دسته‌ها
پارچه تترون لباس کار

لیست قیمت فروش پارچه تترون عرض ۳ متر

آنچه در این مقاله می خوانید …

پارچه تترون در عرض و گرماژ مختلف

مشخصات و مصارف پارچه تترون سه متری

قیمت پارچه تترون عرض ۳ متر چه نرخی دارد؟

مرکز فروش بهترین پارچه تترون در ایران

قیمت پارچه تترون عرض ۳ متر را نیز می توانید همین حالا با توجه به قیمت های معتبر و روز از کارشناسان اصلی فروش دریافت نمایید و در خریدهای خود از آن ها استفاده کنید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

آیا تا به حال برای آماده سازی هر نوع پوشاک و یا محصولی که نیاز دارید به تحقیق در رابطه با پارچه ها پرداخته اید؟ در میان تمامی پارچه های موجود در بازار، برخی هستند که طرفداران بسیاری دارند و مورد استقبال افراد زیادی قرار می گیرند و از نظر قیمتی نیز، شرایط بهتری نسبت به سایر انواع پارچه های موجود در بازار دارند.

پارچه تترون در عرض و گرماژ مختلف

پارچه های موجود در بازار هرکدام با توجه به ویژگی ها و مشخصاتی که دارند، در تولید یک نوع محصول خاص مورد استفاده قرار می گیرند و از این جهت نوع محصول تولیدی آن ها شناسایی می شود.

تمامی پارچه ها را با عرض های گوناگون و همچنین گرماژهای متفاوتی مورد تولید قرار می دهند و در حقیقت از هر عرض و گرماژ نیز محصول جدید و متفاوتی تولید می نمایند و در نهایت جهت استفاده به بازار، مورد معرفی قرار می دهند.

پارچه تترون در میان پارچه های مورد خرید و فروش قرار گرفته در بازار از تنوع بالاتری برخوردار است و همچنین مورد استقبال بیشتری قرار می گیرد زیرا کارایی بالاتری دارد.

از هر عرض و گرماژ آن ها نیز محصولات متنوع تری تولید می گردند و همین موضوع موجب می شود تا در جهت تولید محصولات مورد نیاز خود تنها از یک نوع پارچه هم استفاده نمایند و فقط گرماژ و عرض آن را در سفارشات خود تغییر دهند.

تترون سه متری در میان تمامی عرض های ان از شهرت بالاتری برخوردار است و می توان گفت که کارایی بالاتری دارد.

مشخصات و مصارف پارچه تترون سه متری

پارچه های تترون با عرض سه متر نیز از به صرفه ترین عرض هایی است که مورد تولید قرار می گیرند و به همین نسبت نیز میزان تولید بالایی دارند و تولیدی های بی شماری هستند که ترجیح می دهند از این عرض پارچه بهره ببرند.

قیمت پارچه تترون عرض ۳ متر معمولا نسبت به همین پارچه با همان میزان کیفیت اما با عرض ۱۵۰ سانتی متری نیز بهتر می باشد و به صورت دقیق می توان گفت که حالتی کاملا به صرفه تر دارد.

پارچه تترون سه متری نیز می تواند تمامی مصارف عرض های پایین تر آن را نیز در بر داشته باشد و به این ترتیب زمانی که یک تولیدی می بیند این پارچه با این عرض و مشخصات از هر نظر بهتر می باشد و سود بالاتری دارد، در جهت تولید محصولات خود از آن نیز بهره می برد.

همچنین از جمله مصارف تترون هایی با این عرض و مشخصات می توان به تولید انواع ملحفه اشاره داشت که دیگر نیازی نیست هیچ گونه تکه ای به آن متصل شود و کاملا به صورت یکجا آماده می گردد و مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت پارچه تترون عرض 3 متر

قیمت پارچه تترون عرض ۳ متر چه نرخی دارد؟

همان طور که مستحضر هستید در جهت خریدی بهتر و مطمئن تر لازم است تا تمامی شرایطی که وجود دارد را رعایت نمایید تا بتوانید بهترین خرید را به سرانجام برسانید.

قبل از ثبت هر نوع سفارش پارچه تترون، لازم است تا لیست قیمت پارچه تترون را به دست آورید و با توجه به شراط مندرج در آن لیست قیمت، محصولات مورد نیاز خود را سفارش داده و مورد ثبت قرار دهید.

این لیست قیمت را نیز می توان از طریق راه های مختلفی به دست آورد و از این نظر نیز شرایط برای افراد گوناگون مهیا شده است تا بتوانند بهترین سفارش را داشته باشند.

شایان ذکر است که قیمت پارچه تترون عرض ۳ متر نیز در مقایسه با سایر عرض های این پارچه از قیمت مناسب تری برخوردار است و می توانید از قیمت مناسب آن استفاده کرده و هر میزان و حجم از این محصول را که نیاز دارید، تهیه کرده و در جهت تولید محصولات بی شماری از آن ها استفاده نمایید.

در جهت به دست آوردن لیست دقیق این قیمت ها، می توانید از طریق سایت های فروشی که کارخانه ها و یا مراکز فروش ان ها برای خود راه اندازی نموده اند، بهره ببرید و لیست قیمت را به صورت مستقیم از کارشناسان و مشاوران این مجموعه ها درخواست دهید.

هرچه لیست قیمت خود را به صورت مستقیم و بدون هر واسطه و دلالی دریافت نمایید، مطمئنا از قیمت مناسب تر آن برخوردار خواهید شد و تترون سه متری را می توانید با قیمت فوق العاده مناسبی تهیه کرده و سود بالایی را دریافت نمایید.

مرکز فروش بهترین پارچه تترون در ایران

یکی از بزرگترین دغدغه های تمامی مشتریان این گروه از محصولات پس از دریافت لیست قیمت، این است که خود محصول را از چه طریقی خریداری کرده تا بتوانند سود بالاتری را در اختیار داشته و در عین حال از کیفیت بهتری هم تهیه کرده باشند.

یکی از مراکز فروشی که می توانید با خیال راحت به آن ها مراجعه کرده و هر آنچه که نیاز دارید را سفارش دهید، کارخانه های تولید کننده هستند که در حقیقت جزو اصلی ترین فروشنده ها به شمار می آیند و در این میان برای راحتی کار خریداران نیز مجموعه هایی را راه اندازی نموده اند تا مشتریان بتوانند با شرایط گوناگون تمامی خریدهای خود را انجام دهند.

در این میان به نکاتی که برای شما بیان می شود توجه ویژه ای داشته باشید زیرا هرچه خریدهای خود را به صورت مستقیم انجام دهید، از شرایط بهتری برخوردار خواهید بود و هم از نظر کیفیت و هم قیمت، سود بالاتری را برای شما به همراه دارد.

به منظور تهیه و خرید بهترین پارچه تترون از هر نظری می توانید همین حالا به سایت موجود مراجعه کرده و علاوه بر این که اطلاعات لازم در مورد پارچه های مورد نظر خود را دریافت خواهید نمود، از قیمت های آن ها بر اساس نرخ روز مطلع می گردید و می توانید خریدهای خود را به بهترین شکل ممکن به ثبت برسانید و تهیه فرمایید.

توجه به حذف واسطه و دلال از مهم ترین مواردی است که باید رعایت گردد تا خریدی کاملا به صرفه و با اطمینان خاطر داشته باشید.

پارچه تترون بیمارستانی یاسی

با پارچه تترون چی بدوزم

از پارچه تترون برای موارد زیر استفاده می شود

 • ماسک پارچه ای
 • تترون ملحفه ای
 • سرویس آشپزخانه
 • مقنعه
 • پیراهن فرم مدارس
 • پیراهن لباس کار
 • پیراهن و مانتو دانشجویی

قیمت پارچه تترون ژاپن

پارچه تترون گلدار

پارچه تترون مشکی

قیمت پارچه تترون

پارچه تترون برای مانتو

پارچه تترون نخی

پارچه تترون ساده

آیا تا به حال نیمه شب با تعریق کل بدن از خواب بیدار شده اید؟ آیا ناراحتی حرارتی تاکنون خواب شما را قطع کرده است؟ آیا با پنجره های باز می خوابید یا تهویه هوا روشن است؟ آیا برای خنک ماندن در طول شب همه چیز را امتحان کرده اید اما موفق نشده اید؟ این احتمال وجود دارد که ورق های شما مقصر باشند اما خوشبختانه این مشکلی است که به راحتی قابل حل است.

مزایای داشتن پارچه تترون ملحفه ایی که خنک می مانند

البته ، مزیت اصلی این پارچه تترون ملحفه ایی خنک نگه داشتن شماست ، اما شرایط بسیار پیچیده تر از آن است. پارچه تترون ملحفه ایی خنک کننده به دلایل مختلف مفید هستند:

اگر در منطقه ای زندگی می کنید که حتی زمستان ها گرم است ، شما به ملحفه هایی نیاز دارید که بدون توجه به فصول سال درجه حرارت را پایین نگه دارند.
آنها می توانند رطوبت را از بین ببرند (بسته به اینکه از چه پارچه ای ساخته شده اند) ، که می تواند از تعریق نیمه شب جلوگیری کرده و بدن شما را تحت راحتی گرمایی مناسب نگه دارد.
اگر پارچه تترون ملحفه ایی پیدا کردید که به طور همزمان دارای خاصیت خنک کنندگی و گرم شدن هستند ، می توانید از آنها در فصول سردتر نیز استفاده کنید.
خوابیدن با تهویه مطبوع معمولاً یک فکر بد است (نه فقط به دلیل هزینه های بالای برق ، بلکه برای سلامتی شما نیز مضر است) ، بنابراین می خواهید روش های خنک کننده دیگری مانند مجموعه ای از پارچه تترون ملحفه ایی خنک کننده را پیدا کنید.
آنها در مقایسه با ملحفه های معمولی واقعا گران نیستند. و اگر غالباً خود را گرم می بینید ، مطمئناً ارزش سرمایه گذاری را دارند.


دسته‌ها
پارچه تترون لباس کار

آدرس کارخانه تترون گلناز

آیا می دانید که آدرس کارخانه تترون گلناز کجاست؟ چگونه می توان بهترین کیفیت و قیمت از تترون پیراهنی و مقنعه ای گلناز را با خریداری کرد؟ آیا امکان خرید اینترنتی این پارچه وجود دارد؟ دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

امروزه بدون شک می توان ادعا کرد که یکی از پرفروش ترین پارچه های موجود در صنعت نساجی، پارچه تترون است که سهم بزرگی از تولیدات حوزه لباس و پوشاک را به خود اختصاص داده و خواهان زیادی در بازار دارد.

در این بین اما مشتریان به دنبال پیدا کردن آدرس کارخانه تترون گلناز هستند! می پرسید چرا؟ دلیل آن کاملا واضح و مشخص است که بی تردید به کیفیت و مرغوبیت این پارچه بر می گردد.

اما آیا هر خریداری می تواند بدون هیچ گونه دغدغه از قیمت و کیفیت پارچه تترون گلناز، این پارچه را خریداری نماید؟

بنظر می رسد که با توجه به حضور واسطه ها و دلالان زیاد در بازار پارچه، دستیابی به این مهم، امری دور از انتظار باشد. در اینجاست که پیدا کردن راهکاری هوشمندانه در خرید پارچه تترون، می تواند نقش فزاینده ای در خرید مطمئن از قیمت و کیفیت این پارچه را بازی کند.

کافیست تا پایان این مطلب همراه ما بوده تا ضمن پیدا کردن آدرس کارخانه تترون گلناز، خرید مستقیم و بدون واسطه از این نساجی را تجربه نمایید.

آدرس کارخانه گلناز برترین نساجی تترون

اگر شما هم یک تولید کننده در زمینه تولید انواع لباس و پوشاک هستید، حتما به دنبال پیدا کردن یک کارخانه معتبر در زمینه تأمین نیاز پارچه ای خود می باشد.

از آنجا که پارچه تترون یکی از مصرفی ترین پارچه ها در حوزه دوخت و دوز انواع لباس و پوشاک به شمار می آید، بی شک پیدا کردن آدرس کارخانه گلناز به عنوان برترین نساجی پارچه تترون، یکی از دغدغه های ذهنی شماست.

حتما در موتورهای جستجو شما هم کلمه خرید پارچه تترون یا کارخانه پارچه تترون را جستجو کرده اید و شاید اطمینان کردن به سایت های گوناگون و متعدد موجود، کمی برایتان سخت باشد.

بی تردید شناخت مراکز فروشی که مستقیما با برترین کارخانجات نساجی پارچه تترون در ارتباط اند، می تواند را میانبری برای شما خریدارانی باشد که خواهان دو اصل قیمت و کیفیت متناسب با هم از انواع پارچه های تترون هستید.

پس دیگر نیازی نیست که شما نگران پیدا کردن آدرس کارخانه گلناز نساجی تترون باشید، بلکه شما می توانید با شناخت بهترین مرکز فروشی که با حذف واسطه ها، تترون گلناز را به دست شما می رساند، خریدی آسان و کاملا اقتصادی را تجربه کرده باشید.

حتی شما مشتری گرامی که در شهرهایی مانند کرمانشاه، بانه، جوان رود، سنندج و … هستید، می توانید به راحتی از این مرکز، تترون گلناز را سفارش داده و در کوتاه ترین زمان ممکن آن را در محل، تحویل بگیرید.

آدرس کارخانه گلناز

آشنایی با انواع تترون گلناز

همانطور که در خطوط فوق بیان شد، شناخت کارخانجات معتبر تولید کننده پارچه تترون، از دغدغه های اصلی هر تولید کننده لباس و پوشاک می باشد. چرا که کیفیت پارچه مصرفی، رابطه مستقیمی با کیفیت محصولات تولیدی دارد. یعنی اگر پارچه مرغوبی خریداری نشود؛ نمی توان انتظار تولیدات باکیفیت تر و به دنبال آن قدرت فروش بالاتر را داشت.

بر همین اساس یکی از پیشنهادات ویژه این مجموعه، خرید پارچه تترون گلناز است که به عنوان یکی از پارچه های تترون مرغوب موجود در بازار شناخته شده می باشد.

نساجی تترون گلناز با بکارگیری مواد اولیه مرغوب و کادری مجرب در خط تولید خود، توانسته کیفیت بالایی از این پارچه را روانه بازارهای فروش نماید. تترون گلناز، دارای لطافت و ظرافت خوبی بوده و دارای نرمی زیر دست فوق العاده ای است.

اگر چه نساجی های تترون، عمدتا این پارچه را در عرض و گرماژهای متنوع تولید می کنند، اما نساجی گلناز در فروش پارچه تترون عرض ۹۰ با گرماژی مناسب و تراکم استاندارد، زبانزد خاص و عام است.

از جمله مهم ترین کاربردهای تترون گلناز می توان به موارد ذیل اشاره داشت:

 • استفاده به عنوان آستر کت و شلوار و لباس کردی
 • مناسب انواع مقنعه
 • انواع پیراهن های مردانه

این پارچه در متنوع ترین طیف رنگبندی در کالیته خود عرضه می گردد که از پرفروش ترین آنها می تواند به سفید، آبی، صورتی، سبز، لیمویی و … اشاره داشت.

ناگفته نماند که امروزه یکی از مصرفی ترین پارچه ها در تولید پیراهن های مردانه، پارچه تترون است که همه روز تقریبا حجم زیادی از پارچه در بازار، مورد معامله و خرید و فروش قرار می گیرد و مخاطبین زیادی را دارد.

اما از آنجا که مهم است شما تولید کنندگان مصرف کننده از پارچه تترون، جنس مرغوب و درجه یک این پارچه را خریداری کنید، بی شک دانستن نکاتی مهم قبل از خرید، می تواند کمک شایانی به شما عزیزان کرده باشد.

۴ نکته مهم قبل از خرید پارچه تترون درجه یک

گفتنی است که متأسفانه امروزه شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه، سبب شده تا دلالال در بازار پارچه، فقط به فکر جیب خود بوده و منفعت مشتری را به هیچ وجه در نظر نمی گیرند.

در این بین برخی از عرضه کنندگان ناشناخته در بازار وجود داشته که به هیچ وجه نکات مهم قبل از خرید پارچه تترون درجه یک را به شما مشتریان نمی گویند.

آیا می دانید که این مجموعه فروش، با در نظر گرفتن تمامی جوانب منفعت مشتریان، خریدی مطمئن از کیفیت و قیمت را رقم می زند؟

۴ نکته مهم و اساسی که هر خریدار پارچه تترون باید آن را بداند، در ذیل بیان شده است:

 1. اولین نکته در خرید پارچه تترون، توجه به نوعی مصرفی بوده از پارچه تترون انتظار دارید. در اینصورت می توانید عرض دقیق و مناسبی را خریداری کنید.
 2. زیر دست و لطافت پارچه تترون از مهم ترین نکاتی است که حتما باید به آن توجه گردد.
 3. یادتان باشد که قیمت پارچه تترون بر اساس فاکتورهایی مانند عرض، گرماژ، کیفیت و رنگ پارچه تعیین می گردد و همیشه ارزان بودن قیمت پارچه تترون، مبنی بر این نیست که شما پارچه ای دست اول و باکیفیت خریداری می کنید. به دنبال مراکزی باشید که دو اصل قیمت و کیفیت را متناسب با هم ارائه می دهند.
 4. و آخرین نکته، انتخاب روش خرید است. معمولا به تولیدی های لباس و پوشاک توصیه می گردد که در وهله اول خرید خود را بصورت یکجا و در تناژ بالا انجام دهند تا خریدی مقرون به صرفه نصیبشان گردد. نکته بعدی حائز اهمیت، نحوه سفارش و دریافت است که امروزه یکی از هوشمندانه ترین روش های خرید، خرید اینترنتی آن هم از مراکز فروشی است که با حذف واسطه ها، امکان خرید مستقیم از درب کارخانجاتی برتر مانند نساجی گلناز را برای مشتریان به ارمغان می آورند.
آدرس کارخانه گلناز

مرجع مشاوره فروش بهترین پارچه تترون نساجی گلناز

اگر شما هم می خواهید پارچه تترون نساجی گلناز عرض ۹۰ را با قیمت و کیفیتی عالی و مناسب خریداری کنید، می توانید روی این مجموعه حساب ویژه ای باز کرده و همین حالا سفارش خود را ثبت نمایید.

ارائه قیمت دست اول کارخانه و مشاوره های رایگان قبل از خرید در راستای انتخاب عرض و گرماژ مناسب هر مشتری، از جمله مهم ترین نکاتی است که در این مجموعه به مشتریان هدیه داده می شود.

پس کافیست در کمترین زمان ممکن سفارش خود را ثبت کنید و از خرید خود راضی باشید.

دسته‌ها
پارچه تترون لباس کار

بازار خرید پارچه تترون بیمارستانی چاپی بدون واسطه

خرید پارچه تترون بیمارستانی چاپی بدون واسطه منجر به تهیه این محصول با قیمت های مناسب می شود. با انتخاب این بازار خرید می توانید انواع پارچه های تترون بیمارستانی را به آسانی تهیه کنید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

آشنایی با روند تولید پارچه های تترون

پارچه های تترون بیمارستانی جزء پرمصرف ترین پارچه هایی است که در این فضاها مورد استفاده قرار می گیرد.

این پارچه به دلیل مشخصات منحصر به فرد و قیمت مناسبی که دارنددر بخش‌ های مختلف بیمارستان می‌ توان از آن استفاده کرد و به همین سبب حجم خرید و فروش آن در بازار بسیار بالا است.

به طور معمول پارچه های تترون در کارخانجات تولیدی از الیاف پلی استر و ویسکوز پنبه تهیه و تکمیل می شوند.

پس از آماده شدن طاقه های پارچه های تترون این محصولات به واحدهای رنگرزی انتقال پیدا کرده و در این واحدها تحت شرایط خاص و ویژه به رنگ های مختلف در می آیند.

در صورتی که بخواهند پارچه های تترون چاپی را تولید کنند پس از واحدهای رنگرزی این پارچه ها به سالن های چاپ انتقال پیدا کرده و توسط دستگاه های پیشرفته و به روز در طرح های مختلف از جمله طرح های عروسکی، طرح های اسپرت و همچنین طرح های گل و سایر طرح‌ های مد نظر تولید کنندگان آماده می‌ شوند.

خوب است بدانید که پارچه های تترون از نوع پارچه هایی است که با کنار هم قرار گرفتن الیاف تار و پود و در هم تنیده شدن این الیاف به شکل منظم تولید می شوند.

نکته مهم در مورد پارچه های تترون و تولید آنها این است که به دلیل نوع الیاف به کار برده شده، امکان تنوع کالیته رنگی در این پارچه بسیار بالا است و هر کارخانه بنا بر قوانین خاص خود کالیته های رنگی متنوعی را به بازار عرضه می کند.

تولید پارچه های تترون در طرح های مختلف چاپی سبب می‌شود تا موارد استفاده و کاربردهای آن نیز بیشتر شود و به راحتی از پارچه های طرح دار به عنوان خرج کار نیز استفاده می گردد.

دلایل استفاده از پارچه تترون بیمارستانی

بدون شک همه شما تا به حال پارچه های تترون را از نزدیک دیده اید و حتماً نام پارچه های تترون بیمارستانی را شنیده اید.

چه ویژگی و مشخصه‌ ای در پارچه های تترون بیمارستانی وجود دارد که موارد استفاده و کاربردهای این پارچه در بخش‌ های مختلف بیمارستان ها به چشم می خورد؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که پارچه های تترون نه تنها در بخش ‌های مختلف مراکز درمانی و بیمارستانی بلکه در صنعت تولید پوشاک و لباس نیز کاربردهای زیادی دارد.

در واقع باید گفت که دلایل استفاده از پارچه تترون بیمارستانی بسیار زیاد است.

 در اینجا با بررسی برخی از مشخصات منحصر به فرد پارچه های تترون برخی از دلایل استفاده زیاد از این پارچه را مورد بررسی قرار می دهیم از جمله:

 • این پارچه ها کاملاً خنک و سبک هستند.
 • هیچ گونه حساسیت پوستی برای مصرف کنندگان به وجود نمی‌ آورد.
 • از تراکم بافت کاملاً استانداردی برخوردار می باشد.
 • نرمی و لطافت بالایی دارد.
 • رنگ در تمام سطح پارچه کاملاً یکدست و شفاف است.
 •  در شستشو ثبات رنگی بالا دارد.
 • تنوع بالا در رنگ و چاپ های متنوع سبب محبوبیت بیشتر این پارچه می گردد. 

عرض ها و گرماژهای مختلف پارچه های تترون

پارچه‌ های تترون در تنوع بالایی از لحاظ عرض و گرماژ تولید می شود.

 لازم به ذکر است که یکی از دلایل استفاده و کاربردهای گسترده پارچه های تترون به همین دلیل می باشد.

در اینجا به طور کلی به چند دسته از عرض و گرماژهای پرکاربرد پارچه‌ های تترون اشاره می‌ کنیم:

 • پارچه‌ های تترون با عرض ۹۰ سانتی متر و گرماژ حدود ۱۰۰ الی ۱۲۰ گرم
 • پارچه های تترون با عرض ۱۵۰ سانتی متر و گرماژ حدود ۱۶۰ تا ۱۹۰ گرم
 • پارچه‌های تترون با عرض ۱۸۰ سانتی متر و گرماژی حدود ۲۰۰ الی ۲۳۰ گرم
 • پارچه های تترون با عرض ۲ متر و گرماژ حدود ۲۲۰ تا ۲۵۰ گرم
 • پارچه های تترون با عرض ۳ متر و گرماژ حدود ۳۴۰ تا ۳۷۰ گرم

خوب است بدانید که در این موارد ذکر شده پارچه‌ هایی با عرض ۹۰ سانتی متر، ۱۵۰ سانتیمتر و همچنین سه متر جزء پرکاربردترین ها در بخش های مختلف بیمارستانی است، که وجود طرح ها و چاپ های خاص بر روی این پارچه سبب استفاده بیشتر در بخش های نوزادان و کودکان می گردد.

فاکتورهای موثر در قیمت خرید پارچه تترون بیمارستانی چاپی

تا جایی که می ‌دانیم پارچه های تترون بیمارستانی موارد استفاده و کاربردهای گسترده ای دارند، زیرا این پارچه ها تمامی مشخصات و ویژگی‌ های خاص مدنظر مراکز درمانی را دارا می باشند.

با توجه به کیفیت خوب پارچه های تترون معمولاً در بازار، برای خرید این پارچه ها دغدغه های خاصی به همراه خریداران وجود دارد که ممکن است آنها را در هنگام خرید این محصول دچار چالش کند.

یکی از چالش های مهمی که ممکن است خریدار با آن برخورد نماید قیمت خرید پارچه تترون بیمارستانی چاپی می باشد.

خوب است بدانید که فاکتورهای زیادی وجود دارند که می توانند بر قیمت تترون چاپی تاثیر گذار باشد.

 بررسی دقیق این فاکتورها جزء عواملی است که منجر می‌ شود تا یک خرید آگاهانه با قیمت های مناسب انجام بگیرد و خریداران در دام دلالان و سودجویان گرفتار نشوند.

در اینجا به تعدادی از فاکتورهای موثر در قیمت پارچه تترون بیمارستانی چاپی اشاره می‌ کنیم از جمله:

 • ‏ گرماژ و صخامت پارچه های تترون
 • عرض های مختلف پارچه تترون
 • رنگ بندی های متنوع پارچه تترون
 • کیفیت چاپ پارچه های تترون
 • برند و کارخانجات تولید کننده پارچه های تترون
 • نحوه خرید مستقیم و بدون واسطه پارچه های تترون

نکته مهم در مورد رنگ بندی پارچه های تترون این است که هر چه رنگ ها تیره تر باشند نحوه رنگرزی آن سخت تر می شود، در نتیجه ممکن است در بازار با قیمت های بیشتری نسبت به رنگ های روشن تر و معمولی برخورد کنید.

مرجع پخش مستقیم پارچه های تترون در کشور

دو فاکتور اصلی کیفیت و قیمت نقش تاثیر گذاری در خرید پارچه های تترون دارد، در صورتی که خریدار از این دو فاکتور اطمینان کافی داشته باشد به راحتی می‌ توانند با صرف هزینه های مناسب خرید مقرون به صرفه انجام دهد.

زیرا هم از لحاظ کیفیت منسوجات تولید شده خود در آینده و هم از لحاظ هزینه های آن مطمئن بوده و می‌ تواند تولیدات مناسب ‌تری را ارائه کند.

مرجع پخش مستقیم پارچه های تترون در کشور می ‌تواند یکی از بهترین انتخاب‌ های خریداران قرار بگیرد.

خرید پارچه تترون بیمارستانی چاپی از این مجموعه پخش به دلیل حذف واسطه ها با قیمت های درب کارخانه امکان پذیر می باشد، به همین دلیل می‌ تواند جزء بهترین مراکزی قرار بگیرد که می توانید محصولات مورد نظر خود را تهیه کنید.

برای خرید ارزان پارچه تترون بیمارستانی چاپی همین حالا با بخش فروش این مجموعه تماس برقرار کرده تا بتوانید این محصول را با کیفیت بالا و قیمت مناسب تهیه کنید.

با وجود کارشناسان ماهر در این مجموعه و ارائه مشاوره های کاملا رایگان می توانید به طور دقیق اطلاعات‌ کافی را قبل از خرید نهایی پارچه‌ های تترون به دست آورده و یک خرید کاملاً آگاهانه انجام دهید.

دسته‌ها
پارچه تترون لباس کار

ارزانترین لیست قیمت پارچه تترون بیمارستانی اصفهان

قیمت تترون بیمارستانی اصفهان مقرون بصرفه تر از سایر مراکز است. شرکت بزرگ‌ پارچه تترون باکیفیت، همین حالا ارزانترین تترون را بدون هیچ واسطه ای به صورت عمده از درب کارخانه به فروش می رساند. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

پارچه تترون بیمارستانی چگونه پارچه ای است؟

پارچه، یکی از نیازهای اساسی انسان بود که از دیرباز مورد توجه انسان قرار گرفت.

از همان گذشته های دور که تولید پارچه برای رفع نیاز انسان ها صورت گرفت، پارچه های بسیار گوناگونی با جنس، طرح، رنگ و کاربردهای گسترده و متنوعی به تولید رسید و هر یک طبق جنس و مواد اولیه تولید مشخصاتی دارند که باعث تمایز بین آن ها می شود.

پارچه تترون، نمونه ای از انواع محصولات پرکاربردی است که همانند سایر پارچه ها دارای مشخصات خاصی می باشد و همین ویژگی‌ های منحصربفرد باعث پرکاربرد بودن آن در حوزه های مختلف می شود.

این‌ پارچه معمولا از الیاف فلامنت و پلی استر ویسکوز در عرض های ۹۰، ۱۱۰، ۱۵۰، ۱۸۰، ۲۰۰ و ۳۰۰ سانتی متر بافته می‌ شود که قطعا هر کدام از این متراژها در مصارف گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرند.

این‌ پارچه، با توجه به نوع بافت، طرح و رنگ‌ به انواع مختلفی تقسیم می شود که از انواع پارچه های تترون پرمصرف و پرفروش، نوع بیمارستانی آن است.

تترون بیمارستانی، همانگونه که از نام آن پیداست جهت استفاده در تولید انواع لباس های بیماران، پرسنل، رو تختی و غیره به کار می رود.

تترون های بیمارستانی را اغلب در رنگ های صورتی، آبی، سفید، یاسی و … تولید می کنند که بی شک این رنگ و جنس پارچه را در بیمارستان ها به چشم دیده اید.

ناگفته نماند که ملحفه های بیمارستان، پرده های پنجره های بخش های گوناگون مراکز درمانی و … نیز از این قبیل پارچه ها به شمار می آیند.

علی رغم کیفیت بالا، قیمت تترون بیمارستانی نیز مقرون بصرفه است.

تترون های بیمارستانی، پارچه های سبک هستند که دوام و طول عمر بالایی دارند.

این پارچه ها در برابر مواد شیمیایی، باکتری و قارچ مقاوم می باشند و به همین سبب بهترین گزینه جهت استفاده در مراکز بهداشتی درمانی می باشند.

همچنین تترون های بیمارستانی در برابر نفوذ آب مقاوم می باشند و با انعطاف پذیری بالایی که دارند، مورد توجه تولید کنندگان لباس بیمارستانی قرار گرفته اند.

توجه داشته باشید که پارچه های تترون بیمارستانی را با نام پارچه های یکبار مصرف نیز می شناسند.

قیمت تترون بیمارستانی

انواع پارچه تترون بیمارستانی

گوناگونی و تنوع، یکی از مزیت های هر محصولی می باشد که با گستردگی طرح، مدل، رنگ و … به کاربران حق انتخاب بیشتری را می دهد.

پارچه تترون بیمارستانی نیز، یکی از انواع پارچه های ایده آلی است که این مزیت را دارا می باشد و گوناگونی آن علی رغم گستردگی حق انتخاب کاربران، باعث ارتقا کاربرد پارچه نیز می شود.

 تترون های بیمارستانی، معمولا در عرض یا گرماژهای های گوناگونی تولید می شوند که هر کدام از این‌ موارد را جهت تولید محصول خاصی استفاده می کنند‌.

انواع پارچه تترون بیمارستانی بر اساس عرض پارچه عبارت است از:

• پارچه های تترون عرض ۹۰ سانتی متر

• پارچه های تترون عرض ۱۵۰ سانتی متر

• پارچه های تترون عرض ۲ متر

• پارچه های تترون عرض ۲۴۰ سانتی متر

• پارچه های تترون عرض ۳ متر

از میان تمامی انواع عرض های تترون می توان گفت که تترون هایی با عرض ۳ متر جزو مقرون بصرفه ترین و پرفروش ترین نوع تترون ها هستند که کیفیت بسیار بالایی نیز دارند.

علی رغم کیفیت بالا می توان گفت که قیمت تترون بیمارستانی عرض ۳ متر اقتصادی تر خواهد بود؛ چرا که این پارچه ها در گرماژ ۳۴۰ تا ۳۸۰ گرم به تولید می رسند.

البته نوع تترون های ۱.۵ متر با گرماژ ۱۶۵ تا ۲۰۰ جزو پرمصرف ترین هایی است که مصارف گوناگون آن، این عرض پارچه و گرماژ را می طلبد.

قیمت تترون بیمارستانی به چه عواملی بستگی دارد؟

با وجود پرمصرف بودن تترون های بیمارستانی باید گفت که نمایندگی های زیادی آماده عرضه این پارچه منحصربفرد و پرفروش هستند.

بسیاری از شرکت های حرفه ای، امروزه این پارچه را به صورت اینترنتی توزیع می کنند، اما این روش خرید آنلاین چه مزیتی می تواند داشته باشد.

روش اینترنتی، یک روش مقرون بصرفه ای است که در تعیین قیمت تترون بیمارستانی دخیل است، چرا که با حذف واسطه ها، باعث حذف هزینه های اضافی می شود.

پس با وجود اینکه امروزه به سبب نوسانات ارز، بسیاری از کاربران به دنبال قیمت مناسب پارچه تترون هستند، می توان با اطمینان گفت که با روش آنلاین یک خرید اقتصادی را تجربه خواهند کرد.

اما، علاوه بر روش خرید چه موارد دیگری در قیمت گذاری پارچه تترون دخیل هستند.

کیفیت تترون، از جمله مهمترین فاکتورهایی است که به شدت می تواند بر قیمت نیز تاثیر بگذارد و مارک های مشهور قطعا قیمت بالاتری دارند، زیرا کیفیت بالا موجب شده تا این برند صاحب آوازه شود.

شرکت فروش و روش خرید از آن هم جزو مهمترین مواردی هستند که قیمت را به شدت تحت تاثیر قرار می دهند.

با وجود مراکز زیادی که در این راستا فعال هستند، حتما افراد سودجویی جهت کسب سود و منفعت خود نظم بازار را بهم می ریزند.

پس برای خرید تترون بیمارستانی باکیفیت و قیمت مناسب چه اقداماتی را بایستی انجام داد؟

برای کسب اطلاعات بیشتر ادامه مطالب را مطالعه کنید.

قیمت تترون بیمارستانی

توزیع عمده بهترین پارچه تترون بیمارستانی

پخش پارچه تترون به واسطه تامین نیاز بازار، توسط شرکت های بسیاری با روش های گوناگونی در سطح بازار انجام می شود که هر یک از این مراکز البته با هدف  خاص دیگری فعالیت می‌ کنند.

تترون بیمارستانی اصفهان که جزو بهترین و محبوب ترین انواع پارچه های موجود در بازار است توسط شرکت های زیادی توزیع می گردد، چرا که با وجود مرغوبیت پارچه، خواهان آن زیاد می باشد.

مرکز بزرگ تترون کشور، که یکی از بی نظیرترین و مطرح ترین شرکت های اینترنتی می باشد جهت گسترش و رونق کسب و کار خود، واسطه ها را حذف کرده و به صورت مجازی فعالیت می کند.

این مجموعه، در ابتدا با هدف حلب رضایت مشتری شروع به فعالیت نمود و با توجه به کیفیت تترون های فروشی با قیمت منصفانه، توانست در این راستا موفق عمل کند و سهم عمده ای از بازار داخل را به خود اختصاص دهد.

جهت اطلاع از قیمت پارچه تترون بیمارستانی یا خرید عمده آن، می توانید از طریق پل های ارتباطی با کادر فروش این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

دسته‌ها
پارچه تترون لباس کار

خرید پارچه تترون عرض ۹۰ گلناز به صورت عمده

خرید پارچه تترون عرض ۹۰ گلناز به صورت عمده با قیمتی کاملا رقابتی از طریق این مرکز فروش آنلاین انواع پارچه، امکان پذیر می باشد. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: تهران نیما محمد نژاد: ۰۹۱۳۸۹۷۶۳۸۱ – شهرستان ها: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

پارچه تترون چیست؟

همان طور که مستحضر هستید، پارچه ها قسمت مهمی از زندگی افراد را تشکیل داده اند و هر فردی سلیقه مخصوص به خود را دارد.

دقیقا به همین دلیل است که نمی توان برای پارچه های ساده هیچ تاریخ انقضایی تعیین نمود و در واقع از مد نمی افتند.

پارچه های تترون از جمله پارچه هایی هستند که انواع آن ها را می توان در بازار پیدا کرد و از تنوع رنگ بالایی هم برخوردار می باشند.

ویژگی های پارچه تترون به صورتی است که موجب می شود تا نگاه هر خریداری به آن جذب شود و تمایل داشته باشند تا از آن ویژگی ها بهره مند گردند.

دارا بودن قیمت مناسب و همچنین دوام بالا در برابر شست و شوهای بسیار،  لطافت و سایر ویژگی های مثبت این پارچه عاملی است تا پارچه تترون به عنوان یک پارچه خوب و باکیفیت در بازار مورد خرید و فروش قرار بگیرد.

خرید پارچه تترون عرض 90 گلناز

نکات مهم قبل از خرید پارچه تترون

شما به عنوان یک مشتری باید بدانید که قبل از خرید پارچه تترون چه نکاتی وجود دارد که رعایت آن ها می تواند سود بیشتری برای شما به همراه داشته باشد.

یکی از مهم ترین نکاتی که در هنگام خرید پارچه تترون عرض ۹۰ گلناز به صورت عمده، توجه داشته باشید، این است که میزان آبرفت آن ها را بررسی نمایید.

از منفی ترین ویژگی های پارچه تترون، میزان بالای آبرفت آن ها می باشد.

به همین دلیل است که لازم می باشد قبل از دوخت پارچه، آن را مورد ابکشی قرار دهید تا از سایز پارچه به صورت کامل اطلاع داشته باشید.

قبل از خرید نسبت به انتخاب این مورد که قرار است از آن پارچه چه نوع محصولی را تولید نمایید، به صورت کامل تصمیم گیری نمایید زیرا تترون ها را در گرماژ و عرض های مشخصی تولید می نمایند و لازم است از هر مدل آن برای تولید محصولات خاص و متنوع بهره برده شود.

در صورت تمایل به خرید پارچه تترون، لازم است آن را به صرت یکجا و در یک بار مشخص تهیه کنید زیرا امکان دارد در خریدهای بعدی شما رنگ پارچه با پارچه خریداری شده کمی تفاوت داشته باشد.

کارخانه های پارچه تترون را شناسایی کنید و با توجه به برند بودن و یا دارا بودن کیفیت بالا در تولیداتی که دارند، نسبت به خرید از آن ها اقدام نمایید.

موارد مصرف پارچه های تترون

پارچه های تترون در بازار از مصارف بالایی برخوردار هستند و محصولات و تولیدات متنوعی را با استفاده از آن ها به بازار عرضه می نمایند.

بالاترین مصرفی که از پارچه های تترون وجود دارد، مربوط به تولید انواع پیراهن های مردانه می باشد که بالاترین سطح خرید و فروش را از آن خود کرده است.

با خرید پارچه تترون عرض ۹۰ گلناز می توانید موارد زیادی را مورد تولید قرار دهید که این موارد عبارت هستند از تولید:

 1. لباس کار که به صورت کاملا حرفه ای صورت می گیرد و لباس کارهای اداری با استفاده از این پارچه به مرحله تولید می رسد.
 2. انواع پیژامه و آستر کت نیز با کمک این پارچه به مرحله عرضه و فروش می رسند و طرفداران زیادی دارند.
 3. لباس های کردی که لازم است تا از پارچه های با کیفیت بالا تولید شوند.
 4. تولید انواع مقنعه که بالاترین میزان مصرف را در پوشاک بانوان دارا است و لازم است تا کیفیت خوبی داشته باشد که افراد بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند.
خرید پارچه تترون عرض 90 گلناز

استعلام قیمت پارچه های تترون

مهم ترین موضوعی که شاید اکثر خریداران و همچنین فروشندگان با آن درگیر هستند، این می باشد که بتوانند قیمت پارچه های تترون را به راحتی به دست آورند.

نکته مهم این است که قیمت ها باید کاملا بر اساس قیمت روز و معتبر باشند زیرا اگر به شرایط بازار توجه داشته باشید، متوجه می شوید که تورم زیادی وجود دارد و ممکن است قیمت امروز با فردا، زمین تا آسمان تفاوت داشته باشد.

همچنین این که قیمت ها را به شکل مستقیم از تولید کننده و یا مرکز فروش اصلی آن دریافت کنید تا از نظر صحت و تناسب آن اطمینان کامل داشته  باشید.

یکی از روش هایی که می توانید به راحتی تمامی قیمت های پارچه تترون را کسب کنید، این است که از روش آنلاین اقدام نمایید.

به این صورت که شما ابتدا مراکز فروش معتبری که تمایل به خرید از آن ها دارید را انتخاب می کنید و سپس با مراجعه به سایت های آن ها از طریق کارشناسان و مشاورانی که دارند، درخواست خود را مبنی بر دریافت لیست قیمت ارائه می دهید.

هم اکنون نیز می توانید با مراجعه به سایت مجموعه ما نیز درخواست خود را مطرح کرده و مشاوران ما در اسرع وقت برای شما، لیست قیمت به روز و معتبر را ارسال خواهند کرد.

همین طور ویژگی های پارچه تترون عاملی هستند برای افزایش و یا کاهش قیمت که کارخانه های مختلف، به اشکال گوناگون این محصولات را تولید می نمایند.

خرید پارچه تترون عرض 90 گلناز

چگونگی خرید پارچه تترون عرض ۹۰ گلناز

خرید پارچه تترون عرض ۹۰ گلناز، راه های زیادی دارد و شما می توانید با توجه به شرایطی که خود دارید و همچنین شرایط حاکم بر بازار، نسبت به خرید از طریق آن روش ها اقدامات لازم را انجام دهید.

یکی از این روش ها این است که به شکل حضوری اقدام کنید و تمامی حجم مورد نیاز خود از پارچه های تترون را به این شکل سفارش داده و خریداری کنید.

راه دیگر که می توانید ثبت سفارشات خود را از آن طریق انجام دهید، عبارت است از خرید طبق روش آنلاین و به صورت غیر حضوری که به سایت های مراکز فروش و یا تولید کنندگان اصلی مراجعه می فرمایید و هر آنچه که  نیاز دارید را ثبت می فرمایید.

بنابراین روش خرید را در وهله اول خود شما مشتری محترم را معین می نمایید و در کنار آن نیز شرایط بازار، می تواند عاملی باشد که روش خرید تغییر پیدا کند.

دسته‌ها
تترون بیمارستانی پارچه بیمارستانی پارچه تترون لباس کار

قیمت پارچه تترون بیمارستانی

قیمت پارچه تترون بیمارستانی

قیمت انواع پارچه تترون بیمارستانی، وابسته به پارامترهای زیادی است،

 • عرض پارچه
 • رنگ تیره یا روشن
 • گرماژ پارچه
 • کیفیت الیاف

با تغییر هر یک از این پارامترها، قیمت انواع پارچه تترون بیمارستانی هم تغییر می کند و کم و زیاد می شود.

البته همیشه یک سری از شاخصه ها هستند که باید ثابت نگه داشته شوند، همانند کیفیت بالا و خوب.
عرض و رنگ انواع پارچه تترون بیمارستانی را می توان براحتی تغییر داد.
در مورد گرماژ نیز باید گفت، رنج متعادل و مناسب

وزن انواع پارچه بیمارستانی تترون، عددی بین ۱۶۰ الی ۱۸۰ می باشد.
برخی بیمارستان های خصوصی هم خواهان این هستند که

از اوزان بالاتر از ۱۸۰ این پارچه استفاده کنند، نظیر ۱۹۰ گرم.

پارچه تترون بیمارستانی
پارچه تترون بیمارستانی

تترون عرض سه متر

تترون بیمارستانی دارای عرض سه متری با داران بودن قیمت متفاوت، فروش نسبتا بالایی را در نمایندگی ها ندارد.
آیا شما نیز می دانید که قیمت پارچه تترون بیمارستانی عرض سه متری

به تازگی افزایش شدیدی داشته و اکثر مشتریان به خرید پارچه تترون عرض

۱۵۰ روی آورده اند زیرا از نظر مالی بسیار برایشان به صرفه است؟

چرا اینبار شما نیز پارچه تترون بیمارستانی را با عرض بغیر ۳ متر تست نکرده

و یک یا دو عدل این پارچه را خرید نمی کنید تا ببینید از نظر برش و همچنین حاشیه سود

تحویل البسه ای که به بیمارستان ارائه می دهید به چه شکلی می شود؟ البته فراموش نکنید

قیمت پارچه های تترون بیمارستانی را از کسانی استعلام بگیرید که اعتبار بیشتری در بازار داشته باشند.
همان طور که می دانید قیمت، یکی از شاخصه های مهم در خرید هر کالایی به حساب می آید.
همین مهم بودن نقش شاخصه قیمت را می توان در خرید انواع پارچه

بیمارستانی وخرید پارچه تترون بیمارستانی به وضوح احساس کرد و لمس نمود.

پارچه تترون با عرض یک متر و نیم، بیشترین مصرف و محبوبیت را برای مصارف بیمارستانی دارد.

اکثر تولیدی های پوشاک تمایل دارند از عرض ١۵٠ سانتی متر یا عرض سه متر استفاده کنند.

پارچه تترون بیمارستانی با عرض ۱۵۰ سانتی متر برای لباس بیمار بزرگسال ( مردانه و زنانه )، ملحفه، روتختی، لباس پرسنل و مقنعه مصرف می شود.

معمولا پارچه تترون آبی برای لباس بیمار آقایان و پارچه تترون با رنگ صورتی برای لباس بیمار خانم ها مورد استفاده قرار می گیرد.

دسته‌ها
دسته‌بندی نشده پارچه تترون لباس کار

تترون سهند

تترون سهند

نساجی سهند با ورود به عرصه‌ی پارچه های تترون با گرماژ  ۱۸۰  گرم مناسب توانسته بازار خود را پیدا کند.

تنوع بالا در رنگ،  کیفیت و شفافیت بالا

جزو مهم‌ترین خصیصه‌های این برند است.

تترون پارچه‌ای پر مصرف است که تراکم و ضخامت متوسط آن، مناسب برای استفاده در پیراهن، شلوار راحتی، خرج کار و مانتو های تابستانی است

و در تراکم کمتر از آن مناسب برای فرم لباس و ملحفه و بیمارستان‌ها است.

وزن این پارچه از ۱۶۰ گرم تا ۱۹۵ گرم در متر است که هر وزن، مناسب برای کاربرد خاص خود می باشد.

خرید مستقیم پارچه تترون سهند از کارخانه

پارچه تترون سهند با قیمت فروش نمایندگی های

معتبر و مستقیم فروش در بازار، بدون هیچ واسطه ای به تمامی مراکز تولیدی البسه و پ

وشاک و کسبه عمده فروش عرضه می گردد.
کارخانه نساجی سهند اصفهان، یکی از تولید کنندگان با سابقه درخشان در صنعت نساجی ایران می باشد.
پارچه تترون سهند از پارچه های پرفروش و پرمخاطب در میان تولیدی های لباس و پوشاک است

که امروزه به شکل عمده در فروشگاه های پارچه به فروش می رسد.
محبوبیت پارچه تترون سهند و مشخصات منحصربفرد تولیدی آن، می تواند

سیر زیادی از دلالان را به سمت بازار خرید و فروش این پارچه روانه سازد.
به همین سبب دغدغه ی چگونگی خرید پارچه تترون سهند با قیمت نمایندگی های معتبر و کیفیت واقعی وجود داشته است.
۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰ مشاوره و ارسال کالیته

"<yoastmark

 

خرید اینترنتی پارچه

با توجه به عصر سرعت و شلوغی و گرفتاری های روزمره مردم خرید اینترنتی

هر روز راهی راحت تر برای مردم است.فقط با یک تلفن سفارش دهید ۰۹۱۳۶۶۶۸۶۳۶

امکان خرید اینترنتی انواع پارچه تترون

از بهترین شرکت های تولید کننده از جمله نساجی سیب  ؛درنا ،سهند

سوره ،تترون پارس ،سوره

از طریق این نمایندگی به صورت رسمی انجام می شود.

تولیدی پارچه این کارخانه

از قابل اطمینان ترین کارخانه های نساجی محسوب می شود

که با تولید بهترین پارچه و منسوجات به سرعت به یک برند مشهور تبدیل شد.

کمتر از ۲۴ ساعت تحویل بگیرید

دسته‌ها
پارچه تترون لباس کار

پارچه تترون عرض سه متر کاشان

پارچه تترون عرض سه متر کاشان

این محصول با گرماژ ۳۷۰ گرم و عرض سه متر و نرم و لطیف توانسته رضایت

مشتریان را بدست آورد

مصارف و کاربرد ها

جرا پارچه تترون عرض سه متر کاشان ؟

 • قیمت اقتصادی به نسبت تترون ۹۰ و ۱۵۰
 • راحتی در برش
 • رنگ بندی متنوع

از رنگ سفید برای مقنعه استفاده می شود

پارچه تترون
پارچه تترون

نکته خرید پارچه تترون عرض سه متر کاشان

طیف رنگ های روشن ارزان تر از رنگ های تیره می باشد

این به این علت است که

نحوه رنگرزی رنگ های تیره با رنگ روشن متفاوت می باشد

برند های تترون ایران

نساجی سوره

نساجی درنا

نساجی سهند

نساجی بروجرد

 

 

دسته‌ها
پارچه تترون لباس کار

پارچه تترون سهند اصفهان

پارچه تترون سهند اصفهان۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴

یکی از قدیمی ترین پارچه های تترون ایران می باشد

تترون سهند دارای ویژگی های زیر می باشد

 • عرض ۱۵۰
 • گرماژ ۲۰۰ گرم
 • ۷۰ رنگ متنوع
 • زیر دست عالی
 • لطیف
 • طاقه ۴۰ متری

تترون سهند
تترون سهند

کاربرد تترون سهند

تترون سهند
تترون سهند

خرید مستقیم پارچه تترون سهند اصفهان

برای خرید مستقیم و ارسال کالیته به صورت رلیگان با ما در تماس باشد شهرستان ها ۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴ 

برای خرید مستقیم و ارسال کالیته به صورت رلیگان در تهران ۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴ در تماس باشد

رقبا و برند های دیگر پارچه  تترون 

به دلیل افزایش قیمت پارچه های خارجی

پارچه های تترون ایرانی توانسته فروش ویژه و بازار بزرگی را در کشور عزیزمان بوجود بیاورد

صادرات پارچه تترون سهند اصفهان

عراق و افغانستان مقصد صادرات این کشور است

پارچه تترون سهند اصفهان محبوبیت بالایی دارد در این کشور ها

 
دسته‌ها
ترگال کجراه پارچه تترون لباس کار پارچه ترگال پارچه لی جین نیل کج راه

لیست قیمت انواع پارچه لباس کار کجراه

پارچه لباس کار یکی از دغدغه های هر مشتری در هنگام خرید است. اینکه جنس لباس کار با شرایط محیطی کار و البته شرایط آب و هوایی محل فعالیت سازگاری دارد ، در ادامه مطلب شما رو با انواع جنس پارچه و نحوه انتخاب آن را بیشتر آشنا می کنیم .

همان طور كه مي دانيد تنوع در پارچه لباس كار با توجه به پیشرفت صنعت نساجی در تولید پارچه با جنس های متنوع  و تخصصی ، بسیار است. اما ممکن است همین تنوع ما را در انتخاب لباس کار مناسب دچار اختلال کند.

پارچه لباس کار فلامنت کجراه

پارچه لباس کار فلامنت کجراه به دلیل راه بافت آن که بصورت کج می باشد در بازار بنام لباسکار کجراه مرسوم است. تفاوت پارچه کجراه با دو پارچه تترون و ترگال در بیشتر بودن ضخمامت پارچه که سبب افزایش مقاومت پارچه و البته کاهش خنک بودن لباس کار می شود. وزن پارچه کجراه در حدود ۲۸۰ گرم می باشد. بیش از ۹۰ درصد تولیدات لباسکار در ایران با پارچه فلامنت کجراه می باشد. این پارچه با کیفیت های متفاوت در وزن و مقدار پلی استر در بازار قابل تهیه می باشد.

پارچه لباس کار ترگال

پارچه لباس کار ترگال همانند پارچه تترون می باشد با این تفاوت که از ضخامت بیشتری برخوردار می باشد. علاوه بر خنکی لباس ، از مقاوت پارچه نسبا خوبی برخوردار است. مورد مصرف پارچه ترگال بیشتر در روپوش های پزشکی و آزمایشگاهی ، روپوش های کارگاهی ، لباس آشپزی و لباس فرم مدارس است. وزن این پارچه ترگال در حدود ۲۴۰ گرم می باشد.در تولید این الیاف پارچه از ویسکوز و پلی استر استفاده شده است. در صورتی که بخواهیم پیراهن مردانه با پارچه ضخیم تری از تترون تولید کنیم ، این از جنس از پارچه مناسب است.

پارچه لباس کار کتان

پارچه لباس کار کتان که خود به ۳ دسته ، کتان ۳۰ ، کتان ۷۰  و کتان ۱۰۰ درصد تقسیم می شود. با توجه به درصد پنبه ، وزن تقریبی پارچه کتان بین ۳۳۰ الی ۴۸۰ گرم متغییر است. اما بطور کلی پارچه کتان از ضخامت و وزن به مراتب بالاتری برخوردار است که هر مقدار به درصد کتان پارچه اضافه شود ، سبب افزایش در ضخامت و وزن پارچه هستیم. بدلیل مقاوم بودن الیاف پارچه کتان در برابر حرارت ، استفاده از این جنس پارچه بیشتر در لباس کار های جوشکاری ، فرز کاری و کارهای خشن توصیه می شود.خرید پارچه لباس کار

قیمت خرید پارچه برای لباس کار :

برای هر اداره، مدرسه، ارگان و حتی خود تولیدی ها مهم است که با کمترین بودجه اقدام به تهیه پارچه برای لباس فرم کنند. مجموعه های خصوصی و دولتی بسیار برایشان مهم است که با کمترین هزینه بهترین پارچه و لباس کار را برای کارکنان و پرسنل خود تهیه کنند. این مهم انجام نمی گیرد مگر آنکه از کانال های مستقیم فروش و نمایندگی های معتبر خرید پارچه اقدام کنید تا علاوه بر خرید با قیمت کارخانه وظیفه ارسال را نیز بر عهده گیرند.

Call Now Buttonتماس با مشاورین