با ما تماس بگیرید : 09131130224

digiparche.ir

پخش پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی آبی صورتی

18می

آیا مراکز پخش، انواع پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی را تنها با رنگ های آبی و صورتی عرضه می کنند یا این پارچه، رنگبندی های دیگری نیز دارد؟
اگر بخواهیم به پرتیراژ و پرفروش ترین پارچه بیمارستانی که در مراکز پخش مورد عرضه و فروش قرار می گیرد اشاره کنیم، باید به یکی از نام ها که حتما پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی است در اصطلاح گذری بزنیم.
و اگر بخواهیم به پرفروش ترین رنگ پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی باز هم اشاره کنیم، حتما در این میان رنگ های آبی و صورتی پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی به چشم می خورد.
البته که سایر رنگ ها مانند رنگ سفید پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی نیز آمار فروش بالایی دارد، این در حالی است که به پای رنگ صورتی و رنگ آبی این پارچه، مطمئنا نخواهد رسید.

تولید پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی با سایر رنگ ها

پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی
سایر رنگ های پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی مورد تولید در کارخانه ها و صنایع نساجی به صورت سفارشی قرار می گیرد و تنها برای مشتریانی که خواهان خرید این پارچه با رنگ مورد نظر هستند، تولید می گردد.
خوش شانس هم اگر خریداران باشند، می توانند از مراکز پخش پارچه بیمارستانی، پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی را با رنگی خریداری کنند که قبلا توسط فرد دیگری، سفارش تولیدش داده شده و الان، متراژ محدودی از این پارچه در نمایندگی ها و فروشگاه ها، باقی مانده است.

منبع: پارچه پارادا

Call Now Buttonتماس با مشاورین