان مرکز فروش آنلاین پارچه های اسپان باند پزشکی، امکان خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی در عرض و گرماژ انتخابی شما، مستقیما از درب کارخانه را فراهم می آورد.

شما می توانید پس از دریافت مشاوره رایگان قبل خرید، در کمترین زمان ممکن سفارش خود را ثبت کرده و آن را در هر کجایی که هستید، تحویل بگیرید.

پارچه اسپان باند ۶۰ گرم

قیمت عمده پارچه بیمارستانی

پارچه تترون بیمارستانی
پارچه ترگال سفید
پارچه کجراه سفید
پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی
پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی
پارچه تنظیف
پارچه ترگال سبز بیمارستانی
پارچه کجراه سبز بیمارستانی
پارچه ترگال چاپی اسکراپ
پارچه تترون بیمارستانی
پارچه کجراه خدمات

دسته‌ها
پارچه اسپان باند بیمارستانی پزشکی پارچه ماسک

پارچه اسپان باند رنگی برای ماسک سه لایه پزشکی

پارچه اسپان باند رنگی برای ماسک سه لایه پزشکی

برای خرید و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴

اسپان های رنگی بادران با گرماژ ۲۶ و عرض ۱۷٫۵ و ۱۹٫۵ سانتیمتر تولید می شود

پلی پروپیلن اسپان باند سبک پزشکی ، که در لایه های خارجی ماسک های پزشکی دارای سه لایه پ یافت می شود ، برای مصارف پزشکی طراحی شده است. اما به عنوان یک ماده یکبار مصرف ، برای شستشو طراحی نشده است.

لایه وسط این ماسک ها پارچه ها ملت بلون می باشد

از پلی پروپیلن Meltblown ملت بلون به عنوان لایه میانی بسیاری از ماسک های پزشکی مجاز و در ساخت دستگاه های تنفس مانند N95 استفاده می شود: فیلتر آن بسیار خوب است

به دلیل مشکل تأمین و قابل شستشو نبودن ، ما توصیه نمی کنیم از پلی پروپیلن ملت بلون ذوب شده برای ماسک های غیر پزشکی قابل استفاده مجدد استفاده کنید.

فیلترهای غیر پزشکی یکبار مصرف که قرار است در ماسک های جیبی قرار گیرند به صورت تجاری فروخته می شوند و ممکن است حاوی مواد ملت بلون ، اسپان باند و سایر اجزا باشند. همیشه نمی توان ترکیب آنها را از بسته بندی یا تبلیغات تعیین کرد. آنها به گونه ای طراحی شده اند که پس از هر بار استفاده دور انداخته می شوند.

ملت بلون
ملت بلون

به عنوان لایه میانی بسیاری از ماسک های پزشکی مجاز و در ساخت دستگاه های تنفس مانند N95 استفاده می شود: فیلتر آن بسیار خوب است.،هدف از این کار شستن نیست ، اگرچه برنامه های جدیدی برای استفاده محدود از دستگاه تنفس برای بیمارستان ها ایجاد شده است.

از پلی پروپیلن spunbond قابل شستشو در صنعت پوشاک و مبلمان استفاده می شود. این یکی از چندین ماده ای است که برای ایجاد رابط در کمربندها و یقه ها و اطراف زیپ ها استفاده می شود.

قیمت پارچه ماسک
بهترین پارچه برای تولید ماسک

همچنین از آن برای مهر و موم پایین کاناپه و صندلی ها استفاده می شود. به راحتی از توزیع کنندگان پارچه در دسترس است و در حال حاضر کمبود ندارد زیرا بخشی از زنجیره تأمین تجهیزات محافظت شخصی نیست. این ماده به احتمال زیاد با توصیه های بهداشت عمومی همسو است.

اسپان لس چیست؟

پلی پروپیلن Spunlace اسپان لس تمایل دارد که به طور طبیعی کششی باشد و بر خلاف spunbond و ملت ، مایعات را جذب می کند. برخی از دستمال مرطوب مرطوب با روش spunlace اسپان لس تولید می شود.

با این حال ، مواد مورد استفاده در اسپان لس اغلب پلی پروپیلن نیست بلکه بیشتر مخلوط ویسکوز-پلی استر است تا قدرت جذب را افزایش دهد. ترکیب مواد مرطوب به وضوح روی بسته بندی مشخص شده است ، اما بسیاری از دستمال مرطوب ها شامل ترکیب الیاف مواد نیستند. این مواد برای شستشو و استفاده مجدد در نظر گرفته نشده اند. برخی دستمال مرطوب ها حاوی مواد موثری هستند که در صورت استنشاق ممکن است مضر باشند. به تمام این دلایل ، ما توصیه نمی کنیم از دستمال مرطوب خشک شده به عنوان فیلتر استفاده کنید.

پلی پروپیلن غیربافته ساخته شده با روش سوزن پانچ ماده ای پیوسته است که توسط هزاران سوزن ظریف روی غلتک کاملاً سوراخ می شود. این سوراخ ها مسیر کم مقاومت برای جریان هوا را ارائه می دهند بدون اینکه الیاف به داخل شکاف بروند. ما پیش بینی می کنیم فیلتر آنها ضعیف باشد و آنها را توصیه نمی کنیم.

دسته‌ها
پارچه اسپان باند بیمارستانی پزشکی

خرید پارچه اسپان باند برای گان پزشکی و لباس بیمار

پارچه اسپان باند برای گان پزشکی و لباس بیمار را می توانید به صورت آنلاین و در حجم های بالا و عمده و با کیفیت قابل توجهی از مرکز ما خریداری کنید که این پارچه ها زیر قیمت بازار ارائه می شوند. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: تهران نیما محمد نژاد: ۰۹۱۳۸۹۷۶۳۸۱ – شهرستان ها: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

پارچه اسپان باند چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

همان طور که مستحضر هستید در بازار پارچه های مختلفی را با مشخصات و ویژگی های متفاوتی می توان مشاهده کرد که بالاترین درصد خرید و فروش را در میان سایر پارچه ها دارا هستند.

به عنوان مثال پارچه ی اسپان باند یکی از این موارد به شمار می آید که در رابطه با آن می توانیم موارد ذیل را شرح بدهیم.

 1. اسپان باندها از پارچه های بی بافت هستند و جنس اصلی آن ها از پلی پروپلین می باشد.
 2. از الیاف پرس تشکیل شده اند و مانند پارچه های معمولی بافته نمی شوند.
 3. در وزن و گرماژهای مختلفی می توان آن ها را خریداری نمود.
 4. عرض هر پارچه که برای تولید محصول خاصی به کار برده می شود نیز تفاوت دارد.
 5. رنگبندی متفاوتی را می توان در آن ها مشاهده نمود.
 6. طول هر رول با دیگری تفاوت دارد و این مورد در قیمت نهایی هم اثرگذار است.
 7. خواص زیادی هم دارا هستند که می توان به آب گریز بودن، آب دوست بودن آن ها اشاره کرد.
 8. ضد آب و یا واتر پروف می باشند.
 9. آنتی باکتریال و آنتی یووی هستند و از لطافت خاصی برخوردار می باشند.
 10. یکبار مصرف می باشند و از قیمت بسیار مناسبی هم برخوردارند.

از پارچه اسپان باند برای گان پزشکی و بسیاری موارد دیگر بهره می برند و از آن در تولید این محصولات استفاده می کنند.

 پارچه اسپان باند برای گان پزشکی و لباس بیمار

پارچه گان یکبار مصرف بیمارستانی با قیمت عمده

همان طور که متوجه شدید، پارچه اسپان باند برای گان پزشکی مصرف زیادی دارد و می توانید آن را با قیمت عمده و در حجم های بالا مورد خرید قرار بدهید.

از آن جایی که این لباسی که مطرح نموده ایم بیشتر برای مصارف پزشکی و بیمارستانی به کار برده می شوند، ترجیح داده می شود تا به صورت یکبار مصرف تهیه شوند.

برای این کار لازم است تا از پارچه های یکبار مصرف که با نام اسپان باند در بازار معروف هستند، استفاده گردد.

زیرا اکثر افراد و حتی پرسنل بیمارستان و مراکز درمانی تمایل دارند تا پس از مصرف این پوشاک را دور بیندازند.

زیرا برخی اوقات مشاهده می شود که نمی توان آلودگی ها و ویروس های موجود در این لباس ها را از بین برد و فرد مدام ناراحت خواهد بود که آیا این لباس به درستی شسته و ضد عفونی شده است یا خیر.

به همین دلیل است که اسپان باندها در این زمینه کاربرد فراوانی دارند و به بهترین شکل ممکن می توان از آن ها بهره برد.

این پارچه را در گرماژ مشخص و همچنین عرض های استاندارد تولید می نمایند تا هم بدن نما نباشند و هم این که سرما و گرما به بدن افراد نفوذ نکند و فرد در آن ها احساس راحتی کند.

رنگبندی های متفاوتی برای این پارچه در نظر گرفته شده است که از مهم ترین آن ها می توان به رنگ های صورتی، آبی، آبی نفتی و سبز اشاره کرد که بالاترین میزان درخواست را درمیان سایر رنگ ها دارا می باشند.

این پارچه توسط مجموعه ی ما تولید و به مرحله ی عرضه و فروش رسانده می شود و شما می توانید به راحتی از طریق روش های مختلفی نسبت به ثبت سفارش آن اقدام کنید و هر حجمی که از این پارچه تمایل دارید را درخوسات بدهید.

تولید کنندگان اسپان باند

همان طور که می دانید در شهرهای مختلفی کارخانه های بسیاری قرار گرفته دارند که وظیفه ی اصلی آن ها تولید پارچه هایی مانند اسپان باند می باشد.

این کارخانه ها در شهرهای متفاوتی همچون اصفهان، مشهد، تبریز، تهران، یزد، کلاردشت، همدان و ملایر واقع شده اند که از معروف ترین کارخانه های موجود در زمینه ی تولید اسپان باند می باشند.

کارخانه های تولید اسپان باند در شهرهای دیگری هم قرار دارند اما به دلیل بالا بودن کیفیت تولیدات این شهرها، از شهرت بالاتری برخوردار هستند.

شهری مانند اصفهان که از دیرباز تا کنون شغل ساکنانش تولید پارچه بوده است مسلما تولیداتی بسیار باکیفیت تر از سایر شهرها دارد و برخی آن را به عنوان قلب تولید پارچه می شناسند.

این کارخانه های تولیدی نیازمند این هستند که دستگاه های مشخصی داشته باشند که از آن جمله می توان به اکسترودر اشاره کرد.

همچنین می بایست در تولیدات خود از بهترین متریال و مواد اولیه استفاده شود که نام آن پلی پروپلین می باشد.

تولید کنندگان بسیاری هم وجود دارند که از نظر کیفیت محصولات با کارخانه های به نام و برند برابری می کنند اما به دلایلی نتوانسته اند به رقابت با آن ها بپردازند.

قیمت تولیدات کارخانه های برند تا حدودی بالاتر از کارخانه ها و مراکزی است که به عنوان برند مطرح نشده اند.

اما این نمی تواند دلیلی قاطع بر این موضوع باشد که کیفیت آن کارخانه ها پایین تر است بلکه این موضوع نیز در این مورد دخالت دارد که قیمت برند بر روی آن تعریف نشده است.

شما نیز می توانید با تولید کنندگان اسپان باند، ارتباط برقرار کرده و در میان آن ها، به مقایسه بپردازید و بهترین آن ها را برای انجام تمامی امورات خود انتخاب کنید.

 پارچه اسپان باند برای گان پزشکی و لباس بیمار

لیست قیمت پارچه یکبار مصرف گان و شان پزشکی

پارچه اسپان باند برای گان پزشکی نیز از قیمت های متفاوتی برخوردار است و برای این که شما بتوانید سفارشاتتان را ثبت کنید، لازم است تا لیست قیمت محصولات را در دست داشته باشید.

این لیست قیمت را می توانید از طریق راه های مختلفی به دست بیاورید که مهم ترین شکل آن این است که به صورت مستقیم با تولید کننده و یا مرکز فروش آن در ارتباط قرار بگیرید.

هرچه دستیابی به قیمت مستقیم تر باشد، شما از قیمت عادلانه تری بهره مند خواهید شد که می تواند سود بالاتری برای شما در پی داشته باشد.

پارچه های اسپان باند کلا از قیمت مناسبی برخوردار هستند و به عنوان یکی از ارزان ترین پارچه ها در بازار مورد معامله قرار می گیرند.

به دست آوردن این لیست قیمت می تواند از طریق مراجعه ی حضوری افراد به درب کارخانه و یا مرکز فروش انجام گیرد که معایب بسیاری بر آن وارد است.

از آن جمله می توان به محدودیت افراد در زمان و مکان اشاره کرد و فرد باید مسافت زیادی را برای به دست آوردن این لیست طی کند که در عین حال هزینه های زیادی هم برای وی در پی دارد.

همچنین این لیست قیمت برای همان روز معتبر است و اگر فرد بخواهد در روز دیگری سفارش خود را ثبت نماید باید مجددا نسبت به قیمت گیری بپردازد که این مورد با توجه به شرایط موجود در بازار پیش امده است.

اما فرد می تواند به راحتی از طریق آنلاین به قیمت گیری بپردازد و تمامی این موارد نیز براساس نوسانات روز بیان می شوند و کاملا معتبر و به روز می باشند.

در این روش فرد زمان کمی را صرف می نماید تا قیمت محصولات را به دست بیاورد و در زمان وی صرفه جویی می شود.

گان پزشکی در قیمت مناسب و کیفیت بالای صادراتی

پارچه اسپان باند برای گان پزشکی از موارد مهمی است که طرفداران بسیاری هم دارد.

به همین دلیل است که آن را در بالاترین کیفیت و بهترین قیمت مورد تولید قرار می دهند و کارخانه های بسیاری هستند که این امر را بر عهده دارند.

بیمارستان ها و مراکز درمانی ترجیح می دهند که این گان های دریافتی از کیفیت بالایی برخوردار باشند و بر این اساس سفارش بعدی خود را تنظیم می کنند.

بنابراین لازم است تا کارخانه ها در بالا بردن سطح کیفیت تولیدات، نهایت تلاش خود را داشته باشند تا بتوانند مشتریان ثابتی را در این زمینه برای خود به دست بیاورند.

در حال حاضر در بازار شاهد رقابت میان کارخانه ها هستیم که هم از نظر میزان کیفیت و هم قیمت با یکدیگر رقابت دارند و هرکدام از موارد و شرایط بهتری برخوردار باشد، مسلما فروش بالاتری هم خواهد داشت.

پارچه اسپان باند را درگرماژ و عرض های مختلفی تولید می نمایند و از هر کدام در جهت تولید محصول خاصی استفاده می شود.

به عنوان مثال گان پزشکی از گرماژ مشخصی برخوردار است تا هم سرما و گرما را رعایت کند و هم این که به علت نازکی بیش از حد حالتی بدن نما نداشته باشد.

 پارچه اسپان باند برای گان پزشکی و لباس بیمار

فروش پارچه اسپان باند و گان های بیمارستانی

شما نیز این امکان را دارید تا قبل از انجام هر کار و سفارشی از پارچه های یکبار مصرف، در مورد آن ها به طور کامل تحقیقاتی انجام بدهید.

این تحقیقات شامل تمامی زمینه ها می شود به عنوان مثال هم در مورد ویژگی ها و مشخصات پارچه می باشد و هم این که قیمتی که دارا هستند و عواملی که سبب ایجاد تغییراتی در قیمت می شود.

در نهایت می توانید در مورد نحوه ی خرید و فروش آن ها هم اطلاعاتی را به دست بیاورید.

دانستن این موارد می تواند کمک شایانی به شما نماید تا بهترین خرید را مورد ثبت قرار بدهید و سود خوبی نصیبتان شود.

اسپان باندها در سطح وسیع و عمده معمولا از طریق تولید کنندگان آن ها و یا مراکز فروش همین کارخانه ها مورد فروش قرار می گیرند.

راه اندازی مراکز فروش از طرف کارخانه ها بیشتر به این دلیل است که بتوانند علاوه بر معرفی هرچه بیشتر و بهتر خود، سطح فروشی که دارند را هم بالاتر ببرند.

بنابراین می توانید از هرکدام از آن ها که تمایل دارید، خریدهایتان را ثبت کنید.

فروش می تواند به اشکال گوناگونی واقع شود که هم حضوری باشد یعنی فرد به درب کارخانه و یا مرکز فروش به شکل کاملا حضوری مراجعه نماید و یا این که به صورت غیر حضوری و اینترنتی باشد.

هر دوی این روش ها معایب و مزایایی دارند که فرد می بایست با توجه به شرایط جامعه و یا مواردی که خود فرد دارد نسبت به انتخاب یک روش اقدام کند.

خرید از طریق اینترنتی برای فرد عدم محدودیت زمانی و مکانی را ایجاد نمی کند و وی می تواند در هر زمان از شبانه روز که تمایل دارد و هر مکانی که وی می خواهد نسبت به ثبت درخواست خودش پیش برود و عمل نماید.

پارچه اسپان باند برای گان پزشکی را می توانید از هر روشی که تمایل دارید خریداری و تهیه کنید و در جهت تولید بهترین محصولات و باکیفیت ترین آن ها به کار ببرید.

پارچه گان از کجا بخریم؟

شاید سوال مهمی که ذهن شما را بیش از هرچیزی به خود مشغول کرده است، این باشد که از خود بپرسید پارچه گان را از کجا بخرم؟!

پاسخ این سوال کاملا بستگی به شرایط کاری و زندگی شما دارد.

به این صورت که برخی از افراد در شهرها و محل هایی زندگی می کنند که کارخانه ی تولید پارچه گان درست در همان منطقه واقع شده است.

مسلما خرید از این مراکز به صورت حضوری برای این افراد به راحتی میسر است و می توانند به بهترین شکل ممکن آن ها را مرود ثبت قرار بدهند.

حال شرایطی را در نظر داشته باشید که افراد در شهرهایی واقع شده اند که نه تنها کارخانه ی خاصی در آن جا نمی باشد، بلکه مرکز فروشی هم برای آن منطقه راه اندازی نشده است.

به نظر شما این افراد بهتر است چه کاری انجام بدهند و خریدهایشان را به چه طریقی مورد ثبت قرار بدهند تا بتوانند سود خوبی را به دست آورند!

یک روش این است که به شهر مورد نظر که کارخانه در آن قرار دارد مراجعه کنند و از این طریق خرید نمایند که معایب زیادی دارد و زمانی که شما می توانید بهترین روش خرید را در اختیار داشته باشید چرا باید خود را به این شکل در زحمت بیندازید.

بهترین روش خرید در حال حاضر و با این اوصاف این است که فرد از طریق آنلاین هر آن چه که نیاز دارد را سفارش بدهد و این توانایی نیز در وی وجود دارد که تحقیقات مهمی را قبل از سفارش داشته باشد.

این تحقیقات کمک می کند تا وی بهترین سفارش را انجام بدهد و در این مورد به بهترین شکل ممکن سود خوبی را به دست بیاورد.

دسته‌ها
پارچه اسپان باند بیمارستانی پزشکی پارچه ماسک

خرید پارچه ماسک یکبار مصرف

خرید پارچه ماسک یکبار مصرف

برای خرید و مشاوره رایگان پارچه ماسک با ما تماس بگیرد

شهرستان ها میلاد ارشدی ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

تهران نیما محمد نژاد ۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴

برای پارچه ماسک یکبار مصرف از پارچه های زیر استفاده می شود

پارچه های اسپان باند در خانواده منسوجات بی‌بافت و از جنس پلی‌پروپیلن است. اسپان باند به نام‌هاى پارچه‌ی یک‌بار مصرف، بى‌بافت، نبافته، لایه‌ی سوزنى، نبافته‌ی سوزنی پارچه نبافته‌ی اسپان نیز شناخته می‌شود. این محصول، مانند پارچه‌های معمول تاروپودی از الیاف انواع نخ نیست، بلکه از الیاف پرس در حرارت و گرما تشکیل شده است. پارچه‌ی اسپان باند با ضخامت و وزن‌های مختلفی تولید می‌شود، از این رو به بی‌بافت یا نبافته شهرت دارد. برای درک بهتر از مفهوم واژه‌ی منسوجات بی‌بافت، می‌توانید نوع بافت نمد و موکت را در نظر بگیرید. مصارف پارچه‌ی اسپان باند در پارچه ماسک یکبار مصرف با گرماژ ۲۵ و ۳۰ و ۴۰ با عرض ۱۶۰ همراه با ملت بلون تولید می شود

پارچه اس ام اس ،این پارچه ترکیب پارچه اسپان باند و ملت بلون می باشد

پارچه اس ام اس

پارچه ملت بلون این پارچه نیز همانند پارچه اسپان بی بافت است بهتریم ملت بلون مربوط به شرکت بافتینه است که برای تولید ماسک استفاده می شود به همراه دو لایه اسپان باند

https://www.instagram.com/p/B-gqtfCn5EP/
ملت بلون
ملت بلون و قیمت پارچه ملت بلون

ساخت ماسک سه لایه

دسته‌ها
پارچه اس ام اس پارچه اسپان باند بیمارستانی پزشکی

پارچه اس ام اس بافتینه

مشاوره رایگان ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

پارچه اس ام اس بافتینه

در گرماژ های ۲۵ و ۳۰ و ۴۰ گرم

در عرض های مختلف تولید می شود

مناسب برای ماسک سه لایه

دسته‌ها
پارچه اس ام اس پارچه اسپان باند بیمارستانی پزشکی

خرید پارچه اس ام اس ماسک

خرید پارچه اس ام اس ماسک

برای خرید و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید

ارسال رایگان بالای ۲۵ طاقه

تهران ۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴

شهرستان ها

۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

پارچه sms یا ssmms ترکیب پارچه اسپان باند و پارچه ملت بلون در ۵ لایه می باشد

این پارچه مناسب برای پارچه ماسک با عرض ۱۷٫۵ سانتیمنر و گرماژ ۲۵ تولید می شود

برای خرید پارچه لمینت با ما تماس بگیرید

۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴ میلاد ارشدی

دسته‌ها
پارچه اسپان باند بیمارستانی پزشکی پارچه بیمارستانی

پارچه اسپان باند بیمارستانی بی بافت

پارچه اسپان باند بیمارستانی بی بافت

قیمت پارچه اسپان باند بیمارستانی متناسب با چه پارامتر و شاخصه ای تغییر می کند؟ با کاربرد این پارچه و نام های دیگرش، آشنایی دارید؟
از پارچه اسپان باند بیمارستانی به عنوان پارچه های بی بافت یا پارچه های نبافت، پارچه های لایه سوزنی و پارچه یکبار مصرف یاد می شود.
الیته نام دیگری که با آن پارچه اسپان باند بیمارستانی را مورد خطاب قرار می دهند و رایج است، پارچه یکبار مصرف بیمارستانی می باشد.
پارچه اسپان باند یا همان یکبار مثرف را شرکت ها و کارخانه ها در ۲ نوع بهداشتی و صنعتی تولید می کنند که نوع صنعتی آن مناسب استفاده در بیمارستان ها نمی باشد.

پارچه اسپان باند
پارچه بی بافت

از نوع بهداشتی این پارچه به عنوان پارچه اسپان باند بیمارستانی یاد می شود.
تولید ۲ نوع از پارچه های اسپان باند مورد اشاره در خطوط بالایی از مواد اولیه مختلفی می باشد، این در حالی است که در زمان تولید از انواع گرانول با کیفیت های مختلف استفاده می گردد.
قیمت پارچه اسپان باند بیمارستانی نیز کمی بالاتر از قیمت پارچه اسپان باند صنعتی می باشد.
کاربرد پارچه اسپان باند بیمارستانی در دوخت وسایل و لباس هایی می باشد که قرار است به خاطر خفظ بهداشت تنها یکبار مورد استفاده قرار گیرد و بیشتر در اتاق عمل از این لباس های دوخته شده از پارچه اسپان باند بیمارستانی استفاده می گردد.
پارچه اسپان باند بیمارستانی را در گلخانه ها و برای دوخت کاور، برای پیکیج و بسته بندی کردن محصولات نیز استفاده می کنند.
هم چنین از پارچه اسپان باند بیمارستانی در دوخت لباس ام آر آی و سی تی اسکن هم استفاده می شود.

این پارچه در زمره­‌ی منسوجات بی­‌بافت و از جنس پلی‌­پروپلین است. اسپان باند به نام­‌هاى پارچه­‌ی یک­‌بار مصرف، بى­‌بافت، نبافته، لایه­‌ی سوزنى، نبافته­­­‌ی سوزنی و نبافته­‌ی اسپان نیز شناخته می­‌شود.

اسپان باند
اسپان باند

این پارچه، مانند پارچه­‌های معمول تاروپودی از الیاف انواع نخ نیست، بلکه از الیاف پرس تشکیل شده است.

پارچه­‌ی اسپان باند با ضخامت­ و وزن­‌های مختلفی تولید می‌­شود، از این رو به بی‌­بافت یا نبافته شهرت دارد. برای درک بهتر از مفهوم واژه‌­ی منسوجات بی­‌بافت، می­‌توانید نوع بافت نمد و موکت را در نظر بگیرید.

مصارف پارچه­‌ی اسپان باند آنقدر زیاد است که همه با آن سر و کار دارند. این پارچه در تولید چای کیسه­‌ای تا صنایع نظامی به کار می­‌رود. اکثر افراد در طول روز با این پارچه سر و کار دارند، اما یا اسم آن را نمی‌­دانند یا با آن آشنایی ندارند.

پارچه تترون بیمارستانی

به علت مصرف بالای بیمارستان ها از پارچه تترون، کارخانجات و مشتریان به تترون هایی که

با طیف رنگ بیمارستانی تولید می شوند، اصطلاحا پارچه تترون بیمارستانی می گویند. تفاوت

اصلی پارچه تترون معمولی با پارچه تترون بیمارستانی در قیمت پایین تر، رنگبندی روشن و گرماژ پارچه است.

اصلی ترین دلایل محبوبیت پارچه تترون برای استفاده در لباس های بیمارستانی شامل موارد زیر می شود:

 • قابل شستشو بودن
 • امکان استفاده چندین باره
 • قیمت ارزان
 • سبک بودن
 • لطافت
 • رنگبندی متنوع

پارچه فلامنت پنبه

یکی از پارچه های بیمارستانی که در مراکز خرید بنابر تقاضای خریداران و مشتریان حجم فروش بالایی را دارد و همچنین مورد تایید تمام مراکز درمانی در سراسر کشور می باشد ، پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی می باشد  که همواره با کیفیت و قیمت های متفاوتی در بازار خرید و فروش می گردند.

کارخانه ها و شرکت های نساجی زیادی در شهرهای مختلف ایران در زمینه تولید پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی به فعالیت می پردازند ، ولیکن بارز و واضح است که اکثریت تولید کنندگان پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی در شهر اصفهان وجود دارند.

همان طور که می دانید در شهر اصفهان، صنایع نساجی زیادی انواع پارچه بیمارستانی و پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی را تولید و به نمایندگی ها برای خرید و عرضه ، تزریق می نمایند.

فلامنت پنبه چاپی
فلامنت پنبه چاپی

تفاوت پارچه فلامنت پنبه با پارچه فلامنت فلامنت


با توجه به اسم، تنها تفاوت پارچه فلامنت پنبه ای با فلامنتی (فلامنت فلامنت) بیمارستانی در تار و پود آن خلاصه می شود که تار و پود پارچه فلامنت فلامنت از فلامنت می باشد اما پارچه فلامنت پنبه ترکیبی از فلامنت و پنبه است. این نوع پارچه مانند پارچه قبلی خشک نیست و به خاطر داشتن الیاف طبیعی پنبه لطافت بیشتری را داراست. این پارچه ارزان ، کمی از پارچه فلامنتی(فلامنت فلامنت) قیمت بیشتری دارد.
مشخصات و طرح پارچه بیمارستانی باعث می شود هریک جهت مصارف خاصی انتخاب گردند.

پارچه ترگال آب ژاول

پارچه ترگال مناسب برای این کاربرد باید اصطلاحا به صورت خمی یا راکتیو، ترموزول رنگرزی شود تا پس از شستشو کیفیت خود را از دست ندهد. تولیدی های لباس باید توجه داشته باشند که اگر پارچه بی کیفیت استفاده کنند، دچار دردسر و در تسویه حساب با بیمارستان دچار مشکل خواهند شد.

این پارچه دارای بیش از صد نوع تنوع رنگی است. ترگال و یا کج راه سفید بسیار در روپوش پرستاری و پزشکی استفاده می شود. رنگ های دیگر مثل سبز نیز در اتاق عمل کاربرد ویژه ای دارند. وزن استاندارد این پارچه معمولا ٢۴٠ گرم است. این روزها پارچه ترگال و کجراه نانو با رنگ سفید نیز برای روپوش پرستاری و پزشکی به کار می روند که مانع از جذب مایعات توسط لباس می شوند.

پارچه ترگال سبز آب ژاول
پارچه ترگال سبز آب ژاول

 

دسته‌ها
پارچه اسپان باند بیمارستانی پزشکی

فروش پارچه بیمارستانی اسپان باند با قیمت ارزان

فروش پارچه بیمارستانی اسپان باند و بی بافت با ارزان ترین قیمت موجود در تمامی بازارهای کشور، توسط نمایندگی های رسمی کارخانجات معتبر انجام می پذیرد.
پارچه بیمارستانی اسپان باند از منسوجات بی بافت بیمارستانی بوده که قیمت کاملا ارزان و مقرون به صرفه را برای مراکز دولتی و خصوصی بیمارستان ها داشته است.

فروش پارچه بیمارستانی اسپان باند

در ایران کارخانجات تولید پارچه اسپان باند، تقریبا در تمامی ایام سال، فروش خوبی از انواع پارچه اسپان باند بیمارستانی با طیف رنگی بیمارستانی دارند.
اما چگونه می توان با قیمت واقعی، بهترین کیفیت پارچه بیمارستانی اسپان باند را خریداری کرد؟
بیایید کمی بیشتر با پارچه اسپان باند بیمارستانی و مصارف آن آشنا شویم.

پارچه بیمارستانی اسپان باند و مصارف آن

فروش پارچه بیمارستانی

پارچه بیمارستانی اسپان باند با نام های پارچه بی بافت و پارچه سوزنی بیمارستانی هم در میان عامه شهرت دارد.
این پارچه با عرض های ۱۰۰، ۱۲۰ و ۱۶۰ سانتی متری و گرماژ ۳۰ تا ۶۰ گرمی، مصارف عمده ای را در مراکز بیمارستانی داشته است.
به گونه ای که می تواند در کاهش هزینه های بیمارستان ها هم نقش فزاینده ای را ایفا نموده باشد.
از پارچه بی بافت بیمارستانی که هیچگونه تار و پودی نداشته، مصارف ذیل را بهره می برند:

 • لباس بیماران
 • شان و گان بیمارستانی
 • رو انداز و زیر اندازهای بهداشتی
 • رو تختی و رو بالشی
 • ماسک و کلاه اتاق عمل
 • کاور کفش در اتاق عمل و آی سی یوها

فروش پارچه بیمارستانی

فروش پارچه بیمارستانی اسپان باند

فروش پارچه بیمارستانی اسپان باند در طیف رنگی آبی، سفید، صورتی، سبز و … در تناژ بالا صورت می گیرد.
سفارش خرید مستقیم توسط مشتریان، قطعا خریدی آسان و مقرون به صرفه را برای آنان به همراه خواهد داشت.

انواع دیگر پارچه های بیمارستانی

شایان ذکر است که در این مراکز فروش آنلاین پارچه بیمارستانی؛ انواع بهترین کیفیت و قیمت از انواع پارچه های ذیل نیز به فروش می رسند:

 1. پارچه ترگال بیمارستانی
 2. پارچه تترون بیمارستانی
 3. پارچه فلامنت بیمارستانی
 4. پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی

خریداران کافیست سفارش خرید خود را پس از مشورت با مشاورین در این حوزه ثبت کنند.

منبع: فروش پارچه بیمارستانی اسپان باند با قیمت ارزان

دسته‌ها
پارچه اسپان باند بیمارستانی پزشکی

توزیع پارچه اسپان باند بیمارستانی با قیمت ارزان

توزیع پارچه اسپان باند بیمارستانی با قیمت ارزان، یعنی قیمت خرید مستقیم از درب کارخانه توسط نمایندگی های آنلاین پارچه بیمارستانی صورت می پذیرد.
تقریبا در تمامی ایام سال، پارچه های بیمارستانی از بازار داغ خرید و فروش برخوردار بوده اند.
در این میان پارچه های بیمارستانی ارزان قیمت، در حجم و تناژ بالا، نرخ فروش خوبی را دارا می باشند.
یکی از این پارچه های ارزان قیمت بیمارستانی، پارچه اسپان باند بیمارستانی است.

توزیع پارچه بیمارستانی

این پارچه در عرض ها و گرماژهای عرضه شده، مصارف مناسبی را در ارگان های دولتی و خصوصی بیمارستانی داشته است.
اما اینکه از کدام مراکز فروش می توان کیفیت و قیمت متناسب با هم را از پارچه اسپان باند بیمارستانی خریداری کرد، خودش مسئله مهمی می باشد.

چرا پارچه اسپان باند بیمارستانی؟

شاید خیلی از مراکز دولتی و خصوصی بیمارستانی امروزه از پارچه اسپان باند مصرف می کنند.
مهم ترین دلیل استفاده از این پارچه در بخش های گوناگون، قیمت بسیار ارزان و مقرون به صرفه این پارچه نسبت به پارچه های تترون و ترگال بیمارستانی می باشد.
پارچه بیمارستانی اسپان باند از وزن بسیار سبکی برخوردار بوده و از نظر مسائل بهداشتی، مناسب ترین گزینه می باشد.

توزیع پارچه بیمارستانی

این پارچه به راحتی بازیافت شده و در زباله های بیمارستانی، دغدغه ی زیادی را برای بیمارستان ها به وجود نمی آورد.
پارچه اسپان باند بیمارستانی، هیچ تار و پودی نداشته و از الیاف پرس تشکیل می گردد به همین جهت با نام های ذیل مشهور می باشد:

 1. پارچه سوزنی بیمارستانی
 2. پارچه بی بافت بیمارستانی
 3. پارچه یکبار مصرف بیمارستانی

مصارف پارچه اسپان باند بیمارستانی

 • البسه فرم بیماران زن و مرد
 • شان و گان بیمارستانی
 • رو تختی، رو بالشی و زیر اندازهای بهداشتی
 • البسه اتاق عمل مانند کلاه، ماسک، کاور کفش و …

توزیع پارچه بیمارستانی

توزیع پارچه اسپان باند بیمارستانی ارزان قیمت

توزیع پارچه اسپان باند بیمارستانی ارزان قیمت به شکل مستقیم از درب کارخانجات معتبر تولیدی انجام می پذیرد.
سفارشات خرید عمده و در حجم های بالای پارچه اسپان باند بیمارستانی را همین حالا به شکل آنلاین ثبت کنید.

دسته‌ها
پارچه اسپان باند بیمارستانی پزشکی

فروش پارچه اسپان باند بیمارستانی در ایران

فروش پارچه اسپان باند بیمارستانی در بازارهای شهرهای گوناگون ایران، با بهترین قیمت و بدون هیچ واسطه و کمترین هزینه اضافی، توسط منابع اصلی فروش صورت می گیرد.
ارگان های دولتی و خصوصی بیمارستان ها، همیشه و تقریبا در تمامی ایام سال، مشتریان ثابت پارچه های بیمارستانی هستند.
به خصوص پارچه های بیمارستانی ارزان قیمت که می تواند در کاهش هزینه های این مراکز، نقش فزاینده ای را دارا باشند.
فروش پارچه اسپان باند بیمارستانی به عنوان یکی از پارچه های ارزان قیمت نیز با همین هدف توسط مراکز فروش پارچه بیمارستانی صورت می گیرد.
آیا از مشخصات انواع پارچه اسپان باند بیمارستانی تولیدی ایران، آگاهی دارید؟

فروش پارچه بیمارستانی

چگونه می تواند پارچه اسپان باند بیمارستانی را با همان قیمتی که در کارخانجات تولیدی ارائه می گردد، خریداری کرد؟
راز خرید مطمئن از قیمت و کیفیت انواع پارچه اسپان باند بیمارستانی در این بازارهای پر از تبلیغات و وجود واسطه ها چیست؟

فروش پارچه بیمارستانی

آشنایی با انواع پارچه اسپان باند بیمارستانی

در ابتدا باید گفت که پارچه اسپان باند، در کشور ما و در کارخانجات تولیدی، به شکل هیچ تار و پود و از الیاف پرس تولید می گردد.
این پارچه دارای گرماژ ۱۶ گرم به بالا و به صورت مضربی از ۵ می باشد که هر یک مصارف عمده ای در صنایع گوناگون دارند.
این پارچه که با نام پارچه یکبار مصرف یا پارچه بی بافت بیمارستانی هم شهرت داشته، یکی از بیشتر مصارفش در تولید منسوجات بیمارستانی می باشد.

فروش پارچه بیمارستانی

پارچه یکبار مصرف بیمارستانی با گرماژ ۳۰ تا ۶۰ گرمی و عرض های ۱۰۰، ۱۲۰ و ۱۶۰ سانتی متری، مصارف ذیل را در محیط های بیمارستانی دارد:

 • روتختی و زیرانداز بیمارستانی
 • لباس بیماران
 • گان و شان بیمارستانی
 • لباس اتاق عمل شامل روپوش پرسنل، کلاه اتاق عمل، کاور کفش، ماسک و …

فروش پارچه بیمارستانی

راز خرید بهترین پارچه اسپان باند بیمارستانی چیست؟

اگر به دنبال پیدا کردن راز خرید بهترین پارچه اسپان بیمارستانی هستید، ما به شما می گوییم که اولین نفری هستید که این راز را می داند.
چرا که شما در سایت نمایندگی های فروشی هستید که دارای مشخصات ذیل می باشند:

 • ارتباط داشتن با بزرگترین کارخانجات تولیدی پارچه بیمارستانی
 • حذف واسطه ها و عرضه قیمت مستقیم از درب کارخانه
 • ارسال نمونه های عدلی واقعی و کالیته رنگی به شکل رایگان به تمامی بازارهای کشور

فروش پارچه اسپان باند بیمارستانی

فروش پارچه اسپان باند بیمارستانی توسط این مراکز، با قیمت کارخانه و به نوعی باورنکردنی برای مشتریان انجام می گیرد.

منبع: فروش پارچه اسپان باند بیمارستانی در ایران

Call Now Buttonتماس با مشاورین