دسته‌ها
پارچه کجراه پارچه کجراه رنگ ری اکتیو یا ثابت

بزرگترین مرکز پخش پارچه کجراه رنگ ثابت در اصفهان

آنچه در این مقاله می خوانید 

 • اطلاعات فنی پارچه پارچه کجراه ری اکتیو 
 • دریافت مناسبترین لیست قیمت پارچه کجراه رنگ ثابت
 • چرا خرید اینترنتی پارچه کجراه اصفهان؟
 • پخش پارچه کجراه رنگ ثابت به قیمت کارخانه

پخش پارچه کجراه رنگ ثابت در اصفهان توسط بزرگترین مرکز فروش پارچه انجام می شود. جهت دریافت بهترین قیمت و کیفیت بالا با کارشناسان فروش این مجموعه ارتباط بگیرید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

پارچه ترگال جزء پارچه هایی است که زیر شاخه های بسیار زیادی دارد و پارچه کجراه ری اکتیو یکی از پرکاربردترین این دسته بندی ها می باشد.

پخش پارچه کجراه رنگ ثابت با قیمت کمتر موجب شده تا مراکز تولیدی با خیال راحت محصول مورد نظر خود را تهیه کنند.

برای خرید پارچه کجراه اصفهان با کیفیت اصلی و حذف واسطه ها تا پایان این مطلب همراه ما باشید تا بهترین مرکز فروش پارچه کجراه را معرفی نماییم.

اطلاعات فنی پارچه پارچه کجراه ری اکتیو

پارچه ترگال را در گروه پارچه های تخت باف قرار می ‌دهند که از شبکه منظم الیاف در طول و عرض تولید می شود.

به طور معمول از الیاف فیلامنت در پود پارچه و از الیاف پنبه و پلی استر به صورت ترکیبی و یا مجزا در تار آن به کار می برند.

الیافی که در تار و پود مورد استفاده قرار می گیرد، با توجه به ضخامت، شماره گذاری می شود، این ضخامت ارتباط مستقیم با ضخامت پارچه نیز پیدا می کند.

پارچه کجراه دارای یک بافت میله ای و مورب شکل است که به دلیل نوع خاص بافت از ضخامت بیشتری برخوردار بوده و زیر دست محکم تری دارد.

در صورت استفاده از الیاف پنبه و پلی استر به شکل استاندارد، تقریباً وزن یک متر پارچه ترگال کجراه بین ۲۸۰ گرم تا ۲۹۰ گرم می باشد.

پارچه های کجراه را به صورت طاقه های ۴۰ متری و با عرض ۱۵۰ سانتی متر تولید می کنند؛ زیرا این عرض مناسب برای تولیدات مختلف است، طول ۴۰ متر نیز، جابجایی و حمل و نقل راحت تری دارد.

معمولاً تمامی الیاف نخ مورد استفاده در تار و پود پارچه کجراه به صورت ساده و بدون رنگ هستند که پس از عبور کردن از واحد بافندگی این پارچه ها را برای آماده سازی باید به واحدهای رنگرزی انتقال دهند.

پارچه کجراه پس از ورود به سالن های رنگرزی با چندین دستگاه مختلف مورد رنگرزی قرار می گیرد، یکی از جدیدترین و بهترین شیوه ها برای آماده سازی رنگ ری اکتیو است.

رنگزاهای خاصی که در کجراه ری اکتیو مورد استفاده قرار می گیرد، به دلیل امکان واکنش های قوی تر به شکل بهتری در تار و پود الیاف پارچه نفوذ می کند و پس از نفوذ کاملاً ثابت می ماند.

برای اینکه این پارچه با ثبات رنگی بالاتر تولید شود، معمولاً مرحله رنگرزی آن به نسبت شیوه های دیگر طولانی تر می باشد و در تمامی طول مدت رنگرزی باید پارچه تحت کنترل باشد.

پارچه کجراه ری اکتیو عمده در بازار متقاضیان زیادی دارد؛ به همین سبب کارخانجات بیشتری اقدام به تولید این پارچه کرده اند، تا بتوانند نیاز بازار را تامین کنند.

به همین جهت پخش پارچه کجراه رنگ ثابت توسط مراکز عرضه مختلف در همه شهرها صورت می گیرد.

دریافت مناسبترین لیست قیمت پارچه کجراه رنگ ثابت

از پارچه‌ های کجراه در صنایع مختلف استفاده می‌ شود و به صورت کاملاً تخصصی در حوزه دوخت لباس کار، روپوش مدارس، لباس فرم آقایان و بانوان در کارخانجات و شرکت های دولتی استفاده می کنند.

عوامل بسیار زیادی وجود دارد که می تواند بر تعیین لیست قیمت پارچه کجراه رنگ ثابت تاثیر بگذارد.

همه ما می دانیم که تاثیر رنگ در قیمت گذاری پارچه کجراه بسیار زیاد است؛ از آنجایی که الیاف به کار برده شده در روند تولید این پارچه ها یکسان هستند، در نتیجه مهمترین اختلاف قیمتی در این پارچه ها به دلیل نحوه رنگرزی می باشد.

دریافت مناسبترین لیست قیمت پارچه کجراه رنگ ثابت از طریق کدام مجموعه امکان پذیر است؟

بهترین راه برای دریافت لیست قیمت پارچه کجراه رنگ ثابت مراجعه به مراکز عرضه و پخش به صورت مستقیم می باشد.

 • مراجعات حضوری به کارخانجات تولیدکننده و مراکز پخش
 • استفاده از سایت های آنلاین معتبر، زیر نظر تولید کنندگان و مراکز پخش

چرا خرید اینترنتی پارچه کجراه اصفهان

در شهر اصفهان کارخانجات نساجی متعددی هستند که به دلیل بازار رقابتی، منسوجات با کیفیت بالایی را تولید می کنند.

به دلیل وجود فاصله های زیاد برای همه افرادی که به پارچه‌ های ترگال نیاز دارند، امکان مراجعه حضوری به کارخانجات تولید کننده و مراکز پخش پارچه کجراه رنگ ثابت نیست.

خرید از طریق واسطه ها و مراکز فروش محلی با افزایش قیمت های زیادی روبرو می گردد که از لحاظ اقتصادی به صرفه نمی باشد.

در سال های اخیر یکی از بهترین مراکز فروش پارچه ترگال، فروشگاه های اینترنتی هستند که در این فروشگاه ها عرضه پارچه های ترگال به صورت عمده امکان پذیر است.

به طور کلی باید گفت که مزایای زیادی برای خرید اینترنتی پارچه کجراه اصفهان وجود دارد که برخی از آنها عبارتند از:

 • در خرید آنلاین نیاز به صرف وقت و هزینه برای پیدا کردن مراکز فروش معتبر نیست.
 • بدون توجه به ساعات مختلف در شبانه روز امکان خرید و ثبت سفارش وجود دارد.
 • دسترسی به تنوع کالیته رنگ بندی پارچه های ترگال و انتخاب مناسب ترین رنگ ها بدون هیچ محدودیتی امکان پذیر است.
 • حذف بسیاری از هزینه های مختلف از جمله هزینه حمل و نقل و جابجایی، هزینه های مربوط به کادر فروش موجب مناسب تر بودن قیمت نهایی این پارچه می گردد.

پخش پارچه کجراه رنگ ثابت به قیمت کارخانه

پارچه کجراه رنگ ثابت جزء پارچه های پرکاربرد برای تولید لباس کار که به عنوان ماده اولیه کارگاه های تولید البسه لباس کار محسوب می شود.

تمامی افرادی که به پارچه کجراه و در حجم عمده نیاز دارند به دو فاکتور کیفیت و قیمت توجه بیشتری می کنند.

پخش پارچه کجراه رنگ ثابت توسط این مجموعه به قیمت کارخانه سبب شده تا خریداران حجم خریدهای خود را افزایش دهند.

این مجموعه به عنوان یک پل ارتباطی بسیار قوی بین تولید کننده گان و کارخانجات نساجی و مصرف کننده نهایی قرار می گیرد که از افزایش قیمت های بی جهت جلوگیری می نماید.

معمولاً قیمتی که کارخانه نساجی برای پارچه کجراه رنگ ثابت در نظر می ‌گیرد  با توجه به هزینه های بکار رفته شده در روند تولید این پارچه ها است.

داشتن ارتباط مستقیم با کارخانجات تولید کننده و امکان ارسال این پارچه‌ها از درب کارخانه سبب شده تا هزینه های نهایی خریداران کاهش چشمگیری پیدا کند. زیرا هزینه‌ های حمل و نقل و جابجایی این پارچه ها نیز با کاهش روبه رو می گردد.

با امکان ارائه پارچه ها به صورت حضوری و یا آنلاین تمامی خریداران از اقصی نقاط کشور بدون صرف هزینه و زمان به کیفیت بالای این پارچه ها دسترسی دارند.

دسته‌ها
پارچه کجراه پارچه کجراه رنگ مستقیم

ارزانترین پارچه کجراه رنگ مستقیم با کیفیت خوب

آنچه در این مقاله می خوانید: 

 • تولید انواع پارچه کجراه
 • پارچه کجراه رنگ مستقیم را می شناسید؟
 • چگونه کجراه خوب و ارزان بخرم؟
 • فروش ارزانترین پارچه کجراه رنگ مستقیم

خلاصه خبر: ارزانترین پارچه کجراه رنگ مستقیم با کیفیت خوب را می توانید از طریق مراکز عرضه معتبر تهیه کنید، این مجموعه به عنوان یک پل ارتباطی معتبر بین کارخانجات تولید کننده و خریداران عمل می نماید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

آیا انواع پارچه کجراه را می شناسید؟

آیا می دانید ارزانترین پارچه کجراه مستقیم را از کجا بخرید؟

در حال حاضر تنوع پارچه های تولید شده در کارخانجات نساجی بسیار زیاد است و پارچه کجراه یکی از پرکاربردترین ها می باشد.

در ادامه با ما همراه شوید، تا به معرفی بهترین مرکز فروش پارچه های ترگال بپردازیم.

تولید انواع پارچه کجراه

پارچه های کجراه در گروه پارچه های محبوب مراکز عرضه و فروش قرار می گیرند که به دلیل داشتن ویژگی های خاص مورد توجه قرار گرفته اند.

در روند تولید پارچه های ترگال، معمولاً از الیاف پنبه، پلی استر و همچنین الیاف فیلامنت در پود پارچه استفاده می شود.

این پارچه در گروه منسوجات تار و پودی قرار می‌ گیرد که دارای بافت کجراه و میله ‌ای شکل است. شکل خاص این بافت باعث شده تا پارچه از ضخامت بیشتری برخوردار گردد.

با بررسی پارچه های ترگال در می یابیم که این پارچه ها با توجه به شیوه رنگرزی، میزان الیاف مورد استفاده در آنها و بسیاری از موارد دیگر می توانند در چندین دسته و گروه قرار بگیرند.

از لحاظ نوع استفاده از الیاف و میزان به کار بردن آنها، پارچه های ترگال در چند گروه قرار دارند که در اینجا به طور مختصر به آنها اشاره می نماییم:

 • پارچه کجراه فیلامنت_ فیلامنت

برای تولید این پارچه در الیاف تار و پود، از نخ های فیلامنت استفاده می کنند، این الیاف قیمت های مناسب تری دارند. در نتیجه پارچه های تولید شده نیز از قیمت های بهتری برخوردار هستند. بیشترین موارد استفاده از این نوع پارچه در کارگاه های تولید البسه کار است.

 • پارچه کجراه پلی استر پنبه

برای تولید این نوع پارچه ها از الیاف پنبه پلی استر در تار پارچه و از الیاف فیلامنت در پود استفاده می شود که به دلیل تراکم بافت بالا این پارچه ها در حالت استاندارد از مقاومت خوبی برخوردار هستند. موارد استفاده و کاربرد این پارچه ها به نسبت پارچه های فیلامنت بیشتر می باشد.

 • پارچه کجراه ۷۰ به ۳۰

برای تولید پارچه های ترگال، معمولاً از ۷۰ درصد الیاف پنبه و ۳۰% الیاف پلی استر به کار می برند، که این پارچه ها از مقاومت خوبی در برابر حرارت و گرما برخوردار بوده و مناسب برای استفاده در محیط های گرم مانند پالایشگاه ها و سایت های نفت و گاز است.

گاهی اوقات نیز ۷۰ درصد الیاف پلی استر و ۳۰ درصد الیاف پنبه استفاده می‌کنند که پارچه های تولید شده با این شیوه بیشتر برای دوخت لباس های کار در محیط های سرپوشیده و اداری کاربرد دارد.

 • پارچه کجراه صددرصد پنبه

در تولید پارچه‌های کجراه ۱۰۰% پنبه معمولاً فقط از الیاف پنبه در تار به کار می برند، این پارچه ها به شدت در برابر حرارت و گرما مقاوم هستند، به همین جهت جزء اولویت‌های دوخت لباس کارهای مناطق گرمسیر می باشد.

پارچه کجراه رنگ مستقیم را می شناسید؟

همان طور که گفتیم پارچه ‌های کجراه تحت شرایط مختلف طبقه بندی می شوند که از لحاظ سیستم رنگرزی مورد استفاده در کارخانجات نیز، می توان پارچه ها را در چند گروه قرار داد.

پارچه های ترگال پس از گذراندن مراحل بافت به بخش رنگرزی انتقال داده، در این بخش چندین روش برای رنگرزی وجود دارد که رنگ مستقیم به دلیل داشتن هزینه های پایین تر، مورد توجه خریداران قرار می گیرد.

رنگزاهای مورد استفاده در سیستم رنگ مستقیم قیمت مناسب تری داشته و البته به دلیل داشتن سرعت بالا در رنگرزی، قیمت نهایی پارچه ‌های کجراه رنگ مستقیم ارزانتر می شود.

اگر به دنبال تهیه پارچه کجراه ارزان هستید، پارچه‌های کجراه رنگ مستقیم می توانند در لیست خرید شما قرار بگیرند.

پارچه های رنگ مستقیم معمولاً با رنگ‌های روشن تولید می گردد؛ زیرا این پارچه از ثبات رنگی بالایی برخوردار نیست و در صورت تولید پارچه‌های کجراه تیره، ممکن است با سرعت کیفیت خود را از دست بدهند.

چگونه کجراه خوب و ارزان بخرم؟

به دلیل کیفیت بالای پارچه های کجراه و موارد استفاده متعدد معمولاً این پارچه به صورت عمده خرید و فروش می ‌شود.

اغلب افرادی که خریداران عمده پارچه کجراه هستند، دائماً این سوال برایشان به وجود می ‌آید که چگونه کجراه خوب و ارزان بخرم؟

برای این که پاسخ مناسبی به این سوال بدهیم باید بگوییم که برای خرید پارچه کجراه خوب و ارزان در ابتدا باید با ویژگی و مشخصات این پارچه ها به طور کامل آشنا باشید.

سپس با پیدا کردن مراکز عرضه و فروش مستقیم و بدون واسطه می توانید قیمت های مناسبی را برای این پارچه ها بپردازید.

در ابتدا بهتر است با بهترین برندها و کارخانجات تولید کننده پارچه ترگا،ل آشنا شده و سپس با توجه به نوع نیاز خود از لحاظ رنگ بندی و گرماژ، بهترین آنها را انتخاب نمایید.

در اینجا به چند روش برای خرید پارچه کجراه عمده با قیمت ارزان اشاره می کنیم:

 • مراجعه به درب کارخانجات تولید کننده به شکل مستقیم
 • مراجعه به مرکز حضرت پخش معتبر در شهرهای مختلف
 • استفاده از سایت های آنلاین معتبر
 • استفاده از عمده فروشی ها و بنکداری های موجود در بازارهای بزرگ

فروش ارزانترین پارچه کجراه رنگ مستقیم

اغلب مراکز تولیدی ترجیح می دهند تا از پارچه های کجراه با قیمت ارزان تر برای تولید منسوجات خود استفاده کنند.

چرا که این پارچه‌ ها قیمت ‌های مناسب تر دارند و تاثیر زیادی در کاهش هزینه‌ های کارگاه های تولیدی و دریافت سود بیشتر می گذارد.

پارچه کجراه رنگ مستقیم به دلیل داشتن قیمت مناسب، جزء پارچه های پر طرفدار در بین مراکز تولیدی است که حجم خرید و فروش آن بالا می باشد.

فروش ارزانترین پارچه کجراه رنگ مستقیم توسط این مرکز سبب شده تا اغلب خریداران عمده به دنبال تهیه این پارچه با کارشناسان فروش مجموعه ارتباط برقرار کنند. 

مهمترین دلیل فروش ارزانترین قیمت پارچه کجراه رنگ مستقیم داشتن ارتباط مستقیم با کارخانجات و تهیه این پارچه ها بدون هیچ واسطه است.

تمام قیمت هایی که در این مرکز ارائه می گردد به صورت دست اول بوده و بیشترین سود را خریدار از این معاملات به دست می ‌آورد؛ زیرا ضمن تهیه پارچه باکیفیت و قیمت های مناسبی نیز می پردازد.

دسته‌ها
فدک پارچه پارچه لباس کار پارچه کجراه پارچه کجراه رنگ ری اکتیو یا ثابت

ارزانترین قیمت پارچه کجراه فدک اصفهان

پارچه کجراه چیست و چه خصوصیاتی دارد؟

چرا پارچه کجراه فدک بخرم؟

 بهترین قیمت پارچه کجراه فدک اصفهان

قیمت پارچه کجراه فدک اصفهان در بازارهای عرضه کاملاً مناسب و مقرون به صرفه می باشد. برای تهیه ارزان ترین قیمت پارچه کجراه فدک اصفهان با کارشناسان بخش فروش این مرکز تماس بگیرید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

در کشور ما با توجه به پیشرفت های روز افزون از لحاظ تکنولوژی و دستگاه‌ های به‌ روز انواع مختلفی از پارچه تولید می ‌شود که در واقع به یکی از قطب های تولیدی پارچه در بازارهای بین‌المللی تبدیل شده ‌ایم.

در شهرهای مختلفی کارخانجات تولید پارچه وجود دارد که اصفهان یکی از این شهرها محسوب می‌ شود، که کارخانجات بزرگ صنعت نساجی در این شهر در حال فعالیت می باشند و به صورت کاملاً تخصصی در زمینه بافت پارچه های مخصوص تمرکز کرده ‌اند.

کارخانه نساجی فدک اصفهان یکی از این کارخانجات است که انواع مختلفی از پارچه را در طول سال‌ های فعالیت خود تولید و به بازار ارائه داده، که یکی از برترین محصولات تولید شده در این کارخانه که زبانزد خاص و عام قرار گرفته، پارچه ترگال کجراه می باشد.

جهت آشنایی بیشتر با پارچه های کجراه و همچنین ویژگی ها و مشخصات محصولات فدک با ادامه مطالب همراه ما باشید.

پارچه کجراه چیست و چه خصوصیاتی دارد؟

پارچه کجراه جزء زیر مجموعه پارچه ترگال است که این پارچه در بخش ‌های مختلف صنعت کاربردهای زیادی دارد و به دلیل پر استفاده بودن در بازار دسترسی به تنوع بالای محصولات نیز آسان است.

پارچه های ترگال و کجراه از گروه پارچه هایی هستند که با استفاده از الیاف تار و پود پلی استر، ویسکوز و فیلامنت تولید می‌ شوند و این پارچه‌ها در دسته پارچه های تخت بافت قرار قرار می گیرند.

از لحاظ بافت بین پارچه‌های ترگال ساده و ترگال کجراه تفاوت خاصی وجود دارد که با چشم نیز این تفاوت مشخص است.

پارچه ترگال دارای بافت مربعی ساده و از ضخامت کمتری برخوردار بوده، اما پارچه های کجراه دارای بافت اریب و متمایل هستند که سطح روی پارچه به صورت میله ای برجسته و ضخامت این پارچه ها به نسبت نوع بافت بیشتر است. 

تفاوت در شکل بافت در این پارچه ها سبب شده تا این محصولات در ضخامت و گرماژ و همچنین تراکم بافت با یکدیگر تفاوت پیدا کنند و همین مسئله سبب شده تا موارد استفاده و کاربردهای آنها نیز با یکدیگر تفاوت داشته باشند.

در تولید انواع پارچه های کجراه از الیاف مختلف پلی استر، فیلامنت و پلی استر پنبه استفاده می ‌شود که میزان استفاده از این الیاف، درصد ترکیب آنها تفاوت های چشمگیری به وجود می ‌آورد. که سبب به وجود آمدن پارچ ه‌های ترگال با مشخصات و ویژگی های مختلف و تنوع زیاد است، که در زیر چند نمونه آن را معرفی می کنیم:

 • پارچه کجراه فیلامنت فیلامنت: برای تولید این پارچه فقط از فیلامنت در تار و پود استفاده شده و ضخامت کمتر و با قیمت مناسب تری همراه می شود.
 • پارچه کجراه پلی استر ویسکوز: در روند تولید آن فقط از الیاف پلی استر ویسکوز در تار و پود استفاده می ‌شود که این پارچه به نسبت پارچه های فیلامنت در فیلامنت از کیفیت بالاتری برخوردار است.
 • پارچه کجراه پلی استر پنبه فیلامنت: در تولید این پارچه از الیاف پلی استر پنبه در تار و الیاف فیلامنت در پود استفاده می شود.
 • پارچه کجراه ۷۰ درصد پنبه: در تولید این پارچه از ۷۰ درصد الیاف پنبه و ۳۰ درصد الیاف پلی استر استفاده می ‌شود.
 • پارچه کجراه ۱۰۰% پنبه: در روند تولید این پارچه به هیچ عنوان از الیاف پلی استر استفاده نمی‌ شود و تمامی الیاف ویسکوز پنبه می باشد این پارچه از کیفیت بالایی برخوردار است اما موارد استفاده و کاربرد آن بسیار خاص است و در شرایط آب و هوایی سخت و بسیار گرم مورد استفاده قرار می گیرد.

خوب است بدانید که قیمت پارچه  کجراه فدک اصفهان با توجه به ترکیبات الیاف مشخص می گردد و هرچه الیاف طبیعی و پنبه بیشتر باشد به تبع قیمت آن نیز افزایش پیدا می نماید.

در اینجا به چند دسته از خصوصیات مهم پارچه که از راه اشاره می نماییم:

 • ثبات بالای رنگ
 • مقاومت در برابر شستشو
 •  گوله گوله نشدن 
 • استقامت بالا 
 • ثبات سایشی
 •  مقاوم در برابر آب ژاول
 •  قابل استفاده در برابر پرتوهای ناشی از جوشکاری
کجراه لباس کار 09131130224
کجراه لباس کار ۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴

چرا پارچه کجراه فدک بخرم؟

پارچه کجراه اصفهان جزء بهترین پارچه های ترگال موجود در بازار است که مورد توجه اغلب خریداران و فروشندگان قرار می گیرد.

در بین تنوع بالای پارچه های ترگال این سوال ذهن خریداران را به خود درگیر می ‌کند که چرا باید پارچه های کجراه فدک را خریداری کنند؟ 

کارخانه نساجی فدک اصفهان از بهترین مواد اولیه برای تولید محصولات خود استفاده می کند و سعی دارد تا پارچه های تولیدی کیفیت مناسبی داشته باشد.

پارچه کجراه فدک تمامی مشخصات و ویژگی هایی که خریداران از این پارچه توقع دارند را به همراه داشته و در ضمن قیمت پارچه کجراه فدک اصفهان به نسبت کیفیت بالای آن در مقایسه با سایر محصولات موجود در بازار کاملا مناسب و اقتصادی است

 بهترین قیمت پارچه کجراه فدک اصفهان

انتخاب محصولات تولید شده در نساجی فدک اصفهان این دغدغه را از ذهن خریدار دور می‌ کند که محصول خریداری شده کیفیت مناسبی داشته باشد، زیرا مطمئن است که نساجی فدک تمام محصولات خود را در بالاترین رتبه در نظر می ‌گیرد.

به دست آوردن بهترین قیمت پارچه کجراه فدک اصفهان جزء اهداف همه خریداران عمده قرار می گیرد زیرا تغییرات ناچیز در قیمت ها در خریدهای عمده تاثیر زیادی می گذارد.

در این مرکز با توجه به ارائه پارچه کجراه فدک به صورت حضوری و یا غیرحضوری امکان دسترسی و خرید برای همه افراد از اقصی نقاط کشور فراهم می باشد.

ارائه پارچه ‌های کجراه به صورت آنلاین توسط این مرکز سبب شده تا بدون صرف وقت و هزینه های اضافی امکان ثبت سفارش و تهیه این پارچه برای همه مصرف ‌کنندگان به وجود بیاید.

مدیریت این مرکز فروش تلاش می ‌کند تا با حذف واسطه‌ این پارچه‌ ها را به شکل مستقیم از کارخانه تهیه کرده و در صورت ثبت سفارشات عمده از درب کارخانه برای خریداران ارسال نماید، به همین جهت امکان ارائه بهترین قیمت پارچه کجراه فدک اصفهان را فراهم نموده است.

دسته‌ها
ترگال کجراه پارچه لباس کار پارچه کجراه

پارچه کجراه لباس کاری

آنچه در این مقاله می خوانید:

 • بهترین کارخانه تولید پارچه کجراه لباس کاری
 • مشخصات پارچه لباس کار و یونیفرم چیست؟
 • راهنمای خرید پارچه ترگال کجراه
 • بهترین قیمت فروش پارچه لباس کار در بازار

پارچه کجراه لباس کاری با داشتن ویژگی های منحصر به فرد، مورد استقبال زیادی در بازار قرار دارد. در این مرکز می توانید بهترین پارچه کجراه را به صورت عمده و با قیمت مناسب خریداری نمایید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

با توجه به پیشرفت های زیادی که در صنعت نساجی رخ داده در حال حاضر با انواع گوناگونی از پارچه در بازار مواجه می شوید که برای هر نوع کاربردی به آسانی می توانید پارچه مناسب را پیدا کنید.

پارچه کجراه لباس کاری به عنوان بهترین پارچه محسوب می گردد که در کلیه صنایع به آسانی می توان از آن استفاده نمود.

به همین جهت در شهرهای مختلف، کارخانه تولید پارچه کجراه راه اندازی شده، تا بتواند نیاز همه مردم کشور را تامین کرده و همچنین امکان ارسال این پارچه ها به بازارهای خارجی نیز به وجود آمده است.

برای آشنایی هرچه بیشتر با پارچه‌ های کجراه لباس کاری و قیمت‌ گذاری این پارچه ها و نکات مهم در خرید آنها با ادامه این مطلب همراه ما باشید.

بهترین کارخانه تولید پارچه کجراه لباس کاری

پارچه کجراه لباس کاری
پارچه کجراه تک

لباس کار از البسه های لازم و ضروری است که در حال حاضر کلیه مشاغل برای حفظ جان کارکنان خود از آن استفاده می کنند.

 پارچه های بسیار زیادی وجود دارند که می ‌توان از آنها در جهت تولید انواع لباس کار استفاده نمود.

یکی از بهترین پارچه هایی که از آن می توان در کلیه مشاغل استفاده کرد، پارچه کجراه لباس کاری است.

از آنجا که این پارچه را در کارخانجات تولیدی در چندین دسته و گروه تولید می کنند و به آسانی می توان مطابق با شرایط های مختلف این پارچه ها را در بازار تهیه نمود.

با استقبال خوبی که از این پارچه ها شده، کارخانجات بسیاری در کشور با راه اندازی خطوط تولید پارچه ترگال کجراه اقدام به بافت این پارچه کرده ‌اند.

در بین تنوع بالای کارخانجات تولید کننده، برخی از آنها توجه ویژه تری به تولیدات خود دارند؛ به همین جهت منسوجات آنها در بازار نیز از اعتبار خوبی برخوردار است.

به طور کلی باید گفت که بهترین کارخانه تولید پارچه کجراه برخی از موارد و نکات را مد نظر قرار می ‌دهد که عبارتند از:

 • از بهترین نوع مواد موجود در بازار به عنوان ماده اولیه کارخانه تهیه می کند.
 • از افراد کاملا متخصص و مهندسین نساجی برای کنترل خطوط تولید و ترکیبات مواد اولیه استفاده می نماید.
 • تمامی پرسنل های دستگاه های بافندگی از تخصص و مهارت های بالایی برخوردار هستند.
 • پارچه های تولیدی در این کارخانجات در کلیه مراحل توسط آزمایشگاه ‌های کنترل کیفیت مورد بازرسی قرار می گیرند.
 • کنترل دوره ‌ای و مرتب دستگاه ها برای کارکرد بهتر و جلوگیری از هرگونه آسیب، نقش تاثیر گذاری در کیفیت پارچه ها دارد.

در حال حاضر کارخانجات بسیار زیادی در کشور با این شیوه در حال فعالیت هستند که مهمترین آنها را می توان به کارخانه فدک، تک، مهنام، زرین پود و گل پود اشاره کرد.

مشخصات پارچه لباس کار و یونیفرم چیست؟

هر مجموعه ای برای پرسنل، کارکنان و یا طرفداران خود به دلایل مختلفی اقدام به تهیه فرم سازمانی واحد می کند که نیاز به تامین پارچه با ویژگی و نیاز کارکنان ، خود را دارد و نحوه دوخت، نوع پارچه، خرج کار ،وزن پارچه، رنگ پارچه مهم هست.

پارچه کجراه لباس کاری با گرماژ ۲۸۰ گرم ،عرض ۱۵۰ و الیاف فلامنت در پنبه یکی از محصولات مناسب لباس کار می محسوب می گردد.

تمامی پاچه هایی که برای تهیه لباس های کاری و فرم های اداری استفاده می شود باید از جنس مرغوب و زیر دست مناسب  و آهاری باشند.

ویژگی هر کدام از پارچه های فرم های کاری و لباس های کارگران، از هر جنس و نوعی، به ویژه کجراه، به نوع کار و شرایط محیطی آن بستگی پیدا می کند.

پارچه های کجراه برای تهیه و تولید لباس های تک و یا ست های جدا یا سرهم، با الیاف مختلف از جنس و رنگ های متنوع، کاربرد بسیاری در این زمینه دارد.

کارخانه بافت و تولید کجراه و ترگال، برای مکان های مختلف کاری ویژگی های متفاوت، نمونه کارهایی را به بازار عرضه کرده اند که هر کدام جنس خاص و کاربرد ویژه ای دارند.

به طور نمونه، یکی از ویژگی هایی که لباس کاری در محیط هایی که با گرما و احتراق بیشتری سر و کار دارند مثل شرکت نفت و گاز باید داشته باشند، مقاومت بالا و نسبی در برابر حرارت و جرقه های آتش است.

پنیه موقع سوختن زود پودر می شود، بنابراین بهتره از پارچه کجراه هفتاد درصد پنبه استفاده کنند.

راهنمای خرید پارچه ترگال کجراه

خرید درست و اصولی پارچه کجراه باکیفیت و همراه قیمت کارخانه نیازمند برخی از آگاهی ها است.

از آنجا که پارچه ترگال کجراه جزء مواد اولیه مهم برای راه اندازی کارگاه های تولیدی می باشد، باید به خوبی تمامی ژگی ‌های این پارچه را بشناسند.

معمولا در خرید عمده برای افرادی که اطلاعات کافی در مورد این پارچه ندارند دغدغه های بسیار زیادی به وجود می آید که مهمترین دغدغه ها کیفیت و قیمت پارچه های کجراه است.

در اینجا سعی داریم تا به چند نکته مهم برای راهنمای خرید پارچه کجراه اشاره کنیم، تا با توجه به آنها بتوانید بهترین پارچه را بخرید.

پارچه کجراه مانند سایر منسوجات دیگر، توسط کارخانجات مختلفی تولید و به بازار عرضه می گردد. در میان تنوع برندهای موجود، باید بهترین آنها را از لحاظ کیفیت و قیمت تشخیص دهید.

پارچه های ترگال از لحاظ میزان الیاف پنبه و پلی استر در چندین دسته و گروه طبقه بندی می شوند که شناخت این پارچه ها و ویژگی های آنها مهم است.

از لحاظ شیوه های رنگرزی نیز پارچه ‌های ترگال در چندین نوع وجود دارند که شیوه رنگرزی و نوع رنگ انتخابی در قیمت نهایی تاثیر می گذارد.

مشخص کردن نوع نیاز با توجه به محیط کاری، شرایط جغرافیایی و بسیاری از موارد دیگر از مهمترین عوامل موثر در خرید پارچه ترگال می باشد.

انتخاب نوع رنگ پارچه با توجه به پرستیژ شغلی افراد و همچنین شرایط شغلی و محیط مورد استفاده اهمیت زیادی دارد.

حجم پارچه مورد نیاز برای تولید یک سری از البسه به صورت کاملاً یکسان و یکدست مهم می باشد؛ زیرا ممکن است در هر سری تنالیته های رنگی با هم متفاوت شوند.

انتخاب مراکز عرضه و فروش مستقیم که با کارخانجات تولید کننده در ارتباط هستند، تاثیر زیادی در قیمت های این محصول می گذارد.

بهترین قیمت فروش پارچه لباس کار در بازار

در سال های گذشته برای خرید پارچه لباس کار بدون دغدغه می ‌توانستید به بازارهای عرضه و فروش مراجعه کرده و این پارچه ها را تهیه کنید.

اما در سال ‌های اخیر به دلیل نوسانات بسیار زیادی که در بازارها به وجود آمده و نبود ثبات اقتصادی، یافتن بهترین قیمت فروش پارچه لباس کار، در بازار کار آسانی نیست.

باید به دنبال یافتن بهترین مرکز عرضه و فروش این پارچه باشید که به شکل مستقیم و بدون واسطه از کارخانجات پارچه های کجراه را تهیه می ‌کنند.

این مجموعه به عنوان یکی از بهترین مراکز فروش پارچه لباس کار در بازار محسوب می‌ شود که مناسب ترین قیمت را ارائه می ‌دهد.

خرید از این مجموعه به دلیل حذف کامل واسطه ها، کیفیت بالای پارچه ها و قیمت ارزان آن را به دنبال دارد.

همچنین با ارسال پارچه های خریداری شده از درب کارخانجات تولیدی، بسیاری از هزینه ها کاهش پیدا می کند.

در صورتی که به دنبال بهترین قیمت پارچه لباس کار هستید، با کارشناسان فروش این مجموعه تماس گرفته و پس از ثبت سفارشات خود در اقصی نقاط کشور، پارچه را در کمترین روز کاری تحویل بگیرید.

Call Now Buttonتماس با مشاورین