دسته‌ها
پارچه لباس کار

خرید پارچه لباس کار عمده | مناسب ترین پارچه مخصوص لباس کار

خرید پارچه لباس کار عمده از مراکز مختلفی امکان پذیر است، برای به دست آوردن مناسب پارچه مخصوص لباس کار و دسترسی به بهترین قیمت پارچه کجراه لباس کار می توانید با کارشناسان فروش این مجموعه ارتباط بگیرید.

پارچه لباس کار اصفهان در بین تمامی مراکز تولید لباس کار و البته فروشندگان پارچه محبوبیت زیادی دارد. پس با خیال راحت در صورت ارائه این پارچه در بازار می توانید اقدام به خرید آن کنید.

در صورتی که خرید پارچه لباس کار عمده از مراکز فروش مستقیم و بدون واسطه صورت بگیرد، با بهترین قیمت پارچه کجراه لباس کار روبرو می گردید. سعی کنید که حتماً از مراکز فروش عمده پارچه لباس کار را برای تهیه محصول مورد نیاز خود انتخاب نمایید.

همه چیز در مورد پارچه لباس کار اصفهان

در حال حاضر اهمیت استفاده از لباس کار و یونیفرم برای سازمان ها و نهادهای مختلف خصوصی و دولتی و کارگاه ها بسیار زیاد است. چرا که با تهیه لباس های کار و رعایت نظم می توان بین پرسنل تمایز ایجاد کرد. البته حفظ سلامت کارکنان نیز با تهیه لباس های مناسب آسانتر می گردد.

کارخانجات زیادی در زمینه تولید لباس کار در حال فعالیت هستند که بتوانند نیاز بازار را تأمین کرده و البته سود خوبی هم از این بازار به دست می آورند. در این میان کارخانجات نساجی اصفهان جزء برترین تولید کنندگان پارچه لباس کار محسوب می شوند.

پارچه لباس کار اصفهان با داشتن ویژگی ها و مشخصات منحصر به فرد موارد استفاده و کاربردهای گسترده ای دارد. چرا که این پارچه ها را در الیاف طبیعی، مصنوعی و الیاف ترکیبی تولید می کنند؛ به همین سبب برای هر نوع نیازی می توان پارچه مناسب را انتخاب نمود.

تنوع رنگ موجود در بین پارچه های لباس کار موجب شده تا با خیال راحت پارچه مناسب با هر گروه شغلی و سازمانی انتخاب شود. پس نیاز است که حتما در انتخاب رنگ ها دقت بیشتری به خرج دهید تا مناسب ترین رنگ بندی را تهیه نمایید.

به غیر از رنگ موارد دیگری مانند کیفیت الیاف به کار برده شده در روند تولید، ثبات رنگی پارچه ها و گرماژ پارچه نیز جزء موارد بسیار مهم است. در هنگام تهیه لباس کار باید این موارد بیشتر مورد توجه قرار بگیرد، تا البسه در صورت شستشو کیفیت خود را از دست ندهند.

برخی از انواع پارچه لباس کار که در کارخانجات اصفهان تولید می شود، شامل موارد ذیل است:

 • پارچه لباس کار ترگال
 • پارچه لباس کار کجراه
 • پارچه لباس کار لی پنبه ای
 • پارچه لباس کار کتان کجراه
 • پارچه لباس کار تترون
 • پارچه لباس کار فاستونی
 • پارچه لباس کار پرشیا

نکات مهم در خرید پارچه لباس کار عمده

پارچه لباس کار اهمیت زیادی دارد؛ چرا که با دوخت انواع البسه در محیط های شغلی متنوع می توان پرستیژ کاری کارمندان را حفظ کرد. در هنگام خرید پارچه لباس کار باید برخی از نکات مهم مدنظر قرار بگیرد تا در نهایت بتواند از این پارچه ها بهترین استفاده را نمود.

شناخت برخی از ویژگی و مشخصات پارچه های لباس کار و البته بررسی دقیق و کلی شرایط محیط کار پرسنل کمک می کند تا بهترین نوع پارچه را انتخاب نمایید. به همین سبب نیاز است که قبل از اقدام به خرید، راهنمای انتخاب پارچه را به طور کامل مورد بررسی قرار بدهید.

در این بخش به بررسی نکات مهم در خرید پارچه لباس کار عمده می پردازیم:

شرایط آب و هوایی محیط

توجه کردن به شرایط آب و هوایی در محیط های کاری مختلف موجب شده تا از پارچه های پنبه یا پارچه هایی با الیاف مصنوعی بیشتر انتخاب گردد.

در نظر گرفتن مسائل ایمنی

برای برخی از فضاها نیاز است که حتماً از پارچه های مستحکم و مقاوم در برابر حرارت و آتش استفاده شود و برخی از فضاهای دیگر نیاز است از پارچه های نازک که قابلیت تنفس بیشتری دارند به کار ببرند، پس در نظر گرفتن مسائل ایمنی مهم است.

حفظ شخصیت و پرستیژ کارمندان

انتخاب پارچه ها از لحاظ کیفیت و البته رنگ بندی تأثیر زیادی در حفظ شخصیت و پرستیژ کارمندان و کارگران می گذارد به عنوان مثال رنگ هایی مانند قرمز یا صورتی برای همه گروه ‌های کاری مناسب نیست. اما انتخاب رنگ هایی مانند طوسی، سرمه ای و مشکی برای طیف وسیع تری از گروه‌ های کاری کاربرد دارد.

امکان تبلیغات بیشتر

گاهی اوقات نیاز است که از البسه کار برای تبلیغ برند و بالاتر بردن اعتبار مجموعه ها استفاده شود. به همین دلیل قابلیت چاپ پذیری پارچه ها جزء موارد بسیار مهمی است که باید در نظر بگیرند.

پارچه لی پنبه لباس کار
پارچه لی صد در صد پنبه لباسکار

بررسی قیمت پارچه کجراه لباس کار

در بین تنوع بالای پارچه های مناسب لباس کار پارچه کجراه جزء پارچه های مرغوب و پرطرفدار است که به دلیل تولید آن در تنوع بالا در شرایط مختلف می ‌توان از این پارچه استفاده کرد.

خوب است بدانید که در هنگام بررسی قیمت پارچه کجراه لباس کار عوامل زیادی وجود دارند که می توانند بر قیمت نهایی تأثیر بگذارند. پس نیاز است قبل از اقدام به خرید عمده پارچه لباس کار حتماً این عوامل را مورد بررسی قرار دهید.

در این بخش به بررسی برخی از مهم ترین عوامل موثر بر نرخ پارچه کجراه لباس کار می پردازیم:

 • نوع عملیات بکار رفته شده در روند تولید پارچه
 • میزان استفاده از الیاف طبیعی یا مصنوعی
 • تراکم و ضخامت پارچه ‌های کجراه
 • برخورداری از ثبات رنگی بالا
 • نداشتن آبرفت در اولین شستشو
 • برند و کارخانه تولید کننده پارچه

در هنگام خرید پارچه لباس کار عمده انتخاب مراکز فروش نیز جزء موارد بسیار مهمی است که می تواند بر هزینه های خریداران تأثیر بگذارند. پس با انتخاب های عاقلانه تر می توانید تا حد زیادی در هزینه نهایی کارگاه‌ های تولیدی صرفه جویی کنید.

بهترین مرکز فروش عمده پارچه لباس کار

یافتن مرکز معتبر که بتوانید پارچه لباس کار را از آنها بدون حضور هیچ واسطه ای تهیه کنید، تأثیر زیادی در کاهش هزینه های نهایی کارگاه های تولیدی می گذارد. پس قبل از اقدام به ثبت سفارش و خرید عمده حتماً تحقیقات کاملی در مورد این مراکز انجام دهید.

این مجموعه به عنوان بهترین مرکز فروش عمده پارچه لباس کار معرفی می گردد؛ چرا که به عنوان یک پل ارتباطی قوی بین تولید کنندگان پارچه و مصرف ‌کنندگان نهایی آن عمل می کند. با حذف واسطه ها موجب شده تا خریدار و تولید کننده به شکل بهتری با یکدیگر ارتباط برقرار نمایند.

برای خرید پارچه لباس کار عمده بدون حضور هیچ واسطه ای می توانید با کارشناسان فروش این مجموعه ارتباط برقرار نمایید. با انتخاب این مجموعه تجربه یک خرید شگفت ‌انگیز برای شما به وجود می آید که منجر به انتخاب های مجدد می گردد.

دسته‌ها
پارچه لی پنبه لباس کار

خرید اینترنتی پارچه لی پنبه لباس کار

آنچه در این مقاله می خوانید…

 • معرفی پارچه های مناسب لباس کار
 • مشخصات پارچه لی پنبه لباس کار
 • قیمت پارچه لباس کار لی و عوامل موثر بر آن
 • مزایای خرید اینترنتی پارچه لی مناسب لباس کار

پارچه لی پنبه لباس کار در انواع ضخیم ۵۸۰ گرمی و کاغذی ۳۳۰ گرمی، امکان خرید اینترنتی با قیمت دست اول کارخانه را از طریق این مجموعه دارد. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

به جرئت می توان ادعا کرد که یکی از پرتقاضاترین پارچه ها در بازار پارچه، تقریبا در تمامی ایام سال، پارچه مناسب لباس کار است. این موضوع منجر شده تا کارخانجات نساجی کشور، خط تولید ویژه ای را برای تولید انواع پارچه های لباس کاری، داشته باشند.

در حال حاضر شاهد تولید انواع پارچه های لباس کاری گوناگون و عرضه آن به بازارهای کشور هستیم که هر یک از مشخصات منحصربفرد و کاربرد ویژه ای برخوردار می باشند.

در اینجا ضمن معرفی انواع پارچه های مناسب جهت دوخت و تولید لباس های کار، به معرفی یکی از بهترین پارچه های لباس کاری، یعنی پارچه لی پنبه لباس کار می پردازیم. آیا می دانید که چگونه می توان این پارچه را با قیمت و کیفیت متناسب با هم خریداری کرد؟

معرفی پارچه های مناسب لباس کار

اگر شما هم تولید کننده انواع لباس کار برای مشاغل مختلف در صنعت هستید، حتما دغدغه ی انتخاب یک پارچه مناسب برای لباس کار را دارید. چرا که گاها انتخاب جنس خوب و مرغوب از پارچه یک لباس کار، می تواند محافظت کننده از جان کارگران، کارمندان و افراد باشد.

با توجه به اینکه اگر در انتخاب پارچه مناسب لباس کار، اشتباه کنید، قطعا خسارات سنگین مالی را تجربه خواهید کرد، پس نیاز است تا با انواع پارچه های لباس کاری آشنا شده تا بتوانید انتخابی درست داشته باشید.

در حال حاضر انواع بهترین پارچه های لباس کاری موجود در بازار، عبارتند از:

 • پارچه ترگال ساده
 • پارچه کجراه
 • پارچه تترون
 • پارچه لی
 • پارچه فاستونی و غیره

در این میان، پارچه های ترگال ساده و پارچه کجراه، به سبب ضخامت خوب و تراکم بافت استاندارد، تبدیل به یکی از پرفروش ترین پارچه های لباس کاری شده اند. اما باید گفت که ویژگی ها و خصوصا پارچه لی پنبه لباس کاری هم سبب شده تا این پارچه نیز بازار فروش خوبی را داشته باشد.

در اینجا کمی بیشتر پیرامون پارچه لی پنبه لباس کاری و نحوه خرید این پارچه با قیمت و کیفیت عالی، صحبت خواهیم کرد. پس تا پایان همراه ما باشید.

مشخصات پارچه لی پنبه لباس کار

پارچه لی یکی دیگر از انواع پارچه های مخصوص لباس کار است که این روزها توسط تولیدی های گوناگون، جهت تولیدی لباس کار مشاغل مختلف، مورد استفاده قرار می گیرد.

تولید پارچه لی پنبه لباس کار با توجه به گرماژ و ضخامت این پارچه، می تواند از بازار فروش خوبی برخوردار باشد. انواع پارچه لی لباس کاری موجود در بازار، عبارتند از:

 • پارچه لی ضخیم ۵۸۰ گرم
 • پارچه لی کاغذی ۳۳۰ گرم

طبیعی است که هر چه پارچه مصرفی در تولید لباس کار، ضخیم تر و سنگین تر باشد، هم دوام و بازدهی خوبی داشته و هم از قیمت فروش بالاتری برخوردار بوده است.

در حقیقت انتخاب هر یک از ضخامت ها و گرماژهای پارچه لی پنبه لباس کار می بایستی با توجه به نوع مشاغل و البته شرایط آب و هوایی صورت بگیرید. به عنوان مثال جهت دوخت انواع لباس کار مناسب مکانیک کاران، در فصول سرد سال یا مناطقی که اغلب روزهای سال سرد است، حتما بایستی از پارچه لی ضخیم ۵۸۰ گرمی استفاده شود.

شایان ذکر است که در تولید لباس کار برای مشاغل کارگاهی، جوشکاری، جایگاه های نفت و گاز و غیره، با توجه به اینکه جنس و ضخامت لباس کار مهم بوده و سلامت کارکنان مهم است، می توان از پارچه لی پنبه لباس کار با ضخامت بالا و تراکم بافت استاندارد استفاده کرد.

پارچه لی پنبه لباس کار

قیمت پارچه لباس کار لی و عوامل موثر بر آن

به هیچ وجه نمی توانیم از نقش قیمت پارچه لباس کار در انتخاب این پارچه از سوی کارگاه های تولید کننده انواع لباس کار، چشم پوشی کنیم. با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه، هر خریداری که به بازار فروش پارچه برای تأمین نیاز پارچه ای خود می رود، در درجه اول، دنبال قیمت مناسب است و درصد کمی از خریداران به کیفیت پارچه توجه می کنند.

در صورتی که درست تر و منطقی تر این است که خرید پارچه مناسب لباس کار، در درجه اول با کیفیت خوبی همراه بوده و سپس قیمت مناسب و دست اول کارخانه را داشته باشد.

متأسفانه هستند خریدارانی که کیفیت را فدای قیمت کرده و پارچه های ارزان قیمت و بی کیفیت لباس کاری را خریداری می کنند. این تولید کنندگان قطعا محصولاتی با کیفیت پایین تولید می نمایند که می تواند از قدرت فروش آنها هم کاسته باشد.

جدای از بحث کیفیت پارچه لی پنبه لباس کاری که مهم ترین فاکتور در تعیین قیمت این پارچه بوده، عوامل دیگر نیز در این مهم، تأثیرگذار هستند که عبارتند از:

 • عرض پارچه
 • گرماژ پارچه
 • نحوه خرید پارچه

در مورد عرض و گرماژ پارچه که کاملا واضح و مبرهن بوده هر چه عرض و گرماژ پارچه لی پنبه لباس کاری بیشتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر می رود.

اما مقصود از نحوه خرید پارچه لباس کاری لی چیست؟

مزایای خرید اینترنتی پارچه لی مناسب لباس کار

شما به عنوان خریدار پارچه لباس کار لی، دو راه کلی برای خرید نیاز پارچه ای خود دارید:

راه اول خرید حضوری پارچه با مراجعه به مراکز فروش پارچه لباس کاری در بازار شهر خود یا دیگر شهرهایی که کارخانجات معتبر در آن حضور داشته، می باشد.

راه دوم خرید اینترنتی پارچه مناسب لباس کاری است. این راهکار، هوشمندانه ترین و اقتصادی ترین راه چاره در خرید بهترین کیفیت و قیمت دست اول کارخانه از انواع پارچه های لباس کاری می باشد.

شما می توانید با خرید اینترنتی پارچه لی پنبه لباس کاری از طریق این مجموعه، مستقیما از درب بهترین کارخانجات تولیدی این پارچه، خرید با قیمت دست اول و کیفیت تضمین شده را تجربه کرده باشید.

پس همین حالا می توانید پس از انجام مشاوره های لازم و رایگان قبل از خرید، سفارش خود را در کمترین زمان ممکن ثبت کرده و آن را هر جایی که هستید، تحویل بگیرید.

دسته‌ها
پارچه کتان سی درصد پنبه پارچه کتان لباس کار

قیمت پارچه کتان سی درصد پنبه مناسب تولید لباس کار

آنچه در این مقاله می خوانید 

 • آشنایی با بهترین پارچه لباس کاری
 • کاربرد پارچه  کتان سی درصد پنبه
 • قیمت پارچه کتان لباس کاری در بازار
 • بزرگترین مرکز خرید پارچه کتان سی درصد پنبه

قیمت پارچه کتان سی درصد پنبه مناسب تولید لباس کار با توجه به برند و کارخانه تولید کننده مشخص می گردد. این مجموعه با ارائه پارچه ‌کتان کاماش به صورت مستقیم کمترین قیمت ممکن در بازار را عرضه می کند. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

مدیران صنایع گوناگون جهت رعایت نظم و الزامات قانونی و همچنین کنترل مسائل بهداشتی و ایمنی سعی دارند، تا از لباس کارهای مناسب استفاده نمایند.

پارچه کتان سی درصد پنبه یکی از بهترین پارچه ها جهت تولید انواع لباس کار محسوب می شود که در حال حاضر توسط کارخانجات برند و مطرح تولید می گردد.

برای دریافت لیست قیمت پارچه کتان سی درصد پنبه و امکان خرید آن با قیمت مناسب تر، تا پایان این مطلب همراه ما بمانید.

هر آنچه در مورد پارچه کتان کاماش نمی دانید

در حال حاضر با پیشرفت صنعت نساجی کارخانجات متعددی در حوزه تولید پارچه‌ فعالیت می کنند که همه آنها سعی دارند بهترین نوع پارچه ها را ارائه دهند، تا جایگاه خوبی در بین خریداران و مراکز فروش عمده به دست آورند.

کارخانه کاماش یکی از برترین تولیدکنندگان پارچه که در حوزه تولید پارچه کتان فعالیت ‌های گسترده‌تری انجام می دهد.

پارچه کتان سی درصد پنبه یکی از پارچه های بسیار پر مصرف حال حاضر است که در این کارخانه با کیفیت بالایی تولید و به بازار عرضه می شود.

در این کارخانه به دلیل وجود دستگاه های پیشرفته و بروز و استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا تمامی پارچه هایی که تولید شده، کاملاً استاندارد هستند.

در روند تولید پارچه کتان از الیاف به دست آمده از ساقه های گیاه کتان و الیاف پنبه و پلی استر استفاده می شود.

در کنار هم قرار گرفتن الیاف پنبه، کتان و پلی استر موجب شده تا معایب هر کدام از این الیاف کاهش پیدا کرده و بر ویژگی های آنها افزوده گردد.

برخی از مشخصات و ویژگی های پارچه کتان کاماش به شرح ذیل می باشد:

 • پارچه های کتان کاماش از قابلیت کشسانی خوبی برخوردار هستند و افراد درون البسه احساس راحتی پیدا می کنند.
 • این پارچه ها در برابر مواد اسیدی مقاوم بوده و به همین جهت در شرایط مختلف قابلیت استفاده دارند.
 •  در برابر مواد شیمیایی و همچنین حرارت بالا از مقاومت خوبی برخوردار هستند.
 • به دلیل داشتن کیفیت بالای الیاف، هیچ گونه مشکلی برای افراد با پوست های حساس به وجود نمی آورد.
 • تراکم بافت این پارچه به حدی بالا است که در حین شستشو سطح آن دچار پرز و گوله شدن نمی گردد.
 • از تنوع رنگ بندی بالایی برخوردار بوده و متناسب با شرایط شغلی مختلف می توان از رنگ بندی های آن استفاده نمود.

راهنمای خرید پارچه کتان مناسب لباس کار

پارچه کتان مناسب لباس کار در کارخانجات تولید کننده در چندین دسته و گروه تولید شده که هر کدام از این پارچه ها ویژگی های خاصی دارند.

برخی از پارچه های کتان با ۳۰ درصد الیاف پنبه برخی دیگر با ۷۰ درصدپنبه گروهی از این پارچه ها با ۱۰۰درصد الیاف پنبه تولید می شوند.

میزان استفاده از الیاف پنبه و کتان در روند تولید این پارچه ها نقش تاثیرگذاری در کیفیت و کارایی پارچه کتان دارد.

در صورتی که مراکز تولیدی با دریافت راهنمای خرید پارچه کتان مناسب لباس کار، اقدام به تهیه این محصول نمایند، به طور حتم از این پارچه ها بیشترین بهره را می برند.

در این بخش به ذکر چند نکته و فاکتور مهم در هنگام تهیه پارچه کتان می پردازیم:

 • مشخص کردن شرایط شغلی کارگران برای انتخاب پارچه کتان با میزان های مختلف پنبه
 • شناخت پارچه های کتان از لحاظ تراکم بافت و ضخامت
 • انتخاب رنگ مناسب در بین تنوع رنگ های تیره و روشن با توجه به محیط شغلی
 • قیمت پارچه کتان لباس کاری با توجه به ویژگی و مشخصات آن
 • پیدا کردن مراکز خرید مستقیم و بدون واسطه

لیست قیمت پارچه کتان سی درصد پنبه چگونه مشخص می گردد؟

به دلیل تنوع بالای پارچه های مناسب لباس کار، پارچه کتان از مشخصات و ویژگی های منحصر به فردی برخوردار است که در شرایط مختلف می توان از آن استفاده کرد.

مقاومت بالای این پارچه ها در برابر شستشو و ضد لک بودن آنها و همچنین امکان ضدعفونی در شرایط گوناگون موجب شده تا در اکثر محیط ها از این پارچه ها به کار ببرند.

بررسی لیست قیمت پارچه کتان سی درصد پنبه به خریداران عمده کمک می کند، تا حجم خرید خود را مشخص کرده و متناسب هزینه و نیاز اقدام به ثبت سفارش نمایند.

با مراجعه مستقیم به کارخانجات تولید کننده یا مراکز پخش عمده به آسانی می توانید لیست قیمت پارچه کتان ۳۰ درصد پنبه را بدست آورید.

خوب است بدانید که این قیمت گذاری بر روی پارچه های کتان بر اساس عوامل مختلفی صورت می‌گیرد که برخی از این عوامل شامل موارد ذیل هستند.

 • گرماژ و تراکم بافت پارچه کتان
 • کیفیت رنگ پارچه و تنوع رنگ بندی آن
 • معروف بودن برند پارچه
 • انتخاب مراکز عرضه و فروش مستقیم و بدون واسطه
 • خرید به صورت حضوری یا آنلاین
 • حجم سفارش برای خرید
 • نوسانات موجود در بازار و تغییرات نرخ ارز
قیمت پارچه کتان سی درصد پنبه

فروش پارچه کتان لباس کارین با قیمت درب کارخانه

به دلیل اهمیت پارچه‌های کتان لباس کاری مراکز متعددی اقدام به عرضه این پارچه ‌ها کرده ‌اند که خریداران عمده می ‌توانند به راحتی به این پارچه ها دسترسی داشته باشند.

اما نکته مهم این که همه خریداران عمده به دنبال پیدا کردن مراکز فروش مستقیم هستند، تا با پرداخت هزینه های کمتر در مخارج خود صرفه جویی کنند.

این مجموعه با فروش پارچه کتان لباس کاری با قیمت درب کارخانه به عنوان یکی از بهترین ها در این حوزه فعالیت دارد.

قیمت پارچه لباس کاری در این مرکز به دلیل حذف واسطه ها و کاهش هزینه های مختلف مانند انبارداری و حمل و نقل و جابجایی مناسب است.

این مجموعه با داشتن ارتباط مستقیم با کارخانجات مطرح تولید کننده پارچه کتان سی درصد پنبه مانند کارخانه فدک، زرین پود، ایران ‌ناز، اردکان یزد، کاماش و فیلور یزد سعی می کند پارچه های اصل را عرضه نماید.

در صورت نیاز به دریافت بهترین قیمت پارچه کتان سی درصد پنبه با کارشناسان این مجموعه ارتباط گرفته و سفارشات خود را در کمترین زمان ممکن ثبت و در محل مورد نظر تحویل بگیرید.

دسته‌ها
دسته‌بندی نشده پارچه کتان هفتاد درصد پنبه

مرکز پخش عمده پارچه کتان هفتاد درصد پنبه اصفهان

آنچه در این مقاله می خوانید …

 • پارچه کتان اصفهان و ویژگی های آن
 • پارچه کتان لباس کاری
 • عوامل موثر بر قیمت پارچه هفتاد درصد پنبه در بازار
 • پخش پارچه کتان ۷۰ درصد پنبه در کشور

پخش پارچه کتان هفتاد درصد پنبه با قیمت ارزان موجب شده تا خریداران عمده با خیال راحت این پارچه را تهیه کنند. این مرکز پخش عمده انواع پارچه کتان اصفهان را با قیمت مناسب و کیفیت بالا عرضه می نماید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

با تمرکز بر روی پارچه های مختلف موجود در بازار در می یابیم که پارچه کتان هفتاد درصد پنبه جز بهترین ها در حوزه تولید لباس کار است.

بهترین قیمت پارچه هفتاد درصد پنبه را باید از طریق مراکز عرضه و پخش مستقیم تهیه کنید که در ادامه ضمن معرفی پارچه‌کتان اصفهان از لحاظ ویژگی بهترین مرکز فروش پارچه کتان اصفهان را معرفی می نماییم.

پارچه کتان اصفهان و ویژگی های آن

پارچه کتان جزء پارچه های قدیمی اما پرطرفدار برای تولید انواع البسه و به‌ خصوص شلوارهای مردانه است.

در سال ‌های اخیر کارخانجات متعددی در حوزه تولید پارچه ‌کتان فعالیت می ‌کنند که اغلب این کارخانجات در شهر اصفهان هستند.

پارچه کتان اصفهان به دلیل وجود بازار رقابتی بین کارخانجات و تولید کنندگان از بهترین نوع پارچه محسوب می گردد.

برای تولید پارچه کتان از فیبر و الیاف ساقه گیاه کتان که یک گیاه گلدار است و الیاف پنبه به صورت طبیعی، همچنین الیاف پلی استر و الیاف فیلامنت در کنار یکدیگر استفاده می شود.

به همین جهت در حال حاضر انواع مختلفی از پارچه های کتان در رنگ ها، طرح ها و جنس های گوناگون تولید و به بازار ارائه می گردد.

پارچه های کتان در چندین دسته و گروه تولید شده که برخی از آنها ظرافت و زیبایی خاصی داشته و برخی از مقاومت بسیار بالا در برابر کشش و سایش برخوردار هستند.

در اینجا به بررسی مهمترین مشخصات و ویژگی های مشترک در انواع مختلف پارچه ‌کتان می پردازیم که عبارتند از:

 • ویژگی کشسانی

قابلیت کشش در بین الیاف کتان و پنبه موجب شده تا پارچه های تولید شده نیز در برابر کشیدگی مقاومت کرده و به هیچ عنوان تغییر فرم ندهند، داشتن چنین ویژگی سبب شده تا تمامی محصولات و لباس هایی که با این پارچه دوخته می ‌شود، جلوه و نمای خود را در طولانی مدت حفظ کند.

 • مقاومت در برابر عوامل محیطی

پارچه کتان در برابر آسیب حشراتی مانند: بیدها، کپک ها، قارچ ها و همچنین پوسیدگی های مختلف و حرارت از مقاومت بالایی برخوردار بوده و به آسانی نمی توان به الیاف پارچه کتان آسیب وارد نمود.

 • مقاوم در برابر اسیدها

پارچه های کتان در برابر مواد اسیدی از مقاومت بالایی برخوردار بوده و در صورت ارتباط با این مواد به صورت سرد، هیچ آسیبی به آن وارد نمی شود.

 • مقاوم در برابر مواد قلیایی

این پارچه ها در برابر مواد قلیایی مختلف از جمله شوینده های گوناگون، مقاومت خوبی داشته و به بافت و الیاف آن آسیب وارد نمی گردد.

 • مقاوم در برابر حرارت

پارچه های کتان قابلیت تحمل دما تا ۱۲۰ درجه سانتیگراد را دارند و به جای سوختن و تجزیه شدن، تنها در برابر حرارت بالا تغییر رنگ می دهند.

با بررسی ویژگی های این پارچه ها درمی یابیم که موارد استفاده و کاربرد آن بسیار گسترده است؛ به همین جهت پخش پارچه کتان ۷۰ درصد پنبه توسط مراکز متعدد در سراسر کشور صورت می گیرد، تا امکان دسترسی به این پارچه ها به آسانی برای همه افراد وجود داشته باشد.

پخش پارچه کتان هفتاد درصد پنبه

پارچه کتان لباس کاری

یکی از پارچه های تولید شده در کارخانجات نساجی اصفهان پارچه کتان لباس کاری است که از محبوبیت خوبی برخوردار می باشد.

به دلیل استفاده از حجم بالای الیاف پنبه و کتان در روند تولید این پارچه، کیفیت آن بهبود یافته و به راحتی در صنایع پرخطر و شرایط گرم مورد استفاده قرار می ‌گیرد.

از مهمترین مصارف پارچه کتان لباس کاری می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • دوخت لباس های مناسب برای کارمندان و کارگران مشغول در مجموعه پالایشگاه ها
 • برای دوخت لباس افراد فعال در جوشکاری ها، سنگبری و تراشکاری
 • در جهت تولید لباس های یکسره مناسب برای افراد شاغل در پمپ بنزین
 • برای دوخت پوشش مناسب جهت کارکنان شرکت نفت و شرکت برق

عوامل موثر بر قیمت پارچه هفتاد درصد پنبه در بازار

پارچه کتان جزء منسوجاتی است که برای تولید انواع البسه زنانه و مردانه و بخش‌ های مختلف دیگر در جامعه مورد استفاده قرار می ‌گیرد.

به دلیل تنوع بالای پارچه های کتان از لحاظ ضخامت و گرماژ از این پارچه به راحتی می توان استفاده کرد؛ از پارچه های کتان هفتاد درصد پنبه بیشتر در جهت تولید البسه کار استفاده می شود؛ زیرا این پارچه مقاومت بالایی در برابر حرارت دارد.

با توجه به مواردی که در اینجا ذکر شد می‌ توان گفت که قیمت پارچه هفتاد درصد پنبه در بازار به عوامل بسیار زیادی بستگی پیدا می‌ کند که با بررسی دقیق این عوامل امکان خرید پارچه به صورت اقتصادی برای خریداران عمده به وجود می ‌آید.

بر قیمت پارچه کتان عوامل فنی و همچنین عوامل اقتصادی تاثیر می گذارند که با بررسی این عوامل می توان پارچه های کتان را با آگاهی بهتر خریداری کرد.

در اینجا به مجموعه‌ ای از عوامل موثر بر قیمت پارچه ۷۰ درصد پنبه در بازار می ‌پردازیم:

 •  ضخامت و گرماژ پارچه های کتان
 • تنوع بالا در رنگ بندی
 • میزان استفاده از الیاف پنبه کتان و پلی استر
 • حجم خرید پارچه کتان
 • انتخاب مراکز عرضه و فروش معتبر
 • نوسانات بازار و تغییرات قیمت مواد اولیه

در صورت تمایل برای دسترسی به مناسب ترین قیمت ممکن در بازار می توانید به مراکز پخش پارچه کتان ۷۰ درصد پنبه به صورت مستقیم مراجعه نمایید.

پخش پارچه کتان ۷۰ درصد پنبه در کشور

پارچه کتان ۷۰ درصد پنبه جزء منسوجاتی که برای مصارف مختلف مورد استفاده قرار می ‌گیرد؛ به همین جهت به عنوان اولین انتخاب مراکز تولیدی برای خرید است.

برترین مجموعه پخش پارچه کتان ۷۰ درصد پنبه در کشور با حذف کامل واسطه ها سعی کرده، تا این پارچه را از برندهای برتر تولید کننده تهیه کند.

با مهیا کردن شرایط خاص مانند امکان ثبت سفارش و خرید در سایت آنلاین به آسان ترین شکل ممکن و عرضه پارچه کتان در تنوع بالای رنگ بندی و ضخامت، دست خریدار را برای انتخاب باز می گذارد.

در صورت نیاز به پارچه کتان لباس کاری و هر گونه پارچه تولید اصفهان با کارشناسان بخش فروش این مجموعه تماس گرفته و پس از دریافت مشاوره به صورت رایگان در خرید پارچه سفارشات خود را ثبت نمایید.

دسته‌ها
پارچه کجراه پارچه کجراه رنگ ری اکتیو یا ثابت

بزرگترین مرکز پخش پارچه کجراه رنگ ثابت در اصفهان

آنچه در این مقاله می خوانید 

 • اطلاعات فنی پارچه پارچه کجراه ری اکتیو 
 • دریافت مناسبترین لیست قیمت پارچه کجراه رنگ ثابت
 • چرا خرید اینترنتی پارچه کجراه اصفهان؟
 • پخش پارچه کجراه رنگ ثابت به قیمت کارخانه

پخش پارچه کجراه رنگ ثابت در اصفهان توسط بزرگترین مرکز فروش پارچه انجام می شود. جهت دریافت بهترین قیمت و کیفیت بالا با کارشناسان فروش این مجموعه ارتباط بگیرید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

پارچه ترگال جزء پارچه هایی است که زیر شاخه های بسیار زیادی دارد و پارچه کجراه ری اکتیو یکی از پرکاربردترین این دسته بندی ها می باشد.

پخش پارچه کجراه رنگ ثابت با قیمت کمتر موجب شده تا مراکز تولیدی با خیال راحت محصول مورد نظر خود را تهیه کنند.

برای خرید پارچه کجراه اصفهان با کیفیت اصلی و حذف واسطه ها تا پایان این مطلب همراه ما باشید تا بهترین مرکز فروش پارچه کجراه را معرفی نماییم.

اطلاعات فنی پارچه پارچه کجراه ری اکتیو

پارچه ترگال را در گروه پارچه های تخت باف قرار می ‌دهند که از شبکه منظم الیاف در طول و عرض تولید می شود.

به طور معمول از الیاف فیلامنت در پود پارچه و از الیاف پنبه و پلی استر به صورت ترکیبی و یا مجزا در تار آن به کار می برند.

الیافی که در تار و پود مورد استفاده قرار می گیرد، با توجه به ضخامت، شماره گذاری می شود، این ضخامت ارتباط مستقیم با ضخامت پارچه نیز پیدا می کند.

پارچه کجراه دارای یک بافت میله ای و مورب شکل است که به دلیل نوع خاص بافت از ضخامت بیشتری برخوردار بوده و زیر دست محکم تری دارد.

در صورت استفاده از الیاف پنبه و پلی استر به شکل استاندارد، تقریباً وزن یک متر پارچه ترگال کجراه بین ۲۸۰ گرم تا ۲۹۰ گرم می باشد.

پارچه های کجراه را به صورت طاقه های ۴۰ متری و با عرض ۱۵۰ سانتی متر تولید می کنند؛ زیرا این عرض مناسب برای تولیدات مختلف است، طول ۴۰ متر نیز، جابجایی و حمل و نقل راحت تری دارد.

معمولاً تمامی الیاف نخ مورد استفاده در تار و پود پارچه کجراه به صورت ساده و بدون رنگ هستند که پس از عبور کردن از واحد بافندگی این پارچه ها را برای آماده سازی باید به واحدهای رنگرزی انتقال دهند.

پارچه کجراه پس از ورود به سالن های رنگرزی با چندین دستگاه مختلف مورد رنگرزی قرار می گیرد، یکی از جدیدترین و بهترین شیوه ها برای آماده سازی رنگ ری اکتیو است.

رنگزاهای خاصی که در کجراه ری اکتیو مورد استفاده قرار می گیرد، به دلیل امکان واکنش های قوی تر به شکل بهتری در تار و پود الیاف پارچه نفوذ می کند و پس از نفوذ کاملاً ثابت می ماند.

برای اینکه این پارچه با ثبات رنگی بالاتر تولید شود، معمولاً مرحله رنگرزی آن به نسبت شیوه های دیگر طولانی تر می باشد و در تمامی طول مدت رنگرزی باید پارچه تحت کنترل باشد.

پارچه کجراه ری اکتیو عمده در بازار متقاضیان زیادی دارد؛ به همین سبب کارخانجات بیشتری اقدام به تولید این پارچه کرده اند، تا بتوانند نیاز بازار را تامین کنند.

به همین جهت پخش پارچه کجراه رنگ ثابت توسط مراکز عرضه مختلف در همه شهرها صورت می گیرد.

دریافت مناسبترین لیست قیمت پارچه کجراه رنگ ثابت

از پارچه‌ های کجراه در صنایع مختلف استفاده می‌ شود و به صورت کاملاً تخصصی در حوزه دوخت لباس کار، روپوش مدارس، لباس فرم آقایان و بانوان در کارخانجات و شرکت های دولتی استفاده می کنند.

عوامل بسیار زیادی وجود دارد که می تواند بر تعیین لیست قیمت پارچه کجراه رنگ ثابت تاثیر بگذارد.

همه ما می دانیم که تاثیر رنگ در قیمت گذاری پارچه کجراه بسیار زیاد است؛ از آنجایی که الیاف به کار برده شده در روند تولید این پارچه ها یکسان هستند، در نتیجه مهمترین اختلاف قیمتی در این پارچه ها به دلیل نحوه رنگرزی می باشد.

دریافت مناسبترین لیست قیمت پارچه کجراه رنگ ثابت از طریق کدام مجموعه امکان پذیر است؟

بهترین راه برای دریافت لیست قیمت پارچه کجراه رنگ ثابت مراجعه به مراکز عرضه و پخش به صورت مستقیم می باشد.

 • مراجعات حضوری به کارخانجات تولیدکننده و مراکز پخش
 • استفاده از سایت های آنلاین معتبر، زیر نظر تولید کنندگان و مراکز پخش

چرا خرید اینترنتی پارچه کجراه اصفهان

در شهر اصفهان کارخانجات نساجی متعددی هستند که به دلیل بازار رقابتی، منسوجات با کیفیت بالایی را تولید می کنند.

به دلیل وجود فاصله های زیاد برای همه افرادی که به پارچه‌ های ترگال نیاز دارند، امکان مراجعه حضوری به کارخانجات تولید کننده و مراکز پخش پارچه کجراه رنگ ثابت نیست.

خرید از طریق واسطه ها و مراکز فروش محلی با افزایش قیمت های زیادی روبرو می گردد که از لحاظ اقتصادی به صرفه نمی باشد.

در سال های اخیر یکی از بهترین مراکز فروش پارچه ترگال، فروشگاه های اینترنتی هستند که در این فروشگاه ها عرضه پارچه های ترگال به صورت عمده امکان پذیر است.

به طور کلی باید گفت که مزایای زیادی برای خرید اینترنتی پارچه کجراه اصفهان وجود دارد که برخی از آنها عبارتند از:

 • در خرید آنلاین نیاز به صرف وقت و هزینه برای پیدا کردن مراکز فروش معتبر نیست.
 • بدون توجه به ساعات مختلف در شبانه روز امکان خرید و ثبت سفارش وجود دارد.
 • دسترسی به تنوع کالیته رنگ بندی پارچه های ترگال و انتخاب مناسب ترین رنگ ها بدون هیچ محدودیتی امکان پذیر است.
 • حذف بسیاری از هزینه های مختلف از جمله هزینه حمل و نقل و جابجایی، هزینه های مربوط به کادر فروش موجب مناسب تر بودن قیمت نهایی این پارچه می گردد.

پخش پارچه کجراه رنگ ثابت به قیمت کارخانه

پارچه کجراه رنگ ثابت جزء پارچه های پرکاربرد برای تولید لباس کار که به عنوان ماده اولیه کارگاه های تولید البسه لباس کار محسوب می شود.

تمامی افرادی که به پارچه کجراه و در حجم عمده نیاز دارند به دو فاکتور کیفیت و قیمت توجه بیشتری می کنند.

پخش پارچه کجراه رنگ ثابت توسط این مجموعه به قیمت کارخانه سبب شده تا خریداران حجم خریدهای خود را افزایش دهند.

این مجموعه به عنوان یک پل ارتباطی بسیار قوی بین تولید کننده گان و کارخانجات نساجی و مصرف کننده نهایی قرار می گیرد که از افزایش قیمت های بی جهت جلوگیری می نماید.

معمولاً قیمتی که کارخانه نساجی برای پارچه کجراه رنگ ثابت در نظر می ‌گیرد  با توجه به هزینه های بکار رفته شده در روند تولید این پارچه ها است.

داشتن ارتباط مستقیم با کارخانجات تولید کننده و امکان ارسال این پارچه‌ها از درب کارخانه سبب شده تا هزینه های نهایی خریداران کاهش چشمگیری پیدا کند. زیرا هزینه‌ های حمل و نقل و جابجایی این پارچه ها نیز با کاهش روبه رو می گردد.

با امکان ارائه پارچه ها به صورت حضوری و یا آنلاین تمامی خریداران از اقصی نقاط کشور بدون صرف هزینه و زمان به کیفیت بالای این پارچه ها دسترسی دارند.

دسته‌ها
پارچه کجراه پارچه کجراه رنگ مستقیم

ارزانترین پارچه کجراه رنگ مستقیم با کیفیت خوب

آنچه در این مقاله می خوانید: 

 • تولید انواع پارچه کجراه
 • پارچه کجراه رنگ مستقیم را می شناسید؟
 • چگونه کجراه خوب و ارزان بخرم؟
 • فروش ارزانترین پارچه کجراه رنگ مستقیم

خلاصه خبر: ارزانترین پارچه کجراه رنگ مستقیم با کیفیت خوب را می توانید از طریق مراکز عرضه معتبر تهیه کنید، این مجموعه به عنوان یک پل ارتباطی معتبر بین کارخانجات تولید کننده و خریداران عمل می نماید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

آیا انواع پارچه کجراه را می شناسید؟

آیا می دانید ارزانترین پارچه کجراه مستقیم را از کجا بخرید؟

در حال حاضر تنوع پارچه های تولید شده در کارخانجات نساجی بسیار زیاد است و پارچه کجراه یکی از پرکاربردترین ها می باشد.

در ادامه با ما همراه شوید، تا به معرفی بهترین مرکز فروش پارچه های ترگال بپردازیم.

تولید انواع پارچه کجراه

پارچه های کجراه در گروه پارچه های محبوب مراکز عرضه و فروش قرار می گیرند که به دلیل داشتن ویژگی های خاص مورد توجه قرار گرفته اند.

در روند تولید پارچه های ترگال، معمولاً از الیاف پنبه، پلی استر و همچنین الیاف فیلامنت در پود پارچه استفاده می شود.

این پارچه در گروه منسوجات تار و پودی قرار می‌ گیرد که دارای بافت کجراه و میله ‌ای شکل است. شکل خاص این بافت باعث شده تا پارچه از ضخامت بیشتری برخوردار گردد.

با بررسی پارچه های ترگال در می یابیم که این پارچه ها با توجه به شیوه رنگرزی، میزان الیاف مورد استفاده در آنها و بسیاری از موارد دیگر می توانند در چندین دسته و گروه قرار بگیرند.

از لحاظ نوع استفاده از الیاف و میزان به کار بردن آنها، پارچه های ترگال در چند گروه قرار دارند که در اینجا به طور مختصر به آنها اشاره می نماییم:

 • پارچه کجراه فیلامنت_ فیلامنت

برای تولید این پارچه در الیاف تار و پود، از نخ های فیلامنت استفاده می کنند، این الیاف قیمت های مناسب تری دارند. در نتیجه پارچه های تولید شده نیز از قیمت های بهتری برخوردار هستند. بیشترین موارد استفاده از این نوع پارچه در کارگاه های تولید البسه کار است.

 • پارچه کجراه پلی استر پنبه

برای تولید این نوع پارچه ها از الیاف پنبه پلی استر در تار پارچه و از الیاف فیلامنت در پود استفاده می شود که به دلیل تراکم بافت بالا این پارچه ها در حالت استاندارد از مقاومت خوبی برخوردار هستند. موارد استفاده و کاربرد این پارچه ها به نسبت پارچه های فیلامنت بیشتر می باشد.

 • پارچه کجراه ۷۰ به ۳۰

برای تولید پارچه های ترگال، معمولاً از ۷۰ درصد الیاف پنبه و ۳۰% الیاف پلی استر به کار می برند، که این پارچه ها از مقاومت خوبی در برابر حرارت و گرما برخوردار بوده و مناسب برای استفاده در محیط های گرم مانند پالایشگاه ها و سایت های نفت و گاز است.

گاهی اوقات نیز ۷۰ درصد الیاف پلی استر و ۳۰ درصد الیاف پنبه استفاده می‌کنند که پارچه های تولید شده با این شیوه بیشتر برای دوخت لباس های کار در محیط های سرپوشیده و اداری کاربرد دارد.

 • پارچه کجراه صددرصد پنبه

در تولید پارچه‌های کجراه ۱۰۰% پنبه معمولاً فقط از الیاف پنبه در تار به کار می برند، این پارچه ها به شدت در برابر حرارت و گرما مقاوم هستند، به همین جهت جزء اولویت‌های دوخت لباس کارهای مناطق گرمسیر می باشد.

پارچه کجراه رنگ مستقیم را می شناسید؟

همان طور که گفتیم پارچه ‌های کجراه تحت شرایط مختلف طبقه بندی می شوند که از لحاظ سیستم رنگرزی مورد استفاده در کارخانجات نیز، می توان پارچه ها را در چند گروه قرار داد.

پارچه های ترگال پس از گذراندن مراحل بافت به بخش رنگرزی انتقال داده، در این بخش چندین روش برای رنگرزی وجود دارد که رنگ مستقیم به دلیل داشتن هزینه های پایین تر، مورد توجه خریداران قرار می گیرد.

رنگزاهای مورد استفاده در سیستم رنگ مستقیم قیمت مناسب تری داشته و البته به دلیل داشتن سرعت بالا در رنگرزی، قیمت نهایی پارچه ‌های کجراه رنگ مستقیم ارزانتر می شود.

اگر به دنبال تهیه پارچه کجراه ارزان هستید، پارچه‌های کجراه رنگ مستقیم می توانند در لیست خرید شما قرار بگیرند.

پارچه های رنگ مستقیم معمولاً با رنگ‌های روشن تولید می گردد؛ زیرا این پارچه از ثبات رنگی بالایی برخوردار نیست و در صورت تولید پارچه‌های کجراه تیره، ممکن است با سرعت کیفیت خود را از دست بدهند.

چگونه کجراه خوب و ارزان بخرم؟

به دلیل کیفیت بالای پارچه های کجراه و موارد استفاده متعدد معمولاً این پارچه به صورت عمده خرید و فروش می ‌شود.

اغلب افرادی که خریداران عمده پارچه کجراه هستند، دائماً این سوال برایشان به وجود می ‌آید که چگونه کجراه خوب و ارزان بخرم؟

برای این که پاسخ مناسبی به این سوال بدهیم باید بگوییم که برای خرید پارچه کجراه خوب و ارزان در ابتدا باید با ویژگی و مشخصات این پارچه ها به طور کامل آشنا باشید.

سپس با پیدا کردن مراکز عرضه و فروش مستقیم و بدون واسطه می توانید قیمت های مناسبی را برای این پارچه ها بپردازید.

در ابتدا بهتر است با بهترین برندها و کارخانجات تولید کننده پارچه ترگا،ل آشنا شده و سپس با توجه به نوع نیاز خود از لحاظ رنگ بندی و گرماژ، بهترین آنها را انتخاب نمایید.

در اینجا به چند روش برای خرید پارچه کجراه عمده با قیمت ارزان اشاره می کنیم:

 • مراجعه به درب کارخانجات تولید کننده به شکل مستقیم
 • مراجعه به مرکز حضرت پخش معتبر در شهرهای مختلف
 • استفاده از سایت های آنلاین معتبر
 • استفاده از عمده فروشی ها و بنکداری های موجود در بازارهای بزرگ

فروش ارزانترین پارچه کجراه رنگ مستقیم

اغلب مراکز تولیدی ترجیح می دهند تا از پارچه های کجراه با قیمت ارزان تر برای تولید منسوجات خود استفاده کنند.

چرا که این پارچه‌ ها قیمت ‌های مناسب تر دارند و تاثیر زیادی در کاهش هزینه‌ های کارگاه های تولیدی و دریافت سود بیشتر می گذارد.

پارچه کجراه رنگ مستقیم به دلیل داشتن قیمت مناسب، جزء پارچه های پر طرفدار در بین مراکز تولیدی است که حجم خرید و فروش آن بالا می باشد.

فروش ارزانترین پارچه کجراه رنگ مستقیم توسط این مرکز سبب شده تا اغلب خریداران عمده به دنبال تهیه این پارچه با کارشناسان فروش مجموعه ارتباط برقرار کنند. 

مهمترین دلیل فروش ارزانترین قیمت پارچه کجراه رنگ مستقیم داشتن ارتباط مستقیم با کارخانجات و تهیه این پارچه ها بدون هیچ واسطه است.

تمام قیمت هایی که در این مرکز ارائه می گردد به صورت دست اول بوده و بیشترین سود را خریدار از این معاملات به دست می ‌آورد؛ زیرا ضمن تهیه پارچه باکیفیت و قیمت های مناسبی نیز می پردازد.

دسته‌ها
ترگال رنگ ری اکتیو پارچه ترگال

قیمت پارچه ترگال رکتیو | خرید آنلاین بهترین پارچه ترگال

آنچه در این مقاله می خوانید…

 • همه چیز درباره انواع مختلف پارچه ترگال
 • درباره ترگال ری اکتیو چه می دانید؟
 • از کجا بهترین قیمت پارچه ترگال رکتیو بخرم؟
 • سایت خرید آنلاین پارچه ترگال درجه یک

قیمت پارچه ترگال رکتیو با خرید آنلاین از این مرکز، ارزان ترین قیمت بازار عمده فروشان است. جهت سفارش بهترین ترگال ری اکتیو با کیفیت رنگ درجه یک، تنها کافیست در عرض چند دقیقه با کارشناسان فروش تماس بگیرید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

خیلی از شما با انواع مختلف پارچه ترگال آشنا هستید، اما عده ای دیگر با وجود اینکه قصد خرید این پارچه را دارند، آنطور که باید و شاید در مورد مشخصات و ویژگی های آن نمی دانند.

اگر بدون آگاهی از ویژگی های پارچه ترگال و همچنین قیمت آن در بازار، قصد خرید این پارچه را داشته باشید، بی شک یک خرید ناموفق را تجربه خواهید کرد.

زیرا مراکز فروش متعددی را در بازار می توان یافت که به دنبال سوء استفاده از مصرف کنندگانی هستند که هیچ اطلاعی درباره پارچه مد نظرشان ندارند.

در این مقاله شما را در خصوص مشخصات، قیمت پارچه ترگال رکتیو و همینطور بهترین شیوه خرید آن راهنمایی خواهیم کرد، پس با ما همراه باشید.

همه چیز درباره انواع مختلف پارچه ترگال

قیمت پارچه ترگال رکتیو

آیا می دانید پارچه ترگال چیست؟ این پارچه از چه مصارفی برخوردار است و چگونه می توان بهترین کیفیت آن را به صورت عمده خریداری کرد؟

پارچه های ترگال در بازار از تنوع بالایی برخوردار بوده و می توان آن را از لحاظ نوع بافت، آن ها را در دو دسته مجزا قرار داد:

 1. پارچه ترگال ساده
 2. پارچه ترگال کجراه

تفاوت این پارچه ها جدای از شکل ظاهری بافتشان که کاملاً مشهود است و از اسمشان نیز معلوم می شود، در وزن یا همان گرماژ پارچهمی باشد.

بهتر است بدانید که ترگال ساده گرماژی حدود ۲۴۰ گرم داشته اما گرماژ پارچه کجراه در همان مساحت، بین ۲۸۰ الی ۲۹۰ گرم اندازه گیری شده است.

از این موضوع می توان این برداشت را کرد که پارچه کجراه نسبت به ترگال ساده، ضخیم تر و سنگین تر می باشد.

درباره ترگال ری اکتیو چه می دانید؟

بیشتر پارچه های ترگال به ثبات رنگی بالایی که دارند، معروفند. در واقع پروسه تولید و رنگرزی این پارچه ها به گونه ایست که در برابر عوامل مختلف، هیچ تغییر رنگی در آن ها رخ نمی دهد.

بر این اساس، پارچه های ترگال را به دو دسته رنگ ری اکتیو و رنگ ثابت تقسیم بندی کرده اند.

دسته اول یعنی پارچه ترگال ری اکتیو همان ترگالی است که به عالی ترین حالت رنگرزی می شود و رنگ ثابتی دارد.

در این شیوه از رنگرزی (یعنی ری اکتیو یا همان رکتیو) اجرت رنگ بالا بوده، از طرفی دیگر کسری پارچه نیز بالا می باشد.

این نوع پارچه ترگال، بهترین و ایده آل ترین گزینه برای دوخت لباس های نظامی محسوب شده و بسیاری از تولیدی های البسه نظامی به دنبال خرید این ترگال مرغوب هستند.

دسته دوم، پارچه ترگال رنگ مستقیم بوده که کیفیت پایین تری نسبت به ری اکتیو دارد و شیوه رنگرزی آن (جت و ژیگر) کاملاً متفاوت است.

گفتنی است که قیمت پارچه ترگال رکتیو در بازار نسبت به ترگال رنگ مستقیم گرانتر می باشد، ولی به طور کلی شرکت های تولید کننده، این پارچه های پرطرفدار را با قیمت معقول و مناسب عرضه می نمایند.

از کجا بهترین قیمت پارچه ترگال رکتیو بخرم؟

قیمت پارچه ترگال رکتیو
پارچه کجراه تک

با وجود ویژگی های منحصر به فرد پارچه ترگال رنگ ری اکتیو که بارزترین آن ثبات رنگ بالا می باشد، این پارچه بهترین و به صرفه ترین گزینه برای لباس کار و مصارف بیمارستانی مانند روپوش پزشکی، البسه بیماران، ملحفه، زیرانداز و مواردی از این قبیل است.

به دلیل همین گستردگی کاربرد، بسیاری از شرکت ها و کارخانجات نساجی در سراسر کشور، اقدام به تولید این پارچه های ترگال نموده اند.

خوشبختانه در این حوزه، شاهد موفقیت چشمگیر کارخانجات نساجی بوده ایم و در راستای تأمین نیاز بازار و تقاضای مصرف کنندگان پارچه ترگال، بی نیاز از واردات می باشیم.

این نوع پارچه ترگال را می توان در کارخانه سفارشی سازی کرد؛ یعنی بسته به نیاز مصرف کننده، پارچه را با درصدهای مختلفی از الیاف پلی استر، ویسکوز و فیلامنت تولید نمود.

این موضوع خود، یک امتیاز مثبت برای خریداران پارچه ترگال به حساب می آید و می توانند بر حسب نیاز و بودجه خود، پارچه دلخواه را سفارش دهند.

با این وجود، بسیاری از تولیدی های لباس کار و البسه بیمارستانی، هنگام خرید عمده این پارچه دچار سردرگمی می شوند.

بدون شک پارچه ترگال رنگ ری اکتیو، بهترین انتخاب برای این افراد خواهد بود چرا که علاوه بر داشتن ویژگی های لازم، از قیمت مقرون به صرفه ای نیز برخوردار است.

البته نحوه خرید پارچه و انتخاب یک مرکز معتبر می تواند در قیمت پارچه ترگال درجه یک بسیار مؤثر واقع شود و باعث صرفه جویی در هزینه ها گردد.

در ادامه یک مرکز پخش عمده باسابقه و معتبر را به شما معرفی خواهیم کرد تا بتوانید یک خرید پرسود و اقتصادی را تجربه نمایید.

سایت خرید آنلاین پارچه ترگال درجه یک

برای تولیدی های باتجربه و خریدارانی که سال های زیادی است در حوزه خرید فروش پارچه ترگال رکتیو فعالیت دارد، خرید این پارچه درجه یک با قیمت مناسب بسیار آسان می باشد.

زیرا این افراد طی چند سال تجربه و تحقیق متوجه شده اند که کدام مرکز و یا شرکت تولیدی، پارچه های ترگال مرغوب ولی در عین حال ارزان قیمت را ارائه می دهد.

برای تولیدی هایی که به تازگی قدم در این مسیر نهاده اند، توصیه می کنیم قبل از هر چیزی، راهکارهای صحیح خرید عمده را بشناسند و به هر مرکزی اعتماد نکنند.

در شرکت کاماش، انواع پارچه ترگال از برندهای مطرح مثل تک، مهنام، فدک، گل پود، بروجرد، زرین پود، گلد بافت و غیره، به صورت عمده و ارزان از درب کارخانه به فروش می رسد.

جهت اطلاع از لیست قیمت پارچه ترگال باکیفیت، از راهنمایی مشاوران مجرب سایت می توانید استفاده کنید.

کارشناسان سایت با دسترسی به کارخانجات تولید کننده این پارچه، ضمن فراهم کردن سهولت خرید؛ امکان خرید عمده با قیمت درب کارخانه را برای شما تولیدی ها و خریداران عزیز فراهم می آورند.

پس این فرصت طلایی را از دست ندهید و هم اینک، جهت خرید اینترنتی و آسان پارچه ترگال با ما در ارتباط باشید.

دسته‌ها
ترگال رنگ مستقیم پارچه ترگال

مرکز پخش پارچه ترگال رنگ مستقیم با قیمت دست اول

آنچه در این مقاله می خوانید: 

 • همه چیز درباره پارچه ترگال رنگ مستقیم
 • کاربردهای پارچه tergal رنگ مستقیم کدام است؟
 • پارچه ترگال ارزان قیمت از کجا بخرم؟
 • پخش پارچه ترگال رنگ مستقیم از درب کارخانه

پخش پارچه ترگال رنگ مستقیم با قیمت دست اول، توسط این مجموعه به صورت حضوری و آنلاین انجام می شود؛ تا همه مصرف کنندگان بتوانند با هزینه مناسب پارچه ترگال را به صورت عمده بخرند. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

همه چیز درباره پارچه ترگال رنگ مستقیم

پارچه های ترگال جزء پارچه های بسیار محبوبی هستند، که در صنایع مختلف می توان از آنها به عنوان لباس کار نیز استفاده کرد، به همین جهت کارخانجات زیادی در حوزه تولید پارچه‌ های ترگال فعالیت می ‌کنند.

معمولاً تولید پارچه ترگال با استفاده از الیاف پنبه، پلی استر و فیلامنت صورت می‌ گیرد، که همه این الیاف به صورت خام، توسط دستگاه ریسندگی و بافندگی در کنار یکدیگر قرار گرفته و به صورت کاملاً مسطح آن را می باشند.

پس از اینکه پارچه های ترگال در کارخانجات نساجی مورد بافت قرار گرفته و با گرماژهای مختلف آماده‌ سازی شد، معمولاً برای طی کردن مرحله نهایی آن یعنی رنگرزی باید به واحدهای مخصوص انتقال پیدا کند.

چند شیوه رنگرزی وجود دارد که هر کدام از این شیوه ها پارچه هایی با کیفیت های متفاوت را ارائه می دهد.

معمولا پارچه های ترگال با گرماژ ۲۳۰ گرم را با استفاده از شیوه رنگرزی مستقیم آماده سازی می کنند، این پارچه موارد استفاده و کاربردهای خاصی دارد و لازم است که هزینه های آن کاهش پیدا کند.

از آنجا که رنگزاهای مورد استفاده در رنگ مستقیم قیمت ارزان تری دارند و کاربرد آنها نیز آسان تر است؛ به همین جهت پارچه هایی که با این سیستم مورد رنگرزی قرار می‌ گیرند، هزینه‌ های کمتری را به وجود می‌ آورند و جزء پارچه های مورد علاقه مراکز تولیدی هستند.

به طور کلی برای اینکه از رنگزاهای مستقیم برای رنگرزی پارچه ترگال استفاده شود، با کمک دو دستگاه این عملیات صورت می ‌گیرد.

دستگاه جتی معمولاً در دمای ۱۲۰ درجه پارچه را مورد رنگرزی قرار می دهد،که این پارچه ها در برابر آفتاب از مقاومت خوبی برخوردار هستند و دچار رنگ پریدگی نمی شوند.

اما دستگاه ژیگر با استفاده از شیوه خاص رنگرزی که دارد، بیشتر مناسب برای پارچه هایی است که در حین رنگرزی نباید الیاف و بافت آنها دچار چروکیدگی و شکستگی شود و پارچه ها را در دمای ۱۲۰ درجه مورد رنگرزی قرار می دهد؛ اما به دلیل شیوه رنگرزی، این پارچه ها در برابر نور خورشید مقاومت بالایی ندارند.

پخش پارچه ترگال رنگ مستقیم

کاربردهای پارچه tergal رنگ مستقیم کدام است؟

 پارچه tergal رنگ مستقیم در گروه پارچه های ارزان قیمت قرار می گیرد، که به دلیل شیوه رنگرزی خاصی که دارد برای کارخانجات هزینه‌ های تمام شده آنها پایین‌ تر است و به همین جهت می ‌تواند جزء پارچه‌ هایی قرار بگیرد که به دنبال کم کردن هزینه های خود هستند.

پارچه های ترگال رنگ مستقیم را با رنگ های روشن تولید می کنند، تا در حین استفاده کیفیت خود را حفظ کنند؛ زیرا رنگ های تیره که ثبات رنگ کافی ندارند، ممکن است با سرعت پارچه بی کیفیت شود.

از پارچه ترگال رنگ مستقیم در مصارف مختلف می‌ توان استفاده کرد، که در اینجا به برخی از مهم ترین کاربردهایی که این پارچه دارد اشاره می‌ کنیم:

 • برای تولید برخی از لباس کارهایی که در محیط های بسته مورد استفاده قرار می ‌گیرند.
 • مناسب برای منسوجات مختلفی که در محیط‌ های بیمارستانی مورد استفاده هستند.
 • جزء مناسب ترین پارچه ها برای دوخت لباس قنادی محسوب می شود.
 • برای تهیه لباس نانوایی بیشتر از رنگ های کرم و نباتی آن می‌ توان استفاده نمود.

بیشترین رنگ هایی که از پارچه ترگال رنگ مسیقیم به بازار ارائه می گردد، پارچه هایی با رنگ های روشن مثل: رنگ آبی، رنگ کرم، رنگ نباتی و رنگ استخوانی هستند، که این رنگ ها در طی شستشوها نیز می توانند کیفیت خود را بیشتر حفظ کنند.

تهیه پارچه ترگال بیمارستانی از نوع پارچه های رنگ مستقیم، کمک زیادی به کاهش هزینه های مراکز درمانی می کند، به همین جهت می‌ توان گفت که از مشتریان عمده تولیدات کارخانجات مراکز درمانی و بهداشتی هستند.

پارچه ترگال ارزان قیمت از کجا بخرم؟

پارچه ترگال یکی از پرمصرف‌ ترین منسوجات حال حاضر است که به دلیل تنوع بالای این پارچه، موارد استفاده و کاربردهای بسیار زیادی دارد.

پارچه ترگال ارزان قیمت از کجا بخرم؟

این مهمترین سوالی است که ممکن است برای مراکز تولیدی و کلیه خریداران عمده این پارچه ها به وجود بیاید،  که پیدا کردن یک جواب مناسب برای این سوال کمک زیادی به کاهش هزینه‌های نهایی این مراکز می‌ کند.

بهترین توصیه ای که به خریداران می توان کرد، این است که برای خرید پارچه ترگال با قیمت ارزان باید به دنبال مراکزی باشند که با کمترین واسطه، این پارچه‌ ها را ارائه می‌ دهند؛ زیرا حضور واسطه‌ ها تاثیر زیادی در افزایش قیمت های بی دلیل دارد.

در حال حاضر راه‌ های زیادی برای خرید پارچه ترگال ارزان قیمت وجود دارد، که به آسانی می‌ توان با انتخاب هر کدام از این روش‌ ها، که مناسب شرایط شما است به اهداف خود دست پیدا کنید در اینجا چند مورد آن را به اختصار ذکر می کنیم:

 • کارخانجات تولید کننده می ‌توانند به عنوان مهمترین مراکزی باشند که پارچه ترگال با قیمت ارزان و کیفیت مناسب را ارائه می دهند.
 • مراکز پخش و فروش عمده این پارچه ها که به شکل مستقیم با کارخانجات در ارتباط هستند،یک راه مناسب برای دسترسی به این پارچه ها بدون صرف وقت و هزینه زیاد است.
 • سایت های معتبر آنلاین می توانند به عنوان بهترین راه حل معرفی شوند؛ زیرا با انتخاب این مراکز دیگر نیاز به صرف وقت و هزینه برای دسترسی به مراکز حضوری نمی باشد و به آسانی می توان با بررسی دقیق و کامل پارچه ها و قیمت های ارائه شده برای آنها بهترین محصول را خریداری کرد.

پخش پارچه ترگال رنگ مستقیم از درب کارخانه

اغلب خریداران ترجیح می‌ دهند تا پارچه ترگال را از درب کارخانه تولیدکننده تهیه کنند؛ زیرا مطمئن هستند که هیچ واسطه ای در این معامله حضور پیدا نمی کند و قیمت‌ های واقعی ارائه می گردد.

پخش پارچه ترگال رنگ مستقیم از درب کارخانه توسط مرکز معتبر، سبب می شود تا حجم خرید و فروش ها نیز افزایش پیدا کند.

در این مجموعه به دلیل داشتن ارتباط مستقیم با کارخانجات تولید کننده تمامی محصولات خریداری شده از درب کارخانه ها ارسال می گردد، که بدین وسیله هزینه ‌های حمل و نقل و باربری نیز کاهش چشمگیری پیدا می کند.

از مهمترین اهداف این مجموعه ارائه محصولات باکیفیت و قیمت مناسب می باشد که رضایت مشتریان را جلب کنند و باحذف کامل واسطه‌ ها و برقرار کردن ارتباط مستقیم با خریداران نهایی تا حد زیادی به این اهداف خود دست پیدا کرده است.

دسته‌ها
دسته‌بندی نشده پارچه لباس کار

خرید پارچه لباسکاری عمده با قیمت امروز

آنچه در این مقاله می خوانید:

معرفی بهترین پارچه های لباسکاری

 • چرا پارچه ترگال پرفروش ترین پارچه لباس کار است؟
 • قیمت پارچه لباسکاری به چه عواملی بستگی دارد؟
 • نکات مهم در خرید پارچه لباسکار عمده
 • فروش مستقیم انواع پارچه لباسکاری

خرید پارچه لباس کاری عمده با قیمت مناسب جزء دغدغه‌ های خریداران محسوب می‌شود در این مجموعه فروش انواع پارچه لباس کار با قیمت امروز محاسبه می گردد، جهت ثبت سفارش با مشاوران فروش ما ارتباط برقرار کنید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

معرفی بهترین پارچه های لباسکاری

استفاده از لباس کار در کلیه محیط‌ های کاری اهمیت زیادی دارد، در برخی از شرکت ها، ادارات و موسسات با پوشیدن لباس کار پرستیژ کاری افراد و رده بندی آنها مشخص می‌ گردد و برخی از محیط ها در جهت حفظ مسائل بهداشتی، تبلیغات و بسیاری از موارد دیگر لازم است تا از لباس کار استفاده کنند.

از تنوع مشاغل و شرایط گوناگون شغلی متوجه می شویم که برای هر نوع کاربردی باید از پارچه مخصوص استفاده شود تا بهترین بازخورد را داشته باشد.

با شناخت انواع پارچه های مناسب برای دوخت لباس کار می توانید در انتخاب ‌های خود هوشمندانه ‌تر عمل کرده و بهترین پارچه ها را تهیه کنید.

در اینجا قصد داریم تا به معرفی بهترین پارچه های لباس کاری بپردازیم تا شما نیز به شکل بهتری با این منسوجات آشنا شوید که به شرح ذیل می باشند:

 • پارچه ترگال

پارچه ترگال در گروه پارچه های تخت بافت است که از مقاومت و دوام بالایی برخوردار می باشد، این از الیاف ویسکوز و پلی استر پنبه تولید شده، مهمترین مشخصه و ویژگی پارچه های ترگال کالیته رنگ بندی متنوع آن می باشد.

 • پارچه ترگال کجراه

پارچه ترگال کجراه نیز در گروه پارچه های تخت بافت است که سطح آن به صورت اریب و میله ‌ای می باشد. همین نوع بافت سبب استحکام و ضخامت بیشتر پارچه شده، این پارچه با توجه به نوع الیاف به کار برده شده در تار و پود و چله کشی در چندین دسته و گروه تولید می شود.

 • پارچه کتان

در روند تولید پارچه ‌های کتان از حجم بیشتری از الیاف کتان و پنبه استفاده می ‌شود به همین سبب این پارچه از مقاومت و استحکام بالاتری نسبت به سایر پارچه ها برخوردار بوده و کاملا ضخیم می باشد، وزن پارچه کتان بین ۳۳۰ تا ۴۸۰ گرم بسته به حجم استفاده از الیاف کتان متغیر است؛ از این پارچه در صنایع خاصی مانند برشکاری، جوشکاری و فرز کاری که با حرارت در ارتباط هستند استفاده می کنند.

 • پارچه لی

پارچه لی یک نوع پارچه ضخیم و بافت دار است که در روند تولید آن از الیاف پنبه و کتان استفاده می‌ کنند، این پارچه با تکنولوژی های خاصی تولید می گردد، که کاملاً ضخیم و مستحکم می باشد. حتی برای رنگ کردن این پارچه نیز از نوعی ماده گیاهی خاص استفاده می شود، به همین دلیل از کیفیت بالایی برخوردار بوده و بیشتر در جهت تولید لباس کارهای صنعتی از این پارچه کمک می گیرند.

 • پارچه فاستونی

پارچه فاستونی، یک پارچه تولید شده با الیاف طبیعی پشم و ترکیبی از الیاف پلی استر می باشد، این پارچه در گرماژهای متفاوت به بازار ارائه می گردد، وزن و ضخامت آن ارتباط مستقیم با حجم استفاده از الیاف پشم دارد، هر چه حجم الیاف پشم بیشتر باشد لطافت پارچه و گرمای آن نیز بیشتر می‌شود. از این پارچه بیشتر برای تولید کت و شلوارهای اداری استفاده می کنند.

 • پارچه تترون 

پارچه تترون یک پارچه نرم و لطیف با ضخامت کم است، که به دلیل وجود الیاف پنبه در آن بسیار خنک و جاذب رطوبت می باشد، به دلیل کیفیت بالاتر این پارچه معمولاً از آن برای تولید انواع روپوش ها و پیراهن های مردانه در جهت کارهای مختلف به خصوص کارهای اداری استفاده می شود، ویژگی خاص پارچه های تترون پس از لطافت بالا و تنوع در رنگ بندی این پارچه است.

 • پارچه تتسل

برای تولید پارچه تنسل معمولاً از الیاف به دست آمده از چوب درخت اکالیپتوس استفاده می کنند. این الیاف بسیار شبیه الیاف پنبه می باشد و به دلیل سلولزی بودن این نخ ها از سطح صاف تری برخوردار هستند و به همین جهت سطح پارچه تولید شده از آنها نیز کاملا درخشنده و صاف می باشد. پارچه های تنسل در شستشو های طولانی مدت نیز درخشندگی خود را حفظ می ‌کنند. به دلیل جذب رطوبت بالا، تنفس پذیری و خواص رنگ پذیری مناسب از این پارچه در موارد مختلفی مانند تولید انواع لباس، سرویس خواب استفاده می شود.

خرید پارچه لباس کاری عمده

چرا پارچه ترگال پرفروش ترین پارچه لباس کار است؟

دربین تنوع بالای انواع پارچه لباس کاری جزء پرفروش‌ ترین‌ ها محسوب می‌ شود و در جهت تولید البسه مناسب برای شغل های مختلف کاربرد دارد.

دلایل زیادی وجود دارد که پارچه های ترگال را پرفروش ‌ترین کرده است، وجود تنوع پارچه ترگال از لحاظ نوع الیاف به کار برده شده و ضخامت در بافت می ‌تواند یکی از مهمترین دلایلی باشد که از این پارچه می توان در بخش‌ های مختلف صنعت استفاده کرد.

خوب است بدانید که انواع پارچه های ترگال در چندین دسته و گروه مانند پارچه کجراه چله فلامنت، پارچه فلامنت فلامنت و پارچه فلامنت پنبه و بسیاری از گروه های دیگر تقسیم بندی می شوند، که هر کدام از این پارچه ها را با استفاده از الیاف پنبه، پلی استر و فلامنت در حجم و میزان های مختلف تولید می ‌کنند.

در اینجا قصد داریم به ذکر چند دلیل مهم برای استقبال از پارچه ترگال در جهت تولید البسه کار بپردازیم:

 • مقاومت و استحکام بالای
 • ثبات رنگی مناسب
 • تنوع در رنگ بندی های بالا
 • بدون ایجاد حساسیت
 • دارای بافتی نرم و لطیف
 • دارای مقاومت نسبی در برابر حرارت

قیمت پارچه لباسکاری به چه عواملی بستگی دارد؟

پارچه لباس کاری در تنوع بسیار بالایی تولید می شوند که در روند تولید هر کدام از این پارچه ها از الیاف مختلف و دستگاه ها و تکنولوژی های خاص استفاده شده است.

اگر به دنبال پیدا کردن عوامل موثر بر قیمت گذاری پارچه ‌لباس کاری هستید باید بگویم که عوامل بسیار زیادی از جمله عوامل فنی و همچنین عوامل اقتصادی بر روی قیمت نهایی پارچه ها موثر هستند.

برخی از مهمترین عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت پارچه لباس کاری عبارتند از:

 • نوع الیاف به کار برده شده در پارچه
 • ضخامت و گرماژ پارچه
 • برند و کارخانه تولید کننده
 • مراکز عرضه و فروش
 • میزان تقاضا در بازار
 • میزان عرضه در بازار
 • نوسانات موجود در بازار

نکات مهم در خرید پارچه لباسکار عمده

در هنگام خرید پارچه لباس کاری عمده باید به نکات بسیار مهمی توجه کنید تا پارچه مناسب شرایط محیط کاری خریداری شود.

در صورت توجه کردن به برخی از نکات مهم می توانید با خیال راحت پارچه های لباس کار را به صورت عمده تهیه کرده و از آن در جهت راه اندازی کسب و کارها و تولیدی های خود استفاده نمایید.

در اینجا به برخی از نکات مهم در هنگام خرید پارچه لباس کاری عمده اشاره می کنیم تا با توجه به آنها بتوانید خریدهای بهتری را انجام دهید از جمله:

 • توجه به گرماژ مناسب پارچه ها مطابق با نوع لباس کار و شرایط استفاده
 • توجه به رنگ بندی مناسب جهت حفظ پرستیژ کارمندان و کارگران
 • توجه به ثبات رنگی بالا برای حفظ کیفیت در حین شستشوهای مکرر
 • توجه به آبرفت پارچه ها
 • توجه به عرض و طول پارچه و انتخاب متراژهای مناسب
 • انتخاب پارچه لباس کاری با الیاف متناسب با شرایط کار مانند الیاف پنبه، کتان، پلی استر و غیره
خرید پارچه لباس کاری عمده
کجراه لباس کار ۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴

فروش مستقیم انواع پارچه لباسکاری

اغلب افراد به دنبال خرید پارچه لباس کاری ارزان قیمت هستند تا بتوانند از خرید و استفاده از آن سود قابل ملاحظه ای را به دست آورند.

فروش مستقیم انواع پارچه لباس کاری توسط این مجموعه سبب شده تا دسترسی به مناسب ترین قیمت پارچه های لباس کار برای همه مصرف کنندگان فراهم آید.

این مرکز فروش با حذف کامل واسطه ها تمامی پارچه ها را از نساجی های معتبر به شکل مستقیم تهیه کرده و از افزایش قیمت های بی جهت کاملاً جلوگیری می کند.

در صورت نیاز به خرید پارچه لباس کاری عمده با قیمت ارزان و کیفیت تضمین شده می توانید با کارشناسان فروش ما ارتباط مستقیم برقرار نمایید.

دسته‌ها
فدک پارچه پارچه لباس کار پارچه کجراه پارچه کجراه رنگ ری اکتیو یا ثابت

ارزانترین قیمت پارچه کجراه فدک اصفهان

پارچه کجراه چیست و چه خصوصیاتی دارد؟

چرا پارچه کجراه فدک بخرم؟

 بهترین قیمت پارچه کجراه فدک اصفهان

قیمت پارچه کجراه فدک اصفهان در بازارهای عرضه کاملاً مناسب و مقرون به صرفه می باشد. برای تهیه ارزان ترین قیمت پارچه کجراه فدک اصفهان با کارشناسان بخش فروش این مرکز تماس بگیرید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

در کشور ما با توجه به پیشرفت های روز افزون از لحاظ تکنولوژی و دستگاه‌ های به‌ روز انواع مختلفی از پارچه تولید می ‌شود که در واقع به یکی از قطب های تولیدی پارچه در بازارهای بین‌المللی تبدیل شده ‌ایم.

در شهرهای مختلفی کارخانجات تولید پارچه وجود دارد که اصفهان یکی از این شهرها محسوب می‌ شود، که کارخانجات بزرگ صنعت نساجی در این شهر در حال فعالیت می باشند و به صورت کاملاً تخصصی در زمینه بافت پارچه های مخصوص تمرکز کرده ‌اند.

کارخانه نساجی فدک اصفهان یکی از این کارخانجات است که انواع مختلفی از پارچه را در طول سال‌ های فعالیت خود تولید و به بازار ارائه داده، که یکی از برترین محصولات تولید شده در این کارخانه که زبانزد خاص و عام قرار گرفته، پارچه ترگال کجراه می باشد.

جهت آشنایی بیشتر با پارچه های کجراه و همچنین ویژگی ها و مشخصات محصولات فدک با ادامه مطالب همراه ما باشید.

پارچه کجراه چیست و چه خصوصیاتی دارد؟

پارچه کجراه جزء زیر مجموعه پارچه ترگال است که این پارچه در بخش ‌های مختلف صنعت کاربردهای زیادی دارد و به دلیل پر استفاده بودن در بازار دسترسی به تنوع بالای محصولات نیز آسان است.

پارچه های ترگال و کجراه از گروه پارچه هایی هستند که با استفاده از الیاف تار و پود پلی استر، ویسکوز و فیلامنت تولید می‌ شوند و این پارچه‌ها در دسته پارچه های تخت بافت قرار قرار می گیرند.

از لحاظ بافت بین پارچه‌های ترگال ساده و ترگال کجراه تفاوت خاصی وجود دارد که با چشم نیز این تفاوت مشخص است.

پارچه ترگال دارای بافت مربعی ساده و از ضخامت کمتری برخوردار بوده، اما پارچه های کجراه دارای بافت اریب و متمایل هستند که سطح روی پارچه به صورت میله ای برجسته و ضخامت این پارچه ها به نسبت نوع بافت بیشتر است. 

تفاوت در شکل بافت در این پارچه ها سبب شده تا این محصولات در ضخامت و گرماژ و همچنین تراکم بافت با یکدیگر تفاوت پیدا کنند و همین مسئله سبب شده تا موارد استفاده و کاربردهای آنها نیز با یکدیگر تفاوت داشته باشند.

در تولید انواع پارچه های کجراه از الیاف مختلف پلی استر، فیلامنت و پلی استر پنبه استفاده می ‌شود که میزان استفاده از این الیاف، درصد ترکیب آنها تفاوت های چشمگیری به وجود می ‌آورد. که سبب به وجود آمدن پارچ ه‌های ترگال با مشخصات و ویژگی های مختلف و تنوع زیاد است، که در زیر چند نمونه آن را معرفی می کنیم:

 • پارچه کجراه فیلامنت فیلامنت: برای تولید این پارچه فقط از فیلامنت در تار و پود استفاده شده و ضخامت کمتر و با قیمت مناسب تری همراه می شود.
 • پارچه کجراه پلی استر ویسکوز: در روند تولید آن فقط از الیاف پلی استر ویسکوز در تار و پود استفاده می ‌شود که این پارچه به نسبت پارچه های فیلامنت در فیلامنت از کیفیت بالاتری برخوردار است.
 • پارچه کجراه پلی استر پنبه فیلامنت: در تولید این پارچه از الیاف پلی استر پنبه در تار و الیاف فیلامنت در پود استفاده می شود.
 • پارچه کجراه ۷۰ درصد پنبه: در تولید این پارچه از ۷۰ درصد الیاف پنبه و ۳۰ درصد الیاف پلی استر استفاده می ‌شود.
 • پارچه کجراه ۱۰۰% پنبه: در روند تولید این پارچه به هیچ عنوان از الیاف پلی استر استفاده نمی‌ شود و تمامی الیاف ویسکوز پنبه می باشد این پارچه از کیفیت بالایی برخوردار است اما موارد استفاده و کاربرد آن بسیار خاص است و در شرایط آب و هوایی سخت و بسیار گرم مورد استفاده قرار می گیرد.

خوب است بدانید که قیمت پارچه  کجراه فدک اصفهان با توجه به ترکیبات الیاف مشخص می گردد و هرچه الیاف طبیعی و پنبه بیشتر باشد به تبع قیمت آن نیز افزایش پیدا می نماید.

در اینجا به چند دسته از خصوصیات مهم پارچه که از راه اشاره می نماییم:

 • ثبات بالای رنگ
 • مقاومت در برابر شستشو
 •  گوله گوله نشدن 
 • استقامت بالا 
 • ثبات سایشی
 •  مقاوم در برابر آب ژاول
 •  قابل استفاده در برابر پرتوهای ناشی از جوشکاری
کجراه لباس کار 09131130224
کجراه لباس کار ۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴

چرا پارچه کجراه فدک بخرم؟

پارچه کجراه اصفهان جزء بهترین پارچه های ترگال موجود در بازار است که مورد توجه اغلب خریداران و فروشندگان قرار می گیرد.

در بین تنوع بالای پارچه های ترگال این سوال ذهن خریداران را به خود درگیر می ‌کند که چرا باید پارچه های کجراه فدک را خریداری کنند؟ 

کارخانه نساجی فدک اصفهان از بهترین مواد اولیه برای تولید محصولات خود استفاده می کند و سعی دارد تا پارچه های تولیدی کیفیت مناسبی داشته باشد.

پارچه کجراه فدک تمامی مشخصات و ویژگی هایی که خریداران از این پارچه توقع دارند را به همراه داشته و در ضمن قیمت پارچه کجراه فدک اصفهان به نسبت کیفیت بالای آن در مقایسه با سایر محصولات موجود در بازار کاملا مناسب و اقتصادی است

 بهترین قیمت پارچه کجراه فدک اصفهان

انتخاب محصولات تولید شده در نساجی فدک اصفهان این دغدغه را از ذهن خریدار دور می‌ کند که محصول خریداری شده کیفیت مناسبی داشته باشد، زیرا مطمئن است که نساجی فدک تمام محصولات خود را در بالاترین رتبه در نظر می ‌گیرد.

به دست آوردن بهترین قیمت پارچه کجراه فدک اصفهان جزء اهداف همه خریداران عمده قرار می گیرد زیرا تغییرات ناچیز در قیمت ها در خریدهای عمده تاثیر زیادی می گذارد.

در این مرکز با توجه به ارائه پارچه کجراه فدک به صورت حضوری و یا غیرحضوری امکان دسترسی و خرید برای همه افراد از اقصی نقاط کشور فراهم می باشد.

ارائه پارچه ‌های کجراه به صورت آنلاین توسط این مرکز سبب شده تا بدون صرف وقت و هزینه های اضافی امکان ثبت سفارش و تهیه این پارچه برای همه مصرف ‌کنندگان به وجود بیاید.

مدیریت این مرکز فروش تلاش می ‌کند تا با حذف واسطه‌ این پارچه‌ ها را به شکل مستقیم از کارخانه تهیه کرده و در صورت ثبت سفارشات عمده از درب کارخانه برای خریداران ارسال نماید، به همین جهت امکان ارائه بهترین قیمت پارچه کجراه فدک اصفهان را فراهم نموده است.

Call Now Buttonتماس با مشاورین