با ما تماس بگیرید : 09131130224

digiparche.ir

پارچه تترون جشن تکلیف مدارسی + قیمت باورنکردنی

پارچه تترون عرض سه متر نگین جشن تکلیف مدارسی با قیمتی باورنکردنی از طریق این مجموعه، به فروش می رسد. امکان خرید تترون چادری عرض سه متر به شکل طاقه و عدلی در تناژ بالا وجود دارد.

پارچه تترون به عنوان یکی از مشهورترین پارچه های صنعت نساجی کشور، در تولید انواع لباس و پوشاک، کاربرد ویژه ای دارد. این پارچه در کارخانجات معتبری تولید شده و با توجه به کیفیت مواد اولیه بکار رفته و تجهیزات آن کارخانجات، می تواند کیفیت متفاوتی را هم دارا باشد.

عرض و گرماژ پارچه تترون، متنوع بوده به نوعی که هر کدام از عرض ها و گرماژهای این پارچه، کاربرد خاص و ویژه ای دارند. در حال حاضر یکی از مصرفی ترین پارچه ها در دوخت انواع چادر نمازی، پارچه تترون معرفی می گردد. دلیل انتخاب پارچه تترون جهت دوخت چادر نمازی، مشخصات منحصربفرد و ویژه ای بوده که این پارچه دارا است.

بزرگترین مرکز فروش پارچه تترون جشن تکلیف مدارس
بزرگترین مرکز فروش پارچه تترون جشن تکلیف مدارس

از آنجا که بازار فروش پارچه تترون، تقریبا در تمامی ایام سال، پرتقاضا و شلوغ است، واسطه ها و دلالان زیادی به سمت بازار این پارچه روی آورده اند. متأسفانه این واسطه ها فقط به دنبال سود خود بوده و به هیچ وجه منفعت خریداران را در نظر نمی گیرند.

آیا می دانید که چگونه امکان آن وجود داشته تا خرید عمده پارچه تترون گلدار و ساده مناسب چادر جشن تکلیف مدارس را با قیمت مناسب تری انجام داد؟ کدام مراکز فروش، با حذف واسطه ها، خرید مستقیم پارچه تترون چادر نمازی را میسر نموده اند؟

کارخانجات تولید انواع تترون چادر نمازی

پارچه تترون ،پارچه ترگال پارچه، کجراه و پارچه شبه فاستونی در سالن های ریسندگی و بافندگی، از الیاف پلی استر ویسکوز، تهیه و تکمیل می گردد. سپس روانه سالن های رنگرزی شده و از آنجا مورد طاقه پیچی و عرضه به بازارهای فروش قرار می گیرد. شایان ذکر است که پارچه های تترون با عرض های 90، 110، 150 و 180 سانتی متری و 2 یا 3 متری؛ با گرماژ 100 الی 380 گرمی تولید و عرضه شده اند. این پارچه ها یا ساده بوده یا به شکل طرح دار و چاپی، به فروش می رسند.

در این میان، پارچه تترون عرض سه متر سفید، مشهور به پارچه تترون ملحفه ای است که نه تنها در تولید ملحفه، بلکه امروزه در دوخت انواع چادر نماز مورد استفاده قرار می گیرد. البته تترون عرض 150 سانتی متر و تترون عرض 2 متر هم می توانند در این حوزه، کاربرد داشته باشند.

بزرگترین مرکز فروش پارچه تترون جشن تکلیف مدارس
بزرگترین مرکز فروش پارچه تترون جشن تکلیف مدارس

پارچه تترون چادری عرض سه متر سفید و صورتی و تترون سه متر عرض سبز پسته ایی و نباتی و یا ساتن چروک ، تولید کارخانجات برتر، در مدل ساده و گلدار عرضه شده و گزینه مناسبی جهت دوخت چادر برای جشن تکلیف مدارس معرفی می گردد. از برترین برندهای تترون جشن تکلیف مدارس، می توان به این برندها اشاره داشت:

 • پارچه تترون ستاره سهیل
 • پارچه تترون ریسمان
 • پارچه تترون کاشان
 • پارچه تترون بروجرد
 • پارچه تترون گلچهر
 • پارچه تترون گلدن لایف
 • پارچه تترون نگین
 • پارچه تترون سیب
 • پارچه تترون کاماش

اغلب کارگاه های دوزندگی انواع چادر نمازی، به دنبال خرید یکی از این برندهای تترون بوده اند؛ چرا که می دانند این پارچه ها، از کیفیت فوق العاده ای برخوردار هستند. اما آیا چیزی از مشخصات بهترین پارچه تترون جشن تکلیف مدارس می دانید؟

مشخصات بهترین پارچه تترون جشن تکلیف مدارسی

پارچه تترون عرض 3 متر، یکی از بهترین پارچه های چادر نمازی موجود در بازار پارچه است. این پارچه به سبب دارا بودن مشخصات و ویژگی های منحصربفردش، انتخابی مناسب در این حوزه به شمار می رود.

هر چه کیفیت مواد اولیه بکار رفته در تولید و رنگرزی این پارچه، بالاتر باشد، بی شک انتظار کیفیت فوق العاده ای از چادرهای تولید شده خواهیم داشت. مشخصات بهترین پارچه تترون مناسب چادر جشن تکلیف مدارس، عبارتست از:

بزرگترین مرکز فروش پارچه تترون جشن تکلیف مدارس
بزرگترین مرکز فروش پارچه تترون جشن تکلیف مدارس

تراکم بافت استاندارد

پارچه تترون، از تراکم بافت استانداردی برخوردار است. به گونه ای که هم مقاومت خوبی داشته و هم اگر با گرماژ مناسبی انتخاب شود، به هیچ وجه بدن نما نیست.

ثبات رنگی

پارچه های تترون درجه یک، قابل شستشو و استفاده چندین باره هستند. این پارچه ها به هیچ وجه کیفیت رنگ خود را در اثر شستشو و حتی ضد عفونی شدن، به راحتی از دست نمی دهند.

طاقه بندی خوب و عرض دقیق پارچه

یکی از ویژگی های مهمی که یک پارچه تترون برند داشته، طاقه بندی خوب و عرض دقیق پارچه است. متأسفانه گاها دیده شده که پارچه های تترون تقلبی و بی کیفیت، به شکل نامنظمی طاقه بندی شده و عرض دقیقی هم ندارند. نداشتن عرض دقیق می تواند خیاطان و کارگاه های دوزندگی چادر یا لباس را هنگام برش، با مشکل کم آوردن عرض پارچه مواجه گرداند.

عدم ایجاد حساسیت های پوستی

بکار بردن مواد اولیه درجه یک و مرغوب در تولید پارچه های تترون، سبب شده تا این پارچه ها به هیچ وجه منجر به ایجاد حساسیت های پوستی برای افراد نگردند. همچنین این پارچه ها وزن سبکی داشته و خنک هم هستند.

قیمت باورنکردنی با توجه به کیفیت

با توجه به وجود مشخصات منحصربفردی که از بهترین پارچه تترون ذکر شد؛ بنظر می رسد این پارچه نسبت به کیفیتش، قیمت مناسب و خوبی دارد. این موضوع یکی از مهم ترین دلایلی است که کارگاه های تولیدی چادر نمازی، دست روی پارچه تترون گذاشته اند.

پارچه تترون جشن تکلیف مدارسی
بزرگترین مرکز فروش پارچه تترون جشن تکلیف مدارس

فاکتورهای موثر بر قیمت تترون چادری کدام اند؟

با توجه به اینکه قیمت پارچه تترون چادری از اهمیت زیادی برای خریداران خصوصا خریدارانی که قصد خرید تناژ بالا از این پارچه را دارند، مهم است، بد نیست به فاکتورهای موثر در قیمت تترون اشاره کنیم.

از مهم ترین عوامل تأثیرگذار در قیمت تترون چادری، می توان این موارد را نام برد:

 • عرض پارچه
 • گرماژ پارچه
 • ساده یا طرح دار بودن پارچه
 • میزان تناژ خریداری شده
 • نحوه سفارش (مستقیم یا غیر مستقیم)

مرکز فروش مستقیم پارچه تترون چادری عرض سه متر

این مجموعه به عنوان یکی از برترین مراکز عرضه کننده تترون چادری به شمار می رود. چرا که با حذف تمامی واسطه ها، مستقیما از درب کارخانه، نیاز پارچه ای خریداران خود را تأمین می نماید.

در حال حاضر شما می توانید خرید اینترنتی پارچه تترون جشن تکلیف مدارسی را با قیمت دست اول کارخانه از این مجموعه سفارش دهید. این پارچه با عرض سه متر و سفید رنگ عرضه می گردد. البته پارچه تترون گلدار بروجرد با عرض 110 سانتی متری هم، امکان خرید دارد.

قیمت پارچه تترون سفید چادری نگین
قیمت عمده پارچه چادر نمازی کاشان
قیمت پارچه چادر نماز بروجرد
پارچه چادر نماز ارزان قیمت مسعود
کارخانه پارچه چادر نماز سیب قرمز
بهترین پارچه برای چادر نماز کاماش
قیمت پارچه چادر نماز دوخته شده

ارسال نظر
تماس با مشاورین