دسته‌ها
بدر

بزرگترین مرکز خرید پارچه فاستونی بدر نصف جهان

پارچه فاستونی بدر نصف جهان را نیز می توانید به آسانی از طریق آنلاین و به شکل کاملا عمده با قیمتی باور نکردنی از بزرگترین مرکز خرید آن خریداری نمایید و مورد استفاده قرار بدهید. مشاوره از دیجی پارچه

مشاوره رایگان: تهران نیما محمد نژاد: ۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴ – شهرستان ها: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

پارچه فاستونی چیست؟

همان طور که مستحضر هستید، پارچه ها انواع و اقسام گوناگونی دارند که ما با استفاده از هرکدام آن ها، می توانیم محصولات خاصی را تولید نماییم.

بنابراین لازم است برای این که بدانیم مثلا تولید فلان محصول به چه نوع پارچه ای نیاز دارد، در رابطه با انواع پارچه ها و مشخصات و ویژگی هایی که دارند تحقیق کرده و اطلاعات لازم را به دست بیاوریم.

حال اگر بخواهیم در رابطه با پارچه فاستونی صحبت کنیم لازم است تا بگوییم که یک نوع از پارچه ها است که در تولید آن از نخ پشم با کیفیت بالا استفاده شده است.

از آن جایی که فاستونی را از نخ درست می نمایند، می توان آن را در دسته ی پارچه های نخی قرار داد.

پارچه فاستونی بدر یکی از انواع این پارچه است که کارخانه پارچه فاستونی تولید می شود و استقبال زیادی از این پارچه شده است.

دلیل استقبال بیش از حد از این پارچه که در کارخانه ی بدر تولید شده است، کیفیت بالای آن ها می باشد و در عین حال قیمت بسیار مناسبی است که آن کارخانه ارائه داده است.

در تولید پارچه فاستونی معمولا از پشم، ترکیب پشم و کرک و پشم و پلی استر استفاده می شود، همچنین عرض آن ها معمولا ۱۵۰ سانتی متر است.

این پارچه را می توانید در انواع و اقسام رنگ و طرح های گوناگون همچون راه راه و چهارخانه در بازار پیدا نمایید.

نکته ی مهمی که در این میان وجود دارد این است که پارچه فاستونی را در وزن و گرماژ گوناگون بنا بر فصل مورد استفاده تولید می نمایند.

این مورد را نیز هرگز فراموش نکنید که در تولید پارچه فاستونی هرچه درصد پشم به کار رفته بیشتر باشد، آن پارچه مسلما از کیفیت بالاتری برخوردار خواهد بود.

 پارچه فاستونی بدر

انواع پارچه فاستونی

کاملا متوجه شدید که پارچه فاستونی بدر از چه موادی تولید می شود و بالا بودن کیفیت آن ها به چه چیزی بستگی دارد.

حال لازم است تا بدانید که پارچه فاستونی انواع گوناگونی دارد که عبارت هستند از:

 1. پارچه های فاستونی پشمی

به عبارتی می توان گفت که نرم ترین و مرغوب ترین پارچه فاستوین را همین نوع پشمی آن تشکیل می دهد و گرماژ آن به دلیل وجود الیاف به کار رفته در آن سنگین تر و بیشتر می باشد.

 1. فاستونی های پلی استر

این پارچه به شبه فاستونی معروف است و در آن از الیاف مصنوعی استفاده شده است، به همین دلیل وزن کمتری دارد.

از مهم ترین مزایای این نوع پارچه فاستونی می توان به عدم چروک شدن آن اشاره کرد که برای خیلی افراد اهمیت زیادی دارد.

 1. پارچه فاستونی پشمی و پلی استری

این مورد به عنوان یکی از بهترین انواع پارچه شناخته شده است و طرفداران و مشتریان بسیاری را در بازار برای خود پیدا نموده است.

دارا بودن ظاهر بسیار زیبا و کیفیت بالای آن ها موجب شده است تا افراد توجه ویژه ای به این نوع پارچه مرغوب داشته باشند.

پخش پارچه فاستونی بر اساس موارد فوق صورت می گیرد و می توانید در میان آن ها یک مورد را انتخاب نمایید و خریدتان را بر آن اساس انجام بدهید.

مصارف و کاربردهای پارچه فاستونی

زمانی وجود دارد که شما برای تعیین نوع پارچه ی محصولی که تمایل به تولیدش داردی، وارد بازار می شوید و در صدد پیدا کردن بهترین پارچه برای دوخت فلان محصول هستید.

در میان تمامی انواع پارچه ها، پارچه فاستونی ارزان وجود دارد که برای مصارف گوناگون از آن بهره می برند.

مصارف زیادی که این پارچه دارد سبب شده است تا کارخانه پارچه فاستونی تصمیم بر این موضوع بگیرند که آن را در رنگ های گوناگونی تولید نمایند.

استفاده از فاستونی برای دوخت کت و شلوار از مهم ترین مصارف این پارچه است.

در واقع کت شلوار از مهم ترین لباس ها و پوشش مردانه از قدیم تا به الان بوده و در رنگ و طرح های گوناگونی تولید و به بازار مورد عرضه قرار می گیرد.

خوش فرم بودن این پارچه و همچنین بافت خاص آن سبب شده است تا جهت دوخت این لباس مردانه به آن توجه بسیاری شود.

همچنین طرح های متنوع و رنگ هایی که دارند هم توجه هر خریدار و مشتری را به خودش جلب می نماید.

در ادامه می توان برای دوخت لباس بانوان همچون مانتو، کت، دامن و شلوار نیز از پارچه فاستونی اصفهان استفاده می شود و مهم ترین دلیل انتخاب این پارچه برای دوخت لباس های گفته شده، شیک بودن و در اصل لوکس بودن آن پارچه می باشد.

بنابراین به طور کلی از پارچه فاستونی باکیفیت برای تولید لباس هایی استفاده می شود که لازم است دوخت آن از کیفیت بالا برخوردار باشد و لباس باید شیک تر و لوکس به نظر برسد.

 پارچه فاستونی بدر

مهم ترین مزیت استفاده از پارچه فاستونی

همان طور که گفته شد و شما متوجه شدید، در تولید انواع پارچه فاستونی درصدهای گوناگونی از پشم قرار داده شده است.

بنابراین میزان پشم موجود در انواع پارچه فاستونی زیاد است،حال می توانید دلیل اهمیت پشم در این نوع پارچه را به این خاطر بدانید که وجود آن در این نوع پارچه سبب می گردد تا دمای بدن حفظ شود.

دقیقا به همین دلیل است که فرد در هوای سرد احساس سرمای کمتری دارد زیرا از لباس هایی استفاده کرده است که در تولید آن ها از پشم استفاده شده است.

پارچه فاستونی بدر به دلیل وجود پشم در آن دمای بدن را متعادل می کنند و از هرگونه تعرق بدن جلوگیری می کنند زیرا نه این اجازه را می دهند که بدن زیاد گرم شود که بخواهد عرق کند و نه این که زیاد سرد شود که بخواهد بلرزد.

نکته ی مهمی که باید به آن توجه کنید این است که پشم موجود در پارچه فاستونی سبب می گردد تا استحکام آن افزایش پیدا کند و از افراد در برابر خطرات احتمالی محافظت نماید.

پارچه فاستونی اصفهان قدرت رنگ پذیری بسیار بالایی دارد و همین موضوع سبب می گردد تا بتوانند آن را در رنگ و طرح های متفاوت تولید و به بازار عرضه نمایند.

همچنین مورد دیگری که می توانیم برای فاستونی ها بیان کنیم این است که اشعه های ماورا بنفش از آن ها عبور نمی کند و در سلامتی فرد تأثیر زیادی دارد و به آن ها کمک می کند که در برابر این خطرات مصون باشند.

بنابر این صحبت هایی که ارائه شد، پارچه های فاستونی به دلیل وجود پشم در خودشان از کیفیت بالاتری برخوردار هستند و می توانند نیاز افراد زیادی را در این زمینه رفع کنند.

پخش پارچه فاستونی هم بر اساس مواردی که در بالا به آن ها اشاره کردیم، انجام می گیرد.

بهترین مارک پارچه فاستونی

مسلما یکی از مهم ترین دغدغه های افرادی که با پارچه در ارتباط هستند و یا تولیدی دارند و تمایل بر این است که از بهترین پارچه استفاده کنند، این است که بدانند کدام مارک  و برند پارچه فاستونی بهتر است.

کارخانه پارچه فاستونی نیز تولیدات زیادی دارد و می توانید انواع این کارخانه ها را در شهرهای گوناگون بیابید و مشاهده کنید که تولیدات چشمگیری دارا می باشند.

برای این که بتوانید بهترین مارک را پیدا کنید لازم است تا به طور کمل با این پارچه و مشخصات و ویژگی هایی که دارد آشنا شوید و اطلاعات لازم را در رابطه با آن ها به دست بیاورید.

هرچه میزان اطلاعات شما بیشتر باشد در این زاه موفق تر خواهید بود و بهتر می توانید انتخاب نمایید که از چه کارخانه ای اجناس مورد نظرتان را تحویل بگیرید.

استان اصفهان که از دیرباز، شغل ساکنانش به تولید انواع پارچه معروف بوده است و کارخانه های زیادی را در خودش جای داده است.

بنابراین پارچه فاستونی اصفهان از جمله پارچه هایی است که طرفداران زیادی دارد و افراد بسیاری به استفاده از آن روی آورده اند.

پارچه فاستونی بدر نیز یکی از برندهای معروف در این زمینه می باشد که توانسته است با تولید باکیفیت این پارچه و همچنین ارائه ی آن با بهترین قیمت به بازار، توجه مشتریان زیادی را به خودش جلب کند.

در حالت کلی برای این که راحت تر بتوانید بهترین مارک پارچه فاستونی را پیدا نمایید و آن را مورد خرید قرار بدهید و از آن استفاده کنید، این است که تحقیقات بسیاری را در این مورد داشته باشید و کارخانه های گوناگون را تحت بررسی قرار دهید.

 پارچه فاستونی بدر

خرید پارچه فاستونی با بهترین قیمت

پخش پارچه فاستونی معمولا با توجه به موارد بسیاری که در همین مقاله اشاره کردیم، صورت می گیرد.

تمامی افراد و تولیدی ها تمایل دارند تا پارچه فاستونی را با بهترین قیمت خریداری نمایند که سود خوبی هم در ادامه برایشان داشته باشد.

قبل از هر چیزی به این مورد توجه کنید که کیفیت خود پارچه و بافت آن و همچنین اینکه از چه کارخانه ای آن را تهیه می کنید اهمیت زیادی دارد و تأثیر آن در قیمت بی نهایت زیاد است.

شما می توانید برای خرید با قیمت بهتر این پارچه، آن را به صورت مستقیم از تولید کننده خریداری نمایید تا در این میان از واسطه و دلال صحبتی نشود.

هرچه حضور واسطه و دلال کمرنگ تر شود، شما می توانید خریدهای خود را با قیمت بهتر و منصفانه تری انجام دهید.

روش های بسیاری می باشد که شما می توانید از آن طریق نسبت به خریدهای خودتان اقدام کنید و در نهایت پارچه های مورد نیازتان را با قیمت مناسب تری تهیه کنید.

پارچه فاستونی بدر یکی از انواع برند پارچه می باشد که توانسته است بهترین پارچه را تولید و به بازار عرضه نماید.

در عین حال روش فروش آن به گونه ای می باشد که بدون توجه به واسطه و دلال، بهترین قیمت را در نظر گرفته است و می توانید به راحتی آن را خریداری نمایید.

پارچه فاستونی ارزان برای هر فردی تولید کننده ای و یا فروشنده ای یک رویا است که بتواند آن را با قیمت پایین خریداری کند و در نهایت سود بالاتری به دست بیاورد.

اما باید به این موارد توجه کنید که هر قیمت بالایی نشان دهنده ی کیفیت بالا نیست و هر قیمت پایینی هم حاکی از کیفیت بد نمی باشد.

قیب از هرگونه خرید حتما در رابطه با مرکز فروش و تولید کننده ی اصلی تحقیقات لازم را انجام بدهید تا در این راه خرید با شکست مواجه نشوید.

 پارچه فاستونی بدر

نحوه ی خرید اینترنتی پارچه فاستونی بدر

یکی از راه های خرید پارچه فاستونی بدر این است که از طریق اینترنت و به صورت آنلاین اقدام نمایید.

این روش به تازگی توجه افراد زیادی را به خودش جلب نموده و از بهترین روش های خرید شناخته شده است.

با توجه به شرایطی که در جامعه و به طور کلی دنیا حاکم است، افراد تمایل دارند تا خریدهای خودشان را به صورت غیر حضوری و اینترنتی انجام بدهند و این تمایل به خرید آنلاین در این دوران بیشتر خودش را نشان داده است.

شما نیز به راحتی می توانید از طریق وبسایت مجموعه ی بدر نسبت به خرید اقدام نمایید و کارشناسان کاملا حرفه ای توانایی کمک کردن به شما را دارا هستند.

قبل از هر نوع ثبت سفارشی این امکان را دارا می باشید که نسبت به خریدهای خودتان از طریق همین وبسایت ها، اطلاعات لازم را کسب نمایید و در نهایت قیمت به روز و معتبر را به دست بیاورید.

خرید از طریق اینترنتی مزایای زیادی دارد که می توان به عدم محدودیت افراد و خریداران به زمان و مکان نیز اشاره کرد.

در این روش نیز شما می توانید به راحتی و بدون انجام هزینه ی خاصی به تمامی کارخانه ها در شهرهای گوناگون دسترسی داشته باشید و سفارشات خودتان را ثبت کنید.

همچنین به زمان های اداری هم محدود نیستید و می توانید به آسانی در هر زمانی که وقت آزادی دارید نسبت به ثبت سفارشاتتان اقدامات لازم را انجام دهید.

خرید اینترنتی از بهترین روش های خرید می باشد و هر فردی این امکان را دارد تا قبل از سفارش درخواست کالیته بدهد تا از کیفیت کار و همچنین رنگبندی آن ها اطمینان کامل حاصل نماید.

دسته‌ها
بدر

فروش اینترنتی پارچه فاستونی بدر اصفهان

فروش اینترنتی پارچه فاستونی صنایع نساجی بدر نصف جهان اصفهان با قیمت درب

کارخانه و کیفیتی تضمین شده به شکل طاقه ای و عدلی انجام می پذیرد.
بنظر می رسد که فروش اینترنتی پارچه فاستونی در دنیای الکترونیکی امروزی، یکی از اقتصادی ترین شیوه های خرید برای تمامی کارگاه های تولیدی البسه و پوشاک در حوزه های ذیل باشد:

 • کت و شلوار
 • دامن
 • کت دامن زنانه
 • شلوار تک
 • کت تک
 • لباس فرم مدارس و …

این پارچه از برند معتبری چون فاستونی بدر نصف جهان اصفهان با تنوع زیادی در طرح ها و رنگبندی ها به فروش می رسد.
خریداران با خرید اینترنتی پارچه فاستونی بدر می توانند خرید بی واسطه با قیمت درب کارخانه را تجربه کنند.

فروش اینترنتی پارچه فاستونی بدر

فروش اینترنتی پارچه فاستونی بدر در طرح های چهارخانه، ساده، دیپلمات و … با عرض ۱۵۰ سانتی متر و به صورت طاقه ای و عدلی انجام می گیرد.

قیمت بهترین پارچه فاستونی مردانه

در سایت فروشگاهی انواع پارچه های فاستونی، سبب نرخ فروش بالای این پارچه در میان متقاضیان خرید گردیده است.
پارچه های فاستونی مردانه عمدتا مناسب دوخت انواع کت و شلوار،

کت تکی و شلوار تکی شیک و کاملا رسمی با وقار هستند که امروزه در تنوع رنگ ها

و طرح ها از برندهای معتبری چون مطهری، مه فاستون، جامعه، اندیکو و … در بازار خرید و فروش می گردند.
بهترین پارچه فاستونی مردانه پارچه ای بوده که با قیمت متناسب با کیفیت

به عرضه می رسد. شاید اغلب فروشگاه های پارچه فاستونی کیفیت ویژه ای از این پارچه را به دست مشتریان برسانند اما آیا مراکز فروشی را می شناسید که قیمت و کیفیت متناسب با هم را عرضه کنند؟

دسته‌ها
بدر فاستونی

عرضه عمده پارچه فاستونی بدر اصفهان

عرضه عمده پارچه فاستونی بدر اصفهان با نرخ قیمت روز بازار و کیفیتی ویژه در تنوع طرح ها و رنگبندی های تولیدی به تمامی بازارهای کشور انجام می پذیرد.
پارچه فاستونی از محبوبترین پارچه های موجود در صنعت نساجی پارچه در ایران است که تجارت آن توانسته نقش فزاینده ای در اقتصاد کشور ما داشته باشد.
امروزه بسیاری از کشورهای خارجی نیز خواهان پارچه های فاستونی ایرانی هستند.
بکار بردن الیاف پشم طبیعی در تولید پارچه های فاستونی ایرانی، مقاومت بالا و کیفیت مثال زدنی را به این پارچه ها بخشیده و می تواند این پارچه ها را مناسب ترین گزینه جهت دوخت انواع لباس های شیک رسمی معرفی گرداند.
ما به شما خرید عمده پارچه فاستونی بدر نصف جهان اصفهان را توصیه می کنیم.

عرضه عمده پارچه فاستونی بدر

پارچه فاستونی نساجی بدر نصف جهان اصفهان از دیگر برندهای درجه یک و باکیفیت پارچه فاستونی ایرانی است.
این پارچه با عرض عمدتا ۱۵۰ سانتی متر و گرماژهای متفاوت در طرح های با کالیته ساده، چهارخانه، راه راه، دیپلمات و … آماده عرضه عمده به تمامی بازارهای کشور است.

دسته‌ها
بدر فاستونی

قیمت فروش پارچه فاستونی بدر

قیمت فروش پارچه فاستونی بدر نصف جهان

اصفهان همان قیمت فروش مستقیم از درب کارخانجات

تولیدی توسط نمایندگی ها و منابع رسمی و اصلی فروش است.
کارخانجات بدر نصف جهان اصفهان هم توانسته با کیفیت ویژه ای

انواع پارچه فاستونی ایرانی را تولید و روانه بازارهای فروش نموده باشند.
پارچه فاستونی بدر نصف جهان اصفهان، از پارچه های فاستونی مورد

پیشنهاد ویژه به تمامی خریداران و متقاضیان است که می خواهند

با افزایش کیفیت محصولات تولیدی خود، قدرت فروش بالایی را تجربه کرده باشند.

قیمت فروش پارچه فاستونی بدر

قیمت فروش پارچه فاستونی بدر با توجه به قیمت و گرماز و البته طرح های این پارچه می تواند متفاوت باشد.
اما شما می توانید از طریق سایت فروشگاهی پارچه فاستونی ایرانی، خریدی مطمئن از قیمت و کیفیت تجربه کنید.

دسته‌ها
بدر فاستونی

قیمت ارزان پارچه فاستونی بدر اصفهان

قیمت ارزان پارچه فاستونی بدر نصف جهان اصفهان

را از طریق فروشگاه های پخش عمده انواع بهترین مارک های پارچه فاستونی ایرانی خریداری کنید.
پارچه فاستونی بدر نصف جهان اصفهان هم می تواند از دیگر نام های مشهور برای بسیاری از تولیدی های انواع پوشاک مردانه و زنانه باشد.
این پارچه با کیفیتی ویژه در کارخانجات بدر اصفهان تولید و با

مشخصات منحصربفردی روانه بازارهای فروش شده اند.
قیمت ارزان پارچه فاستونی بدر اصفهان، یعنی قیمت متناسب

با کیفیت این پارچه در بازارهای امروزی که تنها توسط نمایندگی های فروش مستقیم عرضه می گردد.

قیمت ارزان پارچه فاستونی بدر اصفهان

قیمت ارزان و کیفیت فوق العاده از طرح ها و رنگبندی های گوناگون پارچه فاستونی بدر اصفهان را با مشخصات ذیل از ما بخواهید:

 • عرض پارچه: ۱۵۰ سانتی متر
 • طاقه ی ۳۰ متری
 • متراژ عدل ۲۴۰ متر
دسته‌ها
بدر فاستونی

قیمت بهترین پارچه فاستونی بدر نصف جهان

قیمت بهترین پارچه فاستونی بدر نصف جهان

اصفهان، همان قیمت فروش مستقیم در نمایندگی ها و منابع اصلی فروش در بازارهای کشور می باشد.
پارچه فاستونی بدر نصف جهان تولید یکی دیگر از کارخانجات معتبر پارچه های فاستونی ایرانی اصل است که توانسته کیفیتی در خور مشتریان را دارا باشد.
بهترین پارچه فاستونی بدر، بهترین قیمت موجود در سایر بازارهای کشور را همین الان

در نمایندگی های فروش اینترنتی پارچه های فاستونی دارد.
آیا می دانید که چگونه می توان بهترین فاستونی بدر نصف جهان را از طریق این فروشگاه ها سفارش خرید داد؟

خرید بهترین پارچه فاستونی بدر نصف جهان

خریداران پارچه فاستونی بدر نصف جهان می توانند با مراجعه به کانال تلگرامی یا صفحه اینستاگرام ما،

ضمن مشاهده تنوع بالای محصولات فاستونی، بهترین پارچه فاستونی بدر نصف جهان را خریداری کنند.

قیمت پارچه فاستونی بدر

قیمت پارچه فاستونی بدر ایننمایندگی ها، همان قیمت خرید درب کارخانجات معتبر تولیدی می باشد.

فاستونی اندیکو

دسته‌ها
بدر فاستونی

کارخانه نساجی پارچه فاستونی بدر

کارخانه نساجی پارچه فاستونی بدر اصفهان،

انواع بهترین کیفیت و قیمت از پارچه های فاستونی با کالیته متنوع را به شکل فروش

مستقیم توسط نمایندگی های خود عرضه می کند.
نساجی بدر اصفهان از دیگر کارخانجات معتبر تولیدی انواع بهترین پارچه های فاستونی

موجود در بازار است که امروزه سبب شده تا کیفیتی درجه یک نصیب واحدهای تولیدی انواع کت و شلوار؛ مانتو؛ شلوار تکی و … گردد.
پارچه های فاستونی نساجی بدر با عرض ۱۵۰ سانتی متر و گرماژ معین در تنوع کالیته های ساده، چهارخانه و دیپلمات روانه بازارهای فروش می گردند.

کارخانه نساجی پارچه فاستونی بدر

کارخانه نساجی پارچه فاستونی بدر از طریق نمایندگی های

انحصاری خود در بازار، خریدی آسان و کاملا مقرون به صرفه را برای مشتریان خود در نظر گرفته است.
خریداران می توانند به شکل مستقیم سفارشات عدلی و طاقه ای خود را بدون هیچ واسطه ای ثبت کنند.

دسته‌ها
بدر فاستونی

عرضه مستقیم پارچه فاستونی بدر نصف جهان

عرضه مستقیم پارچه فاستونی بدر نصف جهان اصفهان

با کمترین قیمت موجود در بازار، به تمامی مراکز تولیدی انواع لباس و پوشاک انجام می گیرد.
اغلب تولید کنندگان لباس و پوشاک، ترس از خرید پارچه مرغوب در این بازارهای پر از تبلیغات و واسطه گری ها داشته اند.
پارچه فاستونی با توجه به کیفیت، قیمت و تنوع زیاد در طرح ها و رنگبندی ها، همیشه از بازار فروش خوبی برخوردار است.
امروزه به خصوص در حوزه دوخت انواع کت و شلوار، مانتو و فرم مدارس، جنس و کیفیت پارچه های فاستونی برای تولیدی ها نقش فزاینده ای دارد.

عرضه مستقیم پارچه فاستونی بدر نصف جهان اصفهان

از طریق نمایندگی های ویژه فروش، می تواند جدای از کیفیت واقعی،

قیمت مناسبتری را برای مشتریان به ارمغان آورده باشد تا آنها بتوانند قیمت تمام شده تولیدی کمتری داشته باشند.

پارچه فاستونی بدر نصف جهان

پارچه فاستونی بدر نصف جهان در کالیته ساده، چهارخانه، دیپلمات و …

با تنوع رنگبندی های گوناگونی آماده خرید از سایت های فروش آنلاین انواع پارچه های فاستونی می باشد.

دسته‌ها
بدر فاستونی

مرکز پخش پارچه فاستونی بدر

مرکز پخش پارچه فاستونی بدر، مطهری، مه فاستون و …، خریدی آسان و مطمئن از قیمت و کیفیت پارچه های فاستونی را روانه بازارهای فروش پارچه می نماید.
پارچه فاستونی بدر اصفهان یکی دیگر از نام های پرآوازه در بازارهای خرید و فروش انواع پارچه های فاستونی می باشد.
کارخانه نساجی بدر تولید کننده انواع پارچه شبه فاستونی بدون پشم در طرح های مختلف بوده که هر طرح دارای رنگبندی متنوعی است.
انواع پارچه های پارچه فاستونی نساجی بدر اصفهان با مشخصات ذیل روانه بازارهای فروش می گردند:

 • عرض ۱۵۰ سانتی متر
 • هر طاقه ۳۰ متر
 • متراژ عدل ۲۴۰ متر

مرکز پخش پارچه فاستونی بدر

در حال حاضر مراکز پخش پارچه های فاستونی ایرانی و خارجی، بهترین پارچه فاستون نساجی بدر را با امکان ارسال سفارشات به سراسر کشور به تمامی مشتریان خود عرضه می دارند.

دسته‌ها
بدر فاستونی

قیمت پارچه فاستونی نساجی بدر اصفهان

قیمت پارچه فاستونی نساجی بدر اصفهان چه رنجی در بازارهای امروزی دارد؟ آیا می دانید که کدام مراکز فروش بهترین قیمت و کیفیت فاستونی بدر را عرضه می دارند؟
یکی از دغدغه های اغلب واحدهای تولیدی انواع لباس و پوشاک در حوزه هایی چون کت و شلوار، مانتو، دامن و …، دغدغه ی خرید بهترین پارچه فاستونی موجود در بازار است.
چرا که کیفیت پارچه فاستونی می تواند رابطه مستقیمی با کیفیت محصولات تولید شده داشته باشد.
پارچه فاستونی نساجی بدر اصفهان پیشنهاد ویژه ما به شما واحدهای تولیدی است.

قیمت پارچه فاستونی نساجی بدر اصفهان

اگر دغدغه ی قیمت و کیفیت خرید انواع پارچه فاستونی دارید، ما به شما پیشنهاد می کنیم تا برای یکبار هم که شده بهترین پارچه فاستونی اصفهان را به شکل آنلاین از ما خریداری کنید.
مشخصات پارچه فاستونی بدر اصفهان عبارت است:

 • دارای کالیته ساده، چهارخونه، راه راه، دیپلمات
 • عرض ۱۵۰ سانتی متر
 • کیفیت بافت فوق العاده
 • قیمت درب کارخانه
Call Now Buttonتماس با مشاورین