پارچه تنظیف پوشکی : راهنمای گرماژ

راهنمای خرید پارچه تنظیف پنبه پوشکی و کهنه بچه

پوشکی 140 گرم

مناسب برای بیمارستان

بهترین نوع پارچه تنظیف پوشکی برای کهنه بچه

پوشکی 160 گرم

مناسب برای کهنه بچه

پارچه تنظیف پوشکی

پوشکی 170گرم

مناسب برای استریل

راهنمای خرید پارچه تنظیف پنبه پوشکی و کهنه بچه

مشاوره رایگان 09131130224

برای پوشک کردن نوزادان بهترین راه به غیر از پوشک های یک بار مصرف استفاده از کهنه ی بچه می باشد که به صورت یک تکه پارچه مستطیل شکل در می آورید. راهنمای خرید پارچه تنظیف پنبه پوشکی و کهنه بچه که این پارچه های تنظیف پوشکی از جنس پنبه ی خالص است و قابلیت شستشو دارد.

این نوع کهنه های نوزاد کاملا اقتصادی و مقرون به صرفه بوده و به دلیل عدم مواد شیمیایی باعث بروز حساسیت نمی شود. این کهنه ها قدرت جذب بالایی داشته و برای بهداشت کودک و محیط زیست خطری ندارد. راهنمای خرید پارچه تنظیف پنبه پوشکی و کهنه بچه بهتر است قبل از استفاده در آب ولرم خیسانده شود این نوع کهنه بچه از کیفیت بالایی برخوردار بوده خنک و سبک است به همین دلیل کودک در آن احساس راحتی می کند.برا ی خرید اینترنتی پارچه پوشکی به سایت زیر مراجعه کنید https://miladarshadi.com/product/purchase-and-price-of-diaper-cleaning-cloth/

پارچه تنظیف
پارچه تنظیف

پارچه تنظیف پوشکی

پارچه پوشکی با نام تنظیف نیز شناخته می شود که امروزه بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. راهنمای خرید پارچه تنظیف پنبه پوشکی و کهنه بچه دارای رنگبندی متفاوتی است و وزن آن از 140 تا 170 متغیر است، عرض این پارچه ها 140 می باشد.

پارچه تنظیف پوشکی برای پوشک بچه، تمیز کاری مصارف صنعتی و بیمارستان ها مورد استفاده قرار می گیرد. تنظیف پوشکی به دلیل قدرت جذب بالای آن به عنوان دستمال های آشپزخانه، کهنه بچه و غیره استفاده می شود.

راهنمای خرید پارچه تنظیف پنبه پوشکی و کهنه بچه بسیار با دوام بوده و طی شستشو مداوم از بین نمی رود و مدت زیادی می توان از این پارچه ها استفاده کرد.

پارچه تنظیف پوشکی
پارچه تنظیف پوشکی

بهترین نوع پارچه تنظیف پوشکی برای کهنه بچه

امروزه برای بزرگ کردن نوزادان وسایل مورد نیاز زیادی در بازار آمده است، که مربوط به رشد نوزاد می شود. یکی از مهم ترین لوازم پر کاربرد برای نوزاد، کهنه بچه است که از زمان قدیم رواج داشته. راهنمای خرید پارچه تنظیف پنبه پوشکی و کهنه بچه استفاده از کهنه های نخی است که از سنین چند روزگی تا سنین بالاتر می توان استفاده کرد و این گونه نوزاد در آسایش و راحتی رشد می کند.

کهنه نخی به خوبی رطوبت فضولات نوزاد را جذب می کند. می توان از پارچه های کتان هم برای کهنه نوزاد استفاده کرد که میزان حساسیت را به حداقل می رساند و باعث شادابی و راحتی نوزاد می شود.

بهترین نوع پارچه تنظیف پوشکی برای کهنه بچه
بهترین نوع پارچه تنظیف پوشکی برای کهنه بچه

پارچه تنظیف پوشکی کهنه بچه کاماش

یکی از نساجی های معروف در زمینه تولید و فروش پارچه نساجی کاماش است. راهنمای خرید پارچه تنظیف پنبه پوشکی و کهنه بچه با توجه به مشخصات و ویژگی هایی که دارد مورد پذیرش افراد، مشاغل، کهنه بچه و غیره زیادی قرار گرفته است. این نساجی توانایی تولید انواع پارچه ها به خصوص پارچه پوشکی را داراست که طرفداران زیادی هم دارد. این نساجی با به کار گیری دانش تخصصی در تولید پارچه پوشکی و تنظیف بهترین و با کیفیت ترین پارچه ها را به بازار عرضه می کند.

پارچه تنظیف پوشکی اسم پارچه کهنه بچه
پارچه تنظیف پوشکی اسم پارچه کهنه بچه

اسم پارچه کهنه بچه یا تنظیف پوشکی

کهنه بچه در دو نوع ساده و زنبوری تولید و به بازار ارائه می شود که در 4 رنگ اصلی سفید، صورتی، آبی فیروزه ای و زرد  وجود دارند. پارچه کهنه بچه به صورت پنبه ای، تنظیف و نخی هستند که مورد استفاده قرار می گیرند.

پارچه تنظیف پوشکی کهنه بچه متری چند است؟

کیفیت خوب و قیمت مناسب این پارچه های تنظیف یکی از دغدغه های خریداران است. با راهنمای خرید پارچه تنظیف پنبه پوشکی و کهنه بچه و کمی تحقیق و پرس و جو می توانید این پارچه ها را از کارخانه به طور مستقیم خریداری  کنید زیرا در کیفیت و قیمت مناسب آن تاثیر دارد. عواملی مانند تنوع در عرض پارچه ها، نوع الیاف به کار برده شده در آن، تنوع در گرماژ و رنگبندی های آن و غیره بر روی نرخ پارچه های پوشکی تاثیر بسزایی دارد.

اندازه پارچه برای کهنه بچه

با توجه به جثه و سایز نوزاد پارچه برای کهنه اندازه گیری می شود و در سایز های استاندارد مورد استفاده قرار می گیرد. راهنمای خرید پارچه تنظیف پنبه پوشکی و کهنه بچه به این صورت می باشد که هر چه اندازه کهنه نخی بزرگ تر باشد میزان جذب رطوبت آن بیشتر می شود و حجم بیشتری از رطوبت را به خود جذب می کند. پنبه ای بودن کهنه مهم ترین ویژگی آن است که قدرت جذب را بالا می برد. هر چه پلی استر پارچه بیشتر باشد میزان جذب کهنه کمتر می شود.

پارچه تنظیف تنظیف پوشکی از کجا بخرم؟

این پارچه ها را می توانید از تمامی کارخانه های تولیدی تهیه کنید، پارچه های تنظیف و یا پوشکی دارای خواص و ضخامت متفاوتی هستند. راهنمای خرید پارچه تنظیف پنبه پوشکی و کهنه بچه از طریق جست و جو در اینترنت هم قابل خریداری می باشد. در واقع در بعضی از پارچه های تنظیف تراکم پایینی در بافتشان وجود دارد که باعث شده قابلیت شستشوی مجدد را نداشته باشند.

این پارچه ها را می توانید به صورت کیلویی یا براساس متراژ و متری تهیه کنید که معمولا در عرض های یک متر و با وزن و گرماژ پایین بافته می شوند.

راهنمای خرید پارچه تنظیف پنبه پوشکی و کهنه بچه به صورت پنبه ای و از جنس تمام پنبه آماده می شوند تا شرایط جذب آمجچآب و رطوبت را تا حد بالایی داشته باشند.

قیمت پارچه تنظیف پوشکی بیمارستانی

پارچه های پوشک بیمارستانی پارچه هایی هستند که در مصارف بیمارستان مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع پارچه ها به عنوان پارچه های اسپاس باند هم معروف هستند، با توجه به ضخامت، رنگ و تنوع آن ها و قیمت ارزانی که دارند در صنایع مختلف چون بهداشتی و پزشکی مورد استفاده بیشتری هستند.

راهنمای خرید پارچه تنظیف پنبه پوشکی و کهنه بچه به دلیل خاصیت آب گیری بالایی که دارد به عنوان زیر انداز روی تخت بیماران استفاده می شود. هر مکانی که نیاز باشد تا از پارچه ای استفاده شود که آب آن منطقه را کاملا جذب کند از این پارچه تنظیف بیمارستانی استفاده می کنند. در کل این نوع پارچه با قیمتی مناسب و مقرون به صرفه از کارخانه های تولید پارچه به دست مصرف کننده می رسد.

راهنمای خرید پارچه تنظیف پنبه پوشکی و کهنه بچه 09131130224

گرماژ پارچه تنظیف پوشکی

  • 140 گرم
  • 150 گرم
  • 160 گرم
  • 170 گرم

عرض این پارچه ها 150 سانتیمتر و طاقه ها 40 متری است.


اسم پارچه کهنه بچه
پارچه کهنه بچه کاماش
بهترین نوع پارچه برای کهنه بچه

 راهنمای خرید پارچه تنظیف پنبه پوشکی و کهنه بچه
راهنمای خرید پارچه تنظیف پنبه پوشکی و کهنه بچه


کهنه بچه متری چنده
اندازه پارچه برای کهنه بچه
پارچه تنظیف از کجا بخرم
قیمت پارچه تنظیف بیمارستانی

تماس با مشاورین