با ما تماس بگیرید : 09131130224

digiparche.ir

آشنایی و مصارف انواع پارچه متقال پنبه و فلامنت

پارچه متقال ارزان

مشاوره رایگان 09131130224

پارچه متقال پارچه ای محکم و دارای استحکام است، به راحتی اتو می شود و به دلیل جذب رطوبت بالا بسیار خنک است. تار و پود های متقال پنبه ای از پنبه تشکیل شده که هر کارخانه بافندگی متقال پنبه ای را با ضخامت مختلفی تولید می کند. آشنایی و مصارف انواع پارچه متقال پنبه و فلامنت همان گونه که از نامشان پیداست از الیاف پنبه و پلی استر درست می شوند. هر میزان نخ یا پنبه پارچه بیشتر باشد متقال نرم تر و نخی تر است و احساس خنکی بیشتری دارید.

آشنایی و مصارف انواع پارچه متقال پنبه و فلامنت با توجه به عرض پارچه و درصد نخ آن مشخص می شود و برای مواردی نظیر:

و غیره مورد استفاده عمده و کلی قرار می گیرد.

پارچه متقال ارزان اصفهان
پارچه متقال ارزان اصفهان

پارچه متقال چیست؟

پارچه متقال نوعی پارچه نخی است که وزن زیادی دارد و از جنس پنبه می باشد. نوعی پارچه لطیف است که در هنگام استفاده از آن احساس خوبی ایجاد می کند. در زمان های قدیم فقط متقال سفید وجود داشت و برای انتخاب گزینه ی دیگری نبود، اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی ها و وجود ابزار ها متقال در انواع طرح و رنگ ها موجود می باشد.

آشنایی و مصارف انواع پارچه متقال پنبه و فلامنت به دلیل سادگی و زیبا بودن بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

آشنایی و مصارف انواع پارچه متقال پنبه و فلامنت
آشنایی و مصارف انواع پارچه متقال پنبه و فلامنت

انواع پارچه متقال

در اثر گذر زمان و با پیشرفت صنعت نساجی تعدادی از انواع مختلف پارچه متقال تولید شده است. با کیفیت ترین نوع متقال از جنس تمام پنبه تولید شده. آشنایی و مصارف انواع پارچه متقال پنبه و فلامنت در صورتی که خیس شود 10 تا 20 برابر از حالت خشک آن مقاوم تر است. در ادامه با انواع متقال فلامنت پنبه آشنا می شوید.

کاربرد پارچه متقال

این پارچه برای دوخت انواع چادر مسافرتی، بادبان های قایق و کشتی و غیره متناسب است. در آرایشگاه ها از این نوع پارچه برای اپیلاسیون استفاده می کنند. آشنایی و مصارف انواع پارچه متقال پنبه و فلامنت به دلیل عدم پرز دهی و جذب رطوبت بالایی که دارد مناسب برای گردگیری و نظافت منازل می باشد. سبکی و لطافتی که دارد باعث شده برای تهیه آستر تشک و لحاف از آن استفاده کنند و خیلی کاربردهای دیگر نیز دارد.

پارچه متقال 220 گرم فلامنت پنبه

کارخانجات نساجی معتبر در کشور انواع مختلفی از پارچه های پلی استر و فلامنت پنبه را در وزن های متفاوت تولید می کنند. در واقع متقال 220گرم فلامنت پنبه هر چه وزن پارچه بیشتر باشد کاربرد آن نیز تخصصی تر می شود. هر متقال پارچه در گرم های مختلف با توجه به وزن و ضخامتشان کارایی خاص خود را دارند.

پارچه متقال 220 گرم فلامنت پنبه
پارچه متقال 220 گرم فلامنت پنبه

پارچه متقال 240 گرم فلامنت پنبه

از این نوع پارچه در 240 گرم فلامنت پنبه با کیفیت عالی در دو متر عرض هستند که برای پارچه های ملاحفه ای تولید و استفاده می شوند. آشنایی و مصارف انواع پارچه متقال پنبه و فلامنت بیشتر برای روتختی یا پرده اتاق در نظر گرفته می شوند که از کیفیت بالایی برخوردار بوده و رنگ نمی دهند.

پارچه متقال 280 گرم فلامنت پنبه

این نوع پارچه متقال 280 گرم فلامنت پنبه معمولا برای تولید انواع ساک های دستی، ملاحفه ها و غیره قابل استفاده است. حتی از این نوع گرماژ پارچه برای لباس های بیمارستانی یا انواع لباس کار استفاده می شود.

پارچه متقال 300 گرم فلامنت پنبه

آشنایی و مصارف انواع پارچه متقال پنبه و فلامنت که تولید این نوع پارچه بیشتر برای دوخت انواع تشک به کار می رود. بعد از تولید آن را به دست مصرف کننده های کلی چون لحاف و تشک دوزی، ارگان هایی که آن را مورد استفاده قرار می دهند می رسانند.

پارچه متقال لحاف تشکی

به دلیل کیفیت بالا و خنک بودن پارچه متقال سبب شده تا برای انواع لوازم استراحت و خواب مصرف کنندگان از متقال تشکی استفاده کنند. بسیاری از لحاف تشک های منازل ما نیز از این نوع پارچه استفاده شده است. آشنایی و مصارف انواع پارچه متقال پنبه و فلامنت در این نمونه پرز  نمی دهد و جذب آب بالایی دارد به طوری که گزینه ای مناسب و ایده آل برای انواع ساک و کیف و غیره به شمار می رود.

پارچه متقال بوم نقاشی

این نوع از پارچه متقال که هنرمندان طرح های سنتی  روی آن چاپ کرده اند زیبایی پارچه را دو چندان کرده و برای محصولاتی چون کیف آرایشی، کوسن مبل و غیره بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

پارچه متقال کفنی

طی سال های اخیر آرامستان ها برای کفن از نوع متقال بیشترین درخواست را داده اند، چراکه برای این کار کیفیت مناسبی دارد و از همه مهم تر مقرون به صرفه است.

پارچه متقال برای خیاطی

در آموزشگاه های خیاطی بهترین گزینه برای آموزش به هنرجویان استفاده از پارچه متقال است که هم از نظر تمیرینی قیمت آن مناسب است و  هم اینکه به عنوان الگو همیشه می توانند این متقال ها را برای یادآوری همراه داشته باشند.

پارچه متقال پنبه

پارچه متقال پنبه ای کاملا از الیاف طبیعی استفاده شده و جنس آن 100 درصد نخ پنبه می باشد، آشنایی و مصارف انواع پارچه متقال پنبه و فلامنت در این نمونه با کیفیت ترین نوع متقال است و با توجه به گرماژ آن دارای قیمت متفاوتی بوده. این پارچه بسیار سبک، مقاوم، محکم و خنک است.

پارچه متقال فلامنت

این نوع از پارچه برای انواع لباس و وسایل راحتی گزینه مناسب و ایده عالی است. جنس مرغوب و راحتی دارند و هنگام کار با آن احساس راحتی دارید، پارچه فلامنت با قیمت ارزان تری به بازار می رسد تا اقشار مختلف بتوانند از این پارچه ی مرغوب بهره ببرند.

قیمت پارچه متقال ارزان

آشنایی و مصارف انواع پارچه متقال پنبه و فلامنت که دارای کیفیت بسیار خوبی هستند و از الیاف طبیعی پنبه تولید می شوند، برای خرید انواع پارچه متقال ارزان از طریق مراکز پخش و فروشگاه های اینترنتی معتبر استعلام بگیرید. این نوع پارچه بسیار رایج است و تقاضا کننده زیادی دارد.

پارچه متقال عرض 3 متر

این نوع پارچه در طرح ها و رنگ های مختلف در بازار به چشم می خورد و مناسب برای دوخت انواع تشک، بالش و پتو است، با کم ترین میزان هزینه بهترین نمونه پارچه ها را می توانید داشته باشید و از خرید خود لذت ببرید.

پارچه متقال نخ پنبه

این نوع پارچه در تابستان مزیت این را دارد که بدن نسبت به الیاف های دیگر تعرق کم تری داشته باشد، با پوست سازگار است و حساسیت ایجاد نمی کند.  قابلیت شستشو با دست و ماشین لباسشویی را دارند اما آبرفت آن ها نسبت به الیاف دیگر بیشتر است.

صادرات و واردات پارچه متقال به عراق و ترکیه

ایران یکی از کشور های صادر کننده متقال به عراق و ترکیه است به دلیل وجود تحریم های بین المللی این امر زیاد به چشم نمی خورد. تولید و صادرات  پارچه متقالی مرغوب می تواند ارز آوری خوبی برای کشور به همراه داشته باشد. آشنایی و مصارف انواع پارچه متقال پنبه و فلامنت به دلیل کیفیت عالی و قیمت مناسب بیشتر تولیدات پارچه متقال به ترکیه، عراق و غیره صادر می شود و فعالیت در این زمینه درآمد خوبی برای تولید کنندگان به همراه دارد.

متقال رنگی اصفهان برند سفارش مخصوص و جی

یکی از شهر های فعال در صنعت نساجی، اصفهان است. پارچه های متقال رنگی در برخی از کارخانه های این استان تولید می شود. متقال نخ های پنبه ای دارد و این امر سبب نرم تر شدن پارچه می شود. آشنایی و مصارف انواع پارچه متقال پنبه و فلامنت تنوع رنگ آمیزی متقال وکاربردهای آن را متفاوت می کند. قیمت ارزان تولیدات کارخانجات اصفهانی بیشتر مصرف کنندگان را به خرید پارچه های متقال ترغیب می کند.

قیمت پارچه متقال سفید

می توانید به صورت متری پارچه متقال سفید را خریداری کنید، در صورت دارا بودن کیفیت های مختلف قیمت آن ها نیز تغییر می کند. به دلیل سفید بودن پارچه متقال قیمت آن نسبت به رنگی مناسب تر است. با توجه به مقدار متقال و کیفیت انتخابی آن قیمت متقال سفید مشخص می شود.

قیمت پارچه متقال کتان

پارچه متقال کتان با توجه به ویژگی هایی که داراست طرفداران زیادی دارد. برای خرید متقال کتان باید کارخانه و تولید برند پارچه را بررسی کنید زیرا جنس و میزان کیفیت پارچه دارای اهمیت زیادی است در این صورت می توانید مشاهده کنید که تولید کنندگان چه قیمتی برای مصرف کننده در نظر گرفته اند.

قیمت پارچه متقال در میلاد ارشدی

با توجه به ثابت نبودن قیمت ها، در میلاد ارشدی قیمت دقیقی برای این نوع پارچه متقال در نظر گرفته نشده. آشنایی و مصارف انواع پارچه متقال پنبه و فلامنت عواملی چون جنس الیاف به کار رفته، طبیعی یا مصنوعی بودن آن، طول و عرض و غیره در تعیین قیمت نهایی پارچه متقال تاثیر گذار است.

قیمت پارچه متقال ضخیم

پارچه ی متقال ضخیم دارای بافتی محکم، رنگی ثابت و قابل شستشو است. متقال در انواع ضخیم و نازک تولید می شود هر چه ضخیم تر باشد قیمت بیشتری دارد. بخشی از قیمت این پارچه تحت تاثیر متریال و الیاف آن قرار دارد و استحکام و طول عمر این پارچه عاملی در تعیین قیمت است.

قیمت پارچه متقال نازک

این نوع پارچه مناسب نقاشی روی پارچه و چاپ دستی است، برای وسایلی مانند جامدادی، کوسن و غیره استفاده می شود دارای کیفیت خوبی بوده و تمام پنبه است. قیمت آن با توجه به نوسانات بازار از متری 118 تومان شروع می شود.

آبرفت پارچه متقال

آشنایی و مصارف انواع پارچه متقال پنبه و فلامنت برای آبرفت این نوع پارچه نوع نخ و وجود منفذها در پارچه های تولید شده باعث حالت ایجاد ارتجاعی پارچه شده و پس از شستشو در دمای مناسب باعث تغییر سایز و کوچک شدن پارچه می شوند. میزان آبرفت پارچه در پوشاک مختلف متفاوت است و به عواملی چون جنس و فرآیند تولید پارچه بستگی دارد.

چاپ پارچه متقال

با پیشرفت تکنولوژی و دستگاه های مختلف چاپ می توانید از متقال در طرح ها و رنگ های مختلف استفاده کنید. آشنایی و مصارف انواع پارچه متقال پنبه و فلامنت به دلیل لطیف بودن و وزن بسیار سبکی که دارد پارچه ای ایده آل برای مصارف مختلف است. برای چاپ روی پارچه متقال از کیفیت دستگاه های چاپ اطمینان حاصل کنید.

قیمت پارچه پنبه خور

پارچه های متقال مناسب پنبه خور دارای عرض دو متری هستند که درصد نخ پنبه ی موجود در آن متفاوت بوده و به این معناست که درصدی الیاف مصنوعی در آن وجود دارد. آشنایی و مصارف انواع پارچه متقال پنبه و فلامنت که پارچه پنبه خور یک نوع از آن بوده بهتر است با مایع لباسشویی و صابون شسته شود تا زبر یا دچار پوسیدگی نشود. برای انواع دمکش، میز اتو، پشتی و غیره قابل استفاده است.

قیمت آن با توجه به عوامل موجود در پارچه متغییر است.

خرید اینترنتی پارچه متقال رنگی

پارچه متقال رنگی بر اساس یک سری معیار ها و قوانین مشخص می شود، با تهیه لیست قیمت می توانید مناسب ترین و ارزان ترین پارچه متقال رنگی را به صورت اینترنتی تهیه کنید. آشنایی و مصارف انواع پارچه متقال پنبه و فلامنت در تهیه متقال های رنگی از تولید الیاف مصنوعی گرفته تا الیاف نخ هر کدام بر اساس ویژگی های پارچه کاربردهای متنوعی دارند. متقال پارچه ای سبک، خنک و بسیار مقاوم بوده و برای همه نوع لباسی مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت پارچه متقال درجه یک

قیمت این نوع پارچه متقال بر اساس کیفیت و مشخصات این پارچه تعیین می شود، که هرکدام با توجه به ساختارشان دارای قیمت و کارایی مختلفی می باشند. آشنایی و مصارف انواع پارچه متقال پنبه و فلامنت در  این نمونه از متقال درجه یک دچار پرز دهی نمی شود و کیفیت عالی دارد. در واقع هر چه کیفیت پارچه بیشتر باشد قیمت آن افزایش می یابد. برای اطلاع از قیمت پارچه متقال درجه یک لیست آخرین بروز رسانی خرید متقال درجه یک را جستجو کنید.

مرکز فروش پارچه متقال در تهران

بهترین مکانی که مصرف کنندگان برای خرید پارچه متقال در پایتخت مراجعه می کنند بازار بزرگ تهران است. آشنایی و مصارف انواع پارچه متقال پنبه و فلامنت برای تقاضای زیاد مشتریان در بازار بزرگ است که می توانند تولیدات ارائه دهندگان را با یک دیگر مقایسه کنند و بهترین خرید را انجام دهند.

آشنایی و مصارف انواع پارچه متقال پنبه و فلامنت 09130858100

انواع پارچه متقال
پارچه متقال 220 گرم فلامنت پنبه
پارچه متقال 240 گرم فلامنت پنبه
پارچه متقال280گرم فلامنت پنبه
پارچه متقال 300 گرم فلامنت پنبه

آشنایی و مصارف انواع پارچه متقال پنبه و فلامنت
آشنایی و مصارف انواع پارچه متقال پنبه و فلامنت


پارچه متقال لحاف تشکی
پارچه متقال بوم نقاشی
پارچه متقال برای خیاطی
پارچه متقال کفنی
پارچه متقال پنبه
پارچه متقال فلامنت
قیمت پارچه متقال ارزان
قیمت پارچه متقال سفید
قیمت پارچه متقال کتان
پارچه متقال چیست
کاربرد پارچه متقال
قیمت پارچه متقال در میلاد ارشدی
قیمت پارچه متقال ضخیم
قیمت پارچه متقال ضخیم
مرکز فروش پارچه متقال در تهران
پارچه متقال عرض 3 متر
قیمت پارچه متقال نازک
قیمت پارچه متقال درجه یک
قیمت پارچه متقال کتان
خرید اینترنتی پارچه متقال رنگی
متقال رنگی اصفهان برند سفارش مخصوص و جی
پارچه متقال عرض 3 متر
آبرفت پارچه متقال
قیمت پارچه پنبه خور
پارچه متقال نخ پنبه
کاربرد پارچه متقال
چاپ پارچه متقال

Call Now Buttonتماس با مشاورین