دسته‌ها
پارچه کجراه پارچه کجراه رنگ ری اکتیو یا ثابت

بزرگترین مرکز پخش پارچه کجراه رنگ ثابت در اصفهان

آنچه در این مقاله می خوانید 

 • اطلاعات فنی پارچه پارچه کجراه ری اکتیو 
 • دریافت مناسبترین لیست قیمت پارچه کجراه رنگ ثابت
 • چرا خرید اینترنتی پارچه کجراه اصفهان؟
 • پخش پارچه کجراه رنگ ثابت به قیمت کارخانه

پخش پارچه کجراه رنگ ثابت در اصفهان توسط بزرگترین مرکز فروش پارچه انجام می شود. جهت دریافت بهترین قیمت و کیفیت بالا با کارشناسان فروش این مجموعه ارتباط بگیرید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

پارچه ترگال جزء پارچه هایی است که زیر شاخه های بسیار زیادی دارد و پارچه کجراه ری اکتیو یکی از پرکاربردترین این دسته بندی ها می باشد.

پخش پارچه کجراه رنگ ثابت با قیمت کمتر موجب شده تا مراکز تولیدی با خیال راحت محصول مورد نظر خود را تهیه کنند.

برای خرید پارچه کجراه اصفهان با کیفیت اصلی و حذف واسطه ها تا پایان این مطلب همراه ما باشید تا بهترین مرکز فروش پارچه کجراه را معرفی نماییم.

اطلاعات فنی پارچه پارچه کجراه ری اکتیو

پارچه ترگال را در گروه پارچه های تخت باف قرار می ‌دهند که از شبکه منظم الیاف در طول و عرض تولید می شود.

به طور معمول از الیاف فیلامنت در پود پارچه و از الیاف پنبه و پلی استر به صورت ترکیبی و یا مجزا در تار آن به کار می برند.

الیافی که در تار و پود مورد استفاده قرار می گیرد، با توجه به ضخامت، شماره گذاری می شود، این ضخامت ارتباط مستقیم با ضخامت پارچه نیز پیدا می کند.

پارچه کجراه دارای یک بافت میله ای و مورب شکل است که به دلیل نوع خاص بافت از ضخامت بیشتری برخوردار بوده و زیر دست محکم تری دارد.

در صورت استفاده از الیاف پنبه و پلی استر به شکل استاندارد، تقریباً وزن یک متر پارچه ترگال کجراه بین ۲۸۰ گرم تا ۲۹۰ گرم می باشد.

پارچه های کجراه را به صورت طاقه های ۴۰ متری و با عرض ۱۵۰ سانتی متر تولید می کنند؛ زیرا این عرض مناسب برای تولیدات مختلف است، طول ۴۰ متر نیز، جابجایی و حمل و نقل راحت تری دارد.

معمولاً تمامی الیاف نخ مورد استفاده در تار و پود پارچه کجراه به صورت ساده و بدون رنگ هستند که پس از عبور کردن از واحد بافندگی این پارچه ها را برای آماده سازی باید به واحدهای رنگرزی انتقال دهند.

پارچه کجراه پس از ورود به سالن های رنگرزی با چندین دستگاه مختلف مورد رنگرزی قرار می گیرد، یکی از جدیدترین و بهترین شیوه ها برای آماده سازی رنگ ری اکتیو است.

رنگزاهای خاصی که در کجراه ری اکتیو مورد استفاده قرار می گیرد، به دلیل امکان واکنش های قوی تر به شکل بهتری در تار و پود الیاف پارچه نفوذ می کند و پس از نفوذ کاملاً ثابت می ماند.

برای اینکه این پارچه با ثبات رنگی بالاتر تولید شود، معمولاً مرحله رنگرزی آن به نسبت شیوه های دیگر طولانی تر می باشد و در تمامی طول مدت رنگرزی باید پارچه تحت کنترل باشد.

پارچه کجراه ری اکتیو عمده در بازار متقاضیان زیادی دارد؛ به همین سبب کارخانجات بیشتری اقدام به تولید این پارچه کرده اند، تا بتوانند نیاز بازار را تامین کنند.

به همین جهت پخش پارچه کجراه رنگ ثابت توسط مراکز عرضه مختلف در همه شهرها صورت می گیرد.

دریافت مناسبترین لیست قیمت پارچه کجراه رنگ ثابت

از پارچه‌ های کجراه در صنایع مختلف استفاده می‌ شود و به صورت کاملاً تخصصی در حوزه دوخت لباس کار، روپوش مدارس، لباس فرم آقایان و بانوان در کارخانجات و شرکت های دولتی استفاده می کنند.

عوامل بسیار زیادی وجود دارد که می تواند بر تعیین لیست قیمت پارچه کجراه رنگ ثابت تاثیر بگذارد.

همه ما می دانیم که تاثیر رنگ در قیمت گذاری پارچه کجراه بسیار زیاد است؛ از آنجایی که الیاف به کار برده شده در روند تولید این پارچه ها یکسان هستند، در نتیجه مهمترین اختلاف قیمتی در این پارچه ها به دلیل نحوه رنگرزی می باشد.

دریافت مناسبترین لیست قیمت پارچه کجراه رنگ ثابت از طریق کدام مجموعه امکان پذیر است؟

بهترین راه برای دریافت لیست قیمت پارچه کجراه رنگ ثابت مراجعه به مراکز عرضه و پخش به صورت مستقیم می باشد.

 • مراجعات حضوری به کارخانجات تولیدکننده و مراکز پخش
 • استفاده از سایت های آنلاین معتبر، زیر نظر تولید کنندگان و مراکز پخش

چرا خرید اینترنتی پارچه کجراه اصفهان

در شهر اصفهان کارخانجات نساجی متعددی هستند که به دلیل بازار رقابتی، منسوجات با کیفیت بالایی را تولید می کنند.

به دلیل وجود فاصله های زیاد برای همه افرادی که به پارچه‌ های ترگال نیاز دارند، امکان مراجعه حضوری به کارخانجات تولید کننده و مراکز پخش پارچه کجراه رنگ ثابت نیست.

خرید از طریق واسطه ها و مراکز فروش محلی با افزایش قیمت های زیادی روبرو می گردد که از لحاظ اقتصادی به صرفه نمی باشد.

در سال های اخیر یکی از بهترین مراکز فروش پارچه ترگال، فروشگاه های اینترنتی هستند که در این فروشگاه ها عرضه پارچه های ترگال به صورت عمده امکان پذیر است.

به طور کلی باید گفت که مزایای زیادی برای خرید اینترنتی پارچه کجراه اصفهان وجود دارد که برخی از آنها عبارتند از:

 • در خرید آنلاین نیاز به صرف وقت و هزینه برای پیدا کردن مراکز فروش معتبر نیست.
 • بدون توجه به ساعات مختلف در شبانه روز امکان خرید و ثبت سفارش وجود دارد.
 • دسترسی به تنوع کالیته رنگ بندی پارچه های ترگال و انتخاب مناسب ترین رنگ ها بدون هیچ محدودیتی امکان پذیر است.
 • حذف بسیاری از هزینه های مختلف از جمله هزینه حمل و نقل و جابجایی، هزینه های مربوط به کادر فروش موجب مناسب تر بودن قیمت نهایی این پارچه می گردد.

پخش پارچه کجراه رنگ ثابت به قیمت کارخانه

پارچه کجراه رنگ ثابت جزء پارچه های پرکاربرد برای تولید لباس کار که به عنوان ماده اولیه کارگاه های تولید البسه لباس کار محسوب می شود.

تمامی افرادی که به پارچه کجراه و در حجم عمده نیاز دارند به دو فاکتور کیفیت و قیمت توجه بیشتری می کنند.

پخش پارچه کجراه رنگ ثابت توسط این مجموعه به قیمت کارخانه سبب شده تا خریداران حجم خریدهای خود را افزایش دهند.

این مجموعه به عنوان یک پل ارتباطی بسیار قوی بین تولید کننده گان و کارخانجات نساجی و مصرف کننده نهایی قرار می گیرد که از افزایش قیمت های بی جهت جلوگیری می نماید.

معمولاً قیمتی که کارخانه نساجی برای پارچه کجراه رنگ ثابت در نظر می ‌گیرد  با توجه به هزینه های بکار رفته شده در روند تولید این پارچه ها است.

داشتن ارتباط مستقیم با کارخانجات تولید کننده و امکان ارسال این پارچه‌ها از درب کارخانه سبب شده تا هزینه های نهایی خریداران کاهش چشمگیری پیدا کند. زیرا هزینه‌ های حمل و نقل و جابجایی این پارچه ها نیز با کاهش روبه رو می گردد.

با امکان ارائه پارچه ها به صورت حضوری و یا آنلاین تمامی خریداران از اقصی نقاط کشور بدون صرف هزینه و زمان به کیفیت بالای این پارچه ها دسترسی دارند.

دسته‌ها
فدک پارچه پارچه لباس کار پارچه کجراه پارچه کجراه رنگ ری اکتیو یا ثابت

ارزانترین قیمت پارچه کجراه فدک اصفهان

پارچه کجراه چیست و چه خصوصیاتی دارد؟

چرا پارچه کجراه فدک بخرم؟

 بهترین قیمت پارچه کجراه فدک اصفهان

قیمت پارچه کجراه فدک اصفهان در بازارهای عرضه کاملاً مناسب و مقرون به صرفه می باشد. برای تهیه ارزان ترین قیمت پارچه کجراه فدک اصفهان با کارشناسان بخش فروش این مرکز تماس بگیرید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

در کشور ما با توجه به پیشرفت های روز افزون از لحاظ تکنولوژی و دستگاه‌ های به‌ روز انواع مختلفی از پارچه تولید می ‌شود که در واقع به یکی از قطب های تولیدی پارچه در بازارهای بین‌المللی تبدیل شده ‌ایم.

در شهرهای مختلفی کارخانجات تولید پارچه وجود دارد که اصفهان یکی از این شهرها محسوب می‌ شود، که کارخانجات بزرگ صنعت نساجی در این شهر در حال فعالیت می باشند و به صورت کاملاً تخصصی در زمینه بافت پارچه های مخصوص تمرکز کرده ‌اند.

کارخانه نساجی فدک اصفهان یکی از این کارخانجات است که انواع مختلفی از پارچه را در طول سال‌ های فعالیت خود تولید و به بازار ارائه داده، که یکی از برترین محصولات تولید شده در این کارخانه که زبانزد خاص و عام قرار گرفته، پارچه ترگال کجراه می باشد.

جهت آشنایی بیشتر با پارچه های کجراه و همچنین ویژگی ها و مشخصات محصولات فدک با ادامه مطالب همراه ما باشید.

پارچه کجراه چیست و چه خصوصیاتی دارد؟

پارچه کجراه جزء زیر مجموعه پارچه ترگال است که این پارچه در بخش ‌های مختلف صنعت کاربردهای زیادی دارد و به دلیل پر استفاده بودن در بازار دسترسی به تنوع بالای محصولات نیز آسان است.

پارچه های ترگال و کجراه از گروه پارچه هایی هستند که با استفاده از الیاف تار و پود پلی استر، ویسکوز و فیلامنت تولید می‌ شوند و این پارچه‌ها در دسته پارچه های تخت بافت قرار قرار می گیرند.

از لحاظ بافت بین پارچه‌های ترگال ساده و ترگال کجراه تفاوت خاصی وجود دارد که با چشم نیز این تفاوت مشخص است.

پارچه ترگال دارای بافت مربعی ساده و از ضخامت کمتری برخوردار بوده، اما پارچه های کجراه دارای بافت اریب و متمایل هستند که سطح روی پارچه به صورت میله ای برجسته و ضخامت این پارچه ها به نسبت نوع بافت بیشتر است. 

تفاوت در شکل بافت در این پارچه ها سبب شده تا این محصولات در ضخامت و گرماژ و همچنین تراکم بافت با یکدیگر تفاوت پیدا کنند و همین مسئله سبب شده تا موارد استفاده و کاربردهای آنها نیز با یکدیگر تفاوت داشته باشند.

در تولید انواع پارچه های کجراه از الیاف مختلف پلی استر، فیلامنت و پلی استر پنبه استفاده می ‌شود که میزان استفاده از این الیاف، درصد ترکیب آنها تفاوت های چشمگیری به وجود می ‌آورد. که سبب به وجود آمدن پارچ ه‌های ترگال با مشخصات و ویژگی های مختلف و تنوع زیاد است، که در زیر چند نمونه آن را معرفی می کنیم:

 • پارچه کجراه فیلامنت فیلامنت: برای تولید این پارچه فقط از فیلامنت در تار و پود استفاده شده و ضخامت کمتر و با قیمت مناسب تری همراه می شود.
 • پارچه کجراه پلی استر ویسکوز: در روند تولید آن فقط از الیاف پلی استر ویسکوز در تار و پود استفاده می ‌شود که این پارچه به نسبت پارچه های فیلامنت در فیلامنت از کیفیت بالاتری برخوردار است.
 • پارچه کجراه پلی استر پنبه فیلامنت: در تولید این پارچه از الیاف پلی استر پنبه در تار و الیاف فیلامنت در پود استفاده می شود.
 • پارچه کجراه ۷۰ درصد پنبه: در تولید این پارچه از ۷۰ درصد الیاف پنبه و ۳۰ درصد الیاف پلی استر استفاده می ‌شود.
 • پارچه کجراه ۱۰۰% پنبه: در روند تولید این پارچه به هیچ عنوان از الیاف پلی استر استفاده نمی‌ شود و تمامی الیاف ویسکوز پنبه می باشد این پارچه از کیفیت بالایی برخوردار است اما موارد استفاده و کاربرد آن بسیار خاص است و در شرایط آب و هوایی سخت و بسیار گرم مورد استفاده قرار می گیرد.

خوب است بدانید که قیمت پارچه  کجراه فدک اصفهان با توجه به ترکیبات الیاف مشخص می گردد و هرچه الیاف طبیعی و پنبه بیشتر باشد به تبع قیمت آن نیز افزایش پیدا می نماید.

در اینجا به چند دسته از خصوصیات مهم پارچه که از راه اشاره می نماییم:

 • ثبات بالای رنگ
 • مقاومت در برابر شستشو
 •  گوله گوله نشدن 
 • استقامت بالا 
 • ثبات سایشی
 •  مقاوم در برابر آب ژاول
 •  قابل استفاده در برابر پرتوهای ناشی از جوشکاری
کجراه لباس کار 09131130224
کجراه لباس کار ۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴

چرا پارچه کجراه فدک بخرم؟

پارچه کجراه اصفهان جزء بهترین پارچه های ترگال موجود در بازار است که مورد توجه اغلب خریداران و فروشندگان قرار می گیرد.

در بین تنوع بالای پارچه های ترگال این سوال ذهن خریداران را به خود درگیر می ‌کند که چرا باید پارچه های کجراه فدک را خریداری کنند؟ 

کارخانه نساجی فدک اصفهان از بهترین مواد اولیه برای تولید محصولات خود استفاده می کند و سعی دارد تا پارچه های تولیدی کیفیت مناسبی داشته باشد.

پارچه کجراه فدک تمامی مشخصات و ویژگی هایی که خریداران از این پارچه توقع دارند را به همراه داشته و در ضمن قیمت پارچه کجراه فدک اصفهان به نسبت کیفیت بالای آن در مقایسه با سایر محصولات موجود در بازار کاملا مناسب و اقتصادی است

 بهترین قیمت پارچه کجراه فدک اصفهان

انتخاب محصولات تولید شده در نساجی فدک اصفهان این دغدغه را از ذهن خریدار دور می‌ کند که محصول خریداری شده کیفیت مناسبی داشته باشد، زیرا مطمئن است که نساجی فدک تمام محصولات خود را در بالاترین رتبه در نظر می ‌گیرد.

به دست آوردن بهترین قیمت پارچه کجراه فدک اصفهان جزء اهداف همه خریداران عمده قرار می گیرد زیرا تغییرات ناچیز در قیمت ها در خریدهای عمده تاثیر زیادی می گذارد.

در این مرکز با توجه به ارائه پارچه کجراه فدک به صورت حضوری و یا غیرحضوری امکان دسترسی و خرید برای همه افراد از اقصی نقاط کشور فراهم می باشد.

ارائه پارچه ‌های کجراه به صورت آنلاین توسط این مرکز سبب شده تا بدون صرف وقت و هزینه های اضافی امکان ثبت سفارش و تهیه این پارچه برای همه مصرف ‌کنندگان به وجود بیاید.

مدیریت این مرکز فروش تلاش می ‌کند تا با حذف واسطه‌ این پارچه‌ ها را به شکل مستقیم از کارخانه تهیه کرده و در صورت ثبت سفارشات عمده از درب کارخانه برای خریداران ارسال نماید، به همین جهت امکان ارائه بهترین قیمت پارچه کجراه فدک اصفهان را فراهم نموده است.

Call Now Buttonتماس با مشاورین